X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr styczniowe pozytywne wieści :) kto dołączy???
Odpowiedz

styczniowe pozytywne wieści :) kto dołączy???

Oceń ten wątek:
  • betina89 Autorytet
    Postów: 461 487

    Wysłany: 2 lutego 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś rano zobaczyłam brązowe plamienia(wczoraj byliśmy na zabawie karnawałowej, mało tańczyliśmy i byliśmy w tańcu ostrożni). Napisałam do mojej gin, odpisała abym pojechała na izbę przyjęć, bo przyczyn może być wiele, więc najlepiej to skonsultować. Później nie zauważyłam w ogóle śluzu, więc nie miałam podstaw do stwierdzenia czy jechać... czekam do jutra , zobaczę jak to będzie wyglądało, oby nie było za późno... :'( drugi raz nie chcę przechodzić przez to samo:(

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    2013[*]2015[*][*][*]
    0bcf50b349.png
    4bc96a8380.png
  • Mika 28 Autorytet
    Postów: 1206 914

    Wysłany: 2 lutego 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli chodzi o spanie to Ja też w pracy normalnie prawie zasnęłam :( tak mnie męczyło a jeśli chodzi o powiedzenie w pracy to moze lepiej poprosić ginekologa o wystawienie zaświadczenia o Twoim stanie moze będzie łatwiej albo po prostu pościej nie kazdy pracodawca to lubi :)

    betina89 a nie pojechałaś na izbę przyjęć czy na ostry dyżur? moze lepiej jechać bo się zamęczysz przez jedną noc :(

    bhywkrhm4kro7bny.png
    relgio4pjw325a69.png
  • betina89 Autorytet
    Postów: 461 487

    Wysłany: 2 lutego 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no zamęczę ,zamęczę bo siedzę już od 2 h na forach i czytam co tam gdzie na ten temat piszą... we wcześniejszej ciąży miałam obumarcie ciąży ale to nawet nie widziałam fasolki ani serduszka, teraz jest:) wtedy też lekko plamiła ale to było wytłumaczalne, teraz się martwię. Jutro pojadę normalnie do pracy i zobaczę jak się sprawy będą miały. Nie chcę też panikować. Szkoda, że mam nową prace i umowę o dzieło, tak od razu bym poszła na l-4. we wcześniejszej pracy poszłam lecz niestety los mi taki figiel wywinął:(

    2013[*]2015[*][*][*]
    0bcf50b349.png
    4bc96a8380.png
  • cleo258 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 2 lutego 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, przyłacze się do Waszej dyskusji :) ja dwie kreseczki na tescie zobaczylam w piatek, nie moglam w to uwierzyc, bo myslalam, ze cykl poszedl na straty. od 2 tygodni meczyla mnie taka sennosc w pracy, ale tlumaczylam sobie, ze to przez ta pogode, zawroty glowy mialma kilka dni przed spodziewana @, a w piatek mialam potworne mdlosci i przeszkadzal mi zapach kawy.

  • Allana Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 3 lutego 2014, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś popołudniu moja wizyta u lekarza. Mam nadzieję, że będzie serduszko... Jak będzie ok, założą mi też kartę ciąży i pewnie dostanę zaświadczenie. I będę mogła powiedzieć w pracy...

    betina89 lubi tę wiadomość

    c55f0dw4b1rqkf2p.png
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 3 lutego 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znac co tam lekarz powiedzial:-) ja dopiero za tydzien sie wybieram w srode. Juz nie moge sie doczekac. Odliczam dni!

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • betina89 Autorytet
    Postów: 461 487

    Wysłany: 3 lutego 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam kolejną wizytę na 11.02 mam nadzieję, że serduszko nadal będzie biło :)

    2013[*]2015[*][*][*]
    0bcf50b349.png
    4bc96a8380.png
  • madiiiii Autorytet
    Postów: 1305 1044

    Wysłany: 3 lutego 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) Pierwsze 2 kreseczki 14 stycznia, a potem jeszcze 2 razy. Do tej pory jesteśmy zszokowani, zwłaszcza że wcześniej miałam zdiagnozowane PCO, od kilku lat porządkowałam podwyższony testosteron i androstendion, a w dodatku to właściwie 1-szy miesiąc starań...Żadnego wspomagania poza ziółkami Ojca Sroki :)

    Tydzień temu była pierwsza wizyta, dostałam skierowanie na badania I trymestru, za 2 tyg. kolejna.

    Z dolegliwości: uczucie zimna, senność, mdłości przejawiające się ciągłym odbijaniem, wstręt do jedzenia, bardzo bolące piersi, które powiększyły się już o 1 rozmiar!

    ♥ Liwia ur. 05.09.2014, 3300g, 51cm
    ♥ Laura ur. 23.08.2016, 3720g, 55cm
    ♥ Tymuś ur. 6.02.2021, 4030g, 55cm
  • Mika 28 Autorytet
    Postów: 1206 914

    Wysłany: 3 lutego 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mi przy pierwszej ciązy nie urosły tak mocno piersi a przy drugiej to o pełen rozmiar no i boleć jeszcze bolą ciekawe jak długo pobolą :(
    A Ja wizytę mam na 17 lutego ale nie pamiętam czy tą książeczkę zakładają przy drugiej wizycie? bo już nie pamiętam jak to było w pierwszej ciązy :(

    bhywkrhm4kro7bny.png
    relgio4pjw325a69.png
  • betina89 Autorytet
    Postów: 461 487

    Wysłany: 3 lutego 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży prywatnie od razu miałam założona kartę ciąży.


    2013[*]2015[*][*][*]
    0bcf50b349.png
    4bc96a8380.png
  • LouLou Znajoma
    Postów: 30 24

    Wysłany: 3 lutego 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja tez dolaczam :) bardzo mi milo, ze jest ten watek :) dowiedzialam sie o ciazy w styczniu :) jestem obecnie na poczatku 10. tygodnia. Milo mi dziewczyny :)

  • Julayla Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 3 lutego 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;D Ja robiłam test 27 grudnia dwie kreseczki obecnie też jestem na początku 10 tygodnia na całe szczęście nie wymiotowałam choć nie powiem nudności męczyły mnie przez ostatnie dni niemiłosiernie;D Jak zobaczyłam fasolkę 13 stycznia od razu rzuciłam palenie sama z siebie dziecko jednak daje dużo siły bo sama wcześniej nie potrafiłam :) już nie mogę się doczekać 3 marca mam usg genetyczne:)

    Oczekiwanie **********
  • catarina Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 3 lutego 2014, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczynki :)
    Ja pierwszy test zrobiłam w środę.
    Wyszły dwie kreseczki tylko że ta druga była blada, więc tego samego dnia go powtórzyłam i wyszła tak samo jak za pierwszym razem.
    Więc w piątek wybrałam się na b HCG.
    I wyszło że jestem w 5 tyg.
    Dziwie się tylko bo nie mam żadnych objawów oprócz
    bólu piersi i co jakiś czas boli mnie podbrzusze jak na okres.

    A u was jak tam z objawami?

    catarina
  • betina89 Autorytet
    Postów: 461 487

    Wysłany: 4 lutego 2014, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z kolejnymi dniami zaczniesz odczuwać dolegliwości. Ja mam też takie dni, że czuję się super, bez mdłości a kolejnego dnia krzywię twarzą ;p To nie jest tak jak na filmach, że poprzedniej nocy bzykanko i już wymioty;D Przyjdą w swoim czasie, kiedy zaczną się większe zmiany, ok 6tyg.

    2013[*]2015[*][*][*]
    0bcf50b349.png
    4bc96a8380.png
  • Allana Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 4 lutego 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyta pozytywnie. Jest fasolinka, serduszko bije :). USG pokazuje, że maleństwo jest o jakieś 3 dni młodsze niż wychodzi z moich obliczeń, ale to chyba nie jest różnica, która na tym etapie mogłaby niepokoić :). Jakby nie patrzeć skończyłyśmy 7. tydz. Dziś zamierzam powiedzieć w pracy. Oby było w miarę bezboleśnie.

    c55f0dw4b1rqkf2p.png
  • betina89 Autorytet
    Postów: 461 487

    Wysłany: 4 lutego 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allana wrote:
    Wizyta pozytywnie. Jest fasolinka, serduszko bije :). USG pokazuje, że maleństwo jest o jakieś 3 dni młodsze niż wychodzi z moich obliczeń, ale to chyba nie jest różnica, która na tym etapie mogłaby niepokoić :). Jakby nie patrzeć skończyłyśmy 7. tydz. Dziś zamierzam powiedzieć w pracy. Oby było w miarę bezboleśnie.

    Cieszę się, że wszystko ok:) ja dziś powiedziałam w pracy i mile mnie zaskoczyli, bo powiedzieli że jak będę potrzebować iść na l-4 to dostanę umowę o pracę, by później otrzymywać macierzyńskie;)

    2013[*]2015[*][*][*]
    0bcf50b349.png
    4bc96a8380.png
  • Mika 28 Autorytet
    Postów: 1206 914

    Wysłany: 4 lutego 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz betina89 a martwiłaś sie ze to nowa praca nie kazdy pracodawca tak idzie na rękę no ale zdarzają się widocznie jeszcze tacy ludzie :) no Ja siedzę na l-4 bo pracuje w handlówce i mam styczność z bezpośrednim jedzeniem a miałam spore wymioty i 2 razy zasłabłam więc nie mam się pokazywać w pracy hehe... no i te bóle podbrzusza to też było niepokojące chociaż teraz już u mi nie dokuczają :)
    Obliczenia lekarza wskazują ze jestem w ok 11 tydzień a tu pokazuje 4 dni więcej nie wiem jak oni tu to obliczają wam też tak przekłamuje?

    bhywkrhm4kro7bny.png
    relgio4pjw325a69.png
  • maga Znajoma
    Postów: 18 7

    Wysłany: 4 lutego 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam taką różnicę 4 dni (ginekolog liczyła mi na takim kółeczku) i tez jestem w 11 tygodniu :)

  • Mika 28 Autorytet
    Postów: 1206 914

    Wysłany: 4 lutego 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a na kiedy masz wyliczony termin według belly? a ginekologa ?

    bhywkrhm4kro7bny.png
    relgio4pjw325a69.png
  • betina89 Autorytet
    Postów: 461 487

    Wysłany: 4 lutego 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi też belly źle oblicza;) -spóźnia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2014, 20:16

    2013[*]2015[*][*][*]
    0bcf50b349.png
    4bc96a8380.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ