X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana opu - pamiętaj masz jeszcze drugi jajnik i jajowód. Moja koleżanka nie ma jednego jajnika i jajowodu i w ciąży jest. Może już urodziła. To jej drugie dziecko. Musisz być dobrej myśli:)

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 26 października 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu wiem, że nam łatwo się mówi, ale z jednym jajnikiem czy z jednym jajowodem też można mieć dzieci! Moja koleżanka miała w młodości operację, została bez jednego jajnika i ma dziś córeczkę. Zresztą moja kuzynka dwa razy podchodziła do in vitro - bez rezultatów, a dziś cieszy się z dwóch synów rozrabiaków, poczętych zupełnie naturalnie. Nam się teraz wydaje, że jest tragicznie, ale natura wie co robi. Trzeba myśleć pozytywnie bo głowa dużo może! Będzie dobrze :)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och Lili, gdyby nie te przeciwciała byłabym pełna wiary ... ale tu nam to jeszcze przeszzkadza - plus morfologia mała (2%), u mnie jeden jajowód ... echhh

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 27 października 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh no na pewno jest to dołujące, a kiedy ma się wrażenie, że i tak wszystko obraca się przeciwko nam, to już zupełnie odechciewa się czegokolwiek. Ale trzeba walczyć. Nie możemy się poddać, bo nigdy nie wiadomo, co nas czeka za rok czy dwa. A myśleliście nad in vitro? Bo ja ostatnio coraz bardziej się nad tym zastanawiam. Pozdrawiam :)

    ewa81 lubi tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jasne. My tylko do tego sie szykujemy. Lapros i histero mialam miec przed podejsciem zeby sprawdzic czy sluzuwka macicy ok, czy nie ma zadnych dziwnych polipow zrostow i innych. Wsyztsko jest ok, wiec czekam na wizyte na podstawie wynikow laparo dr. miala zdecydowac ktorym protokolem idziemy i zaczynamy tak sądzę. Także tak, u nas IUI odpada, dlatego pocieszam sie ze w tej sytuacji nie ma znaczenia droznośc. Ale jakbym chciala liczyc na naturalny cud to widzisz, ciężko...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z drugiej strony, nie takie rzeczy sie w naturze dzieją ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam też nieraz jest ciężko, cały czas mając świadomość, że naturalnie się nam nie uda. Wy to zrozumiecie, bo też jesteście w tej sytuacji. Kto nie ma takiej sytuacji, to nie zrozumie....5 listopada mam wizytę i dowiemy się co dalej. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli długo czekać na IUI. Wiem, że IUI ma małą skuteczność, ale lekarz nam doradził, żeby spróbować i zrobimy to..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę się doczekać wizytyyyy :))) Jeszcze tydzień... Dłuuuugi to będzie tydzień, oj długi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie miałam dziś hsg, bo aparat jest zepsuty :/. Mają mi dać znać po niedzieli. Jeszcze na domiar złego, mąż odebrał wyniki i zaś coś mu wyszło. Znów branie antybiotyków :/. Kiedy ta zła passa się skończy???

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 2 listopada 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa musisz być dobrej myśli! Nie ma co ukrywać, że macie mega pecha :( Ale w końcu to się zmieni! jakby popatrzeć na to z innej strony to będziesz miała przeleczonego męża z góry do dołu a do tego Twoje HSG będzie na pewno bardzo miarodajne bo na 100% sprawnym aparacie. Ja Wam bardzo kibicuję, a jeszcze nie wiadomo co ten cykl przyniesie. Nie takie cuda na tym forum miały miejsce ;) Głowa do góry!

    ewa81 lubi tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak tam ewa ? wiesz juz cos kiedy nowy termin hsg ?

    Ja jutro mam wizytę, trzymajcie kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Lili za podniesienie na duchu...bo normalnie zwariuję od tego wszystkiego :)
    Opu dziś moja gin pisała rano, że naprawiają aparat do hsg i miała mi dać znać jak naprawią. Jeszcze do tej pory nie dała znać :(. Nie pomyślałabym że naprawa tak długo trwa....więc nie wiem czy w tym cyklu jeszcze można zrobić, skoro mam dziś 15 dc. Trzymam kciuki za wizytę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2015, 18:12

    Lili87 lubi tę wiadomość

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 3 listopada 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa z tego mi mówiono to HSG wykonuje się do 12 dc, ale pewnie co szpital to inna szkoła...

    Opu daj znać jak poszła wizyta, wszystkie trzymamy kciuki :)

    ewa81, opu lubią tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili mi też mówiła, że najlepiej do połowy cyklu, więc też mam przeczucie, że to będzie przełożone na następny cykl :/

    Lili87 lubi tę wiadomość

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 4 listopada 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zaraz się zbieram do ginekologa. Mam tak "spaczony" wykres, że sama jestem ciekawa co wykaże USG. Proszę trzymajcie kciuki, żeby tylko to nie był cykl bezowulacyjny...:(

    Ewcia tylko się nie zrażaj i nie stresuj, bo złość piękności szkodzi :P Odezwij się jak już będziesz wiedzieć kiedy masz termin na HSG, żebyśmy miały za kogo trzymać kciuki ;)

    ewa81 lubi tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily jak coś będę wiedziała, to dam znać. Na razie cicho
    Trzymam mocno kciuki za Twoją wizytę, napisz potem co Ci gin powiedziała :)

    Lili87 lubi tę wiadomość

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 4 listopada 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś chyba nade mną czuwa :) okazało się że mam endometrium na 10mm i pęcherzyk dominujący w prawym jajniku na 22mm, owulacja na dniach. Po powrocie zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywny, tak więc liczę, że dziś lub jutro zaskoczy. Ogólnie to jestem w szoku, bo wiedziałam, że mam późną owulację, ale myślałam, że do 18dc zawsze była i mniej więcej od tego momentu, nie ma co się oszukiwać, współżyliśmy bardzo nieregularnie. Tak więc jeśli moja owulacja między 19-21 dc była regułą, to choćby nie wiem co, to i tak nie było szans na poczęcie...

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku to super, że masz pęcherzyk i owulacja będzie wkrótce :) Lili zacznijcie ostro działać z <3.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2015, 18:34

    Lili87 lubi tę wiadomość

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 4 listopada 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Działamy, ale boje się, że zbyt optymistycznie się nastawiam i za chwilę znów będzie rozczarowanie i płacz... :(

    Ewa a z tym HSG nadal cisza?

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili niestety z HSG ciągle cisza. Nie nastawiam się już, oby w następnym cyklu aparat był sprawny, bo nie wiem co zrobię....:). Wiem, że to łatwo tak się mówi, ale spróbujcie podejść do tego na luzie.

‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ