X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr styczniowe pozytywne wieści :) kto dołączy???
Odpowiedz

styczniowe pozytywne wieści :) kto dołączy???

Oceń ten wątek:
  • betina89 Autorytet
    Postów: 461 487

    Wysłany: 12 lutego 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety, to była nowa praca-umowa o dzieło-obiecali , że w późniejszym okresie ciąży jak już będę musiała iść na zwolnienie lekarskie to podpiszemy umowę o pracę. A że to się podziało za szybko to niestety kazali napisać rozwiązanie umowy o dzieło i przyjść jak będzie wszystko ok i wtedy chyba na nowych warunkach przyjmą. Mika, gdzie bym nie chciała pójść z NFZ , to przynajmniej w moich okolicach nie ma dobrego lekarza, tu gdzie teraz chodzę KLINIKA ANGELIUS- naprawdę warto, choć te koszty są wysokie. Lekarka zna cała moją sytuację z poprzedniej ciąży i ciężko mi teraz zrezygnowac i czuję , że jestem pod dobrą opieką i w dobrych rękach.

    2013[*]2015[*][*][*]
    0bcf50b349.png
    4bc96a8380.png
  • Mika 28 Autorytet
    Postów: 1206 914

    Wysłany: 12 lutego 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wiadomo bezpiecznie się czujesz no trochę nie ładnie postąpili no ale pewnie myśleli ze będziesz pracować i pod koniec ciąży pójdziesz na zwolnienie a tu klops :( to tylko życzyć Ci zdrówka i moze jakoś uda się wrócić do pracy i trochę problemów przy tym rozwiązać

    betina89 lubi tę wiadomość

    bhywkrhm4kro7bny.png
    relgio4pjw325a69.png
  • Joaśka Autorytet
    Postów: 471 415

    Wysłany: 12 lutego 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiob- to już niedługo tylko tydzień! dasz radę:)

    km5se6ydgrf6xb3k.png

    w4sqgov34otpg459.png
  • madiiiii Autorytet
    Postów: 1305 1044

    Wysłany: 12 lutego 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betina najważniejsze, że maluszek dobrze się rozwija :)Ehh, szkoda, że Cię tak nagle unieruchomił ten krwiak, no ale może jak trochę odpoczniesz, to sam się wchłonie i jeszcze wrócisz do pracy. Wtedy od razu pytaj o odpowiednią umowę! Co do lekarzy z NFZ to odradzam. Osobiście mam bardzo złe doświadczenia. Fakt koszty związane z ciążą są przytłaczające, ale zdrowie jednak jest najważniejsze.
    Główka do góry! :)

    betina89 lubi tę wiadomość

    ♥ Liwia ur. 05.09.2014, 3300g, 51cm
    ♥ Laura ur. 23.08.2016, 3720g, 55cm
    ♥ Tymuś ur. 6.02.2021, 4030g, 55cm
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 13 lutego 2014, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wlasnie dzisaj zrobilam test i nie moge uwierzyc ze po 18 miesiacach sie udalo ale boje sie wizyty u gina bo chcialabym zeby wszystko bylo dobrze a roznie sie slyszy.....Wy tez mialyscie takie obawy?

    betina89 lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • sylwiob Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 13 lutego 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaśka - wiem, ale mimo wszystko, mam wrażenie że dolegliwości mijają, zastanawiam się nad każdym ukłuciem czy to nie oznacza najgorszego :(

    betina - będzie dobrze, zdrowie maluszka najważniejsze

    betina89, Joaśka lubią tę wiadomość

  • betina89 Autorytet
    Postów: 461 487

    Wysłany: 13 lutego 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście kochane dziewczyny:-* a co do ukluc nie martwcie się, też miałam i Pani ginekolog uspokoila mówiąc, że to rozciągająca się macica:-)a delukatne brązowe uplawy jeśli któraś ma to mogą być np. Przez krwiaka w moim przypadku tylko 1dzień po intensywnym ruchu takie się pojawiły.

    2013[*]2015[*][*][*]
    0bcf50b349.png
    4bc96a8380.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny .
    Ja swoje upragnione kreseczki zobaczylam 21 stycznia :) po roku staran . Wczoraj bylam na biciu serduszka . Wszystko jest oki serduszko bije 145/min fasolinka ma 1 cm
    Pozdrawiam

    Joaśka lubi tę wiadomość

  • Joaśka Autorytet
    Postów: 471 415

    Wysłany: 13 lutego 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwio- odpisłam, ale nie wiem gdzie mi uciekła wiadomość do Ciebie. Nie martw się w każdym razie, takie kłucia to normalne, ja tez tak mam:)wszystko będzie dobrze , tak musisz sobie mówić! Czekam na informacje dalsze:)

    sylwiob lubi tę wiadomość

    km5se6ydgrf6xb3k.png

    w4sqgov34otpg459.png
  • sylwiob Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 13 lutego 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaśka - u mnie już tak jest. Do puki nie zobaczę serduszka będę się martwiła.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny:)byłam dzis na pierwszym USG, zobaczylam bijące serduszko i moje dzieciatko wielkości 10.9 mm. Dostałam zdjęcie, to jest dla mnie najpiekniejsza walentynka:)

    aniafk, Joaśka, sylwiob lubią tę wiadomość

  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 13 lutego 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja idę we wtorek i mam nadzieje, że też zobaczę serduszko :) i w ogóle, że wszystko będzie dobrze.

    karolcia:)))), zuZic lubią tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • Joaśka Autorytet
    Postów: 471 415

    Wysłany: 13 lutego 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwio- Ty tak jak ja, dopóki nie zobaczyłam , że bije serduszko to wariowała, objawy mi ustępowały- tak mi się wydawało. Nerwusek z Ciebie:) Ja Cie doskonale rozumiem i na prawdę uspokajam, nerwy nie są Ci teraz potrzebne!Jeszcze trochę i nadejdzie ten wyczekany dzień na wizytę;)

    km5se6ydgrf6xb3k.png

    w4sqgov34otpg459.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 13 lutego 2014, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    ja wlasnie dzisaj zrobilam test i nie moge uwierzyc ze po 18 miesiacach sie udalo ale boje sie wizyty u gina bo chcialabym zeby wszystko bylo dobrze a roznie sie slyszy.....Wy tez mialyscie takie obawy?


    Sylwia1985 bardzo Ci gratuluję. Ja się staram już 13-ty cykl i na razie bez powodzenia. Tak bardzo chciałabym móc napisać to co Ty. Jeśli mogę zapytać to udało Wam się po prostu metodą kolejnych prób czy leczyłaś się na coś. U nas wyniki badań wyszły dobrze a ciąży brak. Załamuje mnie to ..

    Maracuja
  • Mika 28 Autorytet
    Postów: 1206 914

    Wysłany: 14 lutego 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a Ja w poniedziałek idę na wizytę 2 i się boję czy dzidzia nadal tam jest bo ostatnio dostała w kość moją chorobą i antybiotykiem który jeszcze biorę normalnie żołądek mnie boli od tych lekarstw :(

    bhywkrhm4kro7bny.png
    relgio4pjw325a69.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 14 lutego 2014, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika, ja podobnie jak Ty idę w poniedziałek i również się martwię. Beta rośnie mi bardzo wolno i to potęguje mój strach. Do tego również byłam chora ostatnio. Mimo to wierzę, że wszystko będzie dobrze i zobaczymy bijące serduszka. To już niedługo :)

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Andzia89 Debiutantka
    Postów: 12 11

    Wysłany: 15 lutego 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiob wrote:
    Joaśka - u mnie już tak jest. Do puki nie zobaczę serduszka będę się martwiła.

    Ja mam wizytę we wtorek bedzie to 7 tydz i 2 dz ciazy...bardzos sie boje ze uslysze ze cos jest nie tak:( z jednej strony sie boje a z drugiej nie dopuszczam do siebie mysli że nie uslysze w koncu serduszka naszego malenstwa

  • Andzia89 Debiutantka
    Postów: 12 11

    Wysłany: 15 lutego 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maracuja wrote:
    Sylwia1985 bardzo Ci gratuluję. Ja się staram już 13-ty cykl i na razie bez powodzenia. Tak bardzo chciałabym móc napisać to co Ty. Jeśli mogę zapytać to udało Wam się po prostu metodą kolejnych prób czy leczyłaś się na coś. U nas wyniki badań wyszły dobrze a ciąży brak. Załamuje mnie to ..
    Maracuja probowaliscie testow owulacyjnych?

  • catarina Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 15 lutego 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia89 wrote:
    Ja mam wizytę we wtorek bedzie to 7 tydz i 2 dz ciazy...bardzos sie boje ze uslysze ze cos jest nie tak:( z jednej strony sie boje a z drugiej nie dopuszczam do siebie mysli że nie uslysze w koncu serduszka naszego malenstwa

    mam tak sam jak wy jestem w 6 tyg.i4 dni w środe ide do gin. 2tygodnie temu jak bylam pierwszej wizycie. juz nie moglam sie doczekac nastepnej.

    catarina
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 15 lutego 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia89 próbowałam testów. Byłam na monitoringu gdzie miałam bardzo ładny pęcherzyk, idealne endometrium, współżyliśmy regularnie i nic. Nie wiem już co robić. Mój M też robił badanie nasienia wyszło dobrze. Moje hormony też ok. Jestem tylko potwornie zestresowana i nie wiem czy to aż tak mnie blokuje. Cały problem polega na tym, że te wydłużające się niepowodzenia powodują większy a nie mniejszy stres. Wszyscy mi radzą, żeby wyluzować, ale nie umiem. Próbowałam różnych metod jogi, ziół i nic nie pomaga.

    Maracuja
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ