X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr styczniowe pozytywne wieści :) kto dołączy???
Odpowiedz

styczniowe pozytywne wieści :) kto dołączy???

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bole jajnikow ale sreaszneee nie do wytrzymania wręcz to ja miałam przez ok 4 dni na przełomie 5 a 6 tyg, teraz mnie juz nie bolą:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff, pocieszajace :):)

    karolcia:)))) lubi tę wiadomość

  • Mika 28 Autorytet
    Postów: 1206 914

    Wysłany: 10 lutego 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolcia:)))) wrote:
    dziewczyny, czy miała ktoras z was takie delikatne skurcze w szyjce macicy??Czuję wręćz jakby coś mnie kłuło , dosłownie jak igłą w knkretnym punkcie z lewej strony. To nie jest jakoś bardzo bolesne, ale denerwujące i bardzo mnie to stresuje. Nie mam żadnych plamień itd...


    Jeśli to są takie bóle przypominające bolącą kłującą kolkę z lewej lub prawej to też miałam i przy wizycie pytałam i ginekolog bez zastanowienia powiedział ze to więzadła się rozciągają :( i będą boleć niestety mnie najpierw kuły od czasu do czasu potem cały czas i po paru dniach się skończyły a jak boli w okolicy macicy no to wiadomo macica się rozciąga

    karolcia:)))) lubi tę wiadomość

    bhywkrhm4kro7bny.png
    relgio4pjw325a69.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Mika28:)***

  • betina89 Autorytet
    Postów: 461 487

    Wysłany: 11 lutego 2014, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś mam wizytę ;D Drugie USG ;) ostatnio był 3mm maluszek z bijącym serduszkiem;)Może dziś coś więcej zobaczymy,zabieram ze sobą męża;)

    moremi lubi tę wiadomość

    2013[*]2015[*][*][*]
    0bcf50b349.png
    4bc96a8380.png
  • ikki Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 11 lutego 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane ! Ja wczoraj widziałam mojego Kropka :) 0,55cm <3 z bijącym serduchem ! ;) Uczucie nie do opisania ! Teraz tylko czekać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2014, 10:41

    Joaśka lubi tę wiadomość

    b6ec75dab6.png
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 11 lutego 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a ja wracam na forum PCO. Beta mi spada :(

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • betina89 Autorytet
    Postów: 461 487

    Wysłany: 11 lutego 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia bardzo mi przykro:(

    2013[*]2015[*][*][*]
    0bcf50b349.png
    4bc96a8380.png
  • sylwiob Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 11 lutego 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję że moge dołączyć, tak troche nieśmiało ;) W styczniu zobaczyłam dwie kreski na teście.

    moremi, Idia, karolcia:)))), Joaśka lubią tę wiadomość

  • Mika 28 Autorytet
    Postów: 1206 914

    Wysłany: 11 lutego 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a Ja dziś wylądowałam prawie na pogotowiu a potem u lekarza i co "antybiotyk" w nocy choroba nasiliła się mocno i już nie dało się wytrzymać 3 tygodnie walczyłam i przegrałam mam nadzieje ze dziecku nic nie będzie bo teraz to dopiero się boję jestem w 12 tygodniu a tu takie szopki wizyta za 6 dni i chyba pójdę z kimś bo sama psychicznie nie dam rady :(

    Idia mi również jest przykro :( Trzymaj się cieplutko

    bhywkrhm4kro7bny.png
    relgio4pjw325a69.png
  • Joaśka Autorytet
    Postów: 471 415

    Wysłany: 11 lutego 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy test zrobiłam 24 stycznia i dwie kreski!!!!!!powtarzałam je prawie codziennie, czyli mam ich z 11:) sprawiało mi taką przyjemność robieni ich:):) raz poroniłam także obawy ogromne. Dziś widziałam jak serduszko bije i jestem szczęśliwa!!!! wszystkim tego życzę, i wszystkiego dobrego podczas całej ciąży mamuśkom!!!:)

    karolcia:)))), sylwiob, moremi lubią tę wiadomość

    km5se6ydgrf6xb3k.png

    w4sqgov34otpg459.png
  • sylwiob Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 11 lutego 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaśka - ja w podobnym czasie zobaczyłam pozytywny test. Który masz tydzień że widziałaś już serce?

    Mika - na co chorujesz?

  • Joaśka Autorytet
    Postów: 471 415

    Wysłany: 11 lutego 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiob- wg. lekarza, króry zrobił mi dzis usg 6 ty-1 dzień. Wizytę mam w czwartek, ale przez to ze raz poroniłam i dostałam delikatne brazowe upławy, to poszłam do szpital na izbe przyjęć. Musiałam sie uspokoic, inaczej bym zwariowała. zobaczyłam jak moaj mała fasolka bije:))) mam nadzieję, że też zaraz tego doświadczysz bo jest to niesamowite przezycie:)))Zycze Ci tego jak najszybciej:)

    moremi, sylwiob lubią tę wiadomość

    km5se6ydgrf6xb3k.png

    w4sqgov34otpg459.png
  • Mika 28 Autorytet
    Postów: 1206 914

    Wysłany: 11 lutego 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zatoki i ogólnie grypa tyle że nie leczona grypa bez lekarstw moze się nasilić no i własnie u mnie tak się stało jak zawsze chorowałam wystarczył apap lub jakiś ciepły napój reklamowany i po paru dniach było dobrze
    antybiotyk to była ostateczność a teraz babcine sposoby zawiodły :(

    bhywkrhm4kro7bny.png
    relgio4pjw325a69.png
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 11 lutego 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powodzenia i zdrowia! U mnie dzidziuś nie będzie w październiku. Może w grudniu?

    Trzymam za was kciuki!

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymaj się Idia:)

  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 12 lutego 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki, chyba już po :( dziś lekarz, no i dobrze że tak wcześnie to najpewniej będzie dość normalny cykl, oby z owulacją i jajeczkiem :)

    powodzenia dziewczyny!

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • betina89 Autorytet
    Postów: 461 487

    Wysłany: 12 lutego 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Emm.. zacznę od pozytywnych wieści....
    Płód rośnie prawidłowo, uderzenia serca też prawidłowe(171) ;D
    Natomiast... :( Mam krwiaka wielkości 1,7cm i mam LEŻEĆ , nie chodzić do pracy. Więc dziś byłam pogadać z szefostwem...musiałam napisać pismo o rozwiązanie umowy... jak będzie wszystko OK, to mam przyjść do pracy.
    25.02 kolejna wizyta, kolejne 160zł, kolejne pieniądze na duphaston(mam brać 3x po 2 tabletki) 1op. 30zł;/;/ a w nim 20 tabletek;/;/ Jestem załamana... teraz jeszcze różne badania... kolejne wydatki... i kredyt... szkoła
    :( a ja bez pracy....

    2013[*]2015[*][*][*]
    0bcf50b349.png
    4bc96a8380.png
  • Mika 28 Autorytet
    Postów: 1206 914

    Wysłany: 12 lutego 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czasem nas to zycie wystawia na takie wielkie wyzwanie :( a powiedz mi jaką Ty miałaś umowę ze kazali Ci ją rozwiązać ? bo moze dałoby rade coś zrobić ? a po za tym moze warto byłoby pójść do lekarza na nfz? trochu zaoszczędzisz :(
    Najważniejsze że dzidzia jest zdrowa i teraz myśl o tym a wszystko pozostałe samo przyjdzie :)

    bhywkrhm4kro7bny.png
    relgio4pjw325a69.png
  • sylwiob Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 12 lutego 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaśka - licze na to że na kolejnej wizycie (20.02) będę mogła już zobaczyć tętno :) To jeszcze tylko tydzien :)

    Mika - trzymaj się ciepło i oby ci się poprawiło nie szkodząc dziecku.

    betina - dlaczego masz napisać rozwiązanie umowy? przecież w ciąży można być normalnie na L4.

    Joaśka lubi tę wiadomość

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ