X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Sierpniowe mamusie 2018
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Sysia0605 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich :)
    Mam na imię Sylwia i też wczoraj na teście zobaczyłam dwie kreseczki:)
    Byłam też na HCG bo nie mogłam uwierzyć i wynik był 74,2
    Martwię się pewnie jak każda tu z nas czy wszystko jest w porządku i czy beta będzie rosła :)
    Termin z obliczeń to 11 sierpień :)
    Pozdrawiam was cieplutko i mam nadzieję że mogę do Was dołączyć

  • Ada2405 Koleżanka
    Postów: 33 114

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.... u mnie 4t2d beta z wczoraj 1586

  • monika16332 Przyjaciółka
    Postów: 102 199

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! W piątek zobaczyłam dwie piękne kreseczki :D Staraliśmy się 8 miesięcy :D przewidywany termin 20 sierpień z om :D Proszę o wpisanie :D bądźmy wszystkie dobrej myśli :*

    Ada2405 lubi tę wiadomość

    Monika
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Tak, jak niedograna napisała w pierwszym poście - tu jesteśmy:

    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/sierpniowe-mamusie-2018,14367.html

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • monamis Ekspertka
    Postów: 286 54

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O! Już sierpniowe Mamusie się pojawiły? :) Gratuluję Wam serdecznie i każdej życzę spokojnej ciąży! :) Ja co prawda Lipcowka, ale będę do Was zaglądać :)

    Victoria czekamy na Ciebie <3
    TP:18.07.2018
    dev198prs__.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 2 kreseczki zobaczyłam 06.12. Bladziutka, ale widoczna gołym okiem bez specjalnego wpatrywania się w nią. Test powtórzyłam 08.12, wtedy już były dwie piękne grube krechy :) a 09.12 zrobiłam betę - w 15 dpo - wynik 606,20 mlU/ml[-]; Termin mam wyznaczony wg ovu na 18.08.2018 :)

    żonablondyna lubi tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • krokus Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, chciałabym poprosić o dopisanie na 15 sierpnia. Test wykonałam 05.12, dzień przed spodziewaną miesiączką, w sobotę zrobiłam betę- 1402 mlU/ml. W tą sobotę powtórzę badanie:)od początku boli mnie brzuch jak na @, mam nadzieję że to niedługo minie:) innych objawów brak

  • Eliska Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    wczoraj zrobiła test, ku mojemu zdziwieniu dwie kreseczki :-), termin obliczyłam sobie na 10.08. Jestem bardzo szczęśliwa :-)) ale też pełna obaw. W końcu jestem mamuśka tuż przed 40- stką, mam 39 lat.
    Mam nadzieje że wszystko będzie dobrze, bo ostatnia ciąża w zeszłym roku skończyła się poronieniem :-(. Trzymajcie kciuki.
    Dziś umówię się na wizytę do lekarza.
    Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie :-))

    Ada2405, Martula78 lubią tę wiadomość

  • Ada2405 Koleżanka
    Postów: 33 114

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliska witam w klubie ja 40 lat i rowniez poronienie rok temu. mam nadzieje ze teraz wszystko będzie ok. Mi termin wychodzi na 12 08

    Martula78, Adix2308 lubią tę wiadomość

  • żonablondyna Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulas wrote:
    Hej u mnie wstępnie 08.08.18
    To tak jak u mnie <3

    żonablondyna
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    chcę dołączyć do tej kameralnej grupy :*
    czy któraś z Was była już na usg? mam wiele przejść za sobą i chciałabym przejść z Wami ten czas oczekiwan aż zobaczę piękne serduszko na usg

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Eliska Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo się cieszę że do Was dołączyłam. Jestem jeszcze przed wizyta lekarską, już się nie mogę doczekać :-). W domu jeszcze nic nie wiedzą, powiem dopiero wtedy kiedy zobaczę bijące serduszko na monitorze :-). W pracy też będzie nowina ja nie wiem co :-). Buziaki dla Was :-*

  • Martula78 Autorytet
    Postów: 412 238

    Wysłany: 15 grudnia 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,
    czy mogę dolączyć? dokładnie 21 listopada miałam owulację a 2 kreski na teście zobaczyłam 5 grudnia :) to była nasza z męzem pierwsza próba. wlasnie na listopad zaplanowaliśmy nasze starania.wcześniej nie staraliśmy się o dziecko. Mamy prawie 12letniego zdrowego, zdolnego synka. W sierpniu przeszłam rekonstrucję więzadeł ACL więc orteza itp. znacznie opoźniło nasze ewentualne chęci posiadania drugiego potomka. Zresztą wcześnniej nie odczuwałam potrzeby posiadania drugiego dziecka. No i masz :) Muszę dodać, że jestem kolejną tu mamą przed 40tką stąd moje olbrzymie obawy. Cieszę się, że jest nas więcej. Mam 39 lat....
    Buziaki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2017, 09:56

    Ada2405 lubi tę wiadomość

    2006 Kubuś <3
    Aniołek [*] 14.01.18 -9tc2
    Ola [*] 27.06.2018 - 14 tc
  • Roza86 Ekspertka
    Postów: 231 160

    Wysłany: 15 grudnia 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliska wrote:
    Witam,
    wczoraj zrobiła test, ku mojemu zdziwieniu dwie kreseczki :-), termin obliczyłam sobie na 10.08. Jestem bardzo szczęśliwa :-)) ale też pełna obaw. W końcu jestem mamuśka tuż przed 40- stką, mam 39 lat.
    Mam nadzieje że wszystko będzie dobrze, bo ostatnia ciąża w zeszłym roku skończyła się poronieniem :-(. Trzymajcie kciuki.
    Dziś umówię się na wizytę do lekarza.
    Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie :-))

    Myśl tylko o tym, że teraz jesteś w ciąży i jesteś szczęśliwa!!! Nie myśl o tym co może się stać... wszystkiego i tak nie przewidzisz !! :D Pozdrawiam i życzę nudnej ciąży!!

    3jgxikgnd94s7ub1.png
  • Eliska Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po pierwszej wizycie u lekarza, niestety serduszko nie bije mimo iż to już 7 tc.

  • Eliska Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejna wizyta po świętach, ale pójdę dopiero po Nowym Roku, chcę jeszcze chwilę żyć nadzieją.... chodź nie mam za bardzo złudzeń...nadal brak oznak ciąży, znikome plamienia, brak tętna płodu... wszystko wskazuje na to że mój maluszek nie żyje :-( To będzie mój drugi aniołek :-(

  • uklenka Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) Jestem tu nowa, to nasz drugi cykl starań. Dziś zatestowałam. Najpierw dwa, z różnej firmy owulacyjne, które wyszły pozytywnie. Po czym pobiegłam do sklepu po ciążowy i również pozytywny! Życzę kochane kobiety Wam jak i samej sobie szczęśliwej ciąży :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2017, 17:05

    X/2017- pierwszy cykl po odstawieniu pigułek
    relg3e5ea27njskv.png

    IX/2020 - znaczymy starania o drugą latorośl 🤞😁
  • Margolia Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliska wrote:
    Kolejna wizyta po świętach, ale pójdę dopiero po Nowym Roku, chcę jeszcze chwilę żyć nadzieją.... chodź nie mam za bardzo złudzeń...nadal brak oznak ciąży, znikome plamienia, brak tętna płodu... wszystko wskazuje na to że mój maluszek nie żyje :-( To będzie mój drugi aniołek :-(

    Trzymaj się! Myśl pozytywnie, jestem pełna nadziei, że po Nowym Roku zobaczysz na monitorze bijące serduszko :D

    Wszystkiego dobrego dla Sierpiniowych Mamusiek, jeśli badanie potwierdzi moje przypuszczenia to do Was dołączę z datą porodu na końcóweczkę sierpnia:D

    RLLrp2.png
  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Zaczęłam starania z mężem we wrześniu, pierwsza ciąża biochemiczna, drugi cykl się nie udał. Udało się w trzecim cyklu. Wychodzi, że teraz jest 5 tydzień i termin na 21.08
    Do lekarza nawet nie dzwoniłam jeszcze, we wrześniu jak chciałam potwierdzić to powiedziała, że dopiero w 8 tygodniu bo wcześniej nie ma sensu.
    Mam nadzieję, że moja fasolka rośnie w siłę :)
    Teraz objawia się wielkim apetytem i zmęczeniem :)

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • imolka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja byłam w zeszłym tygodniu na usg (5tydzien) i jeszcze serduszko nie biło. jak sie objawia bijące serduszko? mogę to jakoś odczuć ? jestem teraz w 6 tygodniu i mam straszne nudności i mdłości. trochę sie boję ;(

    imolka
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ