X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Teratozoospermia
Odpowiedz

Teratozoospermia

Oceń ten wątek:
  • Jakucja Ekspertka
    Postów: 150 65

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Kittykate będziemy coś wiedzieć obie mniej więcej w tym samym czasie, bo mój teraz powrocie z urlopu zapisze się na ponowne badanie nasienia.

    kittykate lubi tę wiadomość

    wrogi śluz
    2016 - synuś
    010i9n73j0e5nmga.png
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My znowuż na początku maja wybieramy się powtórzyć badania i jeśli wyniki morfologii dalej będą kiepskie to znowu do androloga. I dalej zobaczymy.

    EmWu lubi tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My teraz jeszcze przed świętami powtarzamy w innym laboratorium, mój się uparł. Wizyte i tak mamy umówioną na 30 kw i zobaczymy. Ale chciałabym zrobić ten kariotyp żeby wykluczyć wady genetyczne...

    Iga89 lubi tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • Nube Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tylko 2%... Dziś zakupiłam mężowi FertilMan żeby już zaczął łykać, ale wizytę u naszego gin mamy dopiero 25 kwietnia, zobaczymy co nam powie...

    martyna1511 lubi tę wiadomość

    f2w39jcgnjcp68t8.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nube wrote:
    U nas tylko 2%... Dziś zakupiłam mężowi FertilMan żeby już zaczął łykać, ale wizytę u naszego gin mamy dopiero 25 kwietnia, zobaczymy co nam powie...
    My idziemy do androloga dr Janeczko z kliniki niepłodności, ginekolog nie wiem... Oni zwykle każą sie nie przejmować
    Idźcie lepiej do kogoś bardziej kompetentnego w sprawach męskich ....

    Kate

    np55zzc.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Je też zdecydowanie polecam wizyty u Andrologów niż u Ginów. U mnie w notatkach macie napisane, co wymyslila gin (in vitro!), a co androlog (wyniki w skali szkolnej na dobry plus)..bez komentarza!
    Pozdrawiam cieplutko ;)

    kittykate lubi tę wiadomość

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój bierze od ponad tyg Maca i teraz wczoraj zakupiłam mu Androvit. Przed wizytą u dr Janeczko jeszcze raz idzie na badania i później po konsultacji i wdrożeniu leczenia za ok 2,5 mies i zobaczymy!

    Kate

    np55zzc.png
  • Nube Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź. Napisałam gin ale miałam na myśli specjalistę do spraw niepłodności. Zobaczymy co on wymyśli. Dodatkowo u mnie wykryto Hashimoto więc ciekawa jestem co on na to bo jest też endokrynologiem.

    f2w39jcgnjcp68t8.png
  • Marcin85 Debiutantka
    Postów: 12 16

    Wysłany: 20 maja 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć,

    dla tych załamanych, zapraszam na moje wpisy:

    https://ovufriend.pl/forum/meskie-sprawy/1-67-0-szans-na-ciaze,1019,8.html

    w razie pytań, jestem do dyspozycji!

    Mallina, paulashells lubią tę wiadomość

  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 20 maja 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcin85 wrote:
    cześć,

    dla tych załamanych, zapraszam na moje wpisy:

    https://ovufriend.pl/forum/meskie-sprawy/1-67-0-szans-na-ciaze,1019,8.html

    w razie pytań, jestem do dyspozycji!
    Jeszcze raz gratulacje, powinieneś być dla naszych facetów wzorem do naśladowania jeśli chodzi o walkę o marzenia :)Podejrzewam, że wasza radość jest ogromna :) Teraz tylko brakuje zielonej kropki :)

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Marcin85 Debiutantka
    Postów: 12 16

    Wysłany: 20 maja 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest radość jest moc!!! :) generalnie rzadko rozpisuje się na forach, ale szukając informacji o tej naszej przypadłości, znalazłem wiele wpisów negatywnych, więc postanowiłem podzielić się też swoją historią i pokazać, że tak nie musi zawsze być.

  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 20 maja 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcin85 wrote:
    jest radość jest moc!!! :) generalnie rzadko rozpisuje się na forach, ale szukając informacji o tej naszej przypadłości, znalazłem wiele wpisów negatywnych, więc postanowiłem podzielić się też swoją historią i pokazać, że tak nie musi zawsze być.
    Może po prostu kiedyś nie wiedziano jak walczyć z tym problemem. Teraz wiedza jest pogłębiana i okazuje się że po wprowadzeniu w życie zaczyna pomagać. Chcieć to znaczy móc :)

    Marcin85 lubi tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • paulashells Koleżanka
    Postów: 39 23

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallina wrote:
    Jeszcze raz gratulacje, powinieneś być dla naszych facetów wzorem do naśladowania jeśli chodzi o walkę o marzenia :)Podejrzewam, że wasza radość jest ogromna :) Teraz tylko brakuje zielonej kropki :)
    Oj tak, mój M. (3% morfologia) póki co to łyka tylko witaminy, które mu podaję pod nos. A co dopiero z prawidłowym odżywianiem, zawsze na pierwszym miejscu robota - pracuje fizycznie. Dobrze, że lubimy sobie często na rolkach czy rowerach pojeździć:) Zobaczymy jak zinterpretuje wyniki nasienia specjalista 16 czerwca.
    Drogie Dziewczyny i Marcinie85 czekam na dobre, lepsze wieści!

    Starania od 28 lipca 2012 r., dnia w którym poślubiłam mojego M.
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulashells wrote:
    Oj tak, mój M. (3% morfologia) póki co to łyka tylko witaminy, które mu podaję pod nos. A co dopiero z prawidłowym odżywianiem, zawsze na pierwszym miejscu robota - pracuje fizycznie. Dobrze, że lubimy sobie często na rolkach czy rowerach pojeździć:) Zobaczymy jak zinterpretuje wyniki nasienia specjalista 16 czerwca.
    Drogie Dziewczyny i Marcinie85 czekam na dobre, lepsze wieści!
    Kochana w moim przypadku suplementy dały rezultat. Z 3% morfologia skoczyła na 5%. Mam nadzieję, że wyniki będą coraz lepsze.

    paulashells, Marudaruda lubią tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na chwilę obecną 0% prawidłowych :( miesiąc wczesniej było 2 % mąz jest na macy, profertilu i capivit a+e kolejne badanie na początku sierpnia wtedy minie 3 mce po leczeniu. lekarza zaproponował aby rozważyć iui ale jakim sposobem przy tak słabej morfologii???? Plemników ma tylko 30mln;/ a w 1 ml 22mln. Jestem załamana :( hormony, usg posiew wszystko gra, wszystko pięknie a nasienie takie beznadziejne :(

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_aa wrote:
    U nas na chwilę obecną 0% prawidłowych :( miesiąc wczesniej było 2 % mąz jest na macy, profertilu i capivit a+e kolejne badanie na początku sierpnia wtedy minie 3 mce po leczeniu. lekarza zaproponował aby rozważyć iui ale jakim sposobem przy tak słabej morfologii???? Plemników ma tylko 30mln;/ a w 1 ml 22mln. Jestem załamana :( hormony, usg posiew wszystko gra, wszystko pięknie a nasienie takie beznadziejne :(
    A może mąż przez ten miesiąc przechodził jakąś inefkcję? Lekarze zalecają zastosować przez 3 miesiące suplementy diety, zmienić trochę tryb życia: więcej ruchu, zdrowe odżywianie, luźna bielizna, basen itp. I dopiero wtedy powtórzyć badania. I tak musicie zrobić. Ta kuracja suplementowa to zalecenie lekarza czy sama mężowi zastosowałaś te witaminy? Ja ogólnie nie jestem specjalnie za metodą inseminacji, to przecież tylko 12 % szans powodzenia, a też kosztuje. Moim zdaniem trzeba teraz robić co się da, żeby się poprawiło, sprawdzić za 3 miesiące i dopiero wtedy zacząć myśleć poważnie o wspomaganym zapłodnieniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2014, 08:51

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przechodził właśnie żadnej infekcji już długo długi czas..... żadnej goraczki nic co by mogło wpłynąć na słabe wyniki :(
    Mój znajomy od 15 lat jako kierowca pracuje jeździ po 12h dziennie i co ? I za drugim strzałem zaszli w ciążę :(
    Suplementy dostał od lekarza. Chodzi już od 1.5 mca na basen, siłownię, ale też nie za dużo ćwiczy żeby nie przegiąć. Teraz to chodzi w spodniach dresowych i do tego już nawet bielizny nie nosi. Jest to tylko 12% szans ale jednak są. Chciałabym spróbować wszystkiego co by pozwoliło nam miec6 większą nadzieje na upragnionego dzidzisia..... Mam nadzieję, że leki pomogą i na początku sierpnia5 wyniki będą lepsze.

    Mallina lubi tę wiadomość

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola poczekajcie właśnie do sierpnia i wtedy zdecydujecie czy inseminacja czy coś innego. proferitil jest dobry i wielu parom pomógł. Mojemu póki co wystarcza salfazin i dodatkowe witaminy, ale też się poważnie nad nim zastanawiałam. Jest tu temat o inseminacji, poczytaj, doinformuj się. Ja sama pewnie spróbuję jak nam nie będzie dalej wychodziło. Bo przecież na in-vitro jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie.

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam już ten wątek, różnie dziewczyny piszą i różnie lekarze mówią. Nasz androlog kazał rozwazyc iui bo się kwalifikujemy a z neta wyczytalam że nie ma szans.
    Najgorsze 2 mce przed nami....

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • paulashells Koleżanka
    Postów: 39 23

    Wysłany: 8 czerwca 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:)piękna niedziela :)
    Karola_aa, właśnie czym to się ma, że wyniki morfologii tak skaczą, boję się, że przy następnym badaniu nasienia mojego M. wyjdzie gorzej... A u Ciebie androlog stwierdził kwalifikację do inseminacji, może rzeczywiście warto spróbować. Ja też wyczytałam w internecie, że tylko invitro, póki co za tydzień wizyta, zobaczymy co powie.
    A tak szczerze dziewczyny to my z mężem zaczęliśmy oszczędzać na invitro, nie dlatego, że nie wierzymy w cud, czy się załamaliśmy (może po części) ale może zmieni się nasze nastawienie, nie będziemy się tak spinać w dni płodne i wyluzujemy. Do tej decyzji o oszczędzaniu dochodzi wiek mojego M. jest o 14 lat starszy ode mnie i to też jest dla mnie presją. Wiem jak bardzo uwielbia dzieci:) Na razie odkładam myślenie do wizyty u androloga.
    Życzę Wam udanej niedzieli:)

    Klaudinick lubi tę wiadomość

    Starania od 28 lipca 2012 r., dnia w którym poślubiłam mojego M.
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ