Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wczesna ciąża
Odpowiedz

Wczesna ciąża

Oceń ten wątek:
  • Anita_croix Przyjaciółka
    Postów: 77 48

    Wysłany: 15 maja 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak was czytam i nie wiem czy się cieszyć, że mnie się nawet słabo nie zrobiło w tej ciazym zero mdłości, zero wymiotów. Jedynie czuć piersi..
    Powiedzcie do którego tygodnia ciąży macie zrobić infekcyjne i te podstawowe badania? Ja mam napisane do 10 t.c i nie wiem czy mogę je wykonac będąc w 10 tygodniu i 5. Dniu?? Czy to serio ma jakieś znaczenie?

    3jgxhqvked9xqp0y.png
  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 15 maja 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anita_croix wrote:
    Tak was czytam i nie wiem czy się cieszyć, że mnie się nawet słabo nie zrobiło w tej ciazym zero mdłości, zero wymiotów. Jedynie czuć piersi..
    Powiedzcie do którego tygodnia ciąży macie zrobić infekcyjne i te podstawowe badania? Ja mam napisane do 10 t.c i nie wiem czy mogę je wykonac będąc w 10 tygodniu i 5. Dniu?? Czy to serio ma jakieś znaczenie?
    mysle ze nie ma znaczenia. co do objawow po prostu się ciesz mnie do wczoraj tez tylko bolały piersi (mdłosci bylyale bardzo lekkie i rzadkie) . ,moze jeszcze przed tobą, ale jesli nie, to zazdroszcze

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 15 maja 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    Spokojnie, już tylko 3,5 h do zobaczenia i usłyszenia Twojej dzidzi <3
    Dam znac czy bede plakac z radosci czy ze smutku... ...

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • monisia13 Ekspertka
    Postów: 183 98

    Wysłany: 15 maja 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa30 płacz będzie na pewno ale tylko i wyłącznie z radości kochana:)

    Monia
  • Sylwia91.08 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 15 maja 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się z Wami jestem obecnie w 6 tygodniu. Wczoraj lekarz stwierdziła że w oddali widać gdzieś telepoczące serduszko ale kolejną wizytę taką potwierdzającą mam w 8 tygodniu. I oczywiście mam przyjśc już ze wszystkimi wynikami infekcyjnymi itd

    Mama dwóch chłopców;)
    cukrzyca typ 1, niedoczynnośc, hashimoto, pcos, wrogi śluz 3 x inseminacje a udało się naturalnie w najmniej oczekiwanym momencie!!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie na razie tylko pobolewaja piersi,mdlosci mam wieczorami i zasypiam na stojaco od okolo 17.00. Mam nadzieje ze tak zostanie :)
    Ja z kolei mam usg jutro, ciekawe co bedzie widac i czy uspokoi mnie ta wizyta. To bedzie jakis 5t4d.
    Agulaa, czekamy na dobre wiesci:)

  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 15 maja 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny serduszko bije :) jestem.mega szczesliwa :) 5 tydz.i 5 dzien :)

    Leira lubi tę wiadomość

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • Anita_croix Przyjaciółka
    Postów: 77 48

    Wysłany: 15 maja 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Anika, napewno będzie wszystko dobrze, ale muszę Ci powiedzieć, że u mnie serduszko było dopiero w 7 tygodniu 1 dniu, jak byłam 6 dni wcześniej, był tylko pęcherzyk, więc nie stresuj się, bo to serio wczesnie. ☺ Wysyłam dużo ciepła!!

    3jgxhqvked9xqp0y.png
  • Anita_croix Przyjaciółka
    Postów: 77 48

    Wysłany: 15 maja 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa30 wrote:
    Dziewczyny serduszko bije :) jestem.mega szczesliwa :) 5 tydz.i 5 dzien :)
    Woooow, gratulacje, super!!!!!

    3jgxhqvked9xqp0y.png
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 15 maja 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie myślałam ze juz uslysze serduszko ....cos pięknego :)

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • monisia13 Ekspertka
    Postów: 183 98

    Wysłany: 15 maja 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa30 super, gratulacje kochana

    Agulaa30 lubi tę wiadomość

    Monia
  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 15 maja 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa30 wrote:
    Nie myślałam ze juz uslysze serduszko ....cos pięknego :)
    Faktycznie bardzo wcześnie usłyszałaś aż trochę mnie zaskoczyło przeważnie w 5tyg jest tylko pęcherzyk ciazowy czasem nawet bez zoltkowego jeszcze nie mówiąc o zarodku i dopiero później serduszku :D na pewno to 5 tydzień? :D

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • Sylwia91.08 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 15 maja 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie a na ile ocenił ją lekarz? bo oni oceniają wiek ciąży wg wymiarów pęcherzyka, zarodka itd, przynajmniej tak jest u mnie. Według okresu 7 tydzień a według wymiarów 6

    Mama dwóch chłopców;)
    cukrzyca typ 1, niedoczynnośc, hashimoto, pcos, wrogi śluz 3 x inseminacje a udało się naturalnie w najmniej oczekiwanym momencie!!!
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 15 maja 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weslug usg wiek ciazy 5tydzien.i 5 dzien :) zarodek jest :) serduszko bije jak dzwon :) tez.sie zdziwilam ze tak szybko ...

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1204

    Wysłany: 15 maja 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa30 wrote:
    Dziewczyny serduszko bije :) jestem.mega szczesliwa :) 5 tydz.i 5 dzien :)

    Pfff, wiedziałam :P
    Dibolek wrote:
    Faktycznie bardzo wcześnie usłyszałaś aż trochę mnie zaskoczyło przeważnie w 5tyg jest tylko pęcherzyk ciazowy czasem nawet bez zoltkowego jeszcze nie mówiąc o zarodku i dopiero później serduszku :D na pewno to 5 tydzień? :D

    To było do przewidzenia, ponieważ ostatnie wyniki bety były wysokie, a i sam przyrost był spory, więc można było się spodziewać serduszka, które słychać ok. bety 17 tyś :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2018, 22:09

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 15 maja 2018, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje :) nastawiam sie pozytywnie ...musi byc tylko dobrze :) mowila ze nie ma obaw do niepokoju :)szyjka.. przydatki wszystko ok:)

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1204

    Wysłany: 16 maja 2018, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to chyba powinnas teraz zmienia forum na lutowki 2019? :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 16 maja 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    No to chyba powinnas teraz zmienia forum na lutowki 2019? :)
    Ale kto ja ?

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa, Ty chyba bedziesz rodzic w pierwszej polowie stycznia, no nie? Tak jak ja, o ile wszystko bedzie dobrze..

  • Anita_croix Przyjaciółka
    Postów: 77 48

    Wysłany: 16 maja 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kto ze mną na grudzień? Chyba Dibolek, jeśli dobrze widzę

    3jgxhqvked9xqp0y.png
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ