X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Badanie nasienia
Odpowiedz

Badanie nasienia

Oceń ten wątek:
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 13 marca 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawa87 wrote:
    Jusst kochana z całego serca gratuluję. Dbaj o siebie i fasolkę. U mnie negatywny test. Tak jak podejrzewałam okres spóźnia się przez globulki dopochwowe.
    Nic? nawet cień cienia?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 13 marca 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Just czyli szampana otwieramy dla Ciebie :) zdrówka!

    A ciekawa w następnym cyklu nas tutaj powali wszystkie swoimi dwiema kreseczkami :)

    Dodka, jesteś 11 dpo? Poczekaj do terminu @ i jak nie przyjdzie czego Ci życzę to stawiasz szampana! :)

    jusst lubi tę wiadomość

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 13 marca 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawa87 wrote:
    Jusst kochana z całego serca gratuluję. Dbaj o siebie i fasolkę. U mnie negatywny test. Tak jak podejrzewałam okres spóźnia się przez globulki dopochwowe.
    ehhh bardzo mi przykro :(


    Gratuluje dziewczyn tym ktorym sie udało :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 13 marca 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nawet bladej kreseczki i powiem wam ze uda się następnym razem:) a teraz zaczynam się martwić czemu sie spóźnia...

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 13 marca 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawa87 wrote:
    Nie nawet bladej kreseczki i powiem wam ze uda się następnym razem:) a teraz zaczynam się martwić czemu sie spóźnia...
    A Może zrób jutro betę? bo tak dziwnie coś. Może test lipny. Zdarzało ci się że okres ci się spóźnial?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 13 marca 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana czekam w spokoju na miesiączkę. Ostatnie 3 cykle miałam co do dnia ale teraz zażywałam antybiotyk od 3 dnia okresu i jeszcze wyszlo mi w biocenozie pochwy brak bakterii mlecznych i gin przepisał mi 12 globulek dopochwowych gdzie o nich czytałam w necie ze mogą opóźnić okres. A to kucie w jajnikach nadal jest wiec możliwe ze na zbliżającą się @

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 13 marca 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawa87 wrote:
    Ana czekam w spokoju na miesiączkę. Ostatnie 3 cykle miałam co do dnia ale teraz zażywałam antybiotyk od 3 dnia okresu i jeszcze wyszlo mi w biocenozie pochwy brak bakterii mlecznych i gin przepisał mi 12 globulek dopochwowych gdzie o nich czytałam w necie ze mogą opóźnić okres. A to kucie w jajnikach nadal jest wiec możliwe ze na zbliżającą się @
    No i Może masz rację ja też nie jestem zwolenniczką tych testów I bety co ma być to będzie

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 14 marca 2016, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy regularnych cyklach jeśli biorę antybiotyk albo zmieniam klimat to zawsze mam wydłużony @

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • Dodka91 Ekspertka
    Postów: 214 58

    Wysłany: 14 marca 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dodka, jesteś 11 dpo? Poczekaj do terminu @ i jak nie przyjdzie czego Ci życzę to stawiasz szampana! :)[/QUOTE]


    Wczoraj nie wytrzymalam i zrobiłam test akurat mialam w szafce awaryjnie... niestety jedna kreska yhh no nic poczekam na @ moze sie jednak nie pojawi i test wyjdzie pozytywnie <3 marzenia...

    PCOS + problem męski morfologia plemników 0%
    Teratozoospermia poprawa na 3% :)
    Staramy sie od pazdziernika 2015
    Szczęśliwe walentynki 2017 <3
    CUDA SIĘ ZDARZAJĄ !!!!! <3 udało się <3 jestem w ciąży <3
    24dc beta 33,9
    28dc 274,30 35dc2900
    w4sqpc0zhwo20bse.png
  • Kaska1985 Autorytet
    Postów: 2070 442

    Wysłany: 14 marca 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawa87 wrote:
    Ana czekam w spokoju na miesiączkę. Ostatnie 3 cykle miałam co do dnia ale teraz zażywałam antybiotyk od 3 dnia okresu i jeszcze wyszlo mi w biocenozie pochwy brak bakterii mlecznych i gin przepisał mi 12 globulek dopochwowych gdzie o nich czytałam w necie ze mogą opóźnić okres. A to kucie w jajnikach nadal jest wiec możliwe ze na zbliżającą się @

    Ciekawa, a nie próbowałaś brac provag w tabletkach doustnych? Mi zawsze pomagało, osobiście uważam, że to najlepszy specyfik na rynku zawierający pałeczki kwasu mlekowego.

    Sam okres wydłuża się nie z powodu fazy lutealnej - ta jest stała u każdej kobiety, ale z powodu przesunięcia owulacji. Więc te tabletki mogły jedynie przesunąć owulację pod warunkiem, że w ich składzie jest estrogen. Nie wiem czy takie bierzesz? W przeciwnym razie wydaje się że powód opóźnienia okresu jest inny.

    zem3i09kl173cczw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też po antybiotyku wydłuża się cykl. Natomiast jeżeli stosuje się antybiotyk w pierwszej połowie cyklu, to może się przesunąć owulacja na tzw. lepszy czas, a przez to wydłużyć cykl.

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 14 marca 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaska go zapisał mi trivagin i te globulki dopochwowe. Możliwe ze rozregulował mi sie okres po tym antybiotyku. Na razie czekam cierpliwie na @

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 14 marca 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa ja zawsze po antybiotyku miałam dłuzsze cykle , moze dlatego ze antybiotyk moze "zatrzymac" owulacje i moze jej wogóle nie byc

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 14 marca 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze ja to bym chciała żeby mi się akurat w tym cyklu przesunąła ta owu ;) też brałam antybiotyk na początku cyklu, ale czuje, że własnie jak na złość bedzie dzisiaj! a badanie w czwartek... jakby nie mogła poczekac co? :) biednemu to zawsze wiatr w oczy...

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 14 marca 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania a tak swoją droga to gdzie robiłaś HSG? i jak było...?
    myśle nad IUI i powoli zbieram się do badań, tzn psychicznie póki co bo po zabiegu żylaków męża czyli ok maja będe myślała, jeśli nam się nie uda do tej pory... no ale może sie uda ;)

    domiszka, Ania_84 lubią tę wiadomość

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 14 marca 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nam udało się zalatwić urologa/androloga z kliniki wczesniej, i zamiast przyszłego piątku bedzie juz w ten czwartek, odbierzemy posiew i fru do lekarza.

    okazało się ze lekarz którego nam polecono jest wlasnie lekarzem z kliniki do którego się zapisalismy a po prostu przyjmuje w 2 miejscach.
    Jest to również dobry znajomy osoby ktora nam tę wizytę zalatwiła więc mam nadzieje że podejdzie do nas po ludzki a nie z nastawieniem ze odrazu invitro itp...

    bardzo się boje ale non stop jak mantre powtarzam sobie że będzie dobrze !!!
    oczywiście wkręcilam sobie ze może to być genetyka i staram się tę parszywą myśl odgonic...

    ale wierze, głęboko wierze ze to wszystko skonczy się dobrze

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 14 marca 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie każda z nas zmaga się tutaj z niepłodnoscią ale zobaczycie ze jedne zajdą szybciej drugie bedą potrzebować wiecej czasu ale jedno jest pewne KAZDEJ SIĘ UDA!!!!!!!!!!!!!!!!!

    domiszka, Angie 31, kasza, Lady In Red lubią tę wiadomość

  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 14 marca 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi, z takimi wynikami męża w ogóle nie myśl o in vitro... tzn odsuń od siebie tą myśl bo zajdziesz naturalnie :)

    I zgadzam się z Tobą Ciekawa ;) najważniejsze to pozytywne myślenie i nastawienie :) sama też mam czasami dużo negatywnych myśli, obaw itp ale jakoś ufam, że będzie dobrze a tym bardziej jeśli nie będę się nad sobą użalać i płakać a wręcz odwrotnie, DZIAŁAĆ :) więc dajcie czadu laski ;)

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 14 marca 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edziuuuuuuuunia wrote:
    Domi, z takimi wynikami męża w ogóle nie myśl o in vitro... tzn odsuń od siebie tą myśl bo zajdziesz naturalnie :)

    I zgadzam się z Tobą Ciekawa ;) najważniejsze to pozytywne myślenie i nastawienie :) sama też mam czasami dużo negatywnych myśli, obaw itp ale jakoś ufam, że będzie dobrze a tym bardziej jeśli nie będę się nad sobą użalać i płakać a wręcz odwrotnie, DZIAŁAĆ :) więc dajcie czadu laski ;)

    Edziu myslisz ?
    wkręcilam sobie w głowe na maxa ta genetyke i az mi niedobrze z nerwów.
    ale wierze ze bedzie dobrze, przecież całe wyniki sa dobre ( ok ruchliwośc mozna nieco podreperowac ale nadal trzyma sie dolnej granicy normy) i jedynie ta nieszczęsna morfologia.
    Modle sie aby u mnie było OK i dalo sie jakos te moje rozregulowane cykle ogarnac.

    Męzowi kupilismy taką mase suplementów że az musze je spisac na kartce zeby pokazac lekarzowi w czwartek :)

    ja wiem ze nam sie uda, ze kazda będzie miała cudowne ZDROWE dziecko ze sowim ukochanym, ja niestety jestem z gantunku tych w gorącej wodzie kapanych :P

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 14 marca 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę i nawet nie ma cienia wątpliwości :)

    Na początku tej drogi to miałam plan, że na wiosnę chce urodzić! Bo gdzie w lato z brzuchem się męczyć, w upalne dni! Potem mowie, a tam, 2 czy 3 cykle i będzie fasol :) niech już będzie i w lato aby szybciej zajść. A teraz mam w nosie te plany :) dziś , jutro czy za miesiąc, pół roku, nie ważne, byle się udało :) byle w ogóle się udało! Byle było zdrowe :) i tak życie zweryfikowało moje plany o wiosennym dziecku, córeczce w dodatku :)
    Więc, cierpliwie kochana, im szybciej się nauczymy cierpliwości teraz tym będzie lepsza nasza współpraca z dzieckiem, bo ono potrzebuje mega dużo cierpliwości :*

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
‹‹ 259 260 261 262 263 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ