X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili mi też podskoczyło mimo że biorę leki. Tsh lubi " skakać"

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili, tak jak pisze Ewa, tsh nawet podczas brania leków lubi skakać. Ja właśnie od dzisiaj będę brała zwiększoną dawkę.

    A co do progesteronu to ja nigdy nie wiem, co i kiedy oznacza. Progesteron to dla mnie hormon zagadka.:)

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 wrote:
    Lili87 z lekami Ci nie pomogę, bo nie wiem :)
    Morganaa przykro mi, że @ przyjdzie :(
    Aneczka, to fajny miałaś wypad w góry :). Twoja siostra miała tsh 100??? O matko...:)
    Asik czekamy na info :)
    A propo badań, w sobotę robię krzywą cukrową, na samą myśl, że mam słodką glukozę wypić, już mnie skręca w żołądku. Mąż idzie ze mną na badanie. Już bym chciała to mieć za sobą.

    Nom masakra sisterka chodziła przerażona, do tej pory ma tą niedoczynność, choć mała będzie 23 grudnia miała już 4 miesiące. Cały czas je ten najsilniejszy Euthyrox.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Padnięta jestem....kuźwa 3 godziny czekalam na wizytę u lekarza, która trwała góra 5-10 minut. Koszmar...

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa a co się stało, że musiałaś zawitać u lekarza? Coś się dzieje?

  • Sugarfree Przyjaciółka
    Postów: 79 25

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik, Ewa zdrówka dla Waszych dzieciaków! :)

    Ja musiałam chwilę odsapnąć - mieliśmy drugą IUI. Weszłam na abstrakcyjne ilości progesteronu (3xdz Duphaston + 2 globulki luteiny na wieczór). Dziś przyszły wyniki bety, znów negatywna.

    asik13 lubi tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sugarfree dziękuję.

    Kurczę a ile dni po IUI robiłaś betę? Może jeszcze za wcześnie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sugarfree może za wcześnie beta. Trzymam kciuki aby się udało
    Asik miałam kontrolną wizytę u angiologa. Rozczarowałam się bo nawet dopplera nie zrobił żeby sprawdzić co z żyłami. Mam jeszcze pojawić się na początku marca przed porodem i wtedy usg zrobi.
    A dziś idę do rodzinnego, koszmarną noc miałam :(. Trzeci dzień boli mnie po prawej stronie pleców ale wczoraj wieczorem bardziej.. Jak leżałam to przy każdym oddechu kłujący ból, na plecach w ogóle nie mogę leżeć. Boję się czy to nie nerka :(, nie chcę iść do szpitala :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2016, 09:58

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej Ewa... może to nic strasznego.
    Trzymam kciuki daj znać po wizycie co i jak...

  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sugarfree bardzo mi przykro ale trzeba próbować dalej może do trzech razy sztuka :) Następny rok musi być nasz!!!

    Ewa na pewno wszystko będzie dobrze, nie jestem fachowcem ale w ciąży plecy mogą boleć moja siostra tak miała nawet dosyć mocne bóle. Koleżanka, która jest rehabilitantką robiła jej masaże i to przynosiło jej ulgę ale nerki też warto sprawdzić w końcu teraz mają więcej pracy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już w domu, całe szczęście ból nie jest od nerki, tylko prawdopodobnie to ucisk na nerw - ciąża plus mój krzywy kręgosłup. Mam brać przeciwbólowe, posmarować amolem. Oby pomogło...

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 wrote:
    Jestem już w domu, całe szczęście ból nie jest od nerki, tylko prawdopodobnie to ucisk na nerw - ciąża plus mój krzywy kręgosłup. Mam brać przeciwbólowe, posmarować amolem. Oby pomogło...

    Ewa na pewno pomoże :)

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa trzymam kciuki żeby przeszło :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis 1 dc :) rosyjska ruletka zabawa sie zaczyna od nowa. Albo znowu spadne w dol albo utrzymam sie na powierzchni...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu trzymam mocno kciuki za Ciebie. Czyli rozumiem, że zaczęłaś nowy cykl i teraz byłby kriotransfer? A jak Twoje endo?
    A ja dalej mam problem z tym bólem, nic na to nie pomaga...:/cholery można dostać. Lekarka mówiła, że jak nic nie pomoże, to powinnam na oddział, dostałabym kroplówkę przeciwbólową. W ogóle nie uśmiecha mi się szpital, dość już przeżyłam. Teraz są święta przed nami, to tym bardziej. Jeszcze na złość ciągle mamy z autem problemy, mąż musi jeździć busem do pracy, przez co jest padnięty. A w ten weekend mieliśmy jechać kupić prezenty. Jak auta nie będzie, to klapa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2016, 13:50

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu powodzenia! Trzeba wierzyć, że tym razem się uda!
    Ewa pewnych rzeczy i tak nie przeskoczymy więc nie ma co się denerwować, mam tylko nadzieję, że szybko przestanie Cię boleć i obędzie się bez szpitala!

    A ja jestem po wizycie u mojej pani endokrynolog. Oczywiście zwiększyła mi dawkę euthyroxu, dodatkowo pocieszyła, że progesteron wskazuje ze na 99% owulacja była!!! jupi!!!

    Poza tym dowiedziałam, się, ze moja endo jest w ciąży.. Rodzi w maju... Czyli wtedy kiedy ja miałabym termin :( Cieszę się jej szczęściem, bo ona sama starała się 3 lata. Powiedziała mi, że wszystkie jej pacjentki, które starały się o dziecko zaszły w ciąże w te wakacje i że coś chyba wisiało w powietrzu... Przykro mi bardzo:( Widać ktoś musiał zapełnić statystyki i poronić :(Trochę mnie to wszystko dobiło... Coraz bardziej myślę, ze nie jest mi pisane rodzicielstwo :( Przepraszam Was za marudzenie, ale ogólne rozbicie odczuwam :(

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili87 dobrze, że miałaś owulację, czyli cykl się unormował.
    Nawet tak nie myśl, że nie jest Ci pisane być matką!! Nie przepraszaj za marudzenie, po to tu jesteśmy, żeby wysłuchać, pocieszyć. Niestety jest to czasem droga nie usłana różami, z różnymi przeszkodami. Ale w końcu musi być ten szczęśliwy finał takiej drogi. Pamiętaj nie jesteś z tym sama, szczęście do Was w końcu się uśmiechnie :)

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili trzymam kciuki za pozytywne następstwa owulacji - piękne dwie kreseczki :)

    Ja od poniedziałku mam też zwiększona dawka euthyroxu. Jutro wizyta u lekarza ze wzgledu na brudzenio-plamienie.

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili na pewno się uda trzeba w to wierzyć choć czasami też mam takie dni że przestaję. Teraz boję się świąt pewnie znów będzie mi strasznie przykro. Że kolejne święta i nic.

    Opu tym razem na pewno będzie ok ja bardzo w to wierzę.

    Ewa mam nadzieję że będzie ok i szpital nie będzie potrzebny.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik13 powodzenia na wizycie i daj znać. Mam nadzieję, że te plamienia to nic poważnego.
    U mnie poprawa, mogę normalnie chodzić, czasem niekontrolowany ruch powoduje bolesne ukłucie, ale i tak jest lepiej. Za to zaczęła mnie boleć cała prawa noga, ale tylko jak śpię, nieważne czy na lewym czy na prawym boku, nawet jak nie jest uciskana. To pewnie od tego nerwu wyżej.
    Nie chce mi się wierzyć, że za tydzień już święta, ten czas tak szybko leci.
    Jutro idę z mężem na krzywą cukrową. Trzymajcie kciuki, żeby mi nic nie było i nie musiała powtarzać badań i żeby wyniki były ok :)

‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ