Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr III trymestr
Odpowiedz

III trymestr

Oceń ten wątek:
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi, super dzieciaki! Brat widać cieszy się z siostrzyczki.

    Blondi22 lubi tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • pillow Autorytet
    Postów: 2317 2450

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mik

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2015, 12:12

  • pillow Autorytet
    Postów: 2317 2450

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2015, 12:12

    Blondi22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi mała modelka rośnie :) a brat jaki zadowolony :) trzymamy kciuki za Ewcie :) MilOla spokojnie spokojnie mała Nina czeka na wentynki może hihi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2014, 15:07

    Blondi22 lubi tę wiadomość

  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi cudowne dzieci;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2014, 16:00

    Blondi22 lubi tę wiadomość

    lprktv73nye615w2.png
  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 13 lutego 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi super dzieciaczki :))
    Effcia? To nieźle :)) Trzymam kciuki w takim razie!

    Milola córcia na pewno czeka na Walentynki :) <3

    Ja dziś na ktg byłam, wszystko ok. Tylko od rana mój synek jest bardzo ruchliwy, na ktg był ruchliwy jak nigdy, brzuch mi wręcz falował. Później chodziłam chwile po sklepach też kopał. Zawsze był bardzo spokojny, że musiałam te ruchy bacznie obserowac czy wogole są. A dziś odmiana...

    Miriam też myślałam, żeby torbę wrzucic do auta i z nią jeździc, ale jakoś tego jeszcze nie zrobiłam. Liczę że jeżeli się coś zacznie to w domu... Najlepiej w nocy chyba bym chciała ;) Puste ulice, mąż w domu. Życie pokaże :D

    Blondi22, nick nieaktualny, magdalena lubią tę wiadomość

    82dox1hp47sulw8a.png
  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 13 lutego 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Effcia jeszcze wczoraj pisała że ją brzuch w nocy bolał czyli jednak nie bez powodu :)

    pillow, Blondi22 lubią tę wiadomość

    82dox1hp47sulw8a.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 13 lutego 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Ja mam jakieś przeczucie, że Tymek wyjdzie po terminie no ale zobaczymy :)

    Ja z kolei uważam, że moja Helena urodzi się tydzień, dwa przed terminem. Nie wiem, skąd to wiem, ale wiem :)

    kotek27, nick nieaktualny, magdalena lubią tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 13 lutego 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja osobiście nie mam przeczuć, ale te dzisiejsze gwałtowne ruchy mojego synka napędzają mi trochę cykora, że skoro tak się rusza i naciska to niebawem przez to odejdą mi wody.... ale nie wiem czy moja teoria jest słuszna :D

    82dox1hp47sulw8a.png
  • pillow Autorytet
    Postów: 2317 2450

    Wysłany: 13 lutego 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2015, 12:12

    kotek27, Effcia28 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek tez bym tak w nocy chciała no ale zobaczymy ja cos czuje ze mała wyskoczy koło 37 tyg chociaż z tym moim czuciem to różnie czułam ze mała bedzie chłopcem i dała bym za to głowę i teraz była bym bez głowy

    nick nieaktualny, kotek27, magdalena lubią tę wiadomość

  • pillow Autorytet
    Postów: 2317 2450

    Wysłany: 13 lutego 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2015, 12:12

  • milola86 Autorytet
    Postów: 1153 1108

    Wysłany: 13 lutego 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znów po Ktg w szpitalu do jutra. Zapisały mi się skurcze regularne, ale są niebolesne, wiec czekamy dalej.wieczorem jeszcze badanie gin. i jeszcze raz KTG.

    kaaasiaczek_, kotek27, nick nieaktualny, juicca, Lalita2710, magdalena lubią tę wiadomość

    atdcvcqgb9ua249c.png
    3i49df9h2ksxxkie.png

    Bóg mówi prosto o krzywych liniach naszego życia...
    Adaś Ewa Róża i Piotr-moje maleńkie aniołki
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 13 lutego 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milola86 wrote:
    A ja znów po Ktg w szpitalu do jutra. Zapisały mi się skurcze regularne, ale są niebolesne, wiec czekamy dalej.wieczorem jeszcze badanie gin. i jeszcze raz KTG.
    no to żeby sie rozkrecilo dzis w nocy ;)

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milola to ja trzymam kciuki aby się coś rozkręciło :*:)

  • pillow Autorytet
    Postów: 2317 2450

    Wysłany: 13 lutego 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2015, 12:12

  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 13 lutego 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milola trzymamy kciuki żeby się rozkręciło:)

    lprktv73nye615w2.png
  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 13 lutego 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pillow masz rację, liczę się z tym, że może się zacząć tak naprawdę w każdej chwili już u mnie :)

    Milola też trzymam kciuki jak wszystkie my tu z resztą za Ciebie, może wyjdziesz już ze szpitala z Ninką <3 :) oby.

    Ciekawe jak Effcia, czy urodziła?

    82dox1hp47sulw8a.png
  • kaaasiaczek_ Autorytet
    Postów: 1286 1430

    Wysłany: 13 lutego 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effcia urodziła :)

    Madzia waży 2,870 i mierzy 48 cm (info z plemniczki). :)

    juicca, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Iwo123, pillow, kotek27, inezz, paula22, magdalena lubią tę wiadomość

    qb3ci09kgez1zp78.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 13 lutego 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla Effci i jej kruszynki ;) zdrówka dla Was :)

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
‹‹ 1171 1172 1173 1174 1175 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ