X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Plamienie - beżowy śluz w pierwszym trymestrze
Odpowiedz

Plamienie - beżowy śluz w pierwszym trymestrze

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    no dobra ale ja nie wiem co to znaczy 72/7 o to pytam a nie o to ile :)
    Nie wiem też :-) zadzwoń do ginekologa i zapytaj ;-)

    kamenkaa lubi tę wiadomość

  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 11 listopada 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamenkaa, 72 to tętno, a 7, to wiek zarodka. Tak, to rozumiem.
    Z tego co mi wiadomo, im późniejsza ciąża, tym serduszko szybciej bije.
    Ale nie znam się na tętnie, bowiem u mnie lekarze jakoś niespecjalnie badali.

    Lekarz powiedział, że jest oka, to niech tak pozostanie i już nie zastanawiać się dniami i nocami;))
    Zaraz klapsa dam:)

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 11 listopada 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Nie wiem też :-) zadzwoń do ginekologa i zapytaj ;-)

    Tak tez kochana zrobiłam tam jest napisane 7tydzi /2 co odpowiada wielkosci dziecka 11mm dlatego tam jest ta strzaleczka
    Dziekuje Prima ze mi podpowiedziałas bym dzwoniła bo zyłabym w niepewnosci :*

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 11 listopada 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie

    Zaczełam plamic 2 tygodnie temu, na brązowo to byl 6 tydzień ciazy. Lekarz przepisał 2x1 tabl dupashon stwierdzil ze jest krwiak. Po dwoch dniach krwawienie ustało. Dzis zaczelo pobolewac mnie podbrzusze i zauważyłam ze znow plamie na brązowo...Czy któraś z was miala podobnie??

    Jestem juz nastawiona na najgorsze....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2015, 21:49

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 12 listopada 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilo, ja miałam ekscesy z plamieniami, które trwały 3 tygodnie.
    Oczywiście lekarzom nie udało się zdiagnozować skąd się pojawiły, bowiem ani krwiaka, ani nadżerki nie miałam.

    Plamienia często pojawiają się, gdy oczyszcza się macica, pęknie naczynko.

    U mnie raz było, raz nie było ;)

    Te plamienia możesz mieć od wchłaniającego się krwiaka.

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 12 listopada 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołek wrote:
    Kamilo, ja miałam ekscesy z plamieniami, które trwały 3 tygodnie.
    Oczywiście lekarzom nie udało się zdiagnozować skąd się pojawiły, bowiem ani krwiaka, ani nadżerki nie miałam.

    Plamienia często pojawiają się, gdy oczyszcza się macica, pęknie naczynko.

    U mnie raz było, raz nie było ;)

    Te plamienia możesz mieć od wchłaniającego się krwiaka.


    Nadzerke mam ale bardzo maleńka tak powiedzial lekarz, ledwo widoczna. Mam nadzieje ze to wina krwiaka lub jakiegoś naczynka. Zrobilam dzis bete wynik wysla mi na e-mail o 14...jutro znow powtórzę.

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 12 listopada 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort co u Ciebie ?

  • ania181111 Autorytet
    Postów: 1643 2229

    Wysłany: 12 listopada 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) dołączę do Was od ok tygodnia wiem że będę mama:D ogromnie się cieszę i Wam również gratuluję :). Bete robiłam tydzień temu wynik to : 6725 czyli jakiś piąty tydzień:) mam nawet zdjęcie mojego bejbi ;)jak się czujecie ? Ja kiepsko :/ zawroty głowy i mdłości mi się zaczynają

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5shdgeo9f0pp2m.png[/link]
  • ania181111 Autorytet
    Postów: 1643 2229

    Wysłany: 12 listopada 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa no i plamienia też mam duphaston 2 x dziennie ale czasami widzę ze jest jednorazowe planienie :/

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5shdgeo9f0pp2m.png[/link]
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 12 listopada 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEj Ania gratuluje :) Na kiedy masz termin:)

  • ania181111 Autorytet
    Postów: 1643 2229

    Wysłany: 13 listopada 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamenkaa ;) termin na 10 lipca :) wczoraj spanikowalam bo dostałam plamienia i dziś do mojego szpitala jadę sprawdzić czy z dzidzia wszystko ok :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5shdgeo9f0pp2m.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Dawno się nie odzywałam.

    W środę wieczorem przyjechalam do mamy i w nocy zaczelam krwawic ze skrzepami. Od razu do szpitala. Leze w szpitalu. W nocy zrobili mi usg i ciaza nie poronila sie. Dostalam kroplowke i leki.
    Tu maja bardzo slaby sprzet. Na ich USG nie bylo nawet widac zarodka a co dopiero serca... powiedzieli ze ciaza za mala o tydzien i ze ten drugi pecherzyk to nie pecherzyk tylko krwiak. Poza tym nawet nie chcieli zobaczyc mojej teczki z badaniami i na co choruje nie wiedza...
    Jak powiedzialam im jakie leki biore to kazali je odstawic. Powiedzieli tez ze serce zarodka jak juz udalo im sie znalezc zarodek.... ze serce bije za wolno. Wkurzylam sie i zadzwonilam do mojego ginekologa bo w koncu bylam u niego na wizycie dwa dni temu wieczorem.
    No bo nie mozliwe zeby ciaza w ciagu 30 godzin sie zmniejszyla. Przecież 40 godzin wcześniej byłam u swojego ginekologa i było ok. A moj ginekolog na to ze pod zadnym pozorem nie wolno mi odstawiac tych lekow ktore biore bo z moja historia musze je brac. Ze zarodek ma prawidlowe wymiary i ze to dobrze ze jest widoczne tetno plodu bo to dobrze rokuje. Normalnie tetno pojawia sie jakos w polowie 7 lub na poczatku 8 tygodnia a u mnie 6 tygodni i 1 dzien i juz tetno. Poza tym tetno powiedzial ze bardzo ladne.
    Co do drugiego pecherzyka to powiedzial ze to nie jest zaden krwiak bo krwiak nie jest otoczony kosmowka wiec jest to pecherzyk poza tym w nim bylo cialko zolte... Jedynie moze na ta chwile tak byc ze ten jeden pecherzyk sie roni. Wiec leze w szpitalu,biore swoje leki a jak czegos chce sie dowiedziec to nie pytam tych na oddziale tylko dzwonie do swojego lekarza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama przyniosła mi tablet do szpitala. Dopiero teraz mogłam do Was naisać. Zaraz Was nadrobię...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania181111 wrote:
    Kamenkaa ;) termin na 10 lipca :) wczoraj spanikowalam bo dostałam plamienia i dziś do mojego szpitala jadę sprawdzić czy z dzidzia wszystko ok :)
    Ani witaj i napisz co z dzidzią :-)
    Ja jeszcze nie mam karty ciąży ale dziś 6 tygodni i 2 dni

  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 13 listopada 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Ani witaj i napisz co z dzidzią :-)
    Ja jeszcze nie mam karty ciąży ale dziś 6 tygodni i 2 dni

    trzymam kciuki za Was dziewczyny
    U mnie ogolnie ok
    Dzis dośc troche sie nachodziłam i przy sikaniu na papierze troche sluzu kremowego spanikowalam ale nic nie boli i juz go nie widze pytajac lekarza mowil ze taki bialy kremowy moze byc nie wiem co myslec mam nadzieje ze bd dobrze

    Prima te Aniolki mi sle zle kojarzą -(masz juz trzy ciaże za sobą Aniolkowe")?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2015, 14:43

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    trzymam kciuki za Was dziewczyny
    U mnie ogolnie ok
    Dzis dośc troche sie nachodziłam i przy sikaniu na papierze troche sluzu kremowego spanikowalam ale nic nie boli i juz go nie widze pytajac lekarza mowil ze taki bialy kremowy moze byc nie wiem co myslec mam nadzieje ze bd dobrze

    Prima te Aniolki mi sle zle kojarzą -(masz juz trzy ciaże za sobą Aniolkowe")?
    Tak 3 i w środę obumarł jeden z bliźniaków więc już 4 aniołki..

  • kasiulek1201 Znajoma
    Postów: 23 40

    Wysłany: 13 listopada 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana plamisz to chyba przez tego jednego dzidziula pewnie nie przetrwal i sie oczyszczasz ale jest drugi dzidziol zdrowia dla niego i niech rosnie trzymam kciuki

    kamenkaa, PrimaSort lubią tę wiadomość

    kasik
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiulek1201 wrote:
    Kochana plamisz to chyba przez tego jednego dzidziula pewnie nie przetrwal i sie oczyszczasz ale jest drugi dzidziol zdrowia dla niego i niech rosnie trzymam kciuki
    Dziekuję

  • ania181111 Autorytet
    Postów: 1643 2229

    Wysłany: 13 listopada 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort nie martw się i nie denerwuj bo to nic dobrego dla dzidzi :* wszystko będzie ok i dobrze że masz lekarza tak "ogarnietego " :) trzymam kciuki.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5shdgeo9f0pp2m.png[/link]
  • ania181111 Autorytet
    Postów: 1643 2229

    Wysłany: 13 listopada 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Ani witaj i napisz co z dzidzią :-)
    Ja jeszcze nie mam karty ciąży ale dziś 6 tygodni i 2 dni
    byłam w szpitalu i ten sluz jest normalny .... podobno taka moja uroda :/ zwiększono jednak dawkę duphastonu z 2 na 3 tabletki dziennie czyli nie zupełnie takamoja uroda. W każdym bądź razie z dzidzia wszystko ok widziałam jak bije serduszko po raz pierwszy jejj jakie przeżycie :) . Dziś mnie wyjątkowo nie mdlilo za to dopadł mnie okropny ból piersi :0 o matkooo;) ...

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5shdgeo9f0pp2m.png[/link]
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ