X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Teratozoospermia
Odpowiedz

Teratozoospermia

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja witam się że szpitalnego lozka, dziś zaczynam maraton badań. Na powitanie uslyszlaam podejrzenie pco i znowu nie widać żeby jakiś pęcherzyk planował urosnąć :(

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 8 września 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak kochana fajnie ze robisz badania i iui niedługo. Będzie dobrze zobaczysz :)
    Buko kochana Glowa do góry póki co to tylko podejrzenia wiec mam nadzieje ze niedługo usłyszysz ze przypuszczenia sie nie sprawdzily. :)

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 8 września 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro drugą iui mam. Teraz mam trzy pęcherzyki w lewym jajniki i dwa w prawym wiec mam nadzieje ze teraz się uda.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko, Ciekawa ciąża obumarła na etapie 5t4dz (wg usg) W 7t6d miałam zabieg łyżeczkowania. Materiał przekazaliśmy do badań genetycznych. Jak będą wyniki dam Wam znać co było powodem obumarcia. Mój mąż bardzo się obwinia, że to przez tę morfologię, ale ja nie jestem pewna. Udało się, zaszłam, beta pięknie rosła i...ciach. To był ogromny cios :/ Ważne, że się udało, że zaszłam przy IUI, a nie przy IVF, czyli można. Tego się trzymam, potem będziemy myśleć co dalej.

    Starania mamy zawieszone do grudnia, tak mi z tym ciężko. Chciałabym coś robić, bo zaraz skończę 36 lat, a nie mogę :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa87 mocno kibicuję!!! Trzymaj się jutro. Pozytywne myślenie i jedziemy do przodu ;) Ja zaszłam w cyklu, gdy totalnie olałam temat ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2016, 21:24

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 8 września 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elf kochana bardzo mocno tule bo przechodziłam przez to. Ciąża obumarła w 10 Tc w 11 miałam łyżeczkowanie. U nas niestety badania po poronieniu nic nie wyniosły do staran. Udalo się i uda następnym razem tylko teraz ze szczęśliwym zakończeniem. Jeszcze raz mocno tule

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 9 września 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje oby teraz sie udało jak nie to robimy przerwę i mężuś będzie zazywal leki od Wolskiego.
    Miłego dnia dla wszystkich:)

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 9 września 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem już po IUI i powiem wam ze trochę się podlamalam. Czemu cały czas mam pod gorkę??? Czym sobie zasłużylam na to zeby nie mieć dzieci??? i pytanie dlaczego ja????
    Oto wyniki nasienia podanego do IUI:
    Koncentracja: 5,0 x10*6
    Ruchliwość: 60%
    Ilość a+b: 1,5 x10
    Ostatnio bylo
    Koncentracja: 16,0x10*6
    Ruchliwość: 51%
    Ilość a+b: 4,1 x10
    Więc sądze ze teraz pewnie znow się nie uda. A wy co o tym sadzicie?

  • Maugo Przyjaciółka
    Postów: 341 48

    Wysłany: 9 września 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawa87, a jak z morfologią u Was?

    Nie nastawiaj się, że się znów nie uda... Trzeba być dobrej myśli :) Przecież to ten jeden ma się dostać do środka, więc zawsze jest szansa.


    Endometrioza
    02.2018 - laparoskopia, usunięcie ognisk endometriozy, jajowody drożne,
    Cykl z laparoskopią szczęśliwy - 2 kreski
    Mam synka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa, los jest przewrotny i może akurat teraz jak według ciebie wszystko wskazuje na niepowodzenie, to właśnie "jak na złość" się uda :)

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 9 września 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maugo my podchodzimy do iui ze względu na slabe nasienie. Jesli chodź i ilość to jest ok ale morfologia i ruch słaby.
    Buko Alumak wy kochane to potraficie mbie postawić do pionu. Dzięki teraz tylko powierzam sie Bogu i siebie i was :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa, bo jak sama nie potrafisz to my musimy :) a ja jutro wychodzę do domku :) mam nadzieję że iui najpóźniej w listopadzie.

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 9 września 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko kochana bardzo się cieszę bo nie ma to jak w domu :) i jak diagnoza?

  • Lucek475 Przyjaciółka
    Postów: 308 45

    Wysłany: 9 września 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawa miałas sprawdzana droznosc jajowodów ? i gdzie ?

    Starania od 06.2015
    ON: 12.2015 - Wysoka prolaktyna 01.2016 - Morfologia 1% 07.2016 - Morfologia 3% 12.2016 - Morfologia 0% / Prolaktyna poniżej normy
    ONA: Niski progesteron 02.2017 - Częściowe zarośnięcie jamy macicy, niedrożne jajowody 07.2017 - Laparoskopia (Lewy drożny) AMH 0,33 02.2018 ICSI :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diagnozy brak, teraz same badania. Przede mną jeszcze kilka pobrań krwi. A za dwa tygodnie drugi pobyt i wtedy jeszcze więcej badań. Diagnozę bedzie stawiała moja gin na wizycie. Wtedy też leki jeśli będą potrzebne.

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 9 września 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucek witaj kochana nawet kiedys zastanawiałam się co u ciebie:) laparoskopie miałam robiona w Asklepiosie a histeroskopię w pro familii. Opowiadaj co tam u ciebie:)
    Buko dobrze ze zrobis ci badania będziesz wiedzieć co i jak. Oby wszystko wyszło ok :)

  • Lucek475 Przyjaciółka
    Postów: 308 45

    Wysłany: 10 września 2016, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co u mnie? U mnie dalej dupa...
    Chodziłam do dorskiego dostałam leki na obniżenie tsh owulacji jest u mojego wyniki się trochę poprawiły morfologia ilość skoczyly do góry Ale za to ruch spadł
    Ogólnie lekarz się fajnie mną zaja powiedział że nie widzi jakiejś konkretnej przyczyny ze niby wyniki nie są najgorsze do końca roku mamy się starać normalnie A potem podjąć decyzję o inseminacji
    Mam czasami chwilę załamania no ale co zrobić klacz też mi w niczym nie pomoże...
    A na któraś kontakt z Edziunia co ona tak zamilkla

    Starania od 06.2015
    ON: 12.2015 - Wysoka prolaktyna 01.2016 - Morfologia 1% 07.2016 - Morfologia 3% 12.2016 - Morfologia 0% / Prolaktyna poniżej normy
    ONA: Niski progesteron 02.2017 - Częściowe zarośnięcie jamy macicy, niedrożne jajowody 07.2017 - Laparoskopia (Lewy drożny) AMH 0,33 02.2018 ICSI :(
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 10 września 2016, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez wczesniej do dorskiego chodziłam ale zmieniłam na Magonia. Kochana nie zamartwiaj się jest juz poprawa wyników a to najważniejsze uda się w niedługo czasie.
    Edziunia zamilkła nie wiem co u niej.
    Ja jestem po drugiej iui i znając życie nic z tego nie będzie. Wczoraj sie troche załamałam bo podczas pierwszej iui miałam podane 4 x 10*6 nasienia a wczoraj tylko 1,5. Sama wiec nie wiem co się stało bo ilość mąż miał zawsze ok. Wiesz zadaje sobie pytanie jak długo jeszcze to wytrzymam ile jeszcze mam tak walczyć? Dlaczego ja....?

  • Lucek475 Przyjaciółka
    Postów: 308 45

    Wysłany: 10 września 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie same pytania zadaje sobie choć koleżanki mi powtarzają ze będzie ok ze 15 miesięcy to nie tak dużo starań

    Starania od 06.2015
    ON: 12.2015 - Wysoka prolaktyna 01.2016 - Morfologia 1% 07.2016 - Morfologia 3% 12.2016 - Morfologia 0% / Prolaktyna poniżej normy
    ONA: Niski progesteron 02.2017 - Częściowe zarośnięcie jamy macicy, niedrożne jajowody 07.2017 - Laparoskopia (Lewy drożny) AMH 0,33 02.2018 ICSI :(
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 10 września 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucek pewnie ze nie długo ja juz jestem 8 lat po ślubie wiec by juz się przydało. Ale jak wudac życie pisze swoje scenariusze..

‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ