Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr III trymestr
Odpowiedz

III trymestr

Oceń ten wątek:
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 18 marca 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja sie dowiem po 2 kwietnia jaki mam wynik GBS i ciekawa jestem jaki wynik będzie :-)


    MIRIAM jak tam po wizycie ?????

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 18 marca 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    Odebrała go o 13:20 a ja wzięłam sie za sprzątanie teraz zbieram sie do lekarza Czarek ja opier... To ta nic zupełnie jak by nic sie nie stało co za baba masakra jakaś powiedział ze wiecej nie chce widzieć tego dziecka w domu to ona do niego ze zobaczy jak on po prośbę przyjdzie zeby ona z mała została :O ze co a kto jej powiedział ze ja mam tyle odwagi zeby z nią dziecko zostawić :/



    Nooo inteligencją nie pogrzeszyla hihi co za kobieta ehhh

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam juz na kwietniowkach ale wklejania i tu :)


    Ja juz po wizycie ospa mam sie nie przejmować jeżeli chorowałam a na dodatek krostki były przyachniete to nic mi ani małej nie bedzie ale sąsiadki kazał gin unikać bo nigdy nie wiadomo co jeszcze wymyśli


    A tak pozatym to mam rozwarcie na jeden palec szyjka ma 23mm czyli skrócona lecz jeszcze nadal twarda nie zapowiada sie na porod w tym tyg ale do 1 kwietnia raczej nie dotrwamy
    Sex wskazany lecz moj Czarek nawet o tym słyszeć nie chce bo on nie bedzie małej trycal i juz powiedziałam mu w takim razie niech sperme w słoiku mi da wściekam sie ze szok tyle abstynwncji a jak możemy to on nie

    Pozatym moge juz brać tabletki z lisci malin ktore dostałam z UK zamiast herbaty
    We wtorek juz widzę sie w doktorkiem w szpitalu na ktg :)

    nick nieaktualny, zozol, nick nieaktualny, Kaja, mirka14, nick nieaktualny, Lalita2710, Paulina1986, Limerikowo, magdalena lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    Pisałam juz na kwietniowkach ale wklejania i tu :)


    Ja juz po wizycie ospa mam sie nie przejmować jeżeli chorowałam a na dodatek krostki były przyachniete to nic mi ani małej nie bedzie ale sąsiadki kazał gin unikać bo nigdy nie wiadomo co jeszcze wymyśli


    A tak pozatym to mam rozwarcie na jeden palec szyjka ma 23mm czyli skrócona lecz jeszcze nadal twarda nie zapowiada sie na porod w tym tyg ale do 1 kwietnia raczej nie dotrwamy
    Sex wskazany lecz moj Czarek nawet o tym słyszeć nie chce bo on nie bedzie małej trycal i juz powiedziałam mu w takim razie niech sperme w słoiku mi da wściekam sie ze szok tyle abstynwncji a jak możemy to on nie

    Pozatym moge juz brać tabletki z lisci malin ktore dostałam z UK zamiast herbaty
    We wtorek juz widzę sie w doktorkiem w szpitalu na ktg :)
    Hahaha :) dobra opcja z tym sloikiem ;-))
    Nie wiem co Ci faceci maja z <3 i tracaniem dzieci... moj ostatnio stwierdzil ze nawet jakby mogl to nie chce bo sie boi ze Frankowi glowe uszkodzi.. no po prostu myslalam ze padne!!! Co to bedzie jaj chlopa trzeba bedzie prosic o <3 ...koniec swiata!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2014, 18:38

    zozol, Limerikowo, magdalena lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oni myślą ze maja takie duże ze cos zrobią ;)

    nick nieaktualny, zozol, nick nieaktualny, Kaja, Lalita2710 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba im rozrysowac ze jednak nie maja takich duzych ;-))

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Lalita2710 lubią tę wiadomość

  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 18 marca 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze wstapilysmy na tematy rozmiarowe hihi, szalone:)

    Miriam ciesze sie, ze nic nie grozi ani Tobie ani Zoji:-) powiem Ci, ze uruchomiła mnie ta Twoja sasiadka, kawał piczy z niej i do tego z takim tupetem! Masakra!

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • lusia22 Autorytet
    Postów: 763 328

    Wysłany: 18 marca 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam czy ty zmieniłaś małej imie?

    Boże miej nas w swojej opiece. ,,<3 LENKA <3 - moje malutkie serduszko" <3

    km5stv737gu3576a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia nie wiem na jakim etapie imienia jesteś miała być Lily jeszcze jakieś hm 1,5 miesiąca temu ale tyle sie ich zrobiło i jeszcze 3 moje koleżanki nazwały tak swoje dzieci ze teraz jest Zoja :) a jedna Lily juz mam w niebie. <3

    nick nieaktualny, Limerikowo lubią tę wiadomość

  • lusia22 Autorytet
    Postów: 763 328

    Wysłany: 18 marca 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie byłam jeszcze na etapie Lily ale później długo mnie nie było na forum, ale właśnie na pielęgnacji czytałam że zmianiłaś ;-)
    fajnie, takie inne ;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Boże miej nas w swojej opiece. ,,<3 LENKA <3 - moje malutkie serduszko" <3

    km5stv737gu3576a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje :) właśnie zależało mi na tym zeby było inne :) ja mam nietypowe imie Cezary tez nie jest jakoś super spotykanym imieniem wiec i Zoja bedzie oryginalna :)

    lusia22, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 18 marca 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam super ze majej nic nie bedzie ,a jak zobaczysz sąsiadkę przed drzwiami to otwórz drzwi i naklej kartke TYFUS OBCYM WSTĘP WZBRONIONY ;-)

    nick nieaktualny, MoniaT, Limerikowo lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5674

    Wysłany: 19 marca 2014, 03:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam,to nie ta sama sąsiadka,co wcześniej sprzedała Ci grypę żołądkową?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika ta sama :/

    Martynika lubi tę wiadomość

  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 19 marca 2014, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chyba się akcja na marcówkach zaczęła:) Klemens pojechała do szpitala! Trzymajmy kciuki!!:)

    Kaja, haybeauti, nick nieaktualny, Limerikowo lubią tę wiadomość

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 19 marca 2014, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea_tina wrote:
    No chyba się akcja na marcówkach zaczęła:) Klemens pojechała do szpitala! Trzymajmy kciuki!!:)



    Niech szybko urodzi :-) trzymam kciuki

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 19 marca 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam Ty to masz przeboje z ta sąsiadka, ma tupet ta baba ech szkoda słów. Ja tez mam zjeb*na sąsiadke. Nie miałam czasu sie wyzalic, wprosila sie mi do mieszkania 5dni po porodzie akurat byłam zaplakana, mały sie mlekiem zakrztusil, byłam przerażona, jak to młoda matka, poszła i obgadala mnie do wspólnej znajomej ze mam początki depresji poporodowej, suka jedna. Dodała mi jeszcze w twarz ze ale mam wory pod oczami. mówię wam niektórzy nie maja za nic wstydu

    Limerikowo, monalisa lubią tę wiadomość

    82dox1hp47sulw8a.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 19 marca 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc wszystkim....


    Miriam to masz jak w banku ,że Ta bardzo inteligetna sąsiadka zapuka do drzwi bo takie tam nie myślą !!!!! I pamietaj o tej Kartce ......hmmm tylko czy zakuma jak to takie tępe ;-/

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • haybeauti Autorytet
    Postów: 1091 539

    Wysłany: 19 marca 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wITAM Z RANA

    jak się dziewuchy czujecie! ja mam wrażenie że coraz bliżej jestem godziny zero. Coraz częściej mam bóle menstruacyjne trwające po 1 minucie. Już nospa i magnez nie pomaga.
    Oby wytrzymać do soboty a najlepiej do poniedziaałku a potem niech się dzieje wola nieba

    Nusiaa, Limerikowo, monalisa lubią tę wiadomość

    bhyw20mmdnokd5bw.png
    20110716580116.png
  • walabia Autorytet
    Postów: 2046 1381

    Wysłany: 19 marca 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozgo pojechała na IP:)

    Bea_tina, Lalita2710 lubią tę wiadomość

    ot1z8e0.png

    https://www.maluchy.pl/li-73157.png
‹‹ 1257 1258 1259 1260 1261 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ