Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr III trymestr
Odpowiedz

III trymestr

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza wrote:
    Dziewczyny, w ogóle się z Wami nie zgadzam. Jakkolwiek byłoby mi dalekie podejście tej kobiety, jeśli chodzi o pierwsze przytulenie dziecka, to jednak jest to jej decyzja i należy ją uszanować! Mnie bardzo zależy na porodzie sn i kontakcie skóra do skóry właśnie ze względu na dobro dziecka. Bo nie mam pojęcia, jak ja się będę czuła zaraz po. Teraz mi się wydaje,że będę wzruszona i będę chciała przytulić małą. A co, jeśli nie? Wcale nie musi być tak, że miłość do dziecka spływa na matkę jak objawienie w 2 sekundy po porodzie i ból przechodzi jak ręką odjął. Może wszystkie koleżanki tak mówią, bo inne tak mówią i wydaje im się, że tak powinno być? Wiele matek mówi po latach, że miłości się uczyło stopniowo, zresztą w każdej książce jest napisane, że może tak być. Podsumowując - czy ja zdecydowałabym, że chcę dziecko dostać dopiero umyte i ubrane? Nie. Czy ta kobieta miała prawo do takiej decyzji? Tak. Czy położne powinny to uszanować? Tak. Pomyślcie, że ta kobieta może mieć np. kłopot z widokiem krwi czy coś w tym stylu i że mogła doznać jakiegoś urazu psychicznego, który potem zaważy na jej stosunku do dziecka. Nie wszystko jest zawsze czarno-białe. Ale się rozpisałam :)
    Makcza jest w tym dużo prawdy, należy szanować wolę matki i z tym się zgadzam, ja pisałam o jej postawie, która mi się bardzo nie podobała, poznałam ją osobiście w szpitalu przed porodem i wiem, że nie była to depresja poporodowa, była już taka dziwna przed porodem. Uważam, że kobiety traktujące dziecko jako zabawkę w tym przypadku jako eksponat do noszenia ciuszków hello kitty, które same są jeszcze mocno infantylne nie powinny mieć dzieci, dobrze, że w tym odcinku dla kontrastu pokazano bardzo dojrzałą mamę i tatę, tę drugą parę, mam nadzieję, że obejrzenie tego filmu powstrzyma wiele niegotowych kobiet przez decyzją o posiadaniu dziecka. Serce ściska w takich momentach, że tyle fajnych kobiet nie może mieć dzieci a takie przypadki rodzą.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ MAMUŚKI!

    Ja uciekam na wizytę:) a później małe szaleństwo:)

    Życze miłego dnia!

    nick nieaktualny, Lalita2710, magdalena lubią tę wiadomość

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za link:))) Pooglądam w wolnym czasie.

    Póki co bawię się z chrupem ,który wczoraj mnie mega wzruszył...

    Mój syn usypia tylko przy cycu ,rzadko sam ze zmęczenia...
    Wczoraj ćumkał cyca od 17- 19.30 praktycznie co godzinę...
    potem leżał na macie i ok 21.30 już marudził był markotny pojękiwał i popłakiwał. Ja jadłam kolację zjadałam wzięłam go na ręce przytuliłam 2 sekundy mówię on bez ruchu patrze a on śpi wtulony

    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152082781542831&l=3bb4584085

    nick nieaktualny, juicca, kotek27, Bea_tina lubią tę wiadomość

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey hey odebrałam wyniki na paciorkowca iiii Nie wychodowano !!!!!!ufff to jeden problem mniej !!!!!

    nick nieaktualny, Lalita2710, nick nieaktualny, magdalena, Matylda36, Bea_tina, monalisa lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam napisz coś wkocu kochana bo się denerwuje

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia;) Ja niedługo do fryzjera zmykam, a na 18 wizyta:)

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesciara no też kurde zamilkla nam Miriam ehhhhh oby z wiadomego powodu , ze cieszy sie Zojka!!!!a nie blusowanie !!!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczessciara wrote:
    Miriam napisz coś wkocu kochana bo się denerwuje

    Są już w domku:) od wczoraj :)
    Pewnie malutką się dużo zajmują.

    Ja jej pisałam żeby spała wtedy kiedy śpi córcia ,żeby odpoczeła sobie po ciężkim porodzie. I zapewne odsypia.

    nick nieaktualny, juicca, magdalena, kotek27, nick nieaktualny, Bea_tina, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza wrote:
    Co do ZZO, to ja biorę na 100%. Wszystkie znajome, które brały, są bardzo zadowolone, mówią, że ulga niesamowita.

    dzięki dziewczyny za wypowiedzi odnśnie ZZO i wasze opinie chyba nie będę się zastawiać w żadną stronę i przemyślę to sobie i poukładam w głowie :)

    Bea_tina lubi tę wiadomość

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • lusia22 Autorytet
    Postów: 763 328

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedstawiam moją córunie

    <3 Lenka <3 03.04.2014 r , waga 3560 g, dł. 55 cm


    f7a12fb4ec9474c3m.jpg


    970c03451c9a7839m.jpg

    nick nieaktualny, Matylda36, Lalita2710, Kaja, nick nieaktualny, evas, nick nieaktualny, magdalena, Bea_tina, pillow, Tusia84, Modelka, Martynika, monalisa, Paulina1986, zozol, Nalka, Lissa, nutka, juicca lubią tę wiadomość

    Boże miej nas w swojej opiece. ,,<3 LENKA <3 - moje malutkie serduszko" <3

    km5stv737gu3576a.png
  • walabia Autorytet
    Postów: 2046 1381

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza wrote:
    Wcale nie musi być tak, że miłość do dziecka spływa na matkę jak objawienie w 2 sekundy po porodzie i ból przechodzi jak ręką odjął. Może wszystkie koleżanki tak mówią, bo inne tak mówią i wydaje im się, że tak powinno być?

    Ja nie wiem jak miały inne kobiety, ale dla mnie 2,5 godziny bólów partych, to była męka (podobno cały czas płakałam i pytałam się położnych co robię nie tak, że nie mogę urodzić, a one mi mówiły "wszystko pani robi dobrze, tak wygląda po prostu poród :D - to relacja męża)że jak Franek opuścił brzuch, skurcze ustąpiły, to naprawdę było jak zbawienie! Już nie miało co boleć:) A to ciepełko jego ciała, to coś niezwykłego, wsadzili mi go pod koszulę w której rodziłam, więc tylko czułam ciepełko a nie mogłam zobaczyć jego twarzy :( Ale pewnie, że każda kobieta ma prawo czuć co innego. Nawet ta sama kobieta każdy poród przeżywa inaczej. Nie ma reguły.

    Nalka lubi tę wiadomość

    ot1z8e0.png

    https://www.maluchy.pl/li-73157.png
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lusia gratulacje!! Piękna ta Twoja córeczka :-)

    lusia22 lubi tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia jest piękna!!! Gratulacje!

    Walabia mnie parte tak nie bolały jak wszsystkie przed... ja też długo parłam bo on miał mechanizm zmieniony i dlatego mi go pomogli wyciś przez brzuch bo co ja parłam to on się cofał..

    lusia22 lubi tę wiadomość

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • walabia Autorytet
    Postów: 2046 1381

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalita2710 wrote:
    Lusia jest piękna!!! Gratulacje!

    Walabia mnie parte tak nie bolały jak wszsystkie przed... ja też długo parłam bo on miał mechanizm zmieniony i dlatego mi go pomogli wyciś przez brzuch bo co ja parłam to on się cofał..

    No to tym bardziej potwierdza, że każdy poród jest inny.

    ot1z8e0.png

    https://www.maluchy.pl/li-73157.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia slicznosci :-)

    lusia22 lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalita już myślałam, że tylko mój zasypia wyłącznie przy piersi...

    Mój przeważnie zasypia w dłuższy nocny sen ok 22 na 3, 4 godziny.

    Brat mojego M, był w szoku że dziecko nie zasypia samo zaraz po kąpieli o 19tej, ale to nie jest robot tylko dziecko, wkurzają mnie gadki takie innych...

    Od dwóch dni mój Leoś upodobał sobie leżaczek, i dzienne drzemki które są dla mnie zbawienie ucina sobie w leżaczku. Obawiam się tylko czy to dobra pozycja dla tak małego dziecka...?? Przy przenoszeniu do łóżeczka budzi sie ;) ;/

    667a587940e7629fm.jpg

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    82dox1hp47sulw8a.png
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę Kotek jak rozłozyłaś bujaka do pozycji leżącej? Mam taki sam i nie wiem jak to zrobić :D

    kotek27 lubi tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni_c wrote:
    Kurczę Kotek jak rozłozyłaś bujaka do pozycji leżącej? Mam taki sam i nie wiem jak to zrobić :D
    Też dopiero później na to wpadłam, z tyłu za oparciem jest ten biały pasek-rozpina się go :))

    82dox1hp47sulw8a.png
  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wtedy pod ciężarem dziecka przekolibuje się w tył heh :)

    82dox1hp47sulw8a.png
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HAHA, dzięki :D

    kotek27 lubi tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
‹‹ 1346 1347 1348 1349 1350 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ