X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny znowu pecherz mnie boli... Ja nie wiem skad to sie bierze przeciez w domu siedze w dresie ... Wypilam 2,5 l wody w poltorej godziny w tym litr praktycznie naraz z cytryna, lyknelam zurawine ( zreszta lykam ja codziennie) i leze...

    Szczerze ? Juz mi sie odechciewa tej ciazy ... Boje sie zaszkodzic dziecku, boje sie ze poronie przez to, jesli sie okaze ze jednak zaszlam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu nie mów tak....pomyśl ile ja przeszłam na początku ciąży, dziecko mogło tego wszystkiego nie przeżyć, to co masz to jest pikuś z tym co ja miałam. A kobietom w ciąży często zdarzają się infekcje układu moczowego, były takie które przez całą ciążę to miały (czego oczywiście nie życzę Ci), bo taka uroda. A bierzesz jakiś antybiotyk na to, który jest bezpieczny w ciąży? Trzeba dużo pić, wit. C, żurawina może lepszy byłby sok?

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu głową do góry. Zobaczysz będzie dobrze. Ja walczę z zapaleniem pęcherza już prawie trzy tygodnie. A najlepsze jest to że posiew moczu wychodzi jałowy a pęcherzowy cyrk nadal trwa...

    Jutro mam kolejną wizytę. :)
    Powiem Wam szczerze, że jakoś się boję... nie wiem czego, mam jakiś taki wewnętrzny strach od poniedziałku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik powodzenia na wizycie. Bedzie dobrze i daj znać :)

    asik13 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asie ale masz krew w moczu i w cewce ? Bo ja mam ... Wczoraj moj stan pogorszyl sie w dwie godziny ... Przez te dwie godziny bujalam sie po miescie proszac zwby jakis lekarz mnie przyjal ... Pierwszy mi powiedzial ze jest ... Zmeczony bo mial duzo pacjentow !!! Wyobrazacie to sobie ?? A na korytarzu pod gabinetem nikogo i godzina do konca jego pracy i w twn mroz odeslal kobiete w ciazy zeby szukala sobie innego lekarza ! Mij sie tak zdenerwowal ze mowi co za kutas mam nadzieje ze jemu tez ktos tak kiedys powie ! Moze nie w sensie zdrowia bo sobie recepte sam podbije ale np peknie mu rura w chalupie i ktos mu powie ze sie zmeczyl i zeby spadal ...

    No nic dostalam sie w koncu do lekarza mam antybiotyk duomox. W ulotce pisze ze w ciazy dozwolony w razie koniecznosci. No ale trudno musze sie pozbyc tego dziadostwa.
    Moge brac urosept ??? Bo kupilam sobie a tam w ulotce pisze ze ze wzgledu na brak danych w ciazy nie zaleca sie ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa no dobra kobiety w ciazy czesto maja ale co ? Nawet w tak wczesnej ciazy ?
    Asia chodzisz do pracy czy na zwolnieniu Jestes? Co bierzesz na ten pecherz ?

    Jak ja z takimi przebojami do pracy chodzic bede ?

    Ja nawet do gina dostac sie nie moge umowilam sie na 30.01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu ja miałam zapalenie pęcherza na początku ciąży i brałam antybiotyk. Fakt, że krwiomoczu nie miałam. Wiem że dziewczyny brały urosept ale lekarz to musi Ci zalecić. Brałam furagin. Kuzwa co za cham z tego lekarza że tak Cię zbył z kwitkiem. Powinnaś na L4 pójść.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2017, 11:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo w taaki mroz siarczysty !
    Ok rozumiem. Ja jestem na l4 ale w pon musze isc juz do pracy, chcialabym czuc sie zaopiekowana przez lekarza ale nie czuje tego. Nie mam nawet gina na stale bo jezdzilam ciagle do katowic. Tak sie bujam po lekarzach nie chcialabym tego :(

    Nie wiem co myslec. Czy sic juteo na bete (9dpt) i wyjasni sie wszystko czy czekac do poniedzialku i po pracy pojsc..

    Kurcze juz nie czulam rano takiej rozpluchnionej pochwy... Jak wkladalam lutinusa czulam ze tam bardzo ciasno a teraz aplikator wsuwa sie bez przeszkod :/

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu nie chodzę do pracy od czasu krwawienia w 6 tygodniu ciąży. Na pęcherz dostałam jednorazowo MONURAL. Cały czas mam brać UROSEPT (4x1 tabl). Nie mogłam stosować luteiny dopochwowo bo ona również podrażniała mi pęcherz. Oprócz tego dużo pić i jak tylko czuję, że chce mi się sikać to zaraz mam biec do toalety.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2017, 12:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze to luteina ( mam lutinus) takie przebije mi funduje ... To mozliwe ?? Czym mozna ja zastapic ?
    Zaczelam luteine brac w poniedzialek albo wtorek a w piatek sie zaczelo ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze a może luteina podrażnia pęcherz jak asik pisze?
    Współczuję Ci tego opu, to nic przyjemnego:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2017, 13:48

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja straciłam moje maleństwo ;( ;( ;(

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik13 co Ty piszesz??????? Kochana co się dzieje?????

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik co się dzieje. Co ty piszesz?

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coooo???????
    Jak to stracilas ???? Co sie stalo ;(((???

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj na wizycie. Ostatnią wizytę miałam przed świętami i umówiliśmy się na dzisiaj. W ciągu tych dwóch tygodni moje dzieciątko umarło.

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik bardzo mi przykro... :( Trzymaj się jakoś... W takich momentach boli każde słowo, dlatego jedyne co mogę napisać, to pamiętaj, że jesteśmy z Tobą... :(

    asik13 lubi tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik... Bardzo mi przykro.... Czy cos lekarz podejrzewa dlaczego tak sie stalo ? Moze to przez ten pecherz?

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny.

    Lekarz powiedział, że to raczej jakaś wada genetyczna była. W poniedziałek miałam mieć badania prenatalne bo to jakby nie było 11 tydzień 5 dzień.

    W szpitalu powiedzieli, że mam przyjechać w poniedziałek rano na czczo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzwa teraz weszłam na forum i taka wiadomość.....kuzwa jak mi jest przykro asik13 :(:(. Załamała mnie ta wiadomość, tak jak u Lili i w ogóle...przeżywam te Wasze starania itd.
    Nie wiem co Ci powiedzieć...

‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ