X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Plamienia i brązowe upławy
Odpowiedz

Plamienia i brązowe upławy

Oceń ten wątek:
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Jestem w 27dc, w 25 i 26dc testy sikane pozytywne. Wczoraj miałam delikatne plamienie lekko-brązowe, termin @ na jutro.
    Dzisiaj rano byłam na becie, wyniki około południa na koncie on-line.
    Przestraszyłam się, spróbuję się wcisnąć do gina dzisiaj.

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Anna32l Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 23 października 2023, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich robiłam 2testy dwa pozytywne według moich obliczeń 5tydzien ciąży ale ciągle mam brązowy śluz na podpasce i boli mnie podbrzusze .Za tydzień mam ginekologa dopiero co to może być ?czemu tak jest ?

  • Tamiikoo Przyjaciółka
    Postów: 74 58

    Wysłany: 23 października 2023, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna32l wrote:
    Witam wszystkich robiłam 2testy dwa pozytywne według moich obliczeń 5tydzien ciąży ale ciągle mam brązowy śluz na podpasce i boli mnie podbrzusze .Za tydzień mam ginekologa dopiero co to może być ?czemu tak jest ?

    Brązowe plamienia na początku ciąży nie muszą o niczym świadczyć. Zdarzają się wielu kobietom i przechodzą samoistnie. Szczególnie około terminu miesiączki. Jednak może to też świadczyć o niskim progesteronie. Warto zbadać jego poziom razem z beta hcg 😊 Takie badanie można zrobić w laboratorium bez skierowania, tyle że odpłatnie.

  • Natka9106 Autorytet
    Postów: 348 316

    Wysłany: 2 grudnia 2023, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem obecnie w 10 tygodniu (9+5), wizytę mam za tydzień w poniedziałek. Od kilku tygodni a tak właściwie od poprzedniej wizyty co 2-3 dni mam tak beżowy, brudny śluz. Nie ma w nim krwi ani nic różowego. Nie ma dziwnego zapachu. Nic mnie tam nie boli, ani nie swędzi. Czasami utrzymuje się cały dzień, czasami tylko wystąpi jednorazowo np w drugiej połowie dnia, czasami rano. Nie wiem co to jest, czy początek jakiejś infekcji? Wczoraj po stosunku zewnętrzne narządy przez kilka minut strasznie mnie piekły, ale po chwili samo minęło, śluz tego dnia był w porządku. Za to dzisiaj w pierwszej połowie dnia już był nieprawidłowy. Już się nie mogę doczekać wizyty u lekarza, wszystko mu opowiem niech mnie dokładnie zbada, bo bardzo mnie to niepokoi. Naczytałam się o bakteryjnym zapaleniu pochwy, które może być niebezpieczne dla dziecka i cały czas o tym myślę, ale zgadza się tu jedynie kolor śluzu. Sama nie wiem co myśleć, czy któraś z was też tak miała?

  • totylkoja Autorytet
    Postów: 266 211

    Wysłany: 2 grudnia 2023, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienia, upławy i nawet krew jest moja zmora od początku ciąży i lepiej to szybko diagnozować. Na poprzedniej wizycie mówiłaś o tym lekarzowi?
    Może uda Ci się przełożyć wizytę żeby iść na kontrolę wcześniej?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2023, 20:47

    👱🏻‍♀29👱🏻‍♂31

    24.03.23r. poronienie zatrzymane 7/8 tydz. 💔

    31.10 ⏸️
    02.11 bhcg 2047 mIU/ml; prog 27 ng/ml
    04.11 bhcg 5315
    07.11 wizyta - pechęrzyk ciążowy z ciałkiem żółtym
    19.11 szpital - krwawienie🥺
    30.11 8+4 i 2.05 cm
    21.12 4.9 cm
    28.12 prenatalne 13+1 i prawie 7 cm
    01.02.24 240 g cudu ❣️
    15.02 połówkowe 20+1 i 380 g dziewczynki
    14.03 716 g
    04.04 1100 g 💟
    25.04 1450 g 💟
  • Natka9106 Autorytet
    Postów: 348 316

    Wysłany: 2 grudnia 2023, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    totylkoja wrote:
    Plamienia, upławy i nawet krew jest moja zmora od początku ciąży i lepiej to szybko diagnozować. Na poprzedniej wizycie mówiłaś o tym lekarzowi?
    Na poprzedniej wizycie jeszcze tego nie miałam, pisałam do niego wiadomość w tym tygodniu, odpisał że jeśli nie ma krwi i silnych skurczów to nie mam się niepokoić i że na wizycie wszystko sprawdzimy. Zamówiłam dziś z domowe laboratorium takie paski do sprawdzenia ph pochwy i jak tylko dotrą to sobie to zbadam żeby potwierdzić lub wykluczyć infekcje. Rozkładam już ręce na to. Z jednej strony jakby to była infekcja to chyba byłoby to widoczne ciągle a nie co 2-3 dni. Nie wiem sama.

  • totylkoja Autorytet
    Postów: 266 211

    Wysłany: 3 grudnia 2023, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wszystko zależy od lekarzy... przy pierwszej ciąży zaniepokoiły mnie plamienia i pojechałam na wizytę to lekarz mi powiedział że plamienia są normalne, a w szpitalu (niestety ciaza poroniona) lbadajacy stwierdził że żadne plamienia nie są normalne także bądź mądry...
    Moim zdaniem trzeba skontrolować, szczególnie że nie mówimy o ciąży 4 tyg tylko wyższej.

    Co do infekcji to niestety są często podczas ciąży, przy grzybiczych bardzo swędzi i są serowate upławy bakteryjne znowu dają nie fajny śluz , tzw "rybi"
    Ja od początku przyjmuje luteinę do pochwy i tez zaczyna mi ona coraz bardziej przeszkadzać i wiem ze u mnie infekcją to kwestia czasu, chociaż staram się jak mogę

    👱🏻‍♀29👱🏻‍♂31

    24.03.23r. poronienie zatrzymane 7/8 tydz. 💔

    31.10 ⏸️
    02.11 bhcg 2047 mIU/ml; prog 27 ng/ml
    04.11 bhcg 5315
    07.11 wizyta - pechęrzyk ciążowy z ciałkiem żółtym
    19.11 szpital - krwawienie🥺
    30.11 8+4 i 2.05 cm
    21.12 4.9 cm
    28.12 prenatalne 13+1 i prawie 7 cm
    01.02.24 240 g cudu ❣️
    15.02 połówkowe 20+1 i 380 g dziewczynki
    14.03 716 g
    04.04 1100 g 💟
    25.04 1450 g 💟
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ