X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik zobaczysz, że wszystko będzie dobrze! Daj znać po wizycie co słychać u Twojego groszka;) pozdrowienia ;)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik daj znać po wizycie :), każda ciąża jest inna, mdłości wcale nie muszą być. Będzie dobrze :).
    Ja już odczuwam niewygody haha. Brzuch robi się większy, w łóżku obracanie się na boki to niezłe wyzwanie, ubieranie butów, a jak chcę golić krocze to lusterka muszę używać :p

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe dziewczyny dam znać na pewno.

    Ewa twój post o niewygodach mnie rozbawił :).
    trzymaj się cieplutko :)

    ewa81 lubi tę wiadomość

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja mam do Was pytanko :) Dziś mój 22 dc. Na 99% jestem już po owulacji (jeśli w ogóle była). W ciąży miałam bardzo niski progesteron i łykałam duphaston. Zostało mi trochę luteiny i dupka. Może wartałoby spróbować w tym cyklu z progesteronem. Myślicie, że mogłabym wziąć np. po jednej tabletce rano i wieczorem, tak na próbę? Czy to już raczej za późno? Czy lepiej nie ryzykować? Z drugiej strony to chyba w żaden sposób nie zaszkodzi? Co uważacie?

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym spróbowała... a dlaczego? Gdy staraliśmy się naturalnie nie udawało się, zawsze @ przychodzila o czasie a z progesteronem od zawsze miałam problem... w cyklu po inseminacji dostałam duphaston dwa razy dziennie po jednej tabl. i uważam, że mogło to dużo pomóc...

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili a z drugiej strony to w gruncie rzeczy jak nie pomoże to też nie zaszkodzi.

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik mam takie samo podejście co Ty. Zawsze robiłam poziom progesteronu w 21 dc i zawsze był super ekstra idealny ;) A w ciąży - zonk... Więc w sumie czemu nie spróbować, a nóż się uda ;) Tak więc do wit D3 i Femibionu 1 dokładam dupka na 10 dni. Zobaczymy :)

    asik13 lubi tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę, że bez porozumienia z lekarzem lepiej nic samemu nie brać. Ale ja też taki straszek jestem :D

    mbnotr8.png
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili zestaw leków idealny :) trzymam kciuki :)

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Jak badanie ? Wszystko okej ?


    Opu, dzięki :) ja mam HSG 19 grudnia więc cierpliwie czekam.

    Sorki że się nie odzywałam ale spędziłam ten weekend w domu w górach z rodzicami. Mąż szedł do pracy w sobotę i niedzielę i nie chciał żebym sama siedziała więc kazał mi jechać. Było spoko odśnieżanie, sprzątanie przed świętami więc sobota minęła szybciej niż zwykle, nie było czasu na myślenie co będzie jak nie wyjdzie :).
    Fajnie mieć takie miejsce na wypady :)

    Co do badań to mi doktor M mówił że FSH, LH i E2 należy robić w 2 lub 3 dniu cyklu.
    I tak też robiłam. Co do reszty to nie jest istotne :)

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asik13 wrote:
    Ach, dzisiaj dopadł mnie jakiś dzień "ciężkich" myśli... boję się jutrzejsze wizyty, oczywiście nie wiem dlaczego bo tak szczerze to nic złego się nie dzieje, krwawienia nie mam, tylko to tsh trochę za wysokie. Ale sama się załapałam na tym, że analizuję: czy to dobrze, że nic mnie nie boli? Czy to dobrze, że mdłości nie mam? Ach mam nadzieję, że jutrzejsza wizyta mnie uspokoi...

    Kochane życzę Wam spokojnej końcówki niedzieli i dużo pozytywnej energii na cały tydzień.

    Asik na pewno wszystko będzie dobrze. Moja siostra w ciąży miała tsh na poziomie 100, musiała się pilnować była pod ścisłą kontrolą lekarza, jadła leki i wszystko się dobrze skończyło. Co do mdłości to też słyszałam że niektóre kobiety ich nie mają. Trzymaj się i daj znać jak po wizycie.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie niestety nici ze świątecznego mega prezentu, wręcz cudu - własnie zaczynają się plamienia, także jutro okres :(

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili87 z lekami Ci nie pomogę, bo nie wiem :)
    Morganaa przykro mi, że @ przyjdzie :(
    Aneczka, to fajny miałaś wypad w góry :). Twoja siostra miała tsh 100??? O matko...:)
    Asik czekamy na info :)
    A propo badań, w sobotę robię krzywą cukrową, na samą myśl, że mam słodką glukozę wypić, już mnie skręca w żołądku. Mąż idzie ze mną na badanie. Już bym chciała to mieć za sobą.

    asik13 lubi tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po... mega szczęśliwa jestem bo fasoleczka ma się super dobrze. Kolejna wizyta 27 grudnia.

    Tylko teraz pojawił się jeden problem krwawię i nie wiem czy to po badaniu czy coś jest nie tak :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A serduszko usłyszałaś ? Może zadzwoń do gin

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2016, 19:00

    asik13 lubi tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam :) pięknie bije.
    Musiałabym zadzwonić do rejestracji bo numeru od dr nie mam.

    Ewa u kogo miałaś badania prenatalne?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik u dra Marcina Nylec. Bardzo sympatyczny lekarz :). Możliwe że krwawienie jest spowodowane podrażnieniem podczas badania ale bym zadzwoniła bądź jechsła na IP

    asik13 lubi tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam bo się bałam... i mam obserwować czy to krwawienie się powtórzy. Jak coś to przyjechać na wizytę.

    Trochę się uspokoiłam. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze :)

    asik13 lubi tę wiadomość

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik to super, że serduszko bije i maleństwo ma się dobrze!

    Ja za to odebrałam wyniki i nie wiem co myśleć :/ Przy zwiększonej dawce eutyroxu wzrosło mi TSH... miałam 3 miesiące temu 1,24; a teraz mam 1,73... dziwne to wszystko :(

    Robiłam też progesteron - dziś 22dc, wynik:18,89. Norm nie podano... Myślicie, że mimo, że nie miałam śluzu płodnego i testy owu były negatywne, ten wynik świadczy, że owulka była? Pozdrawiam :)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ