X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Tycie w drugim trymestrze
Odpowiedz

Tycie w drugim trymestrze

Oceń ten wątek:
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie 20+1tc i 4kg + :)

    Marta28 lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 15 tyg na razie nie przytylam, nawet chyba kilo na minusie, brzuszek powoli wylazi i piersi "spuchly". teraz pewnie sie zacznie waga na plus bo apetyt wrocil ale akurat tylko na slodycze :P w dodatku 2 tyg leze nie wiem czy nie poleze dluzej...ehh martwi mnie w sumie nie tyle waga bo to mozna zrzucic ale te koszmarne rozstepy :\ jak przytylam w okresie dojrzewania to mi sie porobiło cholerstwo wiec pewnie mam sklonnosci.
    obecnie skora sie ze mnie sypie^^ a smaruje sie zawsze wieczorem...

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam u was tycie dziewczyny ? Ja mam problemy żołądkowe, po wielu rzeczach boli mnie brzuch, żołądek,mdli mnie (kiedy zaczyna boleć brzuch) do tego dochodzi niestrawność i aż mnie skręca. czy któraś z was też tak ma ? nie wiem czemu tak nagle się stało, ale zamiast tyć waga spada :/

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mam...bole żołądka nie do zniesienia...czasem jak cos zjem,to mi przechodzi,ale wczoraj jakos nie przeszli...do tego wiecznie wzdęcia,czasem mnie mdli...masakra..
    Ostatnio jadłam ogórki kiszone i wcale mnie nie mdliło...z żołądkiem tez bylo lepiej,wiec moze i Tobie pomoże...

  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 9 maja 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mam czasem, ostatnio zjadlam pestki dyni i popilam kefirem, myślałam, że się wścieknę tak mi siedziało na żołądku, muliło, jeżdziło po brzuchu... Raz mi coś nie szkodzi za chwilę szkodzi już nie wiem co jeść. ogólnie apetyt mam słaby no chyba, że na słodkie.

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do 11 tyg przytyłam 2kg, 14tyg+1kg, 18tyg +0.9

    problemy żołądkowe miałam tak między 13-15 tyg, ale już wiem że mdliło mnie po witaminach, brałam wtedy Falvit

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2015, 18:40

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 9 maja 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    18t0d i +1 kg :) Teraz pewnie się rozkręci, bo jak dotąd tylko chudłam.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Beeblu Przyjaciółka
    Postów: 72 45

    Wysłany: 9 maja 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1 kg, wow :-) Ja od początku już ok 5 kg. Głownie poszło w piersi i uda ;-)
    Brzuszek już jest ale jak noszę luźniejsze ubrania nikt nic nie zauważa, buu.
    Czekam z niecierpliwością na prawdziwy ciążowy brzuszek!

    polkosia lubi tę wiadomość

    p19uvkcbq15t6635.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miedzy wizytami w 18 tyg a 20 tyg przytylam ponad pół kilo, a polozna powiedziala ze teraz pojdzie jeszcze szybciej ;)
    od poczatku ciąży ponad 4 kg na plusie, teraz juz pewnie parwie 5kg w 21 tyg. ale sporo mi w piersi poszlo, brzuch dopiero od ok 19-20 tyg zaczął wyglądac jak ciażowy:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na 1 wizycie w lutym (5tc) wazylam 49,8 kg,
    Na ostatniej wizycie 6 maja (17tc) wazylam 49,4 kg.
    Takze juz wyrownalam wage i bedzie tylko rosla ;P
    Dziewczyny, wazycie sie rano, wieczorem? W ubraniach, bieliznie? U gina zawsze w ubraniach i moja Pani dr nie odejmuje jakby tej wagi ubran.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w domu zawsze rano po porannej toalecie i w bieliźnie
    u lekarza wiadomo jak to wygląda, ale co dziwne moja waga wskazuje więcej niż tamta o jakieś 0.5kg- ciekawe

    U mnie wyraźny brzuszek, zaczął być od 14tyg, tak jak w poprzednich ciążach.
    Moja koleżanka do 7mc nic nie zdradzała bo i nie było widać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2015, 08:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie coraz lepiej...Jak mnie gin zważył na pierwszej wizycie bylo 58,5kg,to byl jakos 7tydzien.
    Caly pierwszy trymestr stalam w miejscu,pod koniec ruszyło do 60,4 kolejna wizyta 60,4. Tydzień pozniej 61, teraz juz 62,5...a przez ciąża miałam zwykle 57-57,5kg... W ekspresowym tempie to leci,ze aż strach...A nie jem za dwóch...

  • MotylekKira Koleżanka
    Postów: 35 9

    Wysłany: 15 maja 2015, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 26 tydzień i 8 kg na plusie no cóż :/

    788pt8hi5zrbbj3r.png
  • Bilbonix Znajoma
    Postów: 19 3

    Wysłany: 15 maja 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja 25 tydzień i 10 do przodu :)
    czyli znów +3 kg w miesiac ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2015, 08:16

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 15 maja 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie różnie, raz ważę +1, raz wychodzi +4, a dwa dni później znów +2. Nie ma co się napinać schudniemy po porodzie. Ważne żeby dzidziuś był zdrowy :D

    Izik lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    U mnie różnie, raz ważę +1, raz wychodzi +4, a dwa dni później znów +2. Nie ma co się napinać schudniemy po porodzie. Ważne żeby dzidziuś był zdrowy :D
    Tak jest!! :)

    Bilbonix lubi tę wiadomość

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 15 maja 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też waga skacze, ale raczej się pnie do góry ;) Ile jecie ?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kliknij, aby rozpocząć wpisywanie wiadomości a jem na pewno więcej,niż jadłam...Bo wcześniej,to ja nic nie jadlam:D Teraz jem,ale normalnie jak zdrowo odżywiający sie człowiek :) No musze jeść,nie mam wyjścia..;)
    Teraz mam wszystko obrócone do góry nogami..Zmienilo sie jedzenie,zmieniła sie aktywność...cale życie mi sie zmieniło..ale...WARTO :)
    Ale czasem mam ochotę na zupkę chińską..taki barszczyk uwielbiam...Zjadlam juz trzy od poczatku ciąży i zawsze mam troche wyrzuty sumienia..:/

  • Izik Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 16 maja 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja też mam bzika na punkcie tycia;-| przez to ze jestem na zwolnieniu praktycznie sie nie ruszam bo mam się oszczedzac a do tej pory byłam bardzo aktywna i załamuje się.... do niedawna nie tyłam a teraz zaczyna się i nie wiem czy nie za szybko, boje sie ze jem za duzo potem tego nie zgubie kiedyś miałam problemy z wagą;-|
    a jednoczesnie wiem ze kobiety w ciąży wyglądają pięknie tylko do siebie jakos tego nie moge odnieść;-(

    4.12.2023 II temin 14.08.2024 - zdrowy syn❤️😍;-)

    01.2022 poronienie chybione w 11 tygodniu
    3tygodniowe indukowanie poronienia
    zabieg łyżeczkowania 17.01.2022
    niedoczynność tarczycy
    tyłozgięta, zrotowana macica
    05.2021 poronienie 6tc
    STWIERDZONE CIĘŻKIE PCO;-( amh 22
    17 cykl starań po stymulacji ciąża w 2015
    córka 09.11.2015 cięzki poród indukowany, zagrażająca zamartwica płodu, cc na cito
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No..u mnie tez teraz szybko leci :( no nic nie zrobimy..Najwazniejsze,żebyśmy sie nie obżerały...

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ