Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr III trymestr
Odpowiedz

III trymestr

Oceń ten wątek:
  • mirka14 Autorytet
    Postów: 842 817

    Wysłany: 22 lutego 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękna jak wszystkie ovudzieciaczki :)

    paula22 lubi tę wiadomość

    Aniołeczek 08.05.2013
    jwzh2b5.png
    mbm7spn.png
  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 22 lutego 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula cudowna ta twoja księżniczka;))

    paula22 lubi tę wiadomość

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 22 lutego 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula śliczna Gratuluję teraz niech się chłopaki maja na baczności :-) ojj będzie im łamała serducha ;-) niech rosnie zdrowo !!!!

    paula22 lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • kaaasiaczek_ Autorytet
    Postów: 1286 1430

    Wysłany: 22 lutego 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, przekazuje wieści.

    Pillow, ma 4 cm rozwarcia, jest w szpitalu i mam nadzieję, że dzisiaj będzie tulić Dawidka. :)

    kotek27, Kaja, juicca, Lalita2710, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    qb3ci09kgez1zp78.png
  • Klemens86 Przyjaciółka
    Postów: 96 96

    Wysłany: 22 lutego 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula Twoja Księznicka jest sliczna :)

    paula22 lubi tę wiadomość

    w57vkrntxm40pcu0.png
  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 22 lutego 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula jeszcze raz gratulacje!!
    Córeczka jest piękna, pewnie po mamusi :))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2014, 16:09

    paula22 lubi tę wiadomość

    82dox1hp47sulw8a.png
  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 22 lutego 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję;)
    kotek27 jak będę mieć jakieś zdjęcie z małą w miare to wstawie to zobaczysz czy do mnie podobna;)
    jak na razie nie moge siadac, nacięcie bardzo mnie boli...

    kotek27 lubi tę wiadomość

    lprktv73nye615w2.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 22 lutego 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula kochane maleństwo ;) śliiiczna córcia ;)

    Pillow trzymamy kciuki ;) ajajaj zaczynam się stresować ;) Miriam jak ja bede rodzić to dam Ci znać smsem hihi) o ile sama mnie nie wyprzedzisz bo mamy kilka dni róznicy

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula słodka ta Twoja córeczka:) śliczny zadarty nosek ma i ciemną karnację:) można taką mała kruszynkę całować i na pewno nie ma sie dość - juz nie moge sie doczekac kiedy mój synek bedzie na drugiej stronie brzuszka:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula śliczna królewna ale nie wygląda na tym zdjęciu jak noworodek! :o Dużą kobietką się wydaje :D
    A co do karnacji to taka karnacje ma po rodzicach czy żółtaczkę jeszcze ma?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po mamusi karnacje raczej ma:)

  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 22 lutego 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula jesteś 4 dni po porodzie, ma prawo bolec, jeszcze kilka dni i będziesz śmigać :)) najważniejsze że córunia już z Wami :)

    82dox1hp47sulw8a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek mam już paski do glukometru (już kilka dni) i zauważyłam że cukier mam już w normie mimo że pozwalam sobie na małe słodkości :) to chyba dlatego że mam więcej ruchu i poprostu szybciej spalam ten cukier.

    kotek27, mychowe lubią tę wiadomość

  • pillow Autorytet
    Postów: 2317 2450

    Wysłany: 22 lutego 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2015, 12:14

    Kaja, kotek27, Nusiaa, nick nieaktualny, juicca, Martynika, Paulina1986, nick nieaktualny, Iwo123, haybeauti, Tusia84, MariaAntonina, Lalita2710, ;oniqa, Effcia28, magdalena, nick nieaktualny, Bea_tina, Matylda36, mychowe lubią tę wiadomość

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 22 lutego 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pillow wrote:
    Dzis o godz 17 zostalam mama Dawidka. Moje sloneczko wazy 2700 g. Porod byl bardzo szybki - skurcze rozpoczely sie o 12. Jest cudowny! Zdjecia i opis porodu jak wrocimy do domku :) jestem przeszczesliwa :)


    hohho Gratuluję serdecznie mamusi o oczywiscie tatusiowi też bo do tanga trzeba dwojga ;-)

    kotek27, pillow lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 22 lutego 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pillow serdecznie gratuluję!! Ale super wiadomość :)))

    Marysia mi też od kilku dni spada, jak zjem coś słodkiego cukier ok :))
    Myślę, że u mnie to akurat nie kwestia ruchu, im bliżej porodu tym się normuje
    :)))

    pillow lubi tę wiadomość

    82dox1hp47sulw8a.png
  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 22 lutego 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pillow u mnie się nie zanosi na rodzenie.
    Mam nadzieję, że zdarzę jeszcze przeczytać przed porodem Twój opis!!! :))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2014, 18:56

    milola86 lubi tę wiadomość

    82dox1hp47sulw8a.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 22 lutego 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pillow gratulacje ;) zdrówka dla Was

    pillow lubi tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pillow super! gratuluję maluszka:)

    pillow lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juicca wrote:
    paula kochane maleństwo ;) śliiiczna córcia ;)

    Pillow trzymamy kciuki ;) ajajaj zaczynam się stresować ;) Miriam jak ja bede rodzić to dam Ci znać smsem hihi) o ile sama mnie nie wyprzedzisz bo mamy kilka dni róznicy
    To jednak rodzisz naturalnie :) myślałam ze mimo tego ze Dawidek sie przekrecil idziesz na cc :) zobaczymy która pierwsza :) ale tak jak pisałam ja mam pakt z mała albo przed 20 albo w terminie bo koło 20 teściowa ma urodziny i takiego prezentu nie robimy hehe :)

    Iwo123, haybeauti lubią tę wiadomość

‹‹ 1192 1193 1194 1195 1196 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ