Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr III trymestr
Odpowiedz

III trymestr

Oceń ten wątek:
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2802

    Wysłany: 8 października 2013, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    Nienormalna pamiętaj, że przy "naturalnej" biegunce zazwyczaj boli Nas brzuch, a tutaj po prostu nic nie czuejsz tylko Ci leci i leci i leci :) I serio na końcu czuć taką ulgę że głowa mała :)
    leci i leci ;)...hmmmm okazać się może że toaleta będzie za mała :P hehe

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • marzycielka29 Autorytet
    Postów: 1378 1711

    Wysłany: 8 października 2013, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    Suzy, Kleopatra bo wy rodzicie 2gi raz - czy przy pierwszym porodzie decydowałyście się na lewatywę.... ? o.O

    Ja nienormalna przy pierwszym porodzie się decydowałam tzn. był to obowiązek wtedy i powiem ci że byłam gdzieś spokojniejsza o niespodziankę :) teraz w moim szpitalu jest na życzenie i się zastanawiam.

    iv09io4p2pxzv5ij.pnghttps://www.suwaczki.com/tickers/iv09io4p2pxzv5ij.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2802

    Wysłany: 8 października 2013, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    michaela wrote:
    Nie zawsze jest to bezbolesne niestety... zalezy od osoby. Lewatywa podrażnia jelita i zaburza florę bakteryjną, co przy dysfunkcji nadwrażliwych jelit raczej im nie pomoże. Jeśli rozważasz taką ewentualność dowiedz sie o co chodzi z tymi twoimi bólami jelit i poradź gastrologa czy to dobry pomysł.Ja swoje przeszłam z drażliwym jeliem w stresujących czasach swojego życia... brrr...
    no to może zapytam swoją ginkę o tą lewatywę czy to dobry pomysł przy moich bólach jelit...

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • marzycielka29 Autorytet
    Postów: 1378 1711

    Wysłany: 8 października 2013, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    Nienormalna ja również miałam lewatywę i Bogu dzięki. Czułam się jakoś bezpiecznie. Pielęgniarka zaaplikowała mi na porodówce jakąś rurkę, wcisnęła płyn ( nie wiem co to było aczkolwiek zupełnie nic nie bolało ani nie czułam dyskomfortu), dała mnóstwo papieru toaletowego i kazała lecieć do łazienki. Na WC siedziałam chyba z 15 minut. Lało się ze mnie jak z kranu.

    U mnie było dokładnie tak samo :) jest to na pewno dla nas duży komfort później.

    iv09io4p2pxzv5ij.pnghttps://www.suwaczki.com/tickers/iv09io4p2pxzv5ij.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2013, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    leci i leci ;)...hmmmm okazać się może że toaleta będzie za mała :P hehe

    Nigdy nie zapomnę jak obok mnie w toalecie siedziała dziewczyna, której również zrobili lewatywę. Siedzi na tym kiblu, dzwoni do meżą, że to JUŻ! że poród się zaczął, że ma natychmiast przyjechać do szpitala, a On się jej pyta czy przypadkiem nie wie gdzie położył gwoździe bo nie może ich znaleźć :P Zaczęła się drzeć na Niego przez telefon, a ja myślałam, że z kibla spadnę ze śmiechu :P

    michaela, marzycielka29, иιєиσямαℓиα, nick nieaktualny, ;oniqa lubią tę wiadomość

  • marzycielka29 Autorytet
    Postów: 1378 1711

    Wysłany: 8 października 2013, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie po zaaplikowaniu lewatywy tak ruszyło że biegiem do kibelka , a położna za mną bo kończyła cały wywiad ze mną dane personalne i w ogóle a ja ledwo co mówić mogłam masakra :) teraz to mi się śmiać z tego chce.

    иιєиσямαℓиα, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ;oniqa lubią tę wiadomość

    iv09io4p2pxzv5ij.pnghttps://www.suwaczki.com/tickers/iv09io4p2pxzv5ij.png
  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 8 października 2013, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia oplułam monitor inką :D panowie są niesamowici :D

    иιєиσямαℓиα, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2802

    Wysłany: 8 października 2013, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    Nigdy nie zapomnę jak obok mnie w toalecie siedziała dziewczyna, której również zrobili lewatywę. Siedzi na tym kiblu, dzwoni do meżą, że to JUŻ! że poród się zaczął, że ma natychmiast przyjechać do szpitala, a On się jej pyta czy przypadkiem nie wie gdzie położył gwoździe bo nie może ich znaleźć :P Zaczęła się drzeć na Niego przez telefon, a ja myślałam, że z kibla spadnę ze śmiechu :P
    haha :)
    to miałaś atrakcje :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 8 października 2013, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzycielka29 wrote:
    Mnie po zaaplikowaniu lewatywy tak ruszyło że biegiem do kibelka , a położna za mną bo kończyła cały wywiad ze mną dane personalne i w ogóle a ja ledwo co mówić mogłam masakra :) teraz to mi się śmiać z tego chce.
    Hehe jaka "dobrze" zorganizowana położna :D Scena jak z monty pythona.

    marzycielka29, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2802

    Wysłany: 8 października 2013, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzycielka29 wrote:
    Mnie po zaaplikowaniu lewatywy tak ruszyło że biegiem do kibelka , a położna za mną bo kończyła cały wywiad ze mną dane personalne i w ogóle a ja ledwo co mówić mogłam masakra :) teraz to mi się śmiać z tego chce.
    haha :)


    a nie można jakoś w domu samemu coś na przeczyszczenie ;)??

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2013, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    michaela wrote:
    Rucia oplułam monitor inką :D panowie są niesamowici :D
    Taaaak :-) Oni nigdy się nie zmienią :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2013, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzycielka29 wrote:
    Mnie po zaaplikowaniu lewatywy tak ruszyło że biegiem do kibelka , a położna za mną bo kończyła cały wywiad ze mną dane personalne i w ogóle a ja ledwo co mówić mogłam masakra :) teraz to mi się śmiać z tego chce.

    Dla Niej to pewnie chleb powszedni, dla Nas niezręczna sytuacja hahaha :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2013, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    haha :)


    a nie można jakoś w domu samemu coś na przeczyszczenie ;)??

    Może i można, ale zanim zacznie działaś, to trochę minie, a lewatywa działa natychmiast. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2013, 08:52

  • marzycielka29 Autorytet
    Postów: 1378 1711

    Wysłany: 8 października 2013, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może i można ale ja chyba wybiorę ich metodę bo piorunem skutkuje :)

    Dziewczyny ja mam pytanie z innej beczki po urodzeniu przez 6 tyg do domku zagląda położna sprawdza czy z dzieckiem wszystko ok mam pytanko czy coś w tej kwestii się zmieniło?

    iv09io4p2pxzv5ij.pnghttps://www.suwaczki.com/tickers/iv09io4p2pxzv5ij.png
  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 8 października 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    haha :)


    a nie można jakoś w domu samemu coś na przeczyszczenie ;)??
    Podobno nie, ale jak wszystkoidzie według wzorowego scenariusza to się o to martwić nie musisz, bo hormony zrobią całą robote za Ciebie.:) Dopytaj ginki i daj znać co powie, chociaz dalej wydaje mi się ze gastrolog byłby najlepiej zorientowany, ale wiadomo - osobna wizyta itd...Ze wzgledu na swoje historie tez jestem ciekawa.

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • marzycielka29 Autorytet
    Postów: 1378 1711

    Wysłany: 8 października 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podnoszę się z kanapy i zabieram się za prasowanie bo sterta rośnie :( jak ja tego nie lubię robić.

    iv09io4p2pxzv5ij.pnghttps://www.suwaczki.com/tickers/iv09io4p2pxzv5ij.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2802

    Wysłany: 8 października 2013, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    Może i można, ale zanim zacznie działaś, to trochę minie, a lewatywa działa natychmiast. :)
    no właśnie widzę, chociażby po wpisie marzycielki :D

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2802

    Wysłany: 8 października 2013, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzycielka29 wrote:
    Podnoszę się z kanapy i zabieram się za prasowanie bo sterta rośnie :( jak ja tego nie lubię robić.
    ja też :/
    u mnie leży resztka i nie mogę się za to zabrać....

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 8 października 2013, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra czas się podnieść i zabrac za prace na sero:))

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 8 października 2013, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielaka to zależy jak Twój ośrodek ma podpisaną umowę z położną. U nas np przychodzi tylko raz. A u niektórych moich koleżankę 3 razy przed porodem i minimum 3 po porodzie. Ale jakoś na pewno przychodzi :)

    michaela, marzycielka29 lubią tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
‹‹ 518 519 520 521 522 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ