X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy pojedyńcze plemniki w nasieniu
Odpowiedz

pojedyńcze plemniki w nasieniu

Oceń ten wątek:
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 7 października 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam! czy któryś z Waszych M ma też taki wynik? jak sobie radzicie? co na to androlog? jakieś leczenie? suplementy? czy już się nic nie da zrobić ;( ???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2014, 12:59

    <3
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 7 października 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, my mielismy taka sytuacje. Badanie w lutym i diagnoza pojedyncze plemniki w nasieniu. Uderzylismy do androloga, m dostal leki na 3 miesiace i w czerwcu ponowne badanie, ktore pokazalo 9mln plemnikow na ml. Dalsze ledzenie i ostatnie badanie to 17.6mln na ml. Tak wiec kochana uderzajcie do lekarza. Niech przebada meza i ustali leczenie. Glowa do gory to jeszcze nie wyrok. Trzymam kciuki :)

    aipoite, paaulla84, Asia_88 lubią tę wiadomość

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 7 października 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super, dzięki za odpowiedź, dzięki takim słowom mam jeszcze większą nadzieję, wiem już byliśmy raz i dał M skierowanie na badania hormonalne, genetyczne i inhibine b, niestety następna wizyta w styczniu ze względu na pracę M ale do tego czasu bierze salfazin i wit c, możesz napisać jakie leki dostał Twój mąż?

    <3
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 7 października 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od lekarza na recepte mial proviron25 i pentohexal. Pozatym bral salfazin, androvit, wit a+e. Potem dolozylismy jeszcze sami mace i l-carnityne i buzdyganek ziemny. To tyle.

    aipoite, Nina86, Mimbla lubią tę wiadomość

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 8 października 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozumiem, czyli musimy czekać do następnej wizyty a w tym czasie M zrobi badania i bierze witaminy, lepiej mu dawac wit a+e niz C?bo mój bierze cały czas C i salfazin, macy nie może przetrawić bo niestety dla niego śmierdzi ;/ ale brał też androvit, słyszałam że jest androvit plus więc pewnie lepszy skład poszukam.

    <3
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 8 października 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamina c z tego co wiem może pomóc przy słabym upłynnieniu, ale trzeba z nia też uważać bo w nadmiarze może zakwaszać organizm a to też niedobrze. Witamin a+e jest niezbędna w produkcji prawidłowego nasienia więc myślę ze możesz mu to włączyć. Moj brał zwykly androvit ale ten plus też moze być. Po macy zwiększyła się nam objętość nasienia, twój brał w proszku czy tabletkach? My mieliśmy na początku w proszku ale moj mąż tez miał odruch wymiotny i zmieniliśmy na tabletki i jest ok.

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 8 października 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok to zamienię wit c na a+e, mace brał w tabletkach i nie mógł go brać, zapach mu przeszkadzał i miał właśnie odruch wymiotny, może po prostu nie przyswaja tego leku jego organizm, ale jest tyle suplementów że chyba wystarczy na razie salfazin, wit a+e i androvit, do tego momentu aż lekarz przepisze jakieś konkretne leki.

    <3
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 8 października 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, nic na sile. Mysle ze androvit, witaminy i salfazin na poczatek wystarczy. Zobaczycie po wizycie co jeszcze lekarz wam zaproponuje. Trzymam kciuki :)

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 8 października 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też tak uważam, trzymam kciuki również za Was :-)

    agjot1979 lubi tę wiadomość

    <3
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 12 października 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heeej! może ktoś jeszcze ma podobny problem i napisze jakieś rozwiązania lub zalecenia lekarza?!

    <3
  • Fistaszek Autorytet
    Postów: 596 794

    Wysłany: 13 października 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dowiedzieliśmy się w zeszłym tygodniu. Mamy wyznaczoną wizytę w czwartek w Parensie w Krakowie. Zobaczymy co powie lekarz.
    Poczytalam troche na ten temat i My nastawiamy się, że będzie trzeba jednak się nagimnastykować. Moja gin stwierdziła, że będzie Nas trzeba postymulować, ale wnikać nie chciała.






    34bws65ga0j0xbs5.png
    relgio4pb80c7l0k.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 13 października 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fistaszek wrote:
    My dowiedzieliśmy się w zeszłym tygodniu. Mamy wyznaczoną wizytę w czwartek w Parensie w Krakowie. Zobaczymy co powie lekarz.
    Poczytalam troche na ten temat i My nastawiamy się, że będzie trzeba jednak się nagimnastykować. Moja gin stwierdziła, że będzie Nas trzeba postymulować, ale wnikać nie chciała.
    A do kogo idziecie ??

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 14 października 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fistaszek wrote:
    My dowiedzieliśmy się w zeszłym tygodniu. Mamy wyznaczoną wizytę w czwartek w Parensie w Krakowie. Zobaczymy co powie lekarz.
    Poczytalam troche na ten temat i My nastawiamy się, że będzie trzeba jednak się nagimnastykować. Moja gin stwierdziła, że będzie Nas trzeba postymulować, ale wnikać nie chciała.

    Rozumiem, nam właśnie androlog nic konkretnego nie powiedział tylko tyle że dał skierowanie na badania hormonalne, genetyczne i z wynikami mamy przyjść znowu i stwierdzi czy jest możliwość leczenia farmakologicznego.Jak będziesz wiedziała po Waszej wizycie coś więcej jak możesz napisz. pozdrawiam

    <3
  • Pola7 Autorytet
    Postów: 457 678

    Wysłany: 16 października 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    My teraz przy trzecim badaniu męża mieliśmy takie wyniki, robiliśmy badania hormonalne i USG - nic nie wykazały. Androlog stwierdził, że to jakiś stan zapalny i przepisał antybiotyk i czopki na 10 dni. Mąż jest już po kuracji,w poniedziałek jedzie zrobić badanie, zobaczymy czy coś pomogło.

    09.2015 - 1 ICSI :-)
    06.2016 -Mój Cud ❤

    2017 - 2 ICSI - powrót po rodzeństwo-nieudany
    2018 - 3 ICSI
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 16 października 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej! jak będziesz wiedziała czy pomogło to jak możesz napisz, bo mój ma to samo, jesteśmy w trakcie badań, ale nam androlog od razu zaproponował invitro:( nie wiem czy chcą w tej klinice tylko naciągnąć na kase czy po prostu lekarz słaby, po wynikach androlog stwierdzi czy tabletki jakieś mojemu pomogą czy nie, tak powiedział, ale moim zdaniem tak jak widzę tu na forum z takim problemem da się walczyć i zwiększyć ilość plemników poprzez tabletki więc się nie załamuje!

    <3
  • Fistaszek Autorytet
    Postów: 596 794

    Wysłany: 16 października 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wizycie u dr Przybycienia.
    Szanse na nat ciaże brak.Dał skierownaie na badania:hormony, ogólne, no i genetyczne, zauwazajac, ze z takimi wynikami nie kwalifikujemy sie nawet do in vitro. W sumie zrozumielam tyle, ze mamy zrobic wyniki badan (koszt o zgrozo 1500-2000zl)i pojawic sie. Wtedy bedzie cos wiadomo. Plus wizyta u urologa w celu zrobienia usg jader. Przyznam, ze poziom przybicia spory.
    Plan jest taki, ze najpierw robimy kolejny, jak to T. mowi "spermogram", zrobimy tez usg i po trochu badania. Z pewnoscia nie bedzie nas stac na wszystkie naraz. Zreszta juz po pierwszych moze sie cos okazac, wiec po kolei.
    czekam na Wasze relacje. My chyba przeniesiemy sie do Katowic, bo jednak wizja jazdy za kazdym razem do Krakowa nie napawa nas optymizmem, nie ze wzgledu na lekarza, ale odleglosc 80km.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    34bws65ga0j0xbs5.png
    relgio4pb80c7l0k.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 16 października 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana genetyke mozeie zrobic na NFZ :) na watku Tese/mTese wypisalam poradnie :)
    najrrocej czeka sie w łdozi .jedziesz masz wizyte i pobieraja krew wyniki po okolo 6-8 tyg ;) 2 tys masz w kieszeni :)

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 16 października 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka skończyła się kasa w Łodzi. Trzeba czekać na nowy rok :-)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    ckaik0s3070dl07t.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 16 października 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maka wrote:
    Anka skończyła się kasa w Łodzi. Trzeba czekać na nowy rok :-)
    kurna to juz tyle par tam odesłałam :P

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 17 października 2014, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fistaszek wrote:
    Po wizycie u dr Przybycienia.
    Szanse na nat ciaże brak.Dał skierownaie na badania:hormony, ogólne, no i genetyczne, zauwazajac, ze z takimi wynikami nie kwalifikujemy sie nawet do in vitro. W sumie zrozumielam tyle, ze mamy zrobic wyniki badan (koszt o zgrozo 1500-2000zl)i pojawic sie. Wtedy bedzie cos wiadomo. Plus wizyta u urologa w celu zrobienia usg jader. Przyznam, ze poziom przybicia spory.
    Plan jest taki, ze najpierw robimy kolejny, jak to T. mowi "spermogram", zrobimy tez usg i po trochu badania. Z pewnoscia nie bedzie nas stac na wszystkie naraz. Zreszta juz po pierwszych moze sie cos okazac, wiec po kolei.
    czekam na Wasze relacje. My chyba przeniesiemy sie do Katowic, bo jednak wizja jazdy za kazdym razem do Krakowa nie napawa nas optymizmem, nie ze wzgledu na lekarza, ale odleglosc 80km.

    hej! to jesteśmy w takiej samej sytuacji, ale dziwi mnie to że od razu stwierdził lekarz,że naturalna ciąża nie wchodzi w gre i invitro też, przecież najpierw trzeba zrobić badania wszystkie i dopiero okaże się co jest nie tak, potem następne badanie nasienia po kuracji tabletkami i może coś się zmieni...Jakoś Ci lekarze potrafią tylko zdołować, nasz nam tak samo mówił, ja właśnie jestem w trakcie dowiadywania się ile te wszystkie badania dokładnie będą kosztować, bo mam znajomą w laboratorium, ale jeszcze niestety musimy poczekać do wizyty dopiero w styczniu:( a do androloga też jedziemy 70km od naszego miasta do Gdańska do dr Łukaszuka. Teraz żeby nie tracić czasu daję mojemu M salfazin i wt a+e. Bo już nie wiem co mam robić... ;-(

    <3
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ