Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr III trymestr
Odpowiedz

III trymestr

Oceń ten wątek:
  • Mona :) Autorytet
    Postów: 753 355

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mirka14 wrote:
    ja mam już 127 cm a zaczynałam od 91 cm
    to też spory brzusio a jeszcze pewnie urośnie :)

    <a href="https://www.suwaczki.com/zabki/"><img src="https://www.suwaczki.com/zabki/images/8a5806fcd39f37d2.png" alt="Zrób swoją grafikę – suwaczki.com/zabki" border="0"/></a>
  • mirka14 Autorytet
    Postów: 842 817

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi praktycznie przez całą ciążę przybywało 1cm tygodniowo czasami 2cm

    Aniołeczek 08.05.2013
    jwzh2b5.png
    mbm7spn.png
  • Mona :) Autorytet
    Postów: 753 355

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nawet nie patrzyłam ile ale chyba zacznę :)

    <a href="https://www.suwaczki.com/zabki/"><img src="https://www.suwaczki.com/zabki/images/8a5806fcd39f37d2.png" alt="Zrób swoją grafikę – suwaczki.com/zabki" border="0"/></a>
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jakoś 99 cm wychodzi, a na plusie prawie 8 kg...

    Mona :) lubi tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Mona :) Autorytet
    Postów: 753 355

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 6 na plusie

    <a href="https://www.suwaczki.com/zabki/"><img src="https://www.suwaczki.com/zabki/images/8a5806fcd39f37d2.png" alt="Zrób swoją grafikę – suwaczki.com/zabki" border="0"/></a>
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 32 tygodniu miałam 7 kg na plusie. W 30 tygodniu 81 cm. Evas widzę mamy podobny problem.

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • Mona :) Autorytet
    Postów: 753 355

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorjana wrote:
    ja też swój bębenek zmierzyłam :D
    ...mi również regularnie przybierał mniej więcej 1 cm na tydzień
    ...obecnie mam prawie 85cm - ciekawe ile jeszcze przybędzie ??


    Na końcówce to misiek strasznie szaleje :)
    Mam tak napiętą skórę że muszę co rusz smarować i masować :D
    ...a jeszcze jak te napinanie nocne się zaczyna to już w ogóle mam wrażenie jakby mnie chciało rozerwać :/
    a czym smarujesz brzusio?

    <a href="https://www.suwaczki.com/zabki/"><img src="https://www.suwaczki.com/zabki/images/8a5806fcd39f37d2.png" alt="Zrób swoją grafikę – suwaczki.com/zabki" border="0"/></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina i Maria Antonina - gratulacje, super chłopaki, a jacy śliczni :))
    jak tam Saszka?

  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki Kaja jest w szpitalu trafiła tam z krwawieniem teraz zaczęły jej się delikatne skurcze jeśli do jutra nie urodzi to będzie miała CC

    Kaju trzymam kciuki za Ciebie i Roczka :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza majowa natalinka urodzila swojego Kubusia przez cc;)
    natalinka wrote:
    23.04.2014 o 7.20 przyszedł na świat nasz syn - Jakub Karol. 2600 g i 53 cm. Nie zareagowali na czas i wychodziła już pupa przy 4,5 palcach rozwarcia.ostatecznie w panice zrobili CC. Jestem pi wielu przeciwbólowych kroplowkach, w tym ketonalu i morfinie. Boli okropnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2014, 17:52

    nick nieaktualny, monalisa lubią tę wiadomość

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to się posypał worek z dzidziami :D
    Super, gratuluje mamuśki :)

  • Mona :) Autorytet
    Postów: 753 355

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    saszka jest w szpitalu :) Kaja 3 mam kciuki :)

    <a href="https://www.suwaczki.com/zabki/"><img src="https://www.suwaczki.com/zabki/images/8a5806fcd39f37d2.png" alt="Zrób swoją grafikę – suwaczki.com/zabki" border="0"/></a>
  • lineczka Ekspertka
    Postów: 146 148

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy się tak lenice dziewczyny że majówka was wyprzedza ha ha ha. Jestem w szpitalu bo zaczeły się wody saczyc, teraz podadza mi coś no przyspieszenie bo niemam skurczy , przynajmniej tych bolesnych

    Mona :), nick nieaktualny, evas lubią tę wiadomość

    iv09io4ptwhk6nng.png
  • Dorjana Autorytet
    Postów: 1791 1915

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja smaruję na zmianę:
    Bio oilem
    Mustellą
    Perfect Mama
    Tołpa
    jeszcze olejek był jeden ale chyba już się skończył... :D
    po kąpieli zawsze oliwka dla niemowląt
    i coś na P... dostałam od siostry chyba Pharmaceris (nie wiem jak się pisze :P )
    mam cały kartonik kremików - zabezpieczyłam się :D
    lineczka wrote:
    Wy się tak lenice dziewczyny że majówka was wyprzedza ha ha ha.
    tak to fakt - MAJÓWKA ATAKUJE !!!!
    ja też już się szykuję :D

    chociaż to dziw że tak majówki się sypią przecież do pełni jeszcze daleko...
    a przynajmniej w kwietniu już się nie pojawi...
    Więc o co KAMAN ???

    flxds0.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2014, 19:06

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2758

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 100 w brzuszku a na plusie już 10 niestety:( mam nadzieję że teraz trochę przyhamuje, choć w święta zaczęłam puchnąć w nogach i rękach

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2014, 19:06

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane wiec moja cc nie wiem czy bedzie ktg ok malego tylko te krwawienie nie chce isc se w pip !!!!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    U mnie 100 w brzuszku a na plusie już 10 niestety:( mam nadzieję że teraz trochę przyhamuje, choć w święta zaczęłam puchnąć w nogach i rękach
    W swieta chyba sporej grupie osob zaczela doskwierac opuchlizna,nie martw sie -juz blizej niz dalej :) mi 3 trymestr leci najszybciej :)

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2758

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaK wrote:
    W swieta chyba sporej grupie osob zaczela doskwierac opuchlizna,nie martw sie -juz blizej niz dalej :) mi 3 trymestr leci najszybciej :)
    Na to właśnie liczę:) bo ten II dłużył się strasznie
    Przynajmniej już pogoda robi się fajna więc na słoneczku będzie można trochę odpocząć

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Mona :) Autorytet
    Postów: 753 355

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi od wczoraj zaczęły puchnąć kostki a palce u rąk juz jakiś czas temu :) żołądek mnie boli jakoś jak siedzę to najbardziej :/

    <a href="https://www.suwaczki.com/zabki/"><img src="https://www.suwaczki.com/zabki/images/8a5806fcd39f37d2.png" alt="Zrób swoją grafikę – suwaczki.com/zabki" border="0"/></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Na to właśnie liczę:) bo ten II dłużył się strasznie
    Przynajmniej już pogoda robi się fajna więc na słoneczku będzie można trochę odpocząć

    o nie nie nie nie nie nie ja się boje upałów, gorąca, dziś miałam na termometrze 24 stopnie, jak wychodzę na dwór to moment puchnę a dla mnie to najgorsze co może być, przezyje wszystko prócz tego. Na szczęście już jestem blisko mety :P

    Paula_29, evas lubią tę wiadomość

‹‹ 1369 1370 1371 1372 1373 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ