X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr styczniowe pozytywne wieści :) kto dołączy???
Odpowiedz

styczniowe pozytywne wieści :) kto dołączy???

Oceń ten wątek:
  • madiiiii Autorytet
    Postów: 1305 1044

    Wysłany: 8 lutego 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do tej pory nie mogę uwierzyć :) Jak zobaczyłam 2 kreski, to obawy po prostu zawładnęły moją głową, zwłaszcza że ciąża była dla nas dość dużą niespodzianką (1-szy miesiąc starań). Także początkowo uczucie szczęścia zabił strach związany ze zmianami. Ale nie ma co się zmuszać do pewnych uczuć. Radość przyjdzie sama we właściwym momencie :)

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    ♥ Liwia ur. 05.09.2014, 3300g, 51cm
    ♥ Laura ur. 23.08.2016, 3720g, 55cm
    ♥ Tymuś ur. 6.02.2021, 4030g, 55cm
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 8 lutego 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się boję, czy wszystko będzie dobrze. Czy zdrowe. Lekarz w środę. Mnie pobolewa brzuch i nie wiem co to znaczy, na ile to normalne. I czuję chaos. Mamy 1 pokój 30m2 (mieszkanie nie było planowane na dzieci) jak to pogodzić? Mąż wyjeżdża do pracy na kilka miesięcy więc będę sama. Ja robię doktorat. Jak o tym myślę to się stresuję. Lepiej nie myśleć.

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej idia, w który jesteś tygodniu. Ja w jestem w 7, w zasadzie od wczoraj tez mnie pobolewa brzuch i martwie sie....ech.... Mój mąż pracuje za granicą i ja tez jestem sama, nie martw się, jakos to bedzie, musi być:))))czasem mam takie zmienne nastroje, raz sie cieszę, wręcz bym płakała ze szczęścia, innego dnia zaś zastanwiam się czy dobrze ze jestem w ciąży, czy lepiej abym zaczekała jeszcze troszkę, miałam jechac do męża i szukac tam pracy a teraz jestem uziemiona, zero latania.Trzeba odganiać te negatywne mysli i nie mysleć za bardzo o przyszłośći, tutaj każdy dzień jest wazny na wage złota wręcz.Nie martw się kochana, nie mysl za dużo, żyj jak dotychczas tylko dbaj o siebie:)

    Idia, Limerikowo lubią tę wiadomość

  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 8 lutego 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5:) Karolcia po tym co piszesz o sobie widać że te myśli są normalne. Ktoś mi kiedyś powiedział że nigdy nie będzie idealnego czasu na dziecko. Obawy pewnie są normalne. Najpierw baliśmy się że PCO będzie wymagało lat starań, udało się od razu. Teraz boimy się o utratę naszej fasolki. No ale nie ma co za wiele myśleć! Masz rację. Będzie co ma być i trzeba się cieszyć. Lekarz w środę. A jeśli będzie mocno bolec to w poniedziałek się wproszę.

    Ty pewnie masz podobne plany. Musimy być dzielne!

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i taka postawa mi się podoba:) ja mam wizyte dopiero 27 lutego, codziennie się boję że to może byc ostatni dzień, w szczególnie jak mam bóle brzucha a ja poł roku temu już poroniłam w 6 tc.Teraz mam od poczatku luteinę,na bol brzucha lekarz kazał brac nospe, nic więcej na tym etapie nie poradzi, natura wie co robi i musimy się na nią zdać:)Trzymam kciuki za Ciebie, nie myślmy za dużo i głowa do góry przede wszystkim:))))

    Idia lubi tę wiadomość

  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 8 lutego 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Ty też się trzymaj!

    karolcia:)))) lubi tę wiadomość

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • Mika 28 Autorytet
    Postów: 1206 914

    Wysłany: 8 lutego 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a Ja myślę że każda ma wahania nastojów co do dziecka jak byłam w pierwszej ciąży to też nie bardzo się jej spodziewałam ale też nie wykluczaliśmy tego czyli jak będzie to będzie... no i pojawiły się dwie kreski Moj mąż był w siudmym niebie a Ja płakałam bo akurat studia zaczynałam a Moj mąż już studiował w takim momencie i choć widziałam ze dla Niego to też bardzo nowa sytuacja to On mnie bardzo wspierał nie mieliśmy nic tylko siebie mieszkaliśmy u teściowej nie wszystko było tak jak byśmy chcieli ale po 6 latach mozna powiedzieć ze zycie się poukładało za nic w swiecie nie załuje i nie wiem dlaczego płakałam i wtedy cały czas myślałam (dlaczego teraz a nie np. za 3 lata) hehe... zycie płata figle na studiach paradowałam z brzuchem i było fajnie :)mam fantastyczną córkę i mam nadzieje ze teraz też będziemy mieli fantastyczną dzidzie czego i Wam życzę i nie przejmujcie się będzie dobrze :)

    karolcia:)))), Idia, Limerikowo lubią tę wiadomość

    bhywkrhm4kro7bny.png
    relgio4pjw325a69.png
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 9 lutego 2014, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U męża wczoraj lekarz stwierdził zakażenie bakteryjne układu moczowego. Powiedział że skoro on ma to ja też nawet pomimo braku objawów. Czy to znaczy że jeszcze dziś powinnam trafić do lekarza czy czekać do środy? Ja zwariuję chyba- zawsze coś :/

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam bakterie w układzie moczowym bo ostatnio robiłam badania, biorę żurasept.Nic się nie martw, zapytałam lekarza czy to przez to mogą być jakieś roblemy a on się zasmiał i zapytał "a kto nie ma bakterii w moczu?" ja sie martwie bólem brzucha ktory mam od wczoraj, taki b b b dziwny, nie podoba mi sie to:(

  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 9 lutego 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia nawet nie wiem co Ci powiedzieć :/ Ja ze swoim lekarzem mam tak że generalnie jak coś się dzieje niepokojące go to mnie przyjmie. Może uda Ci się spotkać z Twoim jutro?

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z wizyta nie ma problemu, ale on i tak powie ze mnie nie będzie badał , to jest lekarz starej daty, on robi pierwsze usg ok 9 tc, jestem umowiona na 17 lutego.On nie bada wczesniej, uważa ze lepiej tam nie ingerować jak się tworzy:) odpukać nie mam żadnych plamien itp więc nie ma co wariować.Nospe mam wiec pozostaje odpoczywać:)

  • Mika 28 Autorytet
    Postów: 1206 914

    Wysłany: 9 lutego 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też idę na wizytę 17.02 :)a w których tygodniach Wy jesteście dziewczyny?

    bhywkrhm4kro7bny.png
    relgio4pjw325a69.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem przy końcu 7tc, poprzednio poronilam miedzy 6 a 7 tc, więc teraz się stresuje czy wszystko będzie dobrze:) tym bardziej że dużo osób wie a reszta się domysla bo jestem od poczatku na l4, wymiotuje mnie itd nie da się ukryć:)

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • madiiiii Autorytet
    Postów: 1305 1044

    Wysłany: 9 lutego 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja wizyta również 17.02 :) Dzisiaj ostatni dzień 8-ego tygodnia.

    ♥ Liwia ur. 05.09.2014, 3300g, 51cm
    ♥ Laura ur. 23.08.2016, 3720g, 55cm
    ♥ Tymuś ur. 6.02.2021, 4030g, 55cm
  • Mika 28 Autorytet
    Postów: 1206 914

    Wysłany: 9 lutego 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będzie dobrze :)trzeba tylko dużo odpoczywać i wystrzegać się chorób bo Ja własnie walcze z zatokami nochalem czerwonym i kaszelkiem z czego noce nie przespane i jestem załamana bo ten proces zdrowotny jest tak powolny ze aż szkoda gadać :(

    bhywkrhm4kro7bny.png
    relgio4pjw325a69.png
  • ikki Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 9 lutego 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co do bólów brzucha to ja też mam , tyle że bardziej w okolicach jajników, podobno to dlatego że macica się powiększa. Ale ile w tym prawdy to niewiem

    b6ec75dab6.png
  • nadzieja!!! Przyjaciółka
    Postów: 67 60

    Wysłany: 9 lutego 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynyyyy kochane!!! mi też się udało zobaczyłam 2 kreseczki :D

    karolcia:)))), Idia, Joaśka lubią tę wiadomość

    5b092n0a9aspxqzu.png
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 9 lutego 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja- gratulacje!

    mój mocz fatalny może nie jest ale dobry też nie, co mi się nie podoba to w badaniu moczu w styczniu glukoza- nieobecna a teraz glukoza - w normie

    co znaczy glukoza w normie- brak czy jakaś tajemnicza wartość, której to wolałabym nie widzieć?

    Kocham takie opisowe wyniki. Nic z nich nie wiadomo;/

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, czy miała ktoras z was takie delikatne skurcze w szyjce macicy??Czuję wręćz jakby coś mnie kłuło , dosłownie jak igłą w knkretnym punkcie z lewej strony. To nie jest jakoś bardzo bolesne, ale denerwujące i bardzo mnie to stresuje. Nie mam żadnych plamień itd...

  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 9 lutego 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jak ikki. Pobolewa mnie w okolicy jajników a czasem tak troszkę poniżej żołądka.

    uwo9skjovnetfmk9.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ