X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr styczniowe pozytywne wieści :) kto dołączy???
Odpowiedz

styczniowe pozytywne wieści :) kto dołączy???

Oceń ten wątek:
  • Allana Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    pozwoliłam sobie dołączyć :). Pierwszy pozytywny test z bardzo bladą drugą kreseczką wyszedł 9 stycznia. Mam bóle owulacyjne, więc wiem, że owulacja miała miejsce ok. 28.12. Na pierwszą wizytę miałam iść dopiero 27.01, ale tak panikowałam (głupia ja - naczytałam się o ciążach pozamacicznych), że przełożyłam wizytę na 17 - wg USG to była końcówka 5. tygodnia. Widać było pęcherzyk ciążowy i zarys pęcherzyka żółtkowego. Teraz idę znowu 3.02 - mam nadzieję, że będzie widać serduszko, bo oczywiście nie przestaję się denerwować :). Z dolegliwości mam mdłości, ale na szczęście nie wymiotuję, jestem potwornie zmęczona (o 21 już smacznie sobie śpię)i strasznie mnie suszy. No i ból piersi. Już nie mogę doczekać się poniedziałku bo znalazłam sobie nowy powód do niepokoju - 2 dni temu zmniejszyły mi się mdłości... Mam nadzieję, że na badaniu wszystko będzie ok.
    Trzymajcie za nas kciuki, ja trzymam za Was!

    c55f0dw4b1rqkf2p.png
  • Mika 28 Autorytet
    Postów: 1206 914

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allana to znaczy ze ciąża przebiega prawidłowo :) a Ja też miałam takie problemy ze spaniem potrafie zasnąć na fotelu co nigdy mi się nie zdarzało męczy mnie to zmęczenie jakkolwiek to brzmi :) Pozdrawiam i trzymajcie się wszystko będzie dobrze byle bez paniki :)

    bhywkrhm4kro7bny.png
    relgio4pjw325a69.png
  • Allana Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika obyś miała rację :). Ja zawsze byłam nerwowa, ale teraz mam wrażenie, że kompletnie nad nerwami nie panuję, jakby ktoś sterował nimi z zewnątrz. Mam nadzieję, że mi to przejdzie. Zmęczenie daje mi w kość tylko w pracy bo ciężko wysiedzieć. Wczesne chodzenie spać aż tak bardzo mi nie przeszkadza.

    c55f0dw4b1rqkf2p.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według kalendarza ciąża zaczęła się 3 stycznia. Kilka dni po owulce (11) krótkie plamienie i kilkugodzinna biegunka. Byłam tak niecierpliwa, że zrobiłam test wieczorem 23 - delikatna kreska, podobnie rano w piątek ;) Już od soboty nieważna pora dnia czy nocy - wychodzą wyraźne krechy :) Wczoraj pierwsza beta 71,2 (3 - 4 tydzień) i jutro powtórzę :)
    Witajcie przyszłe mamusie :)

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • betina89 Autorytet
    Postów: 461 487

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allana wrote:
    Mika obyś miała rację :). Ja zawsze byłam nerwowa, ale teraz mam wrażenie, że kompletnie nad nerwami nie panuję, jakby ktoś sterował nimi z zewnątrz. Mam nadzieję, że mi to przejdzie. Zmęczenie daje mi w kość tylko w pracy bo ciężko wysiedzieć. Wczesne chodzenie spać aż tak bardzo mi nie przeszkadza.

    Ja w pracy tez nie daję rady, siedzę na stołku 7h i czuje jak głowa ma ochotę położyć się na biurku... A tu po pracy trzeba obiad zrobić, pisać pracę-w czerwcu się bronię ;)

    2013[*]2015[*][*][*]
    0bcf50b349.png
    4bc96a8380.png
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny! Obyśmy dotrwały w komplecie do końca :)

    moremi, karolcia:)))) lubią tę wiadomość

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • Alishiaone Debiutantka
    Postów: 7 18

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane witam was serdecznie ... Chciałam się dołączyć do waszego wątku... Ja pierwszy test zrobiłam w niedzielę 26.01 i zobaczyłam drugą ale bardzo bladziutką kreseczkę następnego dnia była już dużo mocniejsza

  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, zapisywać się do październikówek szybciutko ;) Serdeczne gratulacje!

    moremi lubi tę wiadomość

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) mozna dołączyć?? Z ovu wynika,że na 29 wrzesnia mam termin o ile oczywiście wszystko bedzie dobrze.Jestem w 6 tyg a dokładnie 5 tyg i 2 dni, powiedzcie mi, jaką miałyście bete w tym czasie.Dzis zrobłam pierwszy raz i wynik mam 9020. Jak myslicie jest dobrze?Wiem , ze najwazniejszy jest przyrost ale dopiero w pon bede robic.Napiszcie co sądzicie o mojej becie bo ja nie znam się za bardzo:) z góry dziękuję :)***

  • Carmelka Debiutantka
    Postów: 7 5

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allana wrote:
    Cześć dziewczyny,

    pozwoliłam sobie dołączyć :). Pierwszy pozytywny test z bardzo bladą drugą kreseczką wyszedł 9 stycznia. Mam bóle owulacyjne, więc wiem, że owulacja miała miejsce ok. 28.12. Na pierwszą wizytę miałam iść dopiero 27.01, ale tak panikowałam (głupia ja - naczytałam się o ciążach pozamacicznych), że przełożyłam wizytę na 17 - wg USG to była końcówka 5. tygodnia. Widać było pęcherzyk ciążowy i zarys pęcherzyka żółtkowego. Teraz idę znowu 3.02 - mam nadzieję, że będzie widać serduszko, bo oczywiście nie przestaję się denerwować :). Z dolegliwości mam mdłości, ale na szczęście nie wymiotuję, jestem potwornie zmęczona (o 21 już smacznie sobie śpię)i strasznie mnie suszy. No i ból piersi. Już nie mogę doczekać się poniedziałku bo znalazłam sobie nowy powód do niepokoju - 2 dni temu zmniejszyły mi się mdłości... Mam nadzieję, że na badaniu wszystko będzie ok.
    Trzymajcie za nas kciuki, ja trzymam za Was!

    Allana zupelnie jak bym siebie widziala - internet przeszperany, nawynajdywane problemy do zamartwiania i caly czas panika - czyli nie tylko mi odbija :)

    i mamy wizyte u gina w tym samym dniu - trzymam kciuki

  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to właśnie ja zatestowałam i oba testy pokazały dwie kreski :)

    jest meeeeeega radość :)

    moremi, karolcia:)))) lubią tę wiadomość

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję :)

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • kamila86 Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, ze większość z Was panikuje i większość zasypia na stojąco lub siedząco - dołączam do Was. Pewnie sama zaraz pójdę spać :P

  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy bierzecie DHA? Ja dziś kupiłam sobie opakowanie Pregna250DHA- 30 tabletek(ponieważ moje tabletki Femibion Natal1 nie ma w składzie).
    Z czego dzienna dawka (zalecana) to 500mg więc opakowanie starcza na 15 dni. Czy może któraś z was kupuje osobno DHA i ma sprawdzone w większej ilość w opakowaniu albo w większej dawce?

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • mama86 Autorytet
    Postów: 583 574

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello!
    Dołączam do ciężarówek, dwie krechy na teście, rozpoczęty 5 tydzień i dziś robiona beta. A w sobotę robię kolejną. Wczoraj i dziś rano plamienia, potem wizyta u gina. Łykam luteine:( Po 1 poronieniu w październiku 2013 więc mam nadzieję, że tym razem się poszczęści:)

    divers2288.gif
    motylki.gifrelgvcqgce4tws4r.png
    Nasza Gabrysia :-)
  • malutka1989571 Ekspertka
    Postów: 121 125

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nieśmiało dołączam do styczniowych fasolek wczoraj zrobiłam betę i jest 35.19 wynik pozytywny:) 10dpo a jutro powinna być @ i już jej nie będzie :)

    Malinowa Panienka, caterinka, Lillith, Limerikowo lubią tę wiadomość

    udało się 13cykl starań okazał się szczęśliwy
  • ikki Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was kochane ;)
    Ja pierwszy test zrobiłam 23.01-rano- 2 kreseczki , po południu też 2 tylko że mocniejsze już co jest dla mnie dziwne ;p. 2 kolejne dni i 2 kolejne testy (nie umiałam uwierzyć), ale też pozytywne tyle że kreseczki słabsze ... Może to zależy od testów? 28.01 byłam u lekarza powiedział tylko ''pęcherzyk ciążowy z kropką , proszę przyjść za 2 tygodnie'' Nic o kwasie foliowym , o jakichkolwiek badaniach okropnie mnie tym zraził do siebie a wiadomo to moja 1 ciąża i wymagam od lekarza choć odrobiny zainteresowania. Ok. 11 lutego idę do innego i powinno już bić serduszko ;) . Ale się rozpisałam , wybaczcie. Pozdrawiam i życzę zdrówka !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2014, 11:42

    b6ec75dab6.png
  • kamila86 Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ikki może warto pomyśleć o innym lekarzu - takim, przy którym będziesz czuła się bezpiecznie.

    aaaaga lubi tę wiadomość

  • Inusia Autorytet
    Postów: 495 409

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was ciężaróweczki i dołączam ;) Dwie kreseczki ujrzałam we wtorek 28.01, dzień później potwierdzone, beta 66,6 :) I oby szczęśliwie! Pozdrawiam.

    "Są w życiu rzeczy,o które warto walczyć do samego końca..."
    dxom2n0axvrn3fue.png
    akeuxzkrjqh8xpez.png
  • Allana Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 2 lutego 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny (zwłaszcza te, które mają teraz 7-8 tydzień), a powiedziałyście już w pracy o swoim stanie? Czy czekacie do 12 tygodnia? Jak sobie dajecie radę w pracy z mdłościami?

    c55f0dw4b1rqkf2p.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ