X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Plamienie - beżowy śluz w pierwszym trymestrze
Odpowiedz

Plamienie - beżowy śluz w pierwszym trymestrze

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania181111 wrote:
    byłam w szpitalu i ten sluz jest normalny .... podobno taka moja uroda :/ zwiększono jednak dawkę duphastonu z 2 na 3 tabletki dziennie czyli nie zupełnie takamoja uroda. W każdym bądź razie z dzidzia wszystko ok widziałam jak bije serduszko po raz pierwszy jejj jakie przeżycie :) . Dziś mnie wyjątkowo nie mdlilo za to dopadł mnie okropny ból piersi :0 o matkooo;) ...
    Który to tydzień?

  • ania181111 Autorytet
    Postów: 1643 2229

    Wysłany: 13 listopada 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz 6 tydzień :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5shdgeo9f0pp2m.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania181111 wrote:
    Teraz 6 tydzień :)
    6 tygodni 0 dni ? Czy jak?

  • ania181111 Autorytet
    Postów: 1643 2229

    Wysłany: 13 listopada 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani ginekolog powiedziała tylko ze 6 tydzien ...

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5shdgeo9f0pp2m.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania181111 wrote:
    Pani ginekolog powiedziała tylko ze 6 tydzien ...
    A termin maszna 10 lipca? To dzisiaj u Ciebie 5 tygodni i 6 dni :-)

    kamenkaa lubi tę wiadomość

  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 14 listopada 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka
    a no dokladnie Prima ma racje 5tyg i 6dni :)
    nie caly 6tydzien ;)
    Pozdrawiam

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Był u mnie lekarz i usg będzie popołudniu dopiero.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed chwilą miałam USG i mam krwiaki. Z nich jest to krwawienie. Jeden pęcherzyk jest pusty a w drugim jest zarodek z bijącym sercem. Wzrost zarodka i tętno jest dobre. Wysłałam zdjęcie do mojego ginekologa i konsultowałam z nim to USG. Powiedział, że krwiaki nie powodują poronienia ale muszą się wchłonąć. A ten jeden pecherzyk się wchłonie pewnie i miejmy nadzieję, że ten zarodek będzie się prawidłowo rozwijał.
    Dziś 6 tygodni i 3 dni.
    Tu jest bardzo słaby sprzęt ale wrzucam Wam zdjęcie z ostatniej chwili:

    IMG_20151114_190100.jpg

  • Elvi Ekspertka
    Postów: 394 85

    Wysłany: 14 listopada 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort, niby sprzęt niezbyt dobry, ale ja wszystko widzę. Teraz tylko można porównywać usg jedno do kolejnych, a zobacz jak to się wszystko zmienia. Krwiaki na pewno się wchłonią przy odpowiednim leczeniu, bo dziewczyny nieraz pisały o krwiakach i kończyło się to szczęśliwie. Niestety nie wiem jak to z tym pustym zarodkiem, ale tu już trzeba słuchać się lekarza i być dobrej myśli. Jak serduszko bije to super :)

    Trzymam kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Był właśnie obchód i dzisiaj nie wychodzę. Jutro będę miała USG. Zobaczymy co jutro powiedzą. Chciałabym aby mnie jutro wypuścili do domu.

  • Elvi Ekspertka
    Postów: 394 85

    Wysłany: 17 listopada 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort kochana, jak tam u CIebie??? Jak usg i co lekarze mówią???

    Trzymam kciuki za Ciebie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj wypuścili mnie ze szpitala. Mąż przywiózł mnie do naszego mieszkania i znów zaczęłam krwawić. Wzięłam leki i poszłam spać.
    Dzisiaj już tylko plamię na brązowo - stara krew.
    Strasznie mnie wytrzęsło jak jechaliśmy mimo poduszki pod tyłkiem. I dziś jestem lekko obolała w okolicach podbrzusza.
    USG nie robili.
    W poniedziałek mam wizytę u mojego ginekologa. Zobaczymy co powie. Psychicznie już nie daję rady.

  • pogodynka172203 Przyjaciółka
    Postów: 66 25

    Wysłany: 17 listopada 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. Jak myślicie czy jednorazowe brązowe pkamienia mogą byc przyczyna podjezykowej luteiny? Wcześniej miałam je tylko nad ranem i byłam pewna ze to przez dopochwowa nystatyne. Dziś wystapiło takie wieczorem. Nie było tego dużo na papierze nic nie widać tylko zabrudzona na brązowo wkładka. Dodam ze nic mnie nie boli a luteinę biorę 2x1 i do tego tabletki mamadha premium.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pogodynka172203 wrote:
    Hej dziewczynki. Jak myślicie czy jednorazowe brązowe pkamienia mogą byc przyczyna podjezykowej luteiny? Wcześniej miałam je tylko nad ranem i byłam pewna ze to przez dopochwowa nystatyne. Dziś wystapiło takie wieczorem. Nie było tego dużo na papierze nic nie widać tylko zabrudzona na brązowo wkładka. Dodam ze nic mnie nie boli a luteinę biorę 2x1 i do tego tabletki mamadha premium.
    Skonsultuj to z ginekologiem. Raczej to nie od luteiny podjęzykowej.

  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 18 listopada 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pogodynka172203 wrote:
    Hej dziewczynki. Jak myślicie czy jednorazowe brązowe pkamienia mogą byc przyczyna podjezykowej luteiny? Wcześniej miałam je tylko nad ranem i byłam pewna ze to przez dopochwowa nystatyne. Dziś wystapiło takie wieczorem. Nie było tego dużo na papierze nic nie widać tylko zabrudzona na brązowo wkładka. Dodam ze nic mnie nie boli a luteinę biorę 2x1 i do tego tabletki mamadha premium.


    hejka tez sadze ze to nie od Luteiny Idz do lekarza !
    Prima Ciesze sie ze juz jestes w domku trzymam za Ciebie kciuki !

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    hejka tez sadze ze to nie od Luteiny Idz do lekarza !
    Prima Ciesze sie ze juz jestes w domku trzymam za Ciebie kciuki !
    Dziękuję, pogoda za oknem brzydka to leże dziś w łóżku. L4 do końca tygodnia to można pożyć :-P

  • Elvi Ekspertka
    Postów: 394 85

    Wysłany: 18 listopada 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogodynka, ja tydzień temu miałam jednorazowe plamienie brązowe i od razu pojechałam do ginekologa. Zrobił usg, pokazał bijące serduszko, nic się nie odkleja, dostałam dodatkowy lek, bo luteinę brałam wcześniej. A luteinę lekarze przepisują na plamienia, ale luteina nie jest przyczyną plamień, przynajmniej jak się jest w ciąży, bo ona pomaga w jej podtrzymaniu.

    Zalecam wizytę u ginekologa lub na wstępnie chociażby telefon do lekarza, Po co się stresować na zapas. Zobaczysz bijące serducho i poczujesz ulgę :)

    kamenkaa, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • pogodynka172203 Przyjaciółka
    Postów: 66 25

    Wysłany: 18 listopada 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u lekarza w poniedziałek i stwierdził ze nic sie nie dzieje. Dziś pojadę na usg bo wizytę mam w piątek dopiero. Krwi tam nie widać wiec może to nic strasznego.

  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 18 listopada 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pogodynka172203 wrote:
    Byłam u lekarza w poniedziałek i stwierdził ze nic sie nie dzieje. Dziś pojadę na usg bo wizytę mam w piątek dopiero. Krwi tam nie widać wiec może to nic strasznego.
    KAżde plamienie jest Wielkim ryzykiem lepiej nie olewać sprawy..bo potem moze byc za późno

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2015, 10:19

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    KAżde plamienie jest Wielkim ryzykiem lepiej nie olewać sprawy..bo potem moze byc za późno
    Zgadzam się w pełni

    kamenkaa lubi tę wiadomość

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ