X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Położenie pośladkowe
Odpowiedz

Położenie pośladkowe

Oceń ten wątek:
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 28 lipca 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    36+0 dziś u mnie na USG dalej ułożenie miednicowe :( w czwartek ustalanie terminu CC, jestem rozczarowana i rozbita :(

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 683

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 04:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11 sierpnia mam ostatnia wizytę u gin, a potem czekać na rozwój wypadków. Ale jak się młody nie przekrecil to naprawdę nie wiem co zrobię :( Będę z nią rozmawiać o ewentualnej cesarce...

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie termin CC na 14 sierpnia... nie spodziewałam się takiej sytuacji i że nie urodzę naturalnie. no cóż może przy drugiej ciąży się uda

    w4sqdqk3shg1dimh.png
‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ