Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Plamienie - beżowy śluz w pierwszym trymestrze
Odpowiedz

Plamienie - beżowy śluz w pierwszym trymestrze

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    U mnie meeeega mdłości!!!! Cały czas trzymają od wczoraj wieczór. W dodatku zaspałam do pracy... Te mdłości nie pozwalają pracować bo człowiek nie jest w stanie wstać z łóżka :-(
    Dobrze, że jutro wolne...

  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 10 listopada 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężka sprawa z mdłościami, naprawdę.
    Już mam je za sobą, ale wiem, że są męczące.

    Wiesz co, Prima, przypomniała mi się pewna kwestia.

    W ostatniej ciąży miałam 2 pęcherzyki. Z czego jeden miał malutki zarodek, a drugi był pusty.
    Nie znałam się na becie, ale ją zrobiłam w 4-5 tygodniu, gdzie wynosiła grubo ponad 30 tyś. Tylko akurat trafiłam na malejącą, więc już wiedziałam, że to się ciekawie nie skończy.

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołek wrote:
    Ciężka sprawa z mdłościami, naprawdę.
    Już mam je za sobą, ale wiem, że są męczące.

    Wiesz co, Prima, przypomniała mi się pewna kwestia.

    W ostatniej ciąży miałam 2 pęcherzyki. Z czego jeden miał malutki zarodek, a drugi był pusty.
    Nie znałam się na becie, ale ją zrobiłam w 4-5 tygodniu, gdzie wynosiła grubo ponad 30 tyś. Tylko akurat trafiłam na malejącą, więc już wiedziałam, że to się ciekawie nie skończy.
    Łoo to wyższa dużo ta Twoja beta była niż moja a ja dziś mam ostatni dzień 6 tygodnia. Dzisiaj 5 tygodni i 6 dni

  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 10 listopada 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego obstawiam 2 dzieciaczki;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołek wrote:
    Dlatego obstawiam 2 dzieciaczki;)
    No zobaczymy :-)

  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 10 listopada 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kicuki na Blizniaczki ;)

    Ja dzis wizytuje i strach mnie przeraza trzymajcie kciuki wieczorem !

    nick nieaktualny, izulala, Wesołek, Ollaala lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    trzymam kicuki na Blizniaczki ;)

    Ja dzis wizytuje i strach mnie przeraza trzymajcie kciuki wieczorem !
    O której masz wizytę?

  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 10 listopada 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamenkaa, ma wizytę wieczorem;) Chyba tak jak Ty, o 19.30;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołek wrote:
    Kamenkaa, ma wizytę wieczorem;) Chyba tak jak Ty, o 19.30;)
    Aaaa :-) to obie dzisiaj wieści wieczornych na forum dostarczymy :-)

  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 10 listopada 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, obie;)
    I obie pewnie napiszecie, że 3 serducha biją jak dzwon;)

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 10 listopada 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamenkaa, Prima - czekam na odzew;)

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, że dopiero teraz piszę ale internet mi w domu padł...
    Na tą chwilę bliźniaki ale jeden bardzo słabo rokuje - pęcherzyk mały o nieregularnym kształcie a ciałko żółte wewnątrz niego za duże :-( najprawdopodobniej nie przetrwa ;-(

    Poniżej zdjęcia z dzisiejszego USG.
    Proszę o modlitwę za moje maleństwa aby oba prawidłowo się rozwijały.

    IMG_20151110_222503.jpg

    IMG_20151110_222547.jpg

  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 11 listopada 2015, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie rowniez ok moj czlowieczek ma 11mm :)

    Jestem przeszczesliwa;)

    7tydz i 1 dzien

    Elvi, Ollaala lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-( jak to jest, że wcześniej nie było drugiego pęcherzyka nawet dobrze widać na USG a teraz jak jest taki duży to może być z nim coś nie tak :-(
    Poniższej zdjęcie 8 dni wcześniej:

    IMG_20151111_082128.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    u mnie rowniez ok moj czlowieczek ma 11mm :)

    Jestem przeszczesliwa;)

    7tydz i 1 dzien
    Serduszko biło? U mnie w jednym coś pulsowało, ale będzie serduszko badane za dwa tygodnie na wizycie.

  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 11 listopada 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czułam, że Prima, to bliźniaki.
    Kochana, niestety tak jest często, że słabszy znika.
    U mnie tak było..
    Ważne, żeby był zdrowy chociaż 1.

    Wiem, że się martwisz,aby 2 przetrwały, ale nic nie jest powiedziane, że tak będzie;)


    Trzymamy kciuki bardzo, bardzo! ;)

    Kamenkka, to świetna wiadomość;)
    Niech Wasze maleństwa rosną! ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • Elvi Ekspertka
    Postów: 394 86

    Wysłany: 11 listopada 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort, widzisz, miałam przeczucie, ze bliźnięta. Czasami jest tak jak wesołek mówi, że jeden może się wchłonąć, ale z drugiej strony te rozmiary są tak malutkie, że określić wielkość jest bardzo trudno. Może ten słabszy nadrobi.

    Należy się modlić aby ten pęcherzyk o nieregularnym kształcie nie miał wpływu na drugie maleństwo. Bliźnięta są super, ale to jest mocne obciążenie dla organizmu. Ale należy zaufać troszkę matce naturze.
    Trzymam kciuki, aby było wszystko dobrze.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 11 listopada 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Serduszko biło? U mnie w jednym coś pulsowało, ale będzie serduszko badane za dwa tygodnie na wizycie.

    tak widzialam ze biło i mowil ze wszystko ok
    Mowil ze wszystko ok ze nie ma juz zagrozonej ciazy i wogole dobrze tylko co teraz sie dopatrzylam na karcie wkleje Wam pisze
    FHR (+) I PISZE 72/7 DZiwny opis a czytajac w necie ma byc 120 do 160
    nie zapytalam o to bo mowil ogolnie wszystko dobrze bez zagrozen bez plamienia a teraz tak gapiąc sie w ta karte widze to jak myslicie to opis tego czy co innego boje sie troche ze to niskie ...
    tu2fvs1do6ga_t.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2015, 11:07

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    tak widzialam ze biło i mowil ze wszystko ok
    Mowil ze wszystko ok ze nie ma juz zagrozonej ciazy i wogole dobrze tylko co teraz sie dopatrzylam na karcie wkleje Wam pisze
    FHR (+) I PISZE 72/7 DZiwny opis a czytajac w necie ma byc 120 do 160
    nie zapytalam o to bo mowil ogolnie wszystko dobrze bez zagrozen bez plamienia a teraz tak gapiąc sie w ta karte widze to jak myslicie to opis tego czy co innego boje sie troche ze to niskie ...
    tu2fvs1do6ga_t.jpg
    U nas na oko biło wczoraj jakieś 120 a za dwa tygodnie jak będę w 8 tygodniu powinno wg lekarza bić jakieś 200.

  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 11 listopada 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dobra ale ja nie wiem co to znaczy 72/7 o to pytam a nie o to ile :)

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ