X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1132 300

    Wysłany: 15 października 2020, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy plemniki !!!!!!!!

    Mąż już po biopsji. Odpoczywa. Znaczy tak chrapie, że pół kliniki pewnie go słyszy.

    Listek, Krąsi, monzaw, Nasza historia, Andawka, Misia90 lubią tę wiadomość

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Listek Ekspertka
    Postów: 235 280

    Wysłany: 15 października 2020, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Mamy plemniki !!!!!!!!

    Mąż już po biopsji. Odpoczywa. Znaczy tak chrapie, że pół kliniki pewnie go słyszy.

    Gratulacje!Wspaniale wiesci ✊🏻

    Baniusia lubi tę wiadomość

    🧔🏻Czynnik męski/ wnętrostwo/ kryptozoospermia

    👩‍🦰 AMH ok 2, reszta w normie

    *1 procedura pICSI/FAMSI z separacją. pickup- pobrano 10 kumulusow/6 MII/3 zaplodnione/ 0 zarodkow 😭
    ********************************

    **2 procedura pICSI/FAMSI z separacją+ aktywacja oocytow+ embryoGEN.
    08.20 pickup- pobrano 7 kumulusów/6MII/ mamy 4❄️❄️❄️❄️
    *****************************
    10.20 FET 1x ❄️ 5.2.2
    3dpt : 37 mlU (pozostalosc po ovitrel)
    6dpt: 25 mlU
    10 dpt: 166 mlU
    14dpt: 965 mlU
    18dpt: 3593 mlU /20 dpt krwawienie jest pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    31dpt:❤️
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1132 300

    Wysłany: 16 października 2020, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    FSH 4,3 (norma 1,5 do 12,4)
    INHIBINA 207,5 (norma 25 do 325)

    Pisze aby Cię pocieszyć. Z tego co pamiętam mój mąż miał nieco gorsze wyniki od Twojego a znaleziono plemniki bez problemu. Także u Twojego też na pewno znajdą.

    Przed biopsją umówiliśmy się z lekarzem, że szukamy ich do skutku: najpierw prawe jądro, jak nie będzie to lewe a jak nie będzie to w najądrzu.

    Znalazły się od razu w prawym. Po 25 minutach już Go wybudzali.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2020, 10:40

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2312 1371

    Wysłany: 16 października 2020, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Pisze aby Cię pocieszyć. Z tego co pamiętam mój mąż miał nieco gorsze wyniki od Twojego a znaleziono plemniki bez problemu. Także u Twojego też na pewno znajdą.

    Przed biopsją umówiliśmy się z lekarzem, że szukamy ich do skutku: najpierw prawe jądro, jak nie będzie to lewe a jak nie będzie to w najądrzu.

    Znalazły się od razu w prawym. Po 25 minutach już Go wybudzali.

    Gratuluję ! Plemniki to już pierwszy krok! Co dalej działacie? Macie juz zaplanowana procedurę?
    Od razu zamroziliscie plemniki ?

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1132 300

    Wysłany: 16 października 2020, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Gratuluję ! Plemniki to już pierwszy krok! Co dalej działacie? Macie juz zaplanowana procedurę?
    Od razu zamroziliscie plemniki ?

    Dziękuję. My to raczej byliśmy pewni, że się znajdą. Raczej baliśmy się o ich jakość, ale niepotrzebnie. Mamy pełen przekrój: liderów, średniaków i całkiem martwe. Zamrożone od razu.

    Wiem jednak, że biologia bywa okrutna, więc tak podświadomie czarne myśli same nachodziły.

    Mąż czuje się świetnie, po tej biopsji. Psychicznie odetchnął. Fizycznie też super. Rana ma 1 cm. Nic go nie boli. Ze 2 razy tylko Ibuprom wziął.

    No ja jestem zapisana na poniedziałek do lekarza. Mam nadzieję, że rozpoczniemy procedurę od razu. Stresu jeszcze nie mam. Podczas ostatniego badania były 23 pęcherzyki, więc myślę, że coś tam się nada.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2312 1371

    Wysłany: 17 października 2020, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Dziękuję. My to raczej byliśmy pewni, że się znajdą. Raczej baliśmy się o ich jakość, ale niepotrzebnie. Mamy pełen przekrój: liderów, średniaków i całkiem martwe. Zamrożone od razu.

    Wiem jednak, że biologia bywa okrutna, więc tak podświadomie czarne myśli same nachodziły.

    Mąż czuje się świetnie, po tej biopsji. Psychicznie odetchnął. Fizycznie też super. Rana ma 1 cm. Nic go nie boli. Ze 2 razy tylko Ibuprom wziął.

    No ja jestem zapisana na poniedziałek do lekarza. Mam nadzieję, że rozpoczniemy procedurę od razu. Stresu jeszcze nie mam. Podczas ostatniego badania były 23 pęcherzyki, więc myślę, że coś tam się nada.

    A do jakiej kliniki chodzisz? Przed nami jeszcze długa droga, ale przekazałem mojemu Twoje informacje i chyba trochę mniej się boi biopsji. :)

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1132 300

    Wysłany: 17 października 2020, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    A do jakiej kliniki chodzisz? Przed nami jeszcze długa droga, ale przekazałem mojemu Twoje informacje i chyba trochę mniej się boi biopsji. :)

    Wybrałam Oviklinikę i dr Pierzyńskiego. Głownie dlatego, że mam do niej bliziutko. No i jest "świeża", więc nie ma jeszcze dużo pacjentów, więc terminy bardzo bliskie.

    No mój się stresował biopsją. To normalne. Jesteśmy 2 dni po zabiegu a mój M czuje się tak, jakby żadnego zabiegu nie miał. Nie odczuwa absolutnie żadnych skutków. Może dlatego, że na androloga też trafiliśmy bardzo fajnego.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2312 1371

    Wysłany: 18 października 2020, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj jak usłyszał od lekarza szczegóły badania biopsji, czyli naklucie itd, to sie troche przerazil. Ale lekarz mówi do niego, ze mezczyzna ma tylko jedno takie badanie, a u kobiety potem robi sie caly proces :) Twój dostał zwolnienie czy z marszu mógł wrócić do pracy?
    Kiedy zaczynacie procedurę? Macie juz wybrana metodę?

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1132 300

    Wysłany: 18 października 2020, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Moj jak usłyszał od lekarza szczegóły badania biopsji, czyli naklucie itd, to sie troche przerazil. Ale lekarz mówi do niego, ze mezczyzna ma tylko jedno takie badanie, a u kobiety potem robi sie caly proces :) Twój dostał zwolnienie czy z marszu mógł wrócić do pracy?
    Kiedy zaczynacie procedurę? Macie juz wybrana metodę?

    Nasz androlog odmówił kłucia "na ślepo". Powiedział, że odchodzi się od tej metody, bo tam jakieś ważne żyły czy nerwy przechodzą i dochodzi do uszkodzeń. Nie pytaliśmy o szczegóły, skoro i tak mieliśmy tego nie mieć.

    Od razu pokroił mu jajko, przekazał materiał embriologom i po chwili dostał info, że plemniki są to zaszył wszystko.

    Dłużej usypiali mojego M (4 razy, bo nie chciał zasnąć) , niż cały zabieg trwał. Po wybudzeniu dostał dożylnie przeciwbólowy. Przespał się ze 2 godzinki i do domu. Łyka antybiotyk (5 dni). Od czwartku tylko 2 razy Ibuprom wziął. L4 nie brał bo w domu pracuje. Generalnie to już zapomniał, że jakaś biopsja była. 🙂

    Ja jestem umówiona z dr na jutro. Także co tam dalej to dam znać jutro. Martwi mnie tylko, że stymulację zaczyna się chyba 2 dnia cyklu (tak w internetach wyczytałam) a ja świeżo po okresie jestem. Nie chcę czekać kolejnych 3 tygodni.

    Niestety nie dopchałam się do lady z cierpliwością 🙂. Czekanie na wynik genetyki był już dla mnie horrorem.

    A wy na jakim etapie jesteście?

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2020, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Nasz androlog odmówił kłucia "na ślepo". Powiedział, że odchodzi się od tej metody, bo tam jakieś ważne żyły czy nerwy przechodzą i dochodzi do uszkodzeń. Nie pytaliśmy o szczegóły, skoro i tak mieliśmy tego nie mieć.

    Od razu pokroił mu jajko, przekazał materiał embriologom i po chwili dostał info, że plemniki są to zaszył wszystko.

    Dłużej usypiali mojego M (4 razy, bo nie chciał zasnąć) , niż cały zabieg trwał. Po wybudzeniu dostał dożylnie przeciwbólowy. Przespał się ze 2 godzinki i do domu. Łyka antybiotyk (5 dni). Od czwartku tylko 2 razy Ibuprom wziął. L4 nie brał bo w domu pracuje. Generalnie to już zapomniał, że jakaś biopsja była. 🙂

    Ja jestem umówiona z dr na jutro. Także co tam dalej to dam znać jutro. Martwi mnie tylko, że stymulację zaczyna się chyba 2 dnia cyklu (tak w internetach wyczytałam) a ja świeżo po okresie jestem. Nie chcę czekać kolejnych 3 tygodni.

    Niestety nie dopchałam się do lady z cierpliwością 🙂. Czekanie na wynik genetyki był już dla mnie horrorem.

    A wy na jakim etapie jesteście?
    Musisz uzbroić się w cierpliwość bo przede wszystkim jest mnóstwo badan do zrobienia na świeżo. W jakiej klinice jestescie bo nie doczytałam? W Novum przepadł mi jeden cykl bo nie miałam usg piersi które wg mojej doktor robi się podczas miesiączki. Oczywiście mnóstwo hormonów jest, posiewy itd itd.

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 18 października 2020, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Wiem,że trochę nie na temat ale ja chyba że swiruje do wizyt która jak się uda będzie w przyszłym tygodniu albo dopiero za 2...

    Mąż miał robiona fragmentacja i msome.
    Fragmentacja 19%, dfi 7%.
    Msome dało wynik 1% plemników I klasy i 7% plemników II klasy.

    Czy któraś też tak miała?

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1132 300

    Wysłany: 18 października 2020, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mwm wrote:
    Musisz uzbroić się w cierpliwość bo przede wszystkim jest mnóstwo badan do zrobienia na świeżo. W jakiej klinice jestescie bo nie doczytałam? W Novum przepadł mi jeden cykl bo nie miałam usg piersi które wg mojej doktor robi się podczas miesiączki. Oczywiście mnóstwo hormonów jest, posiewy itd itd.

    W Oviklinice w Warszawie. Ja zdaję sobie sprawę, że przy leczeniu niepłodności cierpliwości to trzeba mieć za 3 osoby.

    U nas chyba to i tak w miarę szybko idzie. Od pierwszej wizyty w klinice minęły 10 tyg a już jesteśmy po biopsji - z czego 5 tyg to czekanie na kariotyp. Dużo mi dało to forum, bo na wizyty stawiałam się już z kompletem badań.

    W Ovi jest o tyle dobrze, że to w miarę nowa klinika i nie ma jeszcze dużo ludzi. Wszystkie badania, wizyty są dosłownie na już. Oczywiście wyników nie przyspieszą i swoje trzeba odczekać.

    Zajrzałam dziś do książki dr Pierzyńskiego (mój dr prowadzący). Jeśli mam iść długim protokołem, a na to wszystko wskazuje, to jestem akurat w odpowiednim dniu cyklu. Jeśli krótkim - to znów czekanie.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2312 1371

    Wysłany: 19 października 2020, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Nasz androlog odmówił kłucia "na ślepo". Powiedział, że odchodzi się od tej metody, bo tam jakieś ważne żyły czy nerwy przechodzą i dochodzi do uszkodzeń. Nie pytaliśmy o szczegóły, skoro i tak mieliśmy tego nie mieć.

    Od razu pokroił mu jajko, przekazał materiał embriologom i po chwili dostał info, że plemniki są to zaszył wszystko.

    Dłużej usypiali mojego M (4 razy, bo nie chciał zasnąć) , niż cały zabieg trwał. Po wybudzeniu dostał dożylnie przeciwbólowy. Przespał się ze 2 godzinki i do domu. Łyka antybiotyk (5 dni). Od czwartku tylko 2 razy Ibuprom wziął. L4 nie brał bo w domu pracuje. Generalnie to już zapomniał, że jakaś biopsja była. 🙂

    Ja jestem umówiona z dr na jutro. Także co tam dalej to dam znać jutro. Martwi mnie tylko, że stymulację zaczyna się chyba 2 dnia cyklu (tak w internetach wyczytałam) a ja świeżo po okresie jestem. Nie chcę czekać kolejnych 3 tygodni.

    Niestety nie dopchałam się do lady z cierpliwością 🙂. Czekanie na wynik genetyki był już dla mnie horrorem.

    A wy na jakim etapie jesteście?

    W sierpniu dowiedzieliśmy się o braku plemników, za nami jedna wizyta wstępną w klinice, jedna wizyta u androloga i endokrynologa. Wiec początek. Chcialabym procedurę zacząć po nowym roku wiec do konca roku liczę, ze uda się zrobić biopsje.

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1132 300

    Wysłany: 19 października 2020, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    W sierpniu dowiedzieliśmy się o braku plemników, za nami jedna wizyta wstępną w klinice, jedna wizyta u androloga i endokrynologa. Wiec początek. Chcialabym procedurę zacząć po nowym roku wiec do konca roku liczę, ze uda się zrobić biopsje.

    U nas 1 wizyta u androlog była 17.08.2020 a biopsja 15.10.2020. Długo ze względu na ten kariotyp. Faktycznie i
    tak powinna być dopiero po 17.11.2020 bo lekarz kazał zrobić kolejne badanie nasienia. Obyło się bez. No przyznaję, że trochę wymusiłam, aby była wcześniej.

    Ja startuje za tydzień we wtorek. Dr nie powiedział wprost, ale z opisu wiem, że lecę długim protokołem. Około 4-5 tyg potrwa.

    Fajne jest to, że mam tak to wszystko rozpisanie, aby mi żadne badanie nie uciekło i się nie przeterminowało.

    Na początek grupa krwi, która się nigdy nie terminuje i cytologia, która jest ważna 2 lata. Akurat te wyniki mam tegoroczne, więc do wtorku nic nie robię.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2020, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    U nas 1 wizyta u androlog była 17.08.2020 a biopsja 15.10.2020. Długo ze względu na ten kariotyp. Faktycznie i
    tak powinna być dopiero po 17.11.2020 bo lekarz kazał zrobić kolejne badanie nasienia. Obyło się bez. No przyznaję, że trochę wymusiłam, aby była wcześniej.

    Ja startuje za tydzień we wtorek. Dr nie powiedział wprost, ale z opisu wiem, że lecę długim protokołem. Około 4-5 tyg potrwa.

    Fajne jest to, że mam tak to wszystko rozpisanie, aby mi żadne badanie nie uciekło i się nie przeterminowało.

    Na początek grupa krwi, która się nigdy nie terminuje i cytologia, która jest ważna 2 lata. Akurat te wyniki mam tegoroczne, więc do wtorku nic nie robię.
    A jest jakiś powód do długiego protokołu?:) jakie masz AMH? Jakieś problemy u Ciebie są? Czy kwestia wieku?

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1132 300

    Wysłany: 19 października 2020, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mwm wrote:
    A jest jakiś powód do długiego protokołu?:) jakie masz AMH? Jakieś problemy u Ciebie są? Czy kwestia wieku?

    No właśnie, co było dla mnie zaskoczeniem🙂, długi protokół jest dla kobiet bez problemów, z prawidłową aktywnoscią jajnikow, z dobrymi wynikami i regularnym okresem.

    Natomiast krótki, jest dla kobiet z problemami.

    AMH mam normie. Wszystkie wyniki jakie do tej pory otrzymałam mam w normie.


    mwm lubi tę wiadomość

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2020, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio? Dziwne.. Przeciez dlugi jest po to, żeby wyciszyć jajniki i dobrze wystumulować kobietę hormonalnie własnie gdy cos nie gra.. a my tu w wiekszosci szlysmy krótkim w Novum, u roznych lekarzy, dlatego ze nie mialysmy problemow.
    Moze cos sie pozmieniało..

    Baniusia, Misia90 lubią tę wiadomość

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1132 300

    Wysłany: 19 października 2020, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mwm wrote:
    Serio? Dziwne.. Przeciez dlugi jest po to, żeby wyciszyć jajniki i dobrze wystumulować kobietę hormonalnie własnie gdy cos nie gra.. a my tu w wiekszosci szlysmy krótkim w Novum, u roznych lekarzy, dlatego ze nie mialysmy problemow.
    Moze cos sie pozmieniało..

    Nie mam pojęcia. Dopytam lekarza jak będę u niego za 2 tygodnie. Wiem tylko , że długi protokół na "wyłączyć" naturalny cykl kobiety a krótki go zmodyfikować.

    Może faktycznie o mój wiek chodzi bo mam 38 l.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Marta-kolejnekonto Autorytet
    Postów: 280 133

    Wysłany: 27 października 2020, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,dawno nie zaglądałam.Nadrabiam zaległości,tyle się dzieje,na wszystko brakuje czasu:)
    U nas wszystko w porządku,zaraz 21 tydzień ciąży,to dziewczynka:) Rozwija się pięknie i zdrowo dzięki Bogu z uwagi na to co się teraz dzieje wokół...
    Nasza historia,podziwiam Was naprawdę!Dużo energii Wam przesyłam,musi być dobrze,należy Wam się dziecko tak jak każdej z Was.

    Nasza historia, Danadana lubią tę wiadomość

  • Nasza historia Autorytet
    Postów: 803 388

    Wysłany: 28 października 2020, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, cieszę się Waszym szczesciem.♥️♥️ Dużo zdrówka. Walczymy dalej, mam nadzieje, ze kliniki nie zamkną. Biopsja za miesiąc, 29.11, martwi mnie ten cały COVID i sytuacja w kraju, oby nie odwołali biopsji, bo kasa i czas a o stresie nie wspomnę..
    Milo czyta się takie wiadomości od Ciebie, córeczka 🙌🙌 spełnienie marzeń 😉

‹‹ 437 438 439 440 441 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ