X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, życzę Wam Wesołych, Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. :)

    Trzymam mocno kciuki za spełnienie wszystkich Waszych marzeń!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 grudnia 2016, 09:44

    ewa81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Jak Wam idzie obżarstwo? ;). Jem tyle ile mogę, chciałabym więcej, a nie mogę :). Wieczorem brzuch mi twardnieje i kłuje, co nie jest przyjemne. Teraz u teściow jesteśmy. Jutro mamy wizytę kontrolną w klinice i zobaczymy ile Leoś waży.
    Opuxbardzo mi jest przykro :(, kurcze nic nie pomaga na przyrost endo? Co lekarze na to mówią?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, bylam dzis na kontroli :) Endo uroslo :) ma prawie 9mm, dr mowi ze ladne :)

    W czwartek tak dlugo wyczekiwany transfer <3 w koncu u mnie tez jakies dobre wieści :) a na endo kupilam sobie w piatek.... makrele .... Zjadlam przez weekend dwie rybki wedzone i podskoczylo :D

    ewa81, Aneczka34 lubią tę wiadomość

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makrela??? Nigdy nie słyszałam, zawsze wszyscy mówili że wino i ja juz nie umiem przez to patrzeć na wińsko :p Dobrze wiedzieć, że można i ryby wcinać ;) Trzymam kciuki za transfer - teraz musi się udać!
    Ewa daj znać jak Twój maluszek urósł - pewnie z niego już duży chłopak ;)
    Miłego świętowania dziewczynki :*

    ewa81 lubi tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nie wiedziałam, że makrela może pomóc na endo. Opu bardzo się cieszę, że endo urosło i będziesz miała teraz transfer. Trzymam mocno kciuki za czwartek :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka pewnie dlatego ze ma duzo tych dobrych tluszczy omega... niby biore omega 3 ale jednak co naturalne to naturalne . W piatek mialam 7 mm a dzis dr mowil ze prawie 9

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Święta, święta i po świetach...

    Opu super nowina. Na szczęście endo ruszyło. Trzymam kciuki za transfer.

    Ewa powodzenia na dzisiejszej wizycie. Trzymam kciuki. Daj znać po wizycie jak się ma maluszek.
    Ja też miałam mieć dzisiaj wizytę ale przez zapalenia pęcherza kontrolę miałam 23.12.i kolejną wizyta 06.01. a 09.01 badania prenatalne. Tak ten czas szybko leci...

    Miłego dnia dziewczyny :)

    ewa81 lubi tę wiadomość

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu wiedziałam że się uda i urośnie. Czwartek już tuż tuż :) Coś czuję że jednak ten rok będzie dla Ciebie udany :)

    Ewa powodzenia :)

    Dziewczyny powiem wam że te święta nie były dla mnie tak wesołe jak zwykle.
    Pół piątku i pół soboty przepłakałam. Mój mąż nie wiedział co się dzieje, cały czas mnie przytulał i już widziałam po nim że me mega stresa co się dzieje. Ale jakoś nie umiałam tego powstrzymać. Co przestałam to zaraz zaczęłam od nowa. Skutek taki że jak mnie mama zobaczyła popołudniu w dzień wigilii to się przestraszyła bo miałam tak spuchnięte powieki. Nawet na pasterce miałam kryzys. Po raz pierwszy te święta były takie smutne dla mnie. Tak liczyłam że się uda a tu nic :(. Już teraz rozumiem co znaczy uśmiechać się wcale nie mając na to ochoty. Na szczęście wczoraj było trochę lepiej.

    A jak tam plany na Sylwestra ? Macie jakieś ?

    Życzę wszystkim miłego dnia :)

    ewa81 lubi tę wiadomość

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niechcący polubiłam Twój post Aneczka. Smutno mi, że taki miałaś nastrój na święta :(.
    Sylwka co roku spędzamy u znajomych, jest tak kameralnie.

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu super! Bardzo się cieszę, teraz to się musi udać! :P

    U mnie te święta też średnie. Przy opłatku ryczałam razem z mamą i siostrą. Nikt nawet nie wspomniał o ciąży, dziecku, ale i tak w głowie miałam tylko jedno. A drugi dzień świąt u teściów - to była masakra... Szwagierka w zaawansowanej ciąży, do tego jej pierwsze dziecko -oczko w głowie teściów, ogólnie wszystko kręciło się wokół małego i ciężarnej...
    A Sylwester u szwagierki z teściami.. Nawet nie chcę o tym myśleć :(

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka, Lili przykro mi :( ja mialam zalamke w wigilie, ale u moich rodzicow byla wigilia najpierw a my zyczenia praktycznie przez stol skladamy wiec obylo sie bez tekstow o dziecku i takich zyczen bo wiadomo ze twgo chce ale nie chce zeby kazdy mi to powtarzal w zyczeniach. Jak przyjechalismy do tesciow to tam wigilia juz trwala i nikt sie z nami oplatkiem nie dzielil i dobrze ;)

    Potem przez molejne dni swiat pilam winko i w ogole nie myslalam o czekajacej mnie kontroli, nie nastawialam sie na nic, jechalam obojetna i .... Nawet sie nie stresowalam jak zawsze. Podczas usg odwrocilam glowe w druga strone i patrzac na sciane pomyslalam ze zaraz bedzie wyrok bo lekarz cos tam dlugo mieszlal tym usg zanim cos powiedzial. Bylam pewna ze dobrych wiesci nie bedzie. Do tego stopnia ze zapomnialam poprosic o relanium :P na szczescie jeszcze w domu mam to lykne w czwartek dwie godzinki przed transferem.

    Co do sylwestra to ja mam urodziny i dr da mi w czwartek najpiekniejszy prezent :) oby ten prezent ze mna pozostal :) poza tym nie mam ochoty na wizyty gosci bo zawsze przychodza, ale po transferze bede musiala lezec pewnie i sie oszczedzac wiec mize przeniose odwiedziny na nast tydzien
    A wieczorem bede ogladac sylwestra z polsatem jedynka dwojka i tvnem hehhe na trzezwo ! :P i bede ogladac jak to gwiazdy sie nie postarzaly :D czytaj bede ogladac zmarszczki dody i to bez zadnego kieliszka wina :P bedzie to trudne zeazywszy na poziom naszych szanownych "gwiazdek" :P

    Lili87, asik13, Aneczka34 lubią tę wiadomość

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jak u was też nikt nie poruszał życzeń związanych z dziećmi (i dobrze), chyba pierwszy raz. Też piłam winko w pierwszy dzień świąt (mój nie mógł się na patrzeć) śmiał się że będę mieć kaca na drugi dzień bo jak nigdy wypiłam kilka kieliszków. Przynajmniej humor mi się poprawił. A na drugi dzień spoko :)

    Opu jak czytam twoje posty to padam. Normalnie mnie rozwalasz na łopatki.
    Bardzo się cieszę że tym razem się udało choć wiem już bo czytam też wątek o gyncentrum :)

    Ja zastanawiam się co zrobić bo najchętniej to spędziłabym go z moim w domu na kanapie przy lampce wina oglądając jakieś filmy. Zobaczymy :):)

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż się popłakałam jak czytałam wasze posty. Chyba nikt kto tego nie doświadczył nie rozumie jak to jest.

    Aneczka34 wiem dokładnie jak to jest - do końca nie wiesz czemu, ale masz potrzebę płakać, ja tak miałam bardzo często, teraz już mniej, ale Święta są takim czasem, że chyba jeszcze trudniej. My z braku własnych dzieci żeśmy moich siostrzeńców zaprosili na ubieranie choinki. Oni już się dopytują kiedy będę miała "dzidziucha" w brzuszku.

    Lily87 a nie możecie się wykręcić z Sylwestra? :)

    mbnotr8.png
  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu bardzo fajnie do tego wszystkiego podchodzisz i coś czuję, że to będą Twoje najlepsze urodziny :)
    Dziewczyny jak ja Was wszystkie doskonale rozumiem też sobie trochę popłakałam w te święta ale w nocy nawet mąż nie widział, czasami nie mogę spać więc rycze, czuję się taka bezsilna w tym wszystkim. Na dodatek przed samymi świętami miałam jednodniowe plamienie w 9 dniu cyklu nie wiem co mam o tym myśleć. Dzisiaj dopadło mnie przeziębienie :(
    Sylwestra spędzamy z mężem sami przed telewizorem i dobrze ja tak wolę. Oby następny rok był owocny dla nas wszystkich!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No zobaczymy, urodziny jak urodziny byleby nie zakonczyly sie na "kacu moralnym" i wielkim ryku tydzien pozniej i wyrzucaniu sobie ze a moze jakbym sprawdzila efekty szczepien, moze jakbym wziela intralipid, moze to moze tamto ... no same wiecie, potem sie szuka odpowiedzi ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak poczytałam Wasze posty przykro mi się zrobiło że nie możecie nacieszyć się takim stanem jak ja....życzę Wam tego bardzo. Opu to byłby piękny prezent urodzinowy :). O której masz transfer?
    Mój Leoś już taki duży, waży 920 gram. Wszystko z nim jest w porządku.

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa81 to super :) rośnie chłopak :)

    Opu nawet tak nie myśl - wszystko będzie dobrze. Nie możemy myśleć co by było...bo chyba wszystkie oszalejemy.

    My Sylwestra spędzamy na domówce u znajomych. Miałam mieszane uczucia co do tego, ale mąż mnie przekonał, bo przyda nam się odskocznia i nieco normalności.

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgana i extra ! Ja sama bym poszla gdzies na sylwka bo lubie wychodzic z domu :) w listopadzie nie podeszlismy do crio jak wiecie ze wzgl na endo i maz mnie zaprosil na kolacje :) bylo cudownie tak zatesknilam za ta beztroska za czasami kiedy randkowalismy za tymi czasami NORMALNYMI przed staraniowymi ... To byl swietny wieczor :)

    Ewa nie wiem czekam na telefon z kliniki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2016, 08:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Morgana i extra ! Ja sama bym poszla gdzies na sylwka bo lubie wychodzic z domu :) w listopadzie nie podeszlismy do crio jak wiecie ze wzgl na endo i maz mnie zaprosil na kolacje :) bylo cudownie tak zatesknilam za ta beztroska za czasami kiedy randkowalismy za tymi czasami NORMALNYMI przed staraniowymi ... To byl swietny wieczor :)

    Ewa nie wiem czekam na telefon z kliniki

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 wrote:
    Niechcący polubiłam Twój post Aneczka. Smutno mi, że taki miałaś nastrój na święta :(.
    Sylwka co roku spędzamy u znajomych, jest tak kameralnie.

    Spoko nic się nie dzieję :)

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ