X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr pomyłka w ocenie płci :) 12 tydzień a połowkowe :)
Odpowiedz

pomyłka w ocenie płci :) 12 tydzień a połowkowe :)

Oceń ten wątek:
  • Krucha Autorytet
    Postów: 313 413

    Wysłany: 24 października 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah szkoda że nie można powiększyć Twojego zdjęcia, może widać wyrostek płciowy? Masz tylko jedno zdjęcie?

  • MikanKulta Przyjaciółka
    Postów: 101 32

    Wysłany: 24 października 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, Krucha, nigdy tak naprawdę nie wiadomo, kiedy rzeczywiście pękł pęcherzyk i była ta owu. U mnie usg od początku pokazuje dzidzię większą o 3 dni, niż cykl na to wskazuje, ale kto to wie...kto to wie... ;)
    ...a nóż/widelec trafiła mi się duza i dorodna córa <3 ;)

    3jgx3e3k5csktsth.png
  • Krucha Autorytet
    Postów: 313 413

    Wysłany: 24 października 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No większa dzidzia z usg wychodzi, bo teraz zobaczyłam, ze masz termin dzien po mnie, a owu mialaś wcześniej, to dlatego :)
    Masz po prostu krótkie cykle :)
    Tak naprawdę termin powinnaś mieć przede mną:)
    u mnie owulka była 1 sierpnia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2016, 09:59

    MikanKulta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krucha wrote:
    Dokładnie same chłopaki :D

    Ojejku dlaczego był konieczny test nifty?
    marzę o chłopakui, ale dziewczynkę pokocham całym sercem, dziś juz sama mnie wiem czy wolałabym chłopca czy dziewczynkę, ale w głowie mam tego chłopca...

    Nifty nie był konieczny, ale jestem po 3 poronieniach w 2015-2016r i uznaliśmy wspólnie z lekarzem i ojcem dziecka, że robimy nifty i mamy głowę spokojną - mam nadzieję ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krucha wrote:
    No większa dzidzia z usg wychodzi, bo teraz zobaczyłam, ze masz termin dzien po mnie, a owu mialaś wcześniej, to dlatego :)
    Masz po prostu krótkie cykle :)
    Tak naprawdę termin powinnaś mieć przede mną:)
    u mnie owulka była 1 sierpnia.
    u mnie owulka była 2 sierpnia :D sami rówieśnicy widzę ;)

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 24 października 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krucha - moge wrzucic zdjecie jeszcze raz, z mozliwoscia powiekszenia ;) To w zasadzie najlepsze ujecie, bo na drugim ta dolna czesc z wyroskiem jest calkowicie zaciemniona.

    U mnie przytulanko bylo dzien przed owulacja, jestem pewna ze jajo pekly podczas imprezy, wytanczylam sie jak szalona i to przyspieszylo ten magiczny proces :) Juz na pierwszej wizycie uslyszalam, ze roznica miedzy terminem OM a USG wynosi 2 dni, czyli wszystko sie zgadza z moimi obliczeniami i odczuciami :)

    W moim przypadku zastanawia mnie tylko ksztalt glowki, z kolei jak porownam do zdjecia ojejku to wyglada bardzooo podobnie, delikatnie splaszczone czolo i dopiero pozniej okragly zarys glowy = dla mnie to chlopak ;)

    Na moja korzysc przemawia moje przeczucie, buzujaca soda, wrozba z obraczki i wklesly pepek ;) A jak bedzie faktycznie, na pewno napisze w 20 tc, kiedy rzuce sie w wir szalenczych zakupow ;)

    Bedzie babiniec to bede plywac w rozach i fioletach! A bedzie Orzeszek to spokojny blekit i sprawa zalatwiona. Niech tylko rosnie, nabiera normalnej masy i zeby latwo wyszlo na porodowce, to juz bedzie pelnia Szczescia :D

    MikanKulta, xjustyniaaax lubią tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Krucha Autorytet
    Postów: 313 413

    Wysłany: 24 października 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wklęsły pepek to na dziewczynkę podobno, ale to jest jeszcze wcześnie, pępek wychodzi często grubo po 20 tc :)

    Wrzuć jeszcze raz zdjęcie żeby można było powiększyć, to dokładnie obadamy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie z kolei wyrostek płciowy wygląda nie do końca na męski, tak mi się wydaje trochę na dziewuchę, o kształcie główki dziś myślałam, i wymyśliłam, ze dziewczynki są po prostu mądrzejsze i muszą mieć okrąglejszą główkę żeby pomieścić te wszystkie mądrości ;)

    Jagah lubi tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 24 października 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krucha - u mnie w pierwszej ciazy, odkad pamietam to pepek byl wystajacy, az mnie to draznilo ;) Malo tego, zdazylo mi sie, ze kilku znajomych mezczyzn! skomentowalo brzuch, w stylu "ooo, bedzie dziewczynka bo pepus wystaje" ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e1c0cfd28c73.jpg

    ojejku - a co wychodzi z wrozby z obraczka? albo sody? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2016, 10:21

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Krucha Autorytet
    Postów: 313 413

    Wysłany: 24 października 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wyrostka nie widać, ale główka chłopięca na moje oko :)

    Jagah, ojejku lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    ojejku - a co wychodzi z wrozby z obraczka? albo sody? :)
    z sody wyszedł chłopak, a obrączki nie posiadam i nie mam jak wywróżyć :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2016, 10:32

  • MikanKulta Przyjaciółka
    Postów: 101 32

    Wysłany: 24 października 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krucha wrote:
    No większa dzidzia z usg wychodzi, bo teraz zobaczyłam, ze masz termin dzien po mnie, a owu mialaś wcześniej, to dlatego :)
    Masz po prostu krótkie cykle :)
    Tak naprawdę termin powinnaś mieć przede mną:)
    u mnie owulka była 1 sierpnia.

    Kruchutka, dzięki :) To ma sens, teraz czaje bazę :D
    Ja na syna miałam nienazwane przeczucie w pierwszej ciąży. Teraz mam to samo przeczucie od początku, z tym ze na dziewczynkę :) Chociaż nie daje mi spokoju nazwanie przez lekarkę dzidziusia jako "on", po czym od razu powiedziała, że równie dobrze może być "ona", ale może nie było to przypadkowe :)
    Będzie, co ma być, tyle miesiecy się staralysmy o te dzieci, to teraz pięć tygodni wytrzymamy :)
    ...ale jak wystrzelę z tego usg po śpiochy i inne gadżety. .. :D

    3jgx3e3k5csktsth.png
  • Krucha Autorytet
    Postów: 313 413

    Wysłany: 24 października 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku jak nie masz obrączki, to w zamian można użyć igły, nawlekasz na nitkę i też się będzie kręcić :D

  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 24 października 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-)

    U koleżanki ojejku po zdjęciu widać chłopca;-)



    Co do zdjęcia Jagah na pierwszy rzut oka to dziewczynka, ale pewien szczegół może wskazywać na chłopca. ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2016, 12:22

    ojejku lubi tę wiadomość

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję zdrowego synka ! <3
    Jestem dziś najszczęśliwsza na świecie <3 <3 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2016, 12:06

    Krucha, Jagah, m@rtynka, MikanKulta, kark lubią tę wiadomość

  • Krucha Autorytet
    Postów: 313 413

    Wysłany: 24 października 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku!!! Cudna wiadomość!!! Odetchnęłaś z ulga co? :D

    Ale zrób może tak dla zabawy tę wróżbę z igłą i nitką dla potwierdzenia albo zaprzeczenia czy tego typu wróżby się sprawdzają :)

    ojejku lubi tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 24 października 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    Melduję zdrowego synka ! <3
    Jestem dziś najszczęśliwsza na świecie <3 <3 <3

    oh-boy-spanky-George-McFarland.gif

    Gratulacje! <3

    ojejku lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Krucha Autorytet
    Postów: 313 413

    Wysłany: 24 października 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak tak patrze na zdjęcie Ojejku i Jagah to takie same te łepetynki :D :P

    Jagah, ojejku lubią tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 24 października 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krucha - mojemu najpierw urosnie mozg, a potem ptaszyna, zeby mial Chlopak rozum jak z czego korzystac :D Hahaha, ale faktycznie, zdjecia glowki sa bardzo podobne :)

    ojejku, MikanKulta lubią tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Krucha - mojemu najpierw urosnie mozg, a potem ptaszyna, zeby mial Chlopak rozum jak z czego korzystac :D Hahaha, ale faktycznie, zdjecia glowki sa bardzo podobne :)
    też dziś te główki porównywałam i są identyko ;)

    Jagah lubi tę wiadomość

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ