X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Plamienie - beżowy śluz w pierwszym trymestrze
Odpowiedz

Plamienie - beżowy śluz w pierwszym trymestrze

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, jestem w 6 tygodniu ciąży. Od kilku dni pojawił się beżowy śluz. Biorę leki na podtrzymanie - Duphaston 3x1 i magnez 3x1...
    Jestem po 3 poronieniach. W pierwszej ciąży również plamiłam na beżowo, potem krew i poronienie :-(
    Lekarz każe brać leki i się oszczędzać.
    Czy któraś z Was tam ma lub miała, że plamiła? Bólu brzucha nie mam przy tym.

  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 7 listopada 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IDz lepiej skonsultuj z lekarzem ... Lepiej iść niż potem żalować ...
    trzymam kciuki by bylo wszystko dobrze!

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    IDz lepiej skonsultuj z lekarzem ... Lepiej iść niż potem żalować ...
    trzymam kciuki by bylo wszystko dobrze!
    Konsultowałam. Karze czekać. Mówi, że wiecej już nic nie możemy zrobić i że trzeba być dobrej myśli. Beta ładnie przyrasta. Dzień przed terminem @ wynosiła 37,78 a po równo 48 godzinach 103,84. 6 dni później, czyli 5 dni temu wynosiła 2885,45.
    Lekarz powiedział, że przyrost bardzo ładny. Podejrzewa bliźniaki ale nie było dobrze widać na USG na pierwszej wizycie. Kolejną wizytę mam za 9 dni - 16 listopada o 16:00.

  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojej ... dziwne podejscie lekarza ale mysle ze bedzie wszystko dobrze badz dobrej myśli ...
    A nie widac bylo nawet pecherzyka na Usg ? w 6tyg?

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    ojej ... dziwne podejscie lekarza ale mysle ze bedzie wszystko dobrze badz dobrej myśli ...
    A nie widac bylo nawet pecherzyka na Usg ? w 6tyg?
    Kolejną wizytę mam za 9 dni. Nie chodzę do ginekologa co dzień :-)
    To dobry specjalista - dr hab. Zajmuje się leczeniem niepłodności.
    Na USG byłam jak miałam 4 tygodnie i 4 dni skończone. Było dobrze widać 1 pęcherzyk a drugi mniej wyraźny. Na tej wizycie ma się wyjaśnić. Lekarz nie chciał obiecywać nic.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2015, 20:06

  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahaaa i dlatgo nie było widac :)
    wiec moim zdaniem wszystko bedzie dobrze wiesz jakies 2tyg temu tez mialam plamienia śluz brązowawy balam sie bardzo przy badaniu powiedzial ze tego duzo dostalam "dupka" jak narazie nie plamie ale po poronieniu mam taki strach jak Ty ...... bo tez plamiłam wlasnie a potem....... :(

    PrimaSort, Ollaala lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    ahaaa i dlatgo nie było widac :)
    wiec moim zdaniem wszystko bedzie dobrze wiesz jakies 2tyg temu tez mialam plamienia śluz brązowawy balam sie bardzo przy badaniu powiedzial ze tego duzo dostalam "dupka" jak narazie nie plamie ale po poronieniu mam taki strach jak Ty ...... bo tez plamiłam wlasnie a potem....... :(
    A w którym tygodniu ciąży jesteś? Długo plamiłaś? Lekarz mówił Ci co może być powode tych plamień?

  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    obecnie mam 6tydzien a plamilam 2tyg temu wiec 4tydz
    Ogolnie nie wiem czemu plamiłam sam tego nie wiedział stwierdził ze byc moe naczynka jakies pekły czy cos mam obserwowac na drugi dzien po tym jak wzielam dupka nie plamiłam juz czego i Tobie zycze..

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    obecnie mam 6tydzien a plamilam 2tyg temu wiec 4tydz
    Ogolnie nie wiem czemu plamiłam sam tego nie wiedział stwierdził ze byc moe naczynka jakies pekły czy cos mam obserwowac na drugi dzien po tym jak wzielam dupka nie plamiłam juz czego i Tobie zycze..
    Ja biorę od poniedziałku 3 tabletki dziennie. Dzisiaj jestem w 5 tygodniu i 3 dni a Ty?

  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wedlug belly (6 tyg. i 4 dni) a on stwierdzil ze troszenke wczesniejsza ciaza wiec 6tydz .
    ja 2xdziennie dupka biore .
    Minely Ci plamienia a wogole duzo ich masz?

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    wedlug belly (6 tyg. i 4 dni) a on stwierdzil ze troszenke wczesniejsza ciaza wiec 6tydz .
    ja 2xdziennie dupka biore .
    Minely Ci plamienia a wogole duzo ich masz?
    Z tymi plamieniami u mnie tak jest, że nie mam na bieliźnie ale na papierze przy wizycie w WC mam troszkę za każdym razem.
    Piszę przecież Tobie, że plamię od tygodnia czylu cały czas :-)

  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak samo miałam tylko na papierze :(
    Minie Ci musi Ci minąć trzymam za Ciebie kciuki!

    PrimaSort, Ollaala lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    tak samo miałam tylko na papierze :(
    Minie Ci musi Ci minąć trzymam za Ciebie kciuki!
    Dziekuję za dobre słowo. A Ty masz zalecone leżenie czy mimo plamienia normalnie funkcjonowałaś? Chodzisz do pracy czy jesteś na L4?

  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 7 listopada 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz nie mówił mi bym leżała ale sama to właczyłam w moj tryp życia po prostu leże ....
    Nie chodze do pracy...

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    Lekarz nie mówił mi bym leżała ale sama to właczyłam w moj tryp życia po prostu leże ....
    Nie chodze do pracy...
    A leżysz od rana do wieczora? Czy wychodzisz np. na zakupy?

  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 7 listopada 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie no ide na zakupy ;-) ale wiekszosci leże ;-)

    PrimaSort, Ollaala lubią tę wiadomość

  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 8 listopada 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort, plamienie nie zawsze jest związane z czymś złym.

    Przyczyn może być dużo, np. oczyszczanie się macicy, krwiaczek, pęknięcie naczynka..
    Miałam 3 tygodnie plamień. Od 2 tygodni cisza.. Także nie zawsze to jest coś złego.

    kamenkaa lubi tę wiadomość

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołek wrote:
    PrimaSort, plamienie nie zawsze jest związane z czymś złym.

    Przyczyn może być dużo, np. oczyszczanie się macicy, krwiaczek, pęknięcie naczynka..
    Miałam 3 tygodnie plamień. Od 2 tygodni cisza.. Także nie zawsze to jest coś złego.
    Wczoraj trochę pochodziłam po domu bo zwykle leżę całe dnie i plamienia wieczorem się zwiększyły. Są brązowe. A u Ciebie jakie były?

  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 8 listopada 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima wiesz jakoś na Twoim miejscu pojechałabym do szpitala ja to straszna panikara jestem wole dmuchac na zimne....
    Wczoraj jak bylam w Wc tez na papierze zauwazylam śluz jasny pomyslałam moze to nic takiego choc juz obawa jest :( ah
    Czy Ciebie cos boli przy tym?

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro zrobię betę tak jak zwykle o 13 aby łatwiej było obliczyć przyrost. To będzie równo po 144 godzinach. Ostatnią betę też wykonywałam po 144 godzinach.
    Dzisiaj już nie leże plackiem bo lekarz powiedział, że to nic nie da. Jeśli mnie brzuch nie boli to nie ma przekazu. Mam się po prostu oszczędzać i czymś zająć. Będę cały dzień siedziała z mężem na kanapie przed telewizorem.

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ