X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Badanie nasienia
Odpowiedz

Badanie nasienia

Oceń ten wątek:
  • Katarinka Koleżanka
    Postów: 41 21

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za pocieszenie. Wiec walczymy dalej. Nasz androlog przyczepił się, że ruch postepowy szybki to 0 proc i stad jego zdanie NT inseminacji. A mogłabyś mi napisać w jakich dawkach oraz jakie wspomagacze powinien stosować mój ukochany. Androlog stwierdził że wspomagacze są bez sensu, ale ja wierzę że się uda.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    IUI nr 1 08.01.16
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie też wydaje się, że lekarz nie dając Wam żadnej nadziei przesadza, nie z takimi wynikami kobiety tutaj zachodziły w NATURALNĄ ciążę, przecież wystarczy ten jedyny...

    landryneczko, no fakt 14 dni to bardzo dużo, 3-5 dni taki powinien być przedział. Mam nadzieję, że dzięki zabiegowi, parametry dużo się polepszą :) trzymam kciuki :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jako androlog powinien moim zdaniem szukac przyczyny takich wynikow a nie nic nie robic..
    fakt ten ruch szybki jest wazny..ale.. jest to wasze 1 badanie.. i nie mozna tak po jednym odrazu mowic ze nic nie da sie zrobic..

    z suplementow ktore napewno nie zaszkodza.. Androvit, Profertil, fertime..jest ich troche . w zaleznoscijaka kasa dysponujecie ..

    na pewnopowinniescie w doborze kierwoac sie zawart cynku, selenu lkarnityny, kwas foliowy ..
    maca..
    ja juz troche wyszlam ztych suplementow ... bo nam one nic nie dadza.. :)

    a jelsi bys chciala skonsultowac wyniki
    to trzech lekarzy moge polecic z czystym sumieniem

    Wawa- Dr Wolski
    Kraków - Dr Bergier
    Łodz - Jolanta Słowikowska-Hilczer (Katedra Andrologii i Endokrynologii Płodności)

    wiem nie ra z trzeba dojechac..ale moim zdaniem warto nie raz ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh ja mam stresa przed jutrzejszymi wynikami...

    Swoja droga gdyby 3 wyniki nic sie nie poprawily kazde po 3 miesiacach leczdniach to moglby cos takiego powiedziec ze np tylko in vitro...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2015, 19:26

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarinka wrote:
    Dziękuję za pocieszenie. Wiec walczymy dalej. Nasz androlog przyczepił się, że ruch postepowy szybki to 0 proc i stad jego zdanie NT inseminacji. A mogłabyś mi napisać w jakich dawkach oraz jakie wspomagacze powinien stosować mój ukochany. Androlog stwierdził że wspomagacze są bez sensu, ale ja wierzę że się uda.

    Ważne, że w ogóle jest ruch postępowy. Gdybyście dzieki suplementacji zwiększyli liczbę plemników nie będzie źle.

    Mój ma w ruchu postępowym szybkim tylko 1,8% ale ma dużo plemników i lekarz uznał, że jest ok.

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarinka, napiszę ci jeszcze, że czytałam jakis wpis na tym forum, że dziewczyna zaszła w ciążę, gdy jej mąż miał morfologię 1%.
    Wszystko się może zdarzyć.
    Ja też ciągle mam nadzieję, że natura ma ogromną moc i trzeba w nią wierzyć.

  • Katarinka Koleżanka
    Postów: 41 21

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję moje kochane

    IUI nr 1 08.01.16
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania u nas żylaki są tak małe ze nie kwalifikują sie do operacji, problemem myśle jest to ze maz mial wnętrostwo obustronne, operowane przed 2 rokiem życia, zabieg sie udał, ale chyba funkcja jest upośledzona i z takimi wynikami pewnie nie ma szans na potomstwo. U nas zmiana trybu życia juz nie pomoże, bo maz nie pali, nie pije, nie ma nadwagi, suplementy brał 3 miesiące i tylko nastąpiło pogorszenie:/

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FasUla wrote:
    Ania u nas żylaki są tak małe ze nie kwalifikują sie do operacji, problemem myśle jest to ze maz mial wnętrostwo obustronne, operowane przed 2 rokiem życia, zabieg sie udał, ale chyba funkcja jest upośledzona i z takimi wynikami pewnie nie ma szans na potomstwo. U nas zmiana trybu życia juz nie pomoże, bo maz nie pali, nie pije, nie ma nadwagi, suplementy brał 3 miesiące i tylko nastąpiło pogorszenie:/
    ja ci dam nie ma sznas.. :P

    biopsja jader i heja :)
    macie plemniki wiec korzystajcie poki sa.. nawet jesli morfologia jest niska.. mrozcie nasienie.. zawsze to jakies zaplecze :)

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odebrałam wyniki mojego Piotrka.... poprawiła się morfologia bo z 4 % skoczyła do 7%, ruch postępowy z 13 % tylko do 15 % ale coś ruszyło, za do bardzo pogorszyło się...
    objętość ejakulatu... z 2,0 do 1,2 :( i tym samym liczba plemników w 1 ml z 24 do 15,5 :( więc liczba plemników w całym ejakulacie 18,2 mln........ :( pierwsze badanie zroione 18.02 a to niecałe 2 miesiace pozniej....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pocieszam się tym, że może z tą objętością różnie bywa stąd też wiadomo mniej plemników w całym ejakulacie... :((( jak myślicie? posiew czysty, chlamydia nieobecna...

    ph tak jak i wcześniej tak i teraz ma 8,5
    upłynnienie tak samo jak wtedy 15 min
    aglutynacja minusowa, lepkość prawidłowa, barwa też biaława, abstynencja również 3 dni żywotność i ruch całkowity bez zmian ( kilku procentowe zmiany)

    liczba komórek spermatogenezy tak jak przedtem <5 norma do 5 i liczba leukocytów <1 norma do 1

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2015, 11:13

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obj sue nie przejmuj wystarczy ze chlopak sie zestresowal i uuz bedzue mniej :-)
    Wazne ze jest poprawa parametrów :-)

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naprawdę tak jest, czy chciałaś mnie uspokoić? Już jak szłam oddać pojemniczek to widziałam że tam jest tak malutko, ale jeśli faktycznie stres może to powodować to coś w tym może być bo on czekał przed laboratorium aż pójdę po kluczyk do tego zacnego pomieszczenia do masturbacji i on chcial zebym wziela kluczyk dala mu i on pojdzie zrobić co trzeba... a ta babka wyszla razem ze mna i mina jego byla bezcenna :D Ja wolę gorzką prawdę niż zbędne łudzenie się :)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio mala obj może byc wynikiem stresu poczytaj o aspermii i idrazu ci wyjdzie ze może byc efektem stresu :-)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uff, dzięki :))) podniosłaś mnie na duchu, jak zawsze zresztą :))

    swoją drogą, mówią, że morfologii nie da się poprawić :) przynajmniej lekarz mi tak powiedział

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    To mój A. też oddał "mało zawartości " bo jak stwierdził nie mógł się skupić heh stresik
    Hehe jak mało jak z tego co pamiętam pisałaś ze 3,2 ml mial :P to wcale nie jest malo, malo to jest jak sie ma ponizej 2 :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    bo on tak stwierdził że w pudełeczku było mało :D
    ta tak jak moj ,pamietasz jak przezywałam bo powiedział ze malutko było a tu patrze na wyniku 4ml :D jak buchaj hahah

    Landryneczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczko przy takiej objetosci 9 mln plemnikow to nie jest przeciez zle ;)

  • Asik88 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dopiero zaczynam na ovu i mam takie pytanie odnośnie badania nasienia. Czy takie badania wykonują tylko kliniki leczenia niepłodności? Nie bardzo chce mi się przekopywać całe forum więc liczę na waszą pomoc. A i jeszcze jedno, jestem z województwa wielkopolskiego - okolice Konina, może któraś z was może polecić jakąś klinikę bądź ośrodek który się takimi badaniami zajmuje

    Asik88
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W diagnostyce tez można zrobić.

‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ