Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr III trymestr
Odpowiedz

III trymestr

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwo jeszcze raz gratulacje :) czekam niecierpliwie na opis i wrażenia z porodowki :)

  • mirka14 Autorytet
    Postów: 842 817

    Wysłany: 1 marca 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwo gratulacje

    monalisa lubi tę wiadomość

    Aniołeczek 08.05.2013
    jwzh2b5.png
    mbm7spn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalita rzeczywiście pewne podobieństwo jest:)
    Ja kiedyś swojego sobowtóra też spotkałam - aż mnie zatkało i tą dziewczyne też:) szkoda że tylko przez chwilę mogłyśmy się widzieć ( dworzec pkp -pociag odjeżdżał i niestety nie było czasu aby zagadać) - była identyczna jak ja! nawet styl ubierania miała podobny.

    pillow lubi tę wiadomość

  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 1 marca 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje że KOtek się nie obrazi ,ale ja zobaczyłam w Leośu podobieństwo do chrupa :D więc ;))

    nick nieaktualny, kotek27 lubią tę wiadomość

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • haybeauti Autorytet
    Postów: 1091 539

    Wysłany: 1 marca 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to rozpoczynamy marzec ;) mamuśki marcowe miejcie się na baczności ;)

    Lalita2710, kaaasiaczek_, juicca lubią tę wiadomość

    bhyw20mmdnokd5bw.png
    20110716580116.png
  • milola86 Autorytet
    Postów: 1153 1108

    Wysłany: 1 marca 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek, twój synuś jest przeuroczy ;)

    kotek27 lubi tę wiadomość

    atdcvcqgb9ua249c.png
    3i49df9h2ksxxkie.png

    Bóg mówi prosto o krzywych liniach naszego życia...
    Adaś Ewa Róża i Piotr-moje maleńkie aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haybeauti ja już się doczekać nie mogę tego szczęśliwego dnia kiedy Synusia uściskam!

    haybeauti, kaaasiaczek_, kotek27 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też już chcę urodzić :):)

    kaaasiaczek_ lubi tę wiadomość

  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 1 marca 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazda z nas chyba czeka na te slodkie chwile z maluchami:-)
    Na kazdego przyjdzie pora;) a jak kazda rodzaca wie, zadna z nas nie zna dnia ani godziny(chyba ze bedzie cc)

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 1 marca 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie nikt nie pobije: II faza 1 minuta :P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Matylda36, kaaasiaczek_, Paulina1986, juicca, Lalita2710, pillow, Kaja, Ancia77, kotek27, monalisa lubią tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w poniedziałek wybieram się prywatnie do kardiologa ponieważ martwi mnie to , że moje tętno przeważnie wynosi 120 i mimo brania leków nie obniża się za wiele , przed ciążą też miałam z tym problem , niewiem czy kwalifikuje mnie to do cc , ginekolog uważa , że nie ale mnie to niepokoi , mam jedną znajomą co miała również problem z wysokim tętnem i dostała od gina skierowanie na cc

  • haybeauti Autorytet
    Postów: 1091 539

    Wysłany: 1 marca 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia0312 wrote:
    haybeauti ja już się doczekać nie mogę tego szczęśliwego dnia kiedy Synusia uściskam!

    oj każda nie może się doczekać :)
    ładne imię wybrałaś dla synka, my z mężęm też chcemy dać synkowi tak na imię

    bhyw20mmdnokd5bw.png
    20110716580116.png
  • walabia Autorytet
    Postów: 2046 1381

    Wysłany: 1 marca 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ostatnio jak wstaję (ledwo) w nocy do WC i sprawia mi to tyle bólu i wysiłku, to zastanawiam się skąd wezmę siły na taki maraton jakim jest poród?!?

    ot1z8e0.png

    https://www.maluchy.pl/li-73157.png
  • as Przyjaciółka
    Postów: 82 135

    Wysłany: 1 marca 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam,

    u mnie jednak nie zanosi się na poród -
    na ktg w piątek lekarz powiedział mi że dopiero jak za tydzień nie urodzę to mam się zglosić.
    A potem poszłam jeszcze do mojej lekarz - zbadała szyjkę i stwierdziła że nie widzi oznak porodu :-) więc chyba jak słonica będę chodzić :-)

    Może i lepiej starsza córka zdąży wyzdrowieć mam nadzieję :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj jak słonica to lepiej nie bo to 36 miesięcy

    juicca lubi tę wiadomość

  • pillow Autorytet
    Postów: 2317 2450

    Wysłany: 1 marca 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lk

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2015, 12:16

  • pillow Autorytet
    Postów: 2317 2450

    Wysłany: 1 marca 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lk

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2015, 12:16

    nick nieaktualny, walabia lubią tę wiadomość

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 1 marca 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ;) mam pytanko mocno opuchniete jestescie ?? bo mi nogi i dłonie zrobiły sie jak małe baloniki


    a od poniedziałku zaczynamy z mężusiem szaleństwo marcowych nocy ( przed porodem ) chociaz on sie dyga że zrobi krzywdę dziecku , kurcze no ja chcę zobaczyć jaki jest seks w ciąży ;) ;P mamy pozwolenie to co , nic tylko juz teraz szaleć , ciaza będzie donoszona ;)

    Lalita2710, pillow, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bea_tina lubią tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj zaliczyłam pierwsze serduszkowanie od hohoho paru dobrych miesięcy :D

    nick nieaktualny, Lalita2710, Bea_tina lubią tę wiadomość

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 1 marca 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my od samego poczatku wstrzemięzliwosc ostatnie serduszkowanie było w połowie lipcA , A MAMY marzec ;)

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
‹‹ 1212 1213 1214 1215 1216 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ