X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 8 marca 2017, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też życzę wszystkim wam dużo siły ale i szczęścia w dążeniu do celu. Oby nam wszystkim się udało.

    Ewcia a tobie powodzenia -przy rozwiazaniu :)

    asik13, ewa81 lubią tę wiadomość

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 9 marca 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wczoraj miałam wizytę. Badania do inseminacji zrobione. Pęcherzyk w 8 dniu cyklu miał 11 mm. W sobotę kolejne usg i zobaczymy co dalej.

    Dzisiaj mam lenia :) a tu jeszcze do pracy dzisiaj wypadałoby pójść ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik trzymam kciuki :)
    Ja też mam dziś niezłego lenia, deszcz i pochmurno na dworze, nawet nie wychodzę z domu, byłam tylko w sklepie.

    asik13 lubi tę wiadomość

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 9 marca 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam to samo ledwo wyszłam z domu do pracy nawet trochę się spóźniłam. A teraz zasypiam nad biurkiem. Pewnie to przez tą pogodę :(

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 9 marca 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam to samo :( do tego bóle brzucha jak na okres :( juz dwa razy płakałam, że znów nici z tego wszystkiego :( mam paskudny humor dziś. Myślałyście kiedyś o pójściu do wróżki? Koleżanka mnie namawia i z jednej strony bym chciała a z drugiej boję się ;) A tak ku pokrzepieniu serc - byłam dziś na mszy świętej. Nigdy nie byłam w tygodniu, to mój pierwszy raz. przechodziłam i pomyślałam sobie ze wejdę. Weszłam do kościoła i myślę "Panie Boże powiedz mi co mam robić.." Jest Ewangelia, ksiądz czyta pierwszy wers: "Proście a będzie Wam dane..." Może to przypadek...ale łzy mi same podeszły do oczu... :)

    asik13, morganaa, ewa81 lubią tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 9 marca 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili piękne... ;) każdej z Nas jest dane tylko musimy prosić i nie tracić nadzieji...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili....może to jakiś znak? Wrrr trzeci raz poprawiam ten post..Jak pisałam kiedyś, że jestem osobą wierzącą, ale nie do przesady. Nieraz się modlę od czasu do czasu, był czas, że dużo się modliłam, szczególnie jak były jakieś sytuacje. Pamiętam, jak modliłam się o to, żeby spotkać w życiu wspaniałego faceta, który będzie moim przyszłym mężem...i to się spełniło. Wcześniej byłam w bardzo toksycznym związku, źle to wspominam i cieszę się, że z tego wyrwałam się. Jak na początku ciąży byłam w szpitalu i źle było ze mną, dużo się modliłam, żeby wytrwać, żeby dziecku nic się nie stało. Miałam momenty, że już tego nie wytrzymam...i wyszłam z tego, a dzieciątko było tak silne i zostało ze mną.
    Czemu myślałaś, żeby iść do wróżki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2017, 15:33

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 9 marca 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily w tygodniu na mszy czuje sie pewna intymność - ja mam takie wrażenie :)jak czytałam twój post to sie łezka w oku zakręciła.
    A co do wróżki - nie idź proszę - cos ci powie i będziesz się zamartwiać,a przeciez wiemy wszystkie,że będziemy mamami,nich czyjeś słowa nie determinują naszego życia.

    Ja dziś mam sporo energii i tyle nadziei,zwłaszcza że sprawdziłam wyniki badan i stosunek LH iFSH bliski jeden i Lh niskie jak nigdy :)

    mbnotr8.png
  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili też czasem myślę żeby iść do wróżki ale trochę się boję bo kiedyś już byłam jakieś 10 lat temu i powiem wam, że się sprawdziło niestety to złe też :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie chodzenie do wróżki, to nic dobrego...Lili lepiej, żebyś nie poszła.

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili też uważam że to nie najlepszy pomysł. Po co się martwić? Nie masz pewności że to co powie się sprawdzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2017, 08:40

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak jak dziewczyny do wróżki bym nie poszła... byłabym się, że usłyszę coś czego bym nie chciała...

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 9 marca 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro zaczynam stymulacje clo :)

    asik13 lubi tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 9 marca 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro zaczynam stymulacje clo :)

    mbnotr8.png
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 9 marca 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morganaa trzymam kciuki :)

    morganaa lubi tę wiadomość

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 10 marca 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgana trzymam kciuki! W ogóle trzymam kciuki za nas wszystkie!

    A co do wróżki, to kusi mnie jedna koleżanka... Ona tą "swoją" wróżkę traktuje jak psychologa i często u niej bywa. Już kilka koleżanek u niej było i jednej uratowała małżeństwo (bo ta chciała się rozwieść, a teraz jest mega szczęśliwa z mężem), a drugiej przepowiedziała żeby poszła się zbadać u gina - okazało się, że ma podejrzenie HPV, na szczęście badanie pod mikroskopem wykazało jakieś pierwsze stadium i można temu przeciwdziałać lekami. Niby ta wróżka mówi same dobre rzeczy, nikomu nic złego nie przepowiada, raczej podpowiada np. idź się zbadać albo zacznij uprawiać sport. Ja myślałam, żeby iść i zapytać po prostu o dziecko, bo chyba potrzebuje kogoś kto mi da światełko w tunel, albo jednoznacznie powie, żebym zaczęła myśleć o sobie, a nie wszystko poświęcała na rzecz prokreacji, a teraz u mnie tak jest. W każdym bądź razie ta koleżanka co mnie teraz kusi jest w ciąży - nieplanowanej i właściwie niemożliwej, bo ma bardzo zaognione Hashimoto, a wróżka jeszcze w zeszłym roku jej przepowiedziała, ze za rok urodzi córkę. No i w wakacje na świecie będzie Lilka.

    Ehhh dziewczyny jakie te nasze starania są trudne.. Te wszystkie wybory, decyzje... Oby to wszystko kiedyś zostało nam wynagrodzone :)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili87 nie zrozum mnie źle, sama mówiłaś, że jesteś bardzo wierzącą osobą, a kościół nie uznaje wróżek itp. Nie chcę powiedzieć przez to, że źle coś robisz. W końcu to Twoja decyzja. Ale pamiętaj, jak pójdziesz do wróżki i ona może coś powiedzieć strasznego, co nie jest powiedziane, że tak będzie. Ale Ty w to pewnie uwierzysz, będziesz przerażona, załamana, nie będzie Ci dawało spokoju itd. Ja bym się bała.

    Aneczka34 lubi tę wiadomość

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 10 marca 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili w 100 % zgadzam się z ewą :)

    Zastanów się bo jak powie Ci coś niefajnego może się to źle skończyć.
    Ja nie wierzę w takie cuda, że ktoś może przepowiedzieć mi co będzie. Nikt tego tu na ziemi nie wie. Ale ty zrobisz jak będziesz uważała :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2017, 08:43

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 10 marca 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morganaa wrote:
    Ja jutro zaczynam stymulacje clo :)

    Morganaa trzymam kciuki :)

    Ja dalej czekam ....

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morganaa powodzenia :)

‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ