X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Tycie w drugim trymestrze
Odpowiedz

Tycie w drugim trymestrze

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki napięty jak napompowana na maksa piłka- tak mam często szczególnie jak dużo chodzę, ale 20-30min poodpoczywam i mięknie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dddodiii uwazaj i sprawdzaj, czy nie robi sie twardy caly. Jesli po prostu sie napina, to nic nie powinno sie zlego dziac. Ja tak mam, gdy za duzo chodze :P jak twardy, to nospa i do lozka, zeby sie skurcze nie pojawily.

    Ja bylam dzis na usg - odpoczywanie i luteina duzo mi daly- szyja coraz dluzsza: 3,87 ;) w moczu juz nie mam leukocytow, takze super ;)

    Wlasnie jedziemy nad jezioro Piaseczno - meza dziadkowie maja tam domek i bedziemy grilowac i odpoczywac :) ledwo sie zmiescilam z biustem w stroj kapielowy - wygladam jakbym miala silikony, a maz sie smieje ze mnie, ze jecze ;P Wazylam sie dzis rano- dziewczyny waze 50 kg. Takze przytylam o 400 g od lutego ;) no i brzunio codziennie wiekszy - Kornelia wazy 461 g !! Duza dziewczynka ;)

    A jak u Was? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas? Hmmm...gorrraco:D Dzisiaj znowu na rower nie ide,bo przeciez taki upal,ze koniec świata ;-) Nie no brzuch mam na pewno wiekszy-mój facet potwierdził,ale caly twardy nie jest-raczej taki napięty...Odpoczywam dzisiaj..
    Ale cellulit mi sie na dupsku zrobił!!! Az nie wierze,ze to moje dupsko!! Ogólnie,to woda mi sie zatrzymuje ..czuje to...Nie chce wyglądać jak parowka we flaku :-(
    Ten brzuch,ro moze od roweru taki dostałam,bo za każdym razem jak wracałam,to byl taki nabity wlasnie i większy,niż przed przejażdżką..cos w tym jest..
    Ale ciśnienie mi cos spadlo kurde..
    Zawsze miałam tak 130/80.. A dzisiaj 110/52 .. Moze przez upal czy co...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A próbowałam wejść w spodenki z zeszłego lata :D Hahaha:D nierealne :D Wejść weszłam,ale żeby Tylek w nie wsadzić,to juz nie dało rady...No...nie ma co sie dziwić...
    Ale wiecie co? Dopiero teraz widzę jaka ja chudziutka i zgrabniutka bylam-nie żebym sie jakos zachwalała czy coś -ale naprawdę takie cialko sobie bylo zajebiste wyćwiczone,a teraz jak widzę to moje dupsko,to nie wierze...
    A jest cos,co sie Wam tak zmienilo w ciele,ze aż sie Wam nie podoba?
    Mi oprócz dupska,to jeszcze nie podobają sie tu te boki takie jakies szersze wszystko się robi naokoło brzucha...A tak,to jeszcze nie jest zle...

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wszystko w brzuch poszło, ale jest już taka różnica, że zaczynam wątpić, że po porodzie wejdę w stare, ukochane jeansy :P A co najśmieszniejsze, nadal jestem 1kg lżejsza niż przed zajściem :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2015, 16:07

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no ja lżejsza to będę dopiero po porodzie:)Jak się wezmę,to jest koniec:)Już się doczekać nie mogę:)

  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też juz mam plan co bede robić po porodzie by latem byc seksi mamuska;)
    Nawet zaczelam sie juz zastanawiać kto z dzieckiem zostanie jak ja bede biegac;)

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 03:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zeszła sobotę u gina ważyłam się jak co miesiąc i okazało się ,że prze ten właśnie 1 miesiąc przytyłam 3kg :) nie czuje ich zupełnie czyli od samego początku jest juz 6 na + ! Ale mówię nie dość, że tego nie czuje to i nie widać oprócz rosnącego brzucha nigdzie nie tyje.

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 05:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam wczoraj i udalo mi się z wagą :-) Od ostatniej wizyty czyli trzy tyg.temu mam więcej ledwo o 400gram :-) ufff :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie + 2 kg w ciagu ostatnich 6 tyg :)
    Calkowity bilans od pierwszej wizyty to wlasnie 2 kg :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejku ja jestem w połowie 6 miesiaca i przytyłam 9kg... i jeszcze do tego rozstępy juz mi sie pojawiaja... jestem przy kosci... i boje sie pomyslec jak bede wyglądała przy końcówce...

  • jagoda84 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed ciążą 83kg w pierwszym trymestrze spadek na 80kg a teraz w 18t+4d waga 81,5kg. Troszkę się martwię że może to mało, ale z drugiej strony trochę zapasu z mojego sadełka jest :) Brzuszek jest słabo widoczny. Mam tylko nadzieję że do porodu pójdę z max 90kg.

  • Ciri Debiutantka
    Postów: 14 8

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracając do twardego brzucha, mi przepisal lekarz 3 razy dziennie nospe, magnez i luteine rano i wieczirem i lezec conajmniej 6 godz dziennie. Nastraszyla mnie, ze moze dojsc do poronienia, jak nie bede sie oszczedzac, ale ciezko jest lezec siedzac w pracy;p jestem w 20 tyg, ciaza blizniacza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cril - a czemu jeśli masz leżeć nie dał zwolnienia?

    Ja mam skoki wagowe, raz 1kg do przodu raz nic - przez tydz, rozstępów nie mam, ale regularnie smaruje się i lubie mój piling z olejkiem argonowym, po nim na skórze zostaje taka jakby osłonka. Jedynie bardziej zauważalne zostały stare rozstępy z przed kilku lat, nowych brak. No i widzę po pośladkach zatrzymanie się wody.

  • jagoda84 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w ciągu tygodnia 1kg na plus, ale może to też przez moje nieustające zaparcia, bo jem normalnie staram się unikać słodkiego, pożeram dużo owoców i jem płatki i piję wodę a zaparcia nie ustają :(

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 31 lipca 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od początku ciąży do dziś (17 tydzień) niecały kilogram na plusie. ;)

  • Mama84 Autorytet
    Postów: 390 229

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od początku ciązy przytyłam 2 kg

    klz9mg7y5m6gti11.png
    km5suay35zp2gug7.png
    Aniołek 11.01.2015 [*] 7 tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 kg od początku ciąży ;)

  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bylam dzis na wizycie zwazylam sie i od poczatku ciazy mam 6,5kg. Przrerazilam aie. Jestem wysoka i w zasadzie oprocz brzucha, piersi to nie czuje tych kilogramow, ale i tak odstawiam slodycze i inne przekaski.narazie mieszcze sie w stare spodnie i sukienki i luzniejsze bluzki, ale to dopiero sie zacznie. Mam kolezanke ktora przez cala ciaze przytyla 9kg.

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • miolka Znajoma
    Postów: 17 12

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja koleżanka szczupła ale nieprzesadnie w trakcie ciąży przytyła ponad 30 kilo, przy 30-dziestym kilogramie przestała się ważyć, w ciągu kilku miesięcy po porodzie pozbyła się wszystkiego bez wysiłku, wyrzeczeń, sportu

    moja siostra w trakcie ciąży nabrała 20 kg , po pół roku od porodu straciła około 25 kg

    nie ma co panikować bo większość to woda

‹‹ 7 8 9 10 11
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ