X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr styczniowe pozytywne wieści :) kto dołączy???
Odpowiedz

styczniowe pozytywne wieści :) kto dołączy???

Oceń ten wątek:
  • Kamilamila85 Ekspertka
    Postów: 149 180

    Wysłany: 4 lutego 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was kochane ja jestem po ivf, druga beta w poniedzalek robiona i 240 wyszla ;) Staramy sie juz 9 lat. ;)

    moremi, Limerikowo lubią tę wiadomość

    aca8bc8284.png
  • maga Znajoma
    Postów: 18 7

    Wysłany: 4 lutego 2014, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika 28 dziś np. wg belly jestem w 10 tyg i 5 dni, wg wyliczen ginekolog 10 i 1 dzień. Jeśli zmieniam w ustawieniach sposób liczenia to zmienia mi się również termin. Zaznaczyłam teraz żeby liczyło wg dnia wystąpienia owulacji (wiem dokładnie kiedy wystąpiła bo miałam monitorowaną), wtedy automatycznie ustawia mi dzień wystąpienia ostatniej miesiączki na wcześniejszą datę niż w rzeczywistości wystąpiła. Z kolei ginekolog na tym kółeczku liczyła chyba od pierwszego dnia ostatniej miesiączki.

  • Natalina Koleżanka
    Postów: 31 134

    Wysłany: 5 lutego 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BLIŹNIAKI! :D !♥♥

    betina89, DeLaCruz, kark, moremi lubią tę wiadomość

    Natalia
  • madiiiii Autorytet
    Postów: 1305 1044

    Wysłany: 5 lutego 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    betina89 wrote:
    Cieszę się, że wszystko ok:) ja dziś powiedziałam w pracy i mile mnie zaskoczyli, bo powiedzieli że jak będę potrzebować iść na l-4 to dostanę umowę o pracę, by później otrzymywać macierzyńskie;)

    Ja do niedawna też miałam umowę o dzieło. Zmieniłam na umowę o pracę na część etatu, ale pracodawca od razu powiadomił mnie, że przed planowanym przejściem na urlop macierzyński, dostanę pełen etat, a potem pełny zasiłek. Zastanawiam się tylko, co w przypadku, gdy wcześniej będę musiała przejść na zwolnienie lekarskie, a firma nie zdąży mi zmienić umowy...Dlatego będę chciała ją zmienić trochę wcześniej, już koło czerwca/lipca.

    betina89 lubi tę wiadomość

    ♥ Liwia ur. 05.09.2014, 3300g, 51cm
    ♥ Laura ur. 23.08.2016, 3720g, 55cm
    ♥ Tymuś ur. 6.02.2021, 4030g, 55cm
  • betina89 Autorytet
    Postów: 461 487

    Wysłany: 5 lutego 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o to fajnie , że na cały etat Ci zmieni, ja niestety na 1/2 będę miała ale zawsze jakiś grosz;D Tym bardziej, że od marca będzie kredyt do spłaty i do czerwca mam jeszcze studia... ale też nie wiem jak to zrobić...ja myślę od maja iść na l-4, więc o tym fakcie pracodawcę poinformuję miesiąc wcześniej.

    2013[*]2015[*][*][*]
    0bcf50b349.png
    4bc96a8380.png
  • madiiiii Autorytet
    Postów: 1305 1044

    Wysłany: 5 lutego 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe...u nas też kredyt od marca ;) Fakt, lepiej troszkę wcześniej zadbać o zasiłek, żeby potem się nie stresować na ostatnią chwilę :)

    betina89 lubi tę wiadomość

    ♥ Liwia ur. 05.09.2014, 3300g, 51cm
    ♥ Laura ur. 23.08.2016, 3720g, 55cm
    ♥ Tymuś ur. 6.02.2021, 4030g, 55cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobietki, przyjmiecie do swojego grona?
    ja dziś zrobiłam teścior i jest druga kreska <3

    moremi lubi tę wiadomość

  • Mika 28 Autorytet
    Postów: 1206 914

    Wysłany: 5 lutego 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulujemy :) a jesli chodzi o ten termin według belly to tez spróbuje go zmienić w ustawieniach i zobaczę moze coś mądrego wyjdzie :)

    bhywkrhm4kro7bny.png
    relgio4pjw325a69.png
  • agusia34 Nowa
    Postów: 1 4

    Wysłany: 5 lutego 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam wszystkich,od 3 lat staralam sie z mezem o dzidzi i w najmniej oczekiwanym momencie kiedy juz stracilam nadzieje 13 stycznia zrobilam test i ukazaly mi sie dwie kreseczki,poplakalam sie ze szczescia...jesli nie wierzycie kobietki w cuda to ja jestem przykladem cudu,bo z moich obserwacji wynikalo ze w tym cyklu nie mialam absolutnie zadnej szansy na ciaze,a tu prosze...pozdrawiam wszystkie zaciazone mamy i te pragnace zajsc w ciaze,nie traćcie wiery i nadziei,niech wam Bóg błogoslawi!!!

    karolcia:)))), kredkaczarna, moremi, Izaczek lubią tę wiadomość

    agusia 34
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 5 lutego 2014, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje super, że jest nas coraz więcej :)

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • Mika 28 Autorytet
    Postów: 1206 914

    Wysłany: 6 lutego 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a moze wy macie jakieś dobre sprawdzone sposoby na katar i bardzo uporczywy suchy kaszel bo mnie zamęczy jutro wybiore się do lekarza jak wszystko zawiedzie

    bhywkrhm4kro7bny.png
    relgio4pjw325a69.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 6 lutego 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika 28 wrote:
    dziewczyny a moze wy macie jakieś dobre sprawdzone sposoby na katar i bardzo uporczywy suchy kaszel bo mnie zamęczy jutro wybiore się do lekarza jak wszystko zawiedzie
    Na gardło na okrągło piję sok z kwiatu czarnego bzu (kocham swoją mamę ;)) o sok pomarańczowy o temperaturze pokojowej. Katar - wypróbowane na rejsach morskich - trzy razy dziennie: pół płaskiej łyżeczki soli rozpuszczasz w szklance ciepłej wody i pluczesz nos (niestety nie potrafię tego opisać - możesz poszukać informacji o dzbanuszku jogicznym, z tym że ja zamiast dzbanuszka używam gruszki gumowej). Ewentualnie jakikolwiek spray do nosa z solą morską. Możesz czyścić nos nawet co godzinę.

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 6 lutego 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam katar:-( plucze woda morska i smaruje mascia majerankowa, ale dopiero dzis czylipo 3 dniach jest lepiej. Nos mam czerwony i suchy. Skora mi zlazi:-\

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • Mika 28 Autorytet
    Postów: 1206 914

    Wysłany: 6 lutego 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no sól morską płukałam to tak se na mnie działa ale żeby wody nalać sobie do nosa to nie mam pojęcia jak? takiego czegoś jeszcze nie robiłam możne czas spróbować no dzięki za rady i mam nadzieję że cokolwiek mi pomoże :(

    bhywkrhm4kro7bny.png
    relgio4pjw325a69.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 6 lutego 2014, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj znalazłam opis
    http://www.ekotropiciel.pl/styl-zycia/eko-zdrowie/item/68-jala-neti-czyli-o-ekologicznym-oczyszczaniu-nosa

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • ania4 Koleżanka
    Postów: 56 59

    Wysłany: 7 lutego 2014, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kup sobie syrop stodal,albo jest taki specjalny dla kobiet w ciazy z czosnkiem i malina ;)

    km5sdf9hx1nco0em.png
    1usa3e5ewjngzdb6.png
  • Mika 28 Autorytet
    Postów: 1206 914

    Wysłany: 7 lutego 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stodal mam i brałam ale nie pomagał i diś poszłam do tego lekarza bo nie dajemy obie rady moja córka zaraziła mnie a potem Ja ją i tak na okrągło zapisała trochę lekarstw i inhalacje i cóż apteka zaliczona portfel chudszy o sporo no ale wszystko kosztuje a choroba nie jest tania :(ale dzięki za rady dziś na nic normalnie sił nie mam w nocy ani oka nie zmrużyłam całą noc się kręciłam i dlaczego nie wiem :(nochal też zapchany... ach niech ta zima się kończy już

    bhywkrhm4kro7bny.png
    relgio4pjw325a69.png
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 7 lutego 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Policystyczne jajniki, clo i pierwszy cykl niby udany. Beta 80 druga będzie w poniedziałek. Boję się cieszyć :)

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki:))))

  • ikki Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 8 lutego 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane , macie lub miałyście takie uczucie niedowierzania ? obaw? Że nie potrafiłyście się cieszyć (mówię o czasie przed wizytą) Bo mnie to męczy okropnie. W poniedziałek wizyta już u nowego lekarza :)

    b6ec75dab6.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ