X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Staraczki - grupa wsparcia
Odpowiedz

Staraczki - grupa wsparcia

Oceń ten wątek:
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Żabka:) Dam znać;) Ja łykam magnez, mąż nie, ale na razie nie będę mu dorzucać, bo on nigdy nic nie brał a teraz łyka: D, K, selen, cynk, E, kwas foliowy i chyba dojdzie jeszcze wit C, jest lekko przerażony....... O.o

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się uśmiałam biedny ten twój mąż:-)
    Pewnie tylko czeka co jeszcze wymyślisz?:-)
    No trzeba się poświęcić nie? :-)

    Nie było zestawu magicznego w jednej tabletce? :-)
    Już widzę jego minę jak łyka tyle tabletek.
    No chyba że jest to egzemplarz z tych grzecznym i milczy :-)

    Nie ma za co dziewczyny.
    Staram się wam pomóc tak żeby się udało.
    Traktuje was tak jak ja bym chciała zajść w ciążę i miała takie problemy i szukała pomocy......
    Buziaki i do dzieła bez spiny.
    Ide naleśniki robić córce:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2017, 17:28

  • Monika290191 Koleżanka
    Postów: 35 5

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem u Was nowa, ale obserwuje Was od dłuższego czasu. Mam pytanie jestem w 24dc cykle co 28/29 dni. Od tego cyklu biorę duphaston bo staramy się z mężem o dzidziusia. Wczoraj zrobiłam test i wyszła blada druga kreska a dziś zrobiłam beta hcg i 6mlU/m. Co oznacza ten wynik??? Mam jeszcze szansa na dzidziusia? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź bo odchodzę od zmysłów.

    Monika290191
  • Monika290191 Koleżanka
    Postów: 35 5

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę odpiszcie dziewczyny

    Monika290191
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika290191 wrote:
    Dziewczyny jestem u Was nowa, ale obserwuje Was od dłuższego czasu. Mam pytanie jestem w 24dc cykle co 28/29 dni. Od tego cyklu biorę duphaston bo staramy się z mężem o dzidziusia. Wczoraj zrobiłam test i wyszła blada druga kreska a dziś zrobiłam beta hcg i 6mlU/m. Co oznacza ten wynik??? Mam jeszcze szansa na dzidziusia? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź bo odchodzę od zmysłów.
    Wynik 5 oznacza juz ciążę wiec kochana za dwa dni powtorz bete zobacz jaki będziesz miala przyrost i oczywiscie trzymam kciuki <3 Bardzo szybko robiłaś teścik wiec sie nie stresuj

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2017, 17:55

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • Monika290191 Koleżanka
    Postów: 35 5

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dlaczego tak malo? Kurde martwię się że może to nie ciaza, chociaż mam dziwne objawy, piersi urosły, cały czas mnie myśli, ciągnie w dole brzucha, a dzisiaj taki silny ból lewego jajnika... co myślicie?

    Monika290191
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego tak malo bo test ciążowy zazwyczaj robi sie w dzień spodziewanej @ jak sama pisalas cykle masz 28/29 dni a zatestowalas 24 dnia wiec spokojnie poczekaj na przyrost

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • Monika290191 Koleżanka
    Postów: 35 5

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ci bardzo troszkę mnie uspokoiłaś. W poniedziałek pokorną beta. Trzymajcie kciuki!

    0202oliwcia lubi tę wiadomość

    Monika290191
  • Monika290191 Koleżanka
    Postów: 35 5

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponowna *

    Monika290191
  • Myszok Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Czytam Was od kilku dni, zaczęłam od początku i stanęłam na końcu roku 2015, gratuluję wszystkim, które doczekały się maluchów, z całego serca kibicuję tym, które jeszcze na nie czekają :)

    Chcę dołączyć do Was, bo z moim partnerem chcemy mieć takie swoje, a na forum trafiłam, bo chcę się dobrze przygotować i szukałam informacji o badaniach i wszelkich sprawach pobocznych :)
    mamy dzieci z poprzednich związków małżeńskich. Syna mam pięcioletniego, urodzonego jak na dzisiejsze standardy dość wcześnie, bo w wieku 23 lat ;) z jednego 'strzału';)
    teraz z moim partnerem zaczynamy staranka, nie jest tak, że już musi być. Ale... mam schiza, że przed samą 30tką może być ciężko o dzidziusia i nie będzie tak łatwo, jak za pierwszym razem...

    Zatem, jeżeli nie macie nic przeciwko, to będę podczytywać, ewentualnie dokładać coś od siebie, o ile wiedza moja będzie wystarczająca :)

    :)
  • Monika290191 Koleżanka
    Postów: 35 5

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jedno pytanko 0202oliwcia. Myślisz że powinnam odstawić dupka czy brać cały czas ?

    Monika290191
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika290191 wrote:
    Dziewczyny jestem u Was nowa, ale obserwuje Was od dłuższego czasu. Mam pytanie jestem w 24dc cykle co 28/29 dni. Od tego cyklu biorę duphaston bo staramy się z mężem o dzidziusia. Wczoraj zrobiłam test i wyszła blada druga kreska a dziś zrobiłam beta hcg i 6mlU/m. Co oznacza ten wynik??? Mam jeszcze szansa na dzidziusia? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź bo odchodzę od zmysłów.

    Witam cie.
    Spokojnie powyżej 5 to już mówią gin że to ciąża.
    Musisz powtórzyć betę co dwa dni (3 razy się robi) żeby spr czy prawidłowo przerasta.
    Także spokojnie.
    Test ciążowy hmmm u mnie było widać dwa tyg później po spodziewane @ a mam takie cykle jak ty.
    Wszystko beta pokaże.
    Ważne że masz duphaston zawsze coś pomoże.
    Nie chce zasmucac cie ale musisz się też nastawić że wszystko jeszcze możliwe.

    Silne klucia, bóle, zawroty głowy itp itd to normalne.
    Trzeba się położyć i chwilę odpocząć.
    Jak cie boli lewa strona to połóż się na boku prawym jak nie przechodzi połóż się na lewym.
    No to tyle.
    Powodzenia.
    I pochwal się wynikiem :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszok witam się.
    Dziękuję.
    Ja się doczekałem :-)
    Oczywiście że się różnośc i pisz tu z dziewczynami.
    Razem raźniej a po drugie forum dla wszystkich :-)

    Masz pytania pisz.
    Zawsze ktoś odpowie:-)

  • Myszok Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka, stanęłam na Twoim maratonie badań i podziwiam za wytrwałość w dążeniu do celu :)

    żabka04 lubi tę wiadomość

    :)
  • Monika290191 Koleżanka
    Postów: 35 5

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam do mojej gin i odpisała że raczej nie ma szans na ciążę.... kurde ryczeć się chce...

    Monika290191
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika290191 wrote:
    Napisałam do mojej gin i odpisała że raczej nie ma szans na ciążę.... kurde ryczeć się chce...

    Brak mi słów!
    A ona jest jasnowidzem?
    Dopóki nie zrobisz drugiej bety to się nie dowiesz.
    Dlatego Ci napisałam że jeszcze nic nie wiadomo i musisz psychikę ustawić też na negatywne wieści jak i pozytywne.
    Jak to mój mąż mówi będziesz się cieszyć jak będziesz miała z czego!
    Jak masz albo czynne w niedzielę to idź zrób będzie szybciej jak wytrzymasz do poniedziałku to w poniedziałek.

    Jeśli się nie uda to w następnym mcu się uda tylko się nie spinaj że ma być zrobione dziecko bo się zablokuje psychicznie i się nie uda.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszok wrote:
    Żabka, stanęłam na Twoim maratonie badań i podziwiam za wytrwałość w dążeniu do celu :)

    Ale jak widzisz warto było mam wymarzonego synka:-) <3
    Którego bym schrupala pomimo że dwa mce pierwsze jego życia płakał 24h/ dobę i go nosiłam na rękach i płakałam razem z nim.
    Taka mamy dziś medycynę tzn lekarzy by najmniej ja na takich trafiłam nie wiedzieli jak mi pomóc.
    Ale net wszystko powiedział dlatego dziś ją wam chce pomóc tak jak potrafię:-)

    Myszok lubi tę wiadomość

  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika290191 wrote:
    Jeszcze jedno pytanko 0202oliwcia. Myślisz że powinnam odstawić dupka czy brać cały czas ?
    a broń cie Panie boże nie odstawiaj bierz jak brałaś

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • Monika290191 Koleżanka
    Postów: 35 5

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny. Ale dzisiaj jest ostatni dzień w którym powinnam brać dupka. Więc już sama nie wiem.. boję się że jeżeli dzidzus walczy to jak odstawie to ... głupiej juz. Faktycznie w niedzielę skoczę bo jutro to chyba nie ma sensu nie?

    żabka04 lubi tę wiadomość

    Monika290191
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika290191 wrote:
    Dziękuję dziewczyny. Ale dzisiaj jest ostatni dzień w którym powinnam brać dupka. Więc już sama nie wiem.. boję się że jeżeli dzidzus walczy to jak odstawie to ... głupiej juz. Faktycznie w niedzielę skoczę bo jutro to chyba nie ma sensu nie?

    Miało być cytuj a nie lubię.
    Bierz do póki okresu nie dostaniesz!
    W żadnym wypadku nie obstawiam.

‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ