X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Pęcherzyk płodowy
Odpowiedz

Pęcherzyk płodowy

Oceń ten wątek:
  • andzk.a Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 4 września 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej potrzebuję waszej pomocy :) w poniedziałek byłam u ginekologa był to 6 tydzień ciąży ( ostatnia @ 23 lipca) widać tylko pęcherzyk ciążowy brak zarodka w najbliższy poniedziałek kolejna wizyta żeby sprawdzić czy pojawił się zarodek bardzo się stresuję boję się czy zarodek się pojawi jestem świeżo po zabiegu laparoskopii pomóżcie mi czy jest szansa na to,że zarodek się pojawi?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w 6tc nie było widać jeszcze zarodka tylko sam pęcherzyk. To pewnie tez kwestia samego sprzętu. Jak sprzęt gorszy to później będzie widać zarodek.
    Na razie głowa do góry - poczekajcie do 7-8tc i wtedy idźcie na usg potwierdzić. U niektórych zarodek pojawia się po prostu później

  • andzk.a Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 4 września 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie wizytę mam w najbliższy poniedziałek będzie to końcówka 7 tyg więc mam nadzieję,że już będzie widać zarodek i wszystko dobrze się skończy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na pewno tak będzie 3mam kciuki

  • andzk.a Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 4 września 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję za odpowiedź i dobre słowo nie pozostaje mi nic innego jak czekać do poniedziałku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem że czekanie jest najgorsze ale nie ma wyjścia. Ja mam wizyty co 3 -4 tyg i tylko odliczam czas do kolejnej...

  • andzk.a Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 5 września 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no,ale ty chociaż masz pewność,że wszystko jest dobrze,a ja na razie nawet nie mogę się cieszyć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na usg poprzednich wszytsko było ok. Ale idąc na kolejne strasznie się denerwuję czy aby na pewno wszytsko jest dobrze. To nie jest tak, że jak pierwsze usg pokazało że wszytsko ok to tak juz jest do końca. Oby i tego wszytskim życzę.....

  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 5 września 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    andzk.a wrote:
    hej potrzebuję waszej pomocy :) w poniedziałek byłam u ginekologa był to 6 tydzień ciąży ( ostatnia @ 23 lipca) widać tylko pęcherzyk ciążowy brak zarodka w najbliższy poniedziałek kolejna wizyta żeby sprawdzić czy pojawił się zarodek bardzo się stresuję boję się czy zarodek się pojawi jestem świeżo po zabiegu laparoskopii pomóżcie mi czy jest szansa na to,że zarodek się pojawi?

    Bądź dobrej myśli. Równie dobrze mogłaś mieć później owulke i jest młodsza ciąża niż wychodzi z @. Ja sama przez to przeszłam ostatnio. Byłam na usg, owszem był zarodek i pęcherzyk ale nie było serduszka i akcji serca. jeden lekarz nastraszył ze martwa ciąża i trzeba się skrobać a drugi kazał czekać, wybrałam drugą opcję. po tygodniu kolejne usg i nie do końca było słychać serduszko znowu tydzień niepewności i stresu i dopiero wczoraj się pokazało na usg. względem miesiączki był to 10 tydzień względem usg 8 tydzień, więc ciąża była młodsza niż wskazywała @. ale tyle nerwów i łez to tylko ja wiem ile straciłam :)

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • andzk.a Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 6 września 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulinka_b mam nadzieję,że i moja historia dobrze się skończy liczę na to z całych sił :)

  • andzk.a Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 6 września 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Sylwia wrote:
    na usg poprzednich wszytsko było ok. Ale idąc na kolejne strasznie się denerwuję czy aby na pewno wszytsko jest dobrze. To nie jest tak, że jak pierwsze usg pokazało że wszytsko ok to tak juz jest do końca. Oby i tego wszytskim życzę.....


    ja tak miałam w pierwszej ciąży wszystko było ok ,a później zaczął się koszmar okazało się,że córka ma jakąś narośl na szyji były badania genetyczne i mnóstwo stresu całą ciążę płakałam a dziś moje szczęście ma 3 lata fakt ma naczyniaka ale nie jest to nic groźnego na razie czekamy na termin operacji ,która jak narazie nie jest nam potrzebna gdyż naczyniak sam zaczął się wchłaniać liczę ,że i tym razem będzie happy end :)

  • olaaa1229 Koleżanka
    Postów: 36 15

    Wysłany: 8 września 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)
    ja jestem w 6 tyg ciąży, 25 września mam dopiero pierwsza wizytę.
    zapisałam się na nfz do dobrze ocenianej ginekolog, chcę ją po prostu sprawdzić, jak bd ok, to bd chodziła prywatnie. tego 25 to już bd 9 tydzień praktycznie. więc myślę, że mimo, że to wizyta na nfz to zrobi mi usg i pokaze serduszko? nie mogę się doczekać

    thgf9n730pshwi5w.png
  • zabolek Debiutantka
    Postów: 15 7

    Wysłany: 9 września 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey , ja byłam na USG w 6+1 tc i było widać tylko 2 pęcherzyki bez zarodków . Mam się zgłosić na wizytę 22.09 i już odchodzę od zmysłów bo nie wiem czy to puste jajo płodowe - tego chyba nie przeżyję . Ostatnią ciążę poroniłam w 6+3 tc i teraz od początku mam przepisaną Luteinę.
    Lekarz kazał czekać i powiedział że zazwyczaj w tym czasie już widać zarodki ale możliwe że przy ciąży bliźniaczej zarodki pojawią się trochę później bo wolniej mogą się na początku rozwijać - oczywiście wspomniał też o pustym jaju płodowym i to najbardziej mi utkwiło w głowie. Z objawów mam tylko tkliwe sutki , parę żyłek na piersiach i czasami jest mi niedobrze.

    Nie wiem dziewczyny co mam robić , odchodzę od zmysłów...

    m3sxkw7i9bibkqbe.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 10 września 2014, 05:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spokojnie zabolek, postaraj sie nie myslec o tym negatywnie, wiem ze to ciezkie... moze twoja ciaza jest mlodsza po prostu:) i tydzień lub półora, stad nie widac pecherzyka w USG. A termin 6 tyg 1 1 dzień jest po prostu orientacyjny. Spokojnie, bedzie pecherzyk, musisz troszke poczekać:)

    ja mam wizyte w piatek i tez strasznie sie boje czy wsio jest ok, czy sie dobrze rozwija, rosnie i czy jest zdrowy maluszek.. ehhh te myśli :|

    relge6yd309xm1zq.png
  • zabolek Debiutantka
    Postów: 15 7

    Wysłany: 10 września 2014, 05:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pęcherzyk był a nawet 2 tylko bez zarodków puki co

    dydka lubi tę wiadomość

    m3sxkw7i9bibkqbe.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 10 września 2014, 05:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to sie uwidoczni:) miejmy nadzieje...
    oo..a moze blizniaki?:)
    moze sprzet nie najnowszy...?

    relge6yd309xm1zq.png
  • zabolek Debiutantka
    Postów: 15 7

    Wysłany: 10 września 2014, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciąża bliźniacza 2 jajowa :) tylko teraz czekać aż się maleństwa pokażą... Kolejne USG dopiero za 2 tyg więc pozostaje mi się uzbroić w cierpliwość - chociaż nie będzie to łatwe.
    Może jestem przestraszona bo ostatnia ciążę poroniłam.

    Pozdrawiam i życzę wszystkim spokojnej ciąży

    m3sxkw7i9bibkqbe.png
  • andzk.a Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 10 września 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabolek u mnie było tak samo nie było widać zarodka pojawił się po tygodniu a to był najdłuższy tydzień w moim życiu :) także cierpliwości

  • zabolek Debiutantka
    Postów: 15 7

    Wysłany: 10 września 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko mi lekarz kazał przyjść po 3 tyg i to będą najdłuższe 3 tyg . Zwariować można po tygodniu a co dopiero po 3 ...

    m3sxkw7i9bibkqbe.png
  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 10 września 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym nie dała rady czekać i poszłabym do innego po tygodniu

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ