X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Teratozoospermia
Odpowiedz

Teratozoospermia

Oceń ten wątek:
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 12 października 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na poprawę nasienia zapodałam mężowi maca , salfazin androvit plus nei wiem czy to to pomogło ale poprawa jest
    udało nam sie załapać na darmowe badania w ramach badań naukowych na akademii medycznej - podpowiedział nam o tym nasz androlog
    kolejne badania niestety juz z własnej kieszeni no ale trzeba sprawdzić co jest przyczyną takiego stanu

    7b0f9c1e19.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 12 października 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyby , tak tyle ze ciekawa miala ruch 60% a u nas ponizej nirmy... zle wydane 700 zl..

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiszka, teraz to już tylko czekać zostało :)
    Alimak, o przeciwciałach napisałam dla pokazania jak silne jest to moje nieszczęsne Hashi.
    Witaj Mikuśka :)

  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 12 października 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest tu któraś z was z okolic Szczecina ???

    7b0f9c1e19.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 12 października 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak wrote:
    eh tak to jest jak się doda posta bez odświeżania strony :)

    Domiszka nie skreślaj niczego na starcie, chociaż może po ostatnich doświadczeniach Ciekawej - może to jest właśnie droga do sukcesu :D

    a tak na Marginesie, Domiszka od zawsze miałaś "Domiszka"? ja chyba wczoraj czy przedwczoraj dostałam olśnienia jak kolejny raz pisałam do Ciebie DomNiszka heheh, chyba od samego początku tak zawsze do Ciebie pisałam


    zawsze ;) nawet nie zauwazyłam zebyspisała inaczej :D

    kiepski dzis dzien :(

    nie wierze w sukces inseminacji przy takim ruchu...
    dodatkowo Ren znowu poroniła, nie napisała jeszcze tego oficjalnie tylko na fb pisałysmy i serio wyje z tej niesprawiedliwosci ....

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 12 października 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak wrote:
    Witamy Mikuśka, rozgość się. Ja nie jestem.

    Buko mojemu mężowi zabrakło skali w laboratorium prze antyTPO ;)

    Domniszka ale przecież iui też jest zalecane min właśnie przy obniżonej ruchliwości - u nas też jest poniżej normy.


    u nas zawsze byla powyzej, niewiele ale powyzej a dzis 24 %...
    podali mi 5mln plemniorów ktore pobrali ze swim upu czyli tych najlepszej jakosci...
    zobaczymy ale watpie, mezowi powiedzialam ze jestem z niego dumna i ciesze sie zebył, a jak juz pojechał do pracy to sie poryczałam..

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiszka, dobrze powiedziałaś, nic gorzej nie działa na faceta jak to, że czuje się winny. Nawet jakbyś tego ie powiedziała i nie miała na myśli to on by zrozumiał swoje.
    I pamiętaj, to już Ciekawej pisałam kiedyś, los jest przewrotny i przekorny :) i właśnie wtedy kiedy my myślimy, że coś jest niemożliwe okazuje się, że właśnie jest możliwe.
    Alimak, mi w innym laboratorium też kiedyś zabraklo skali i napisali wynik >3000, a tu tak dokładnie zmierzyli :)

  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 12 października 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Domiszka, dobrze powiedziałaś, nic gorzej nie działa na faceta jak to, że czuje się winny. Nawet jakbyś tego ie powiedziała i nie miała na myśli to on by zrozumiał swoje.
    I pamiętaj, to już Ciekawej pisałam kiedyś, los jest przewrotny i przekorny :) i właśnie wtedy kiedy my myślimy, że coś jest niemożliwe okazuje się, że właśnie jest możliwe.
    Alimak, mi w innym laboratorium też kiedyś zabraklo skali i napisali wynik >3000, a tu tak dokładnie zmierzyli :)


    dr powiedziała ze nasienie nadaje sie do inseminacji, wiec jej wierze..i tak sobie mysle ze skoro do iui sie nadaje to do inf tez wiec nadal mam nadzieje :)
    mowie jej ze z takim ruchem to chyba autostopem beda musialy jechac, na co ona smiala sie ze przeciez i tak je już troche podwieźlismy ;)

    kocham mojego meza baaardzo, chociaz czasem mnie wkurza, nie dam mu odczuc jak sie zle czuje z tymi wynikami itp, juz raz dałam ciała i nigdy tego nie powtórze :)

    jesli chodzi o Twoje Hashi - czy Ty stosujesz specjalna diete ? mozna nia mooooocno zbic te przeciwciała

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 12 października 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż bardzo to dusi w sobie nie chce o tym rozmawiać , raz na imprezie tylko jak sobie popił to sie żalił
    Staram sie go mobilizować do tego aby lepiej zadbał o siebie (rzucił palenie, zmienił dietę ) czasami mnie to wkurza bo zapomina brać witamin i ja musze go pilnować ahhh
    Najgorszę jest to , ż e teraz akurat tak sie złożyło ze 3 jego najbliższych kumpli zostanie tatusiami i widze ze jest mu przykro ze on nie może

    7b0f9c1e19.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 12 października 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2017, 09:43

    domiszka lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 12 października 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna posiew robiliśmy przy pierwszym badaniu nasienia hmmm tak mi sie przynajmnie wydaje muszę to sprawdzić :)

    7b0f9c1e19.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiszka, specjalnej diety nie stosuje, staram się teraz ograniczyć gluten i powoli będę zmieniać dietę. Nie chcę tak rygorystycznie zmieniać, bo niestety wszystkie zmiany silnie się odbijają na mnie:/
    Mikuśka, niestety faceci tak mają :) mój na początku też się buntował jak małe dziecko przeciwko nowej sytuacji, ale chyba się z tym pogodził i sam pilnuje leków i wizyt u androloga (na początku ja to musiałam robić). Aczkolwiek teraz twierdzi, że nie mogę się go o nic czepiać, bo on faszeruje się lekami od tylu miesięcy, więc jego plemniki są na niezłym dopingu i teraz sama muszę dojść co u mnie jest problemem.

  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 12 października 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jest tez taka sytuacja , że ja mam dziecko z poprzedniego związku. W ciąże zaszła za pierwszym razem , myślałam ze teraz też bedzie tak prosto jednak ja nic nie wychodziło pojechałam do specjalisty, porobiłam wstępne badania i wyszło wszystko ok
    Owulacje mam tak silną ze biorę leki przeciwbólowe z tym, że nigdy nie maiłam monitoringu ale płyn w zatoce stwierdzony kilka razy i lekarka powiedziła ze na pewno jajeczkuje. Fakt ze pierwsze dziecko rodziłam 10 lat temu , ze wiek też robi swoje no ale główna przyczyna jest po stronie M . Zobaczymy jutro kłucie za 3 tyg kolejne wyniki zobaczymy co pokażą

    7b0f9c1e19.png
  • nadia199191 Przyjaciółka
    Postów: 69 54

    Wysłany: 14 października 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak wrote:
    Będzie mi się teraz ciężko przestawić, od olśnienia za każdym razem i tak piszę po staremu i zmieniam :)

    U nas w ostatnim badaniu był ruch 25% a w poprzednim 23. Ja pokładam duże nadzieje w tym "podwiezieniu ich", tak się nie udaje więc może to pomoże, no nic wierzyć w coś trzeba.

    Kurczę cały czas odświeżałam wykres Ren... to takie niesprawiedliwe :(:(:(

    25 % to tylko ruch A czy wszystkie ruchome?

    ❤️ 👧
    ❤️ 👧
    💙 👦

    preg.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 14 października 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    My mamy już większosć badań męża czekamy teraz tylko na kariotyp 3 tyg :(
    TSH,FSH, LH Testosteron PRL wszytko w granicach sie mieści więc chyba ok
    to czekanie teraz najgorsze no ale nie ma innego wyjścia :)

    7b0f9c1e19.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 14 października 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech dzieczyn :( podejrzenia endometriozy nabieraja coraz wiekszego sensu... mam dosc serio :( byle do stycznia do laparo i histero ...

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Lanta Ekspertka
    Postów: 203 55

    Wysłany: 14 października 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiszka a skad? Jakies nowe badania?

    Starania od wrzesnia 2014, szczesliwy cykl 06.2016
    1 cykl IUI - negatywny
    Euthyrox 25
    Teratoozospermia pokonana z 1.77 na 15.40%
    3jgxdqk3d79zhfee.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 14 października 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lanta wrote:
    Domiszka a skad? Jakies nowe badania?

    mam torbiel endometrialna okolo 15 mm,niby nic ale zauwazylam ze sa objawy ktore wczesniej byly albo sporadyczne albo chyba je ignorowałam. np zauwazylam 2 cykl ze po owulacji w trakcie stosunku baaaardzo boli mnie jakby szyjka albo sciana macicy, wczoraj dodatkowo ( juz 2 raz) mialam takie uklucie w szyjce jakby mi ktos szpilke wbił.
    Sluz owukacyjny jest bardzo skapy, zauwazylam tez ( chociaz zwwalałam to na zła diete i hemoroidy ) ze czasem przy załatwianiu sie odczuwam bol...

    moja Pani dr mowi ze mam nie panikowac, ze nawet jesli mam endo to ona nie podejrzewa wiecej niz 2 stopien ale jednak boje sie :(

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Veni Autorytet
    Postów: 437 199

    Wysłany: 14 października 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny!
    Jeśli można to i ja się dołączę.

    Mąż - wyniki odebrane w sierpniu - morfologia 2%, pozostałe parametry ok- pracujemy nad poprawą centrum dla mężczyzn, kwas foliowy, maca.
    Ja: lewy jajowód niedrożny, hormony w normie.
    Staramy się naturalnie do końca roku, a jak się nie uda to spróbujemy inseminacji.
    Mikuśka - ja jestem ze Szczecina;)

    Veni
    Morfologia 1%, niedrożny jajowód
    wrzesień 2018 I IVF ICSI
  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 15 października 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czeeeeeeeeść dziewczynki ;)

    co tam słychać u Was kochane?
    My już końcóweczka ;)
    Zgaga, ciężko chodzić bo już 14 kg na plusie, łapie ciągłe infekcje w moczu i słabo śpie bo malutka kopie szczególnie w nocy ;) a tak to nie ma co narzekać, na koniec tak musi być :)
    ważne że Zosia zdrowa ;)

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ