X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 13 lipca 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! ja już po urlopie :) Sylwia czekamy na superowe wieści od Ciebie i trzymamy kciuki :P

    A ja się dziś dowiedziałam, że mam prawy jajnik policystyczny i że nie miałam w tym cyklu owulacji - 18dc i jeden jedyny pęcherzyk na lewym jajniku wielkości 14 mm i to przy braniu CLO.... Nic tylko se w łeb strzelić :(

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro bedzie 10 dpo. Moze zrobie bete to dam znac dziewczyny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    normalnie na szpilkach jestem Sylwiaśta - niezłe emocje to są :), a czujesz coś? Jakieś objawy masz? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak tam Sylwia beta??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ujemna ;) tak jak przeczuwałam ;)

  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 16 lipca 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    cocosowa, jesteś! jak się czujesz kochana? :))
    Kochana czekam sobie spokojnie w domku na poronienie samoistne. Chcę jakośc uniknąć zabiegu. Narazie delikatnie plamię. niestety to juz 9 tydzień ,ciąża przestala sie rozwijać na poziomie ok 6 tygodnia. jestem mega wymęczona psychicznie i rezygnuje ze starań z taką morfologią męża, bo prawdopodobnie ona jest przyczyną takiego stanu rzeczy. Szczerze to nawet co raz częściej zastanawiam się czy nie poslać starań w diabły i tego całego in vitro po to aby dokończyć budowę domu i może wziąść się za temat adopcji. Mój juz ma swoje lata, chyba nie chcę go męczyć zabiegami na żylaki i znów witaminami od których trochę rozpieprzyła mu się wątroba. Po za tyk szczerze poczatkowy okres ciąży wspominam koszmarnie. Wymiotowałam dalej niż widziałam, najpierw woda potem żłócią i krwią i tak cały dzień, nawet szklanki wody nie mogłam sie napić bo też nie przyjmowałam. Potem doszly bóle żołądka i takie wzdęcia iż z bólu nie mogłam spać po nocach brrrr a w dodatku byłam taka marudna że sama z sobą ledwię wytrzymywałam ;)

    ewa81 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cocosowa... bardzo mi przykro, wiedz, ze bardzo Ci kibicuje nie wazne jaka droge wybierzesz, wybierz ta, ktora bedzie najblizsza Twemu sercu :*

  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 16 lipca 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie musze uspokoić psychikę, trudno jest, bo noszę w sobie martwe dziedziątko, ale wolałabym naturalnie rozstać się z nim...

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(
    kochana to bardzo przykre.... alr nie wiazalabym tego z morfologia 0... taki plemnik nie ma szans zaplodnic komorki...

    Nie mniej jednak bardzo Cie przytulam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku cocosowa - tak mi przykro :(
    Sylwia - może jeszcze za wcześnie....jeszcze nie wszystko stracone

  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 16 lipca 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    :(
    kochana to bardzo przykre.... ale nie wiazalabym tego z morfologia 0... taki plemnik nie ma szans zaplodnic komorki...

    Ja też łudzilam się że tak jest, lecz niestety po rozmowie z lekarzem z kliniki oraz dwoma ginekologami w tym jednym pracujacym również w klinice dowiedziałam się że niestety takie rzeczy się zdarzaja i niestety nie rzadko, lecz uposledzony plemnik z wyglądu nie zawsze jest "chory" w środku. Plemnik ma przenieś tylko 23 chromosomy do komórki i nic po za tym. Kiedy chromosomów jest mniej lub więcej tworzą się aberracje chromosomowe, które doprowadzają do poronień. I niestety ekspert z "Naszego Bociana" to potwierdził i nadmienił, żę taka ciąża z zerowej morfologi powinna być ściślej kontrolowana ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2015, 18:05

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 16 lipca 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 wrote:
    Jejku cocosowa - tak mi przykro :(
    Takie rzeczy się zdarzają, tłumaczęsobie to, że natura jest mądra i sama wie lepiej co ma zrobić...

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • Sabina_x Ekspertka
    Postów: 188 103

    Wysłany: 22 lipca 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili87 wrote:
    Będę miała chyba 3 za jednym zamachem.. sama nie wiem :/ a termin odległy, bo na NFZ. A co do HSG to co się odwlecze, to nie uciecze :P a bakterie wypędzić trzeba ;) jak ja chciałam zrobić wymaz na chlamydie, ureoplasme i mycoplasme to zaśpiewali mi 240 zł - no i zrezygnowałam :(


    Hejka Lili:) Mam pytanie - czy te wszystkie 3 zabiegi będą wykonane bez żadnej dopłaty??? Bo ja nie dopytałam... ale chyba by mi o tym powiedzieli?? Ja już odliczam bo 29-go idę na zabieg... Dam znać jak było.

    I jeszcze mam jedno pytanko czy tu da się wysyłać prywatne wiadomości?? Wiem, że teraz nie piszę na temat i nie chciałabym żeby ktoś się na mnie złościł a próbowałam wysłać prywatną i nie udało mi się..

    Dziewczyny napiszcie co tam u Was słychać. Ja na razie przestałam się przejmować tym wszystkim.. co ma być to bedzie. Dobrze, że chociaż ustawę o in vitro podpisał Prezydent... bo dopiero by było gdyby tego nie zrobił:/

    Pozdrawiam:)

    endometrioza IV stopień, przeciwciała przeciwplemnikowe
    Provita
    13.02 - transfer 2 x 8B w 3 dobie - CB
    BRAK MROZAKÓW :(
    2 ICSI- transfer 2*8B :(
    maj 2017 crio :(
    kolejna procedura: Novum
    31.08 transfer - :( 10 dpt krwawienie
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 23 lipca 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prywatne wiadomości można wysyłać, ale trzeba najpierw osobę z którą chcesz porozmawiać zaprosić do grona swoich przyjaciółek...przynajmniej ja tak robię ;) i wtedy bez problemu można pisać wiadomości prywatne.

    Jeśli chodzi o te zabiegi, to ja mam je wykonywane w Provicie na NFZ, wszystko bezpłatnie, poza badaniami jakie muszę wykonać przed zabiegiem (morfologia, grupa krwi itp.) Z tym, że ja chodzę do dr J. na NFZ do poradni ginekologicznej i szczerze mówiąc nie wiem jak to wygląda, gdy ktoś leczy się prywatnie np. w Provicie. Najlepiej zadzwoń i się dopytaj :)

    Ja ogólnie też mam na razie olewkę, przynajmniej staram się już tak tym wszystkim nie przejmować, choć ostatnio naszła mnie myśl, żeby spróbować plastrów borowinowych na udrażnianie jajowodów. Pożyjemy, zobaczymy ;) Miłego dnia wszystkim :)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, piszę z tableta, więc mogę robić błędy i nie umiem wstawić buźki
    U nas było leczenie antybiotykami, więc cykl bez starań
    Teraz musimy zrobić badanie, czy wytępiliśmy bakterie i potem zobaczymy co dalej

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 24 lipca 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Ewa trzymamy kciuki i czekamy na same dobre wieści od Ciebie :)


    A ja wczoraj robiłam badanie TSH i mimo zwiększonej dawki eutyrox, poziom TSH wzrósł praktycznie do górnej granicy normy... No i bądź tu człowieku mądry :(


    Mam za to pytanie z innej beczki :) Miałyście kiedyś wykonywane USG dopochwowe w trakcie miesiączki?

    ewa81 lubi tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili z tego co wiem, nie powinno się chyba robić usg dopochwowe podczas miesiączki

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 26 lipca 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie a ostatnio przy cyklu stymulowanym, byłam w 4 dc u gina, który mimo miesiączki chciał zrobić mi usg i w tym cyklu będę miała podobną sytuację i boję się, że znów będzie ten sam problem, bo ja za bardzo nie chce wtedy być badana...:/

    ewa81 kiedy robicie badanie i co potem? startujecie z iui?

    Dziewczyny chciałam Was jeszcze zapytać czy poza testem MAR - pozytywnym w badaniu nasienia u Waszych mężów wyszło coś jeszcze niepokojącego czy tylko z przeciwciałami macie problem? Pozdrawiam :)

    ewa81 lubi tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lili87 - niestety czeka mnie jeszcze HSG, które ciągle mam odkładane z powodu bakterii. Muszę być wyleczone zanim zrobią mi to badanie :(. Kiedy to IUI będzie, to nie wiem...u mnie wykryto bakterię, która też jest u męża - nie miał badania zrobionego, ale to było pewne, że też to ma. Ciekawa jestem czy ta właśnie bakteria nie spowodowała powstanie tych przeciwciał. Nie chcemy robić kolejnego badania testu MAR, bo sporo kosztuje. Hormony mąż ma w porządku.

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 26 lipca 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 to trzymam kciuki, żeby bakterie zniknęły a razem z nimi przeciwciała! Daj znać jak sytuacja się rozwinie, bardzo bym chciała, żeby któraś z naszego tematu w końcu zapoczątkowała dobrą serię zielonych kropek ;)

    ewa81 lubi tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ