X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Z chłopca wyszła dzieczynka
Odpowiedz

Z chłopca wyszła dzieczynka

Oceń ten wątek:
  • gora Koleżanka
    Postów: 41 24

    Wysłany: 28 lutego 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, u nas lekarz trafił już w 13 tygodniu.
    Od tego czasu przy każdej kolejnej wizycie potwierdza się ta teza:)
    Mamy dowody w postaci zdjęć!
    Dziewczynka i co do tego nie ma wątpliwości:)

    relgjw4zajr5qyeh.png
  • Ania bebe 88 Przyjaciółka
    Postów: 99 87

    Wysłany: 5 marca 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I u nas tak sie stało :) W 11tc i 2dni lekarz na 90% stwierdził chłopca, mam nawet zdj zrobione od spodu na ktorym wyglada jak meskie przyrodzenie ;) natomiast zdziwiłam sie bardzo, bo mam juz synka i jakos czułam, zreszta cała rodzina, a szczegolnie maz ze bedzie to córeczka, popatrzyłam na lekarza z niedowierzaniem i zaczęłam sporo na ten temat czytać. Okazało sie ze na tym etapie wszystkie dzieciaczki maja wyrostek płciowy i faktycznie na naszym zdjęciu wyglądało to dokładnie jak taki typowy wyrostek, ponoc wiarygodnie mozna określić to na podstawie zdjęcia z boku, ale nasze było od dołu, wiec został cień szansy ze lekarz sie pomylił.. W środę bylismy u lekarza ktory pracuje na najwyżej jakości sprzęcie USG, 17tc i lekarz stwierdził ze nie ma żadnych watpliwości co do tego ze jest to dziewczynka, napewno i jeszcze potwierdził ze mozemy juz kupowac dla małej rzeczy, bo ewidentnie widać wargi :) Tak wiec pomyłki sie zdarzają, szczegolnie na tak wczesnym etapie ciazy, nawet u dobrych specjalistów i na dobrym sprzęcie :)

    n59y3e5e3teizl1g.png

    thgf9n73i7pl6tmf.png
  • buba25 Koleżanka
    Postów: 35 9

    Wysłany: 5 marca 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie na usg połówkowym lekarz mówił chyba ze trzy razy że dziewczynka na 90% i na koniec że baba na bank, teraz usg mamy 17.03 to się dowiemy czy się potwierdzi ;) jak na razie to staramy się kupować uniwersalne ubranka, ale mój facet no i jego babcia mówią że będzie córka ;) mam nadzieję

  • Ewelina0701 Ekspertka
    Postów: 289 89

    Wysłany: 22 marca 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja, juz na końcówce, jednak wyszedł chłopak na prenatalnym w 25 tc.

    3jvzi09kavlt3vtq.png


    9d6613c4db.png
  • antoszka Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie już w 11tc gin stwierdził, że chłopak (nawet nie wahając się), później w 15tc i 16tc to samo: "chłopak", więc zaczęłam już wierzyć i trochę się przyzwyczaiłam.. poza tym chciałam synka:)
    ale na połówkowym w 22tc wyszło, że dziewczyna (choć lekarz nie był do końca pewien), u innego gina (23tc) na 4D nie było wątpliwości: będzie córeczka hihi:)

    Anetka :D 18.07.2016
    dqpr9vvjts2l1zsu.png
  • Ania bebe 88 Przyjaciółka
    Postów: 99 87

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antoszka wrote:
    u mnie już w 11tc gin stwierdził, że chłopak (nawet nie wahając się), później w 15tc i 16tc to samo: "chłopak", więc zaczęłam już wierzyć i trochę się przyzwyczaiłam.. poza tym chciałam synka:)
    ale na połówkowym w 22tc wyszło, że dziewczyna (choć lekarz nie był do końca pewien), u innego gina (23tc) na 4D nie było wątpliwości: będzie córeczka hihi:)

    Haha Antoszka czyli sytuacja bardzo podobna do mojej, u mnie tak samo w 11tc była pomyłka z tym ze juz pozniej na USG wychodziło tak jak jest faktycznie :)

    n59y3e5e3teizl1g.png

    thgf9n73i7pl6tmf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na prenatalnym w 12tc wyszło, że na 80% dziewczynka, w 16tc na wizycie było ustawione dupką i też dziewczynka, tydzień temu w 20 tc też dziewuszka. ;)

  • Pani-ka Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 14 tyg na prenatalnych synek, w 20 tyg w szpitalu ordynator stwierdził że na pewno synek, teraz w 25 tyg moja młoda doktorka w trakcie specjalizacji stwierdziła że ona tam nic nie widzi i że córka :P masakra :P myślicie że doświadczenie lekarza może tu odgrywać jakąś rolę? już się nastawiliśmy :P

    1f11cdbe84.png

    relg8rib7k4p51z3.png
  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani-ka wrote:
    W 14 tyg na prenatalnych synek, w 20 tyg w szpitalu ordynator stwierdził że na pewno synek, teraz w 25 tyg moja młoda doktorka w trakcie specjalizacji stwierdziła że ona tam nic nie widzi i że córka :P masakra :P myślicie że doświadczenie lekarza może tu odgrywać jakąś rolę? już się nastawiliśmy :P
    Ha;)
    U mnie podobnie było;)
    Najpierw synek i to w 90% w 17 tygodniu, a w 19 tygodniu okazała się córeczka;)
    Myślę, że tutaj i odgrywa doświadczenie, i dobry sprzęt.. ;)

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • Pani-ka Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W połowie maja idę na prenatalne III trymestru więc może na 3d się uda podejrzeć i będziemy pewni :P

    1f11cdbe84.png

    relg8rib7k4p51z3.png
  • aneta93 Autorytet
    Postów: 751 630

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam przeczucia na dziewczynke a 15+6 powiedziala ze chlopak, pokazywla mi na usg i bylo cos faktycznie miedzy nogami nawet mam zdjecie, ciekawe co bedzie za 2 tyg u innego lekarza :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2016, 08:46

    bl9ci09k5h6xkmfc.png
  • Aanka29 Przyjaciółka
    Postów: 93 25

    Wysłany: 18 maja 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja też zgłupiałam. W 16 tygodniu byłam na USG u innego lekarza niż mój prowadzący gdyż ma ponoć lepszy sprzęt. Doświadczenie oboje mają raczej takie same. I tam bez wahania lekarz oznajmił, że chłopak jak nic. I to się nie powinno zmienić. Mówił to z taką pewnością i sama dokłądnie widziałam to między nogami, że byłąm przekonana już na chłopca. Mam nagrany filmik na którym ewidentnie widać siusiaka bo akurat cały czas był przedem do nas z rozłożonymi nogami. Wczoraj byłam u mojego prowadzącego który stwierdził, ze na 90% będzie dziewczynka. Bo nic nie dynda z pod pupy. Zdziwiona opowiedziałam mu o sytuacji która miała miejsce u tamtego lekarza. On się zmieszał i powiedział, że w sumie to dziś dziecko miało tak zgięte nóżki że możliwe że siusiak mógł się schować między nimi a jeśli tamten lekarz miał szczęście, że dzidziuś ładnie rozłożył nogi to faktycznie tego siusiaka zobaczyliśmy. Także mam się na razie na nic nie nastawiać choć przyznam po cichu, że marzyliśmy o synku bo córeczkę już mamy. W każdym razie jutro mam umówioną wizytę połówkową u tego lekarza co widział chłopca i jestem ciekawa co powie tym razem

    hchys65g1ies69s4.png[/url]
  • martyn Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 8 lipca 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak dziewczyny co u Was wyszlo?

  • Aanka29 Przyjaciółka
    Postów: 93 25

    Wysłany: 8 lipca 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jednak chłopczyk:-) Teraz byłam na wizycie w 25 tygodniu i lekarz prowadzący moją ciąże, który w 19 tygodniu stwierdził, ze na 90 % będzie dziewczynka zwrócił honor, bo tym razem ujrzał ogromnego siusiaka. Tłumaczył się tym, że teraz narządy męskie są już na tyle duże, że nie sposób ich nie zauważyć, a wtedy mogły się jeszcze schować....hmmm....to po co mówił te 90 %. Mógł powiedzieć, ze nie wie a nie wprowadzać zamieszanie. W każdym razie ogromnie się ciesze bo bardzo chcieliśmy synka.

    hchys65g1ies69s4.png[/url]
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 8 lipca 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na prenatalnych w 12 tyg. na 70% dziewczynka, potem na kolejnym USG w 21/22 tyg. na 100% niby dziewczynka nadal. Lekarz powiedziała, że ewidentnie widać, a nie że nie wiadomo. Więc mam nadzieję, że to to :) Po 20 tyg. to chyba już wiadomo. Ale szwagierka z 1,5 miesiąca młodszą ciążą na prenatalnych miała też na 70% dziewczynkę, a potem jakoś w 16/17 tyg chłopak na 100% niby, bo pokazał przyrodzenie :P A już mają dwóch.

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
  • małamilenka Znajoma
    Postów: 28 11

    Wysłany: 13 lipca 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w 16 tyg. lekarz stwierdził na 85%, że dziewczynka lecz pępowina była między nóżkami :).Czytając wasze posty utwierdzam się w przekonaniu, że dopiero na usg prenatalnym będzie na 100% wiadomo czy dziewczynka :) czy chłopiec :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej nie wiem czy ktoś tu jeszcze zaglada ale jestem w szoku ze tak często jeszcze mozna pomylić płeć w 12 tc ..jestem wlasnie w 12 tc i kilka dni temu miałam usg genetyczne w którym lekarz stwierdził chłopca na 80%..zrobił to na podstawie wyrostka płciowego ..Ja juz synka mam wiec nie ukrywam ze liczę cały czas na córkę ..

  • Kamciaa3 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 30 października 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam pytanie jestem w 21 tygodniu ciąży i na połówkowy wyszło ze będzie chłopiec czy może się jeszcze zmienić płeć dziecka ?

  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 2 listopada 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamciaa3 wrote:
    Hej dziewczyny mam pytanie jestem w 21 tygodniu ciąży i na połówkowy wyszło ze będzie chłopiec czy może się jeszcze zmienić płeć dziecka ?

    Kochana jasne! :) Niektórzy to mają niespodziankę przy porodzie.. ;)

    Inesja lubi tę wiadomość

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajny wątek :) odkopuje :) mi wczoraj w 12 tyg podczas usg genetycznego dr powiedziała że skłania się bardziej ku chłopcu ale nie jest pewna i mam się nie sugerować.. Czyli mam jeszcze szanse na dziewczynke? Bardzo bym chciała bo synka już mam. No i zdziwiłam się bo od początku mam silne przeczucie na dziewczynke

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2018, 09:49

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ