X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród gdzie rodzić w Warszawie? ;)
Odpowiedz

gdzie rodzić w Warszawie? ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za info ;) ja jeszcze stoje przed gromem ze cesarka wiec nie wiem czy zelazna wejdzie w gre (jak cesarka wole blizej domu)

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martii, to prawda z tą salą. Także leżałam na porodowej przez całą dobę po porodzie z 4 innymi mamami. Ale byłam w takim szoku i padnięta, że nie robiło mi to większej różnicy. Jedyny ból to taki, że ciągle płakało jakieś dziecko i nie dało się spać. Natomiast z tym, że położne same z siebie nic nie pokazywały, to u mnie było odwrotnie. Nieraz wręcz mnie wkurzały, bo po 3x dziennie kazały pokazać jak przystawiam (żeby sprawdzić czy dobrze), pouczały mnie nt pielęgnacji i takie tam ;)

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, rozumiem.

    Miałam jeszcze napisać nt Madalińskiego. Rodziła tam moja przyjaciółka w październiku, planowane cc, bo dziecko miednicowe. Podobno rewelacja :)

    W Praskim leżałam na patologii - warunki jak w prywatnym szpitalu, wszystko nówka sztuka po remoncie, jedynie jedzenie fatalne. Natomiast opieka bardzo fajna i wesoła.

    ciri22, Wanna lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Wanna Ekspertka
    Postów: 216 215

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Ciri, rozumiem.

    Miałam jeszcze napisać nt Madalińskiego. Rodziła tam moja przyjaciółka w październiku, planowane cc, bo dziecko miednicowe. Podobno rewelacja :)

    W Praskim leżałam na patologii - warunki jak w prywatnym szpitalu, wszystko nówka sztuka po remoncie, jedynie jedzenie fatalne. Natomiast opieka bardzo fajna i wesoła.

    Dzięki za info o praskim - własnie sie do niego przymierzam :)

    k0kdha00ytas68fh.png
  • Agaata Autorytet
    Postów: 3778 5914

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja dobra koleżanka rodziła w sierpniu w praskim - wszystko było w porządku, oddział jest wyremontowany, wszystko nowe.Było bardzo mało rodzących więc dwa dni po CC przeleżała w sali sama - to było na plus. Bardzo chwaliła personel. Byłam u niej w odwiedzinach,miałam porównanie z Madalińskiego - wg mnie warunki socjalne jednak lepsze na Madalińskiego, ale nie w każdej sali. Praski wyremontowali, jest ładnie, ale śmierdzi tam stęchlizną jakąś i dla mnie to było mocno na minus.

    Acha, na minus i to duży dla praskiego - mąż nie mógł z nią przebywać na sali pooperacyjnej. Ja na Madalińskiego przyjechałam z cięcia o północy i mąż siedział z nami do 4.00 nad ranem a mógł bez ograniczeń. Nie wyobrażam sobie jakby to było, gdyby nie mógł wejść.
    Może teraz w praskim coś się zmieniło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2016, 13:26

    Wanna lubi tę wiadomość

    relgj44j0jdjxxnn.png
    f2wlx1hpmkxg2b4v.png
    h4zp0tc7mm1rsrjp.png
  • iwo174 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Czy któraś z Was miała planowe cesarskie cięcie na Karowej w Warszawie?

    Martuśka 25 lubi tę wiadomość

  • Wanna Ekspertka
    Postów: 216 215

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaata wrote:
    Moja dobra koleżanka rodziła w sierpniu w praskim - wszystko było w porządku, oddział jest wyremontowany, wszystko nowe.Było bardzo mało rodzących więc dwa dni po CC przeleżała w sali sama - to było na plus. Bardzo chwaliła personel. Byłam u niej w odwiedzinach,miałam porównanie z Madalińskiego - wg mnie warunki socjalne jednak lepsze na Madalińskiego, ale nie w każdej sali. Praski wyremontowali, jest ładnie, ale śmierdzi tam stęchlizną jakąś i dla mnie to było mocno na minus.

    Acha, na minus i to duży dla praskiego - mąż nie mógł z nią przebywać na sali pooperacyjnej. Ja na Madalińskiego przyjechałam z cięcia o północy i mąż siedział z nami do 4.00 nad ranem a mógł bez ograniczeń. Nie wyobrażam sobie jakby to było, gdyby nie mógł wejść.
    Może teraz w praskim coś się zmieniło.

    No to trochę słabo z tą opcją po cesarce. Ja mam nadzieję jej uniknąć, ale wiadomo jak to bywa...

    Agaata lubi tę wiadomość

    k0kdha00ytas68fh.png
  • Agaata Autorytet
    Postów: 3778 5914

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wanna wrote:
    No to trochę słabo z tą opcją po cesarce. Ja mam nadzieję jej uniknąć, ale wiadomo jak to bywa...

    Też chciałam rodzić SN ale w trakcie wyszło inaczej. Dobrze być przygotowanym na każdą opcję.

    relgj44j0jdjxxnn.png
    f2wlx1hpmkxg2b4v.png
    h4zp0tc7mm1rsrjp.png
  • Zelma Znajoma
    Postów: 22 21

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A jeszcze mam pytanie czy ktoras na zelaznej rodzila w drugiej fazie w dowolnej pozycji czy jednak kazali sie klasc?

    Pozycja dowolna, kłaść się nikt nie kazał, ani w 1 ani w 2 fazie.

    Z tym, że nawet jeśli masz jakieś plany i przemyślenia co do pozycji to w trakcie porodu może się okazać, że Twoja 'zaplanowana' pozycja nijak Ci nie pasuje, a to co wydawało Ci się zupełnie niezgodne z Twoją wizją - nagle okazuje się najlepszą opcją ;) Ja sobie 'planowałam', że większą część porodu spędzę bujając się na piłce, że takie kołysanie tak mnie zrelaksuje... Ta... W pierwszej fazie jak już się pojawiły mocne skurcze to leżałam plackiem - na plecach i biada temu, kto by mnie chciał ruszać ;) Pewną orientację może dać Ci to, jak radziłaś sobie z bólami miesiączkowymi (jeśli takie miałaś). Ja już po porodzie przypomniałam sobie, że fakt - jak mi się gorsza miesiączka trafiła to kładłam się na plecy właśnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wilka wrote:
    Ja osobiście polecam dr Matuszny-Lech, wspaniała kobieta troskliwa, o wszystko wypytuje tysiąc razy, zleca wszystkie badanie, tłumaczy i ma w sobie taką ludzką życzliwość.
    Jeśli chodzi o położną to nie mam doświadczenia ale dziewczyny piszą, że wszystkie są świetne.

    Info ostatniej chwili: W piątek zdecydowałam się na prywatną położną i chciałam takową "zarezerwować". 6 Pań nie miało już wolnego terminu, cudem udało mi się umówić z jedną bo dwa dni temu inna Pani odwołała ją.
    Także okazuje się, że właściwie to trzeba rezerwować już w pierwszym trymestrze :/

    Która położną zarezerwowałas?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Którą położną w św Zofii oczywiście

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 3 lutego 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - a czy staracie się mieć lekarza prowadzącego w szpitalu, w którym chcecie rodzić, czy też nie jest to częste?

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • C Znajoma
    Postów: 23 32

    Wysłany: 3 lutego 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny planuje poród w Piasecznie ale tyle się naczytałam że nie wiem co mam robić proszę napiszcie coś o tym miejscu jak jest?Czy lepiej wykupić sobie położną?Jakie warunki?Będę bardzo wdzięczna za każdą informacje!

    Bunia
  • Niuninka Ekspertka
    Postów: 202 205

    Wysłany: 3 lutego 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z konstancina i mam najbliżej do piadeczna Ale uwierz w cale nie chcesz tam rodzic. Pracowałam tam co prawda na recepcji Ale się naogladalam jak to wygląda z drugiej strony , moja siostra tam rodziła trzy lata temu i była wniebowzieta a rok temu rodziła drugie dziecko i już powiedziała że nigdy więcej w piasecznie. Bardzo pogorszyła się tam opieka zdrowotna ,ponieważ dużo lekarzy i pielegniarzy zwolnili. Ja choć by się paliło i walilo to jestem prowadzona w szpitalu na Madalińskiego i tam zamierzam rodzić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2016, 20:27

    C lubi tę wiadomość

    v5abdqk3uteg5ykx.png
  • C Znajoma
    Postów: 23 32

    Wysłany: 4 lutego 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuninka wrote:
    Ja jestem z konstancina i mam najbliżej do piadeczna Ale uwierz w cale nie chcesz tam rodzic. Pracowałam tam co prawda na recepcji Ale się naogladalam jak to wygląda z drugiej strony , moja siostra tam rodziła trzy lata temu i była wniebowzieta a rok temu rodziła drugie dziecko i już powiedziała że nigdy więcej w piasecznie. Bardzo pogorszyła się tam opieka zdrowotna ,ponieważ dużo lekarzy i pielegniarzy zwolnili. Ja choć by się paliło i walilo to jestem prowadzona w szpitalu na Madalińskiego i tam zamierzam rodzić.
    Dziękuje Ci bardzo za wyczerpującą odpowiedz!

    Niuninka lubi tę wiadomość

    Bunia
  • Hannia123 Autorytet
    Postów: 633 1493

    Wysłany: 4 lutego 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek wrote:
    Dziewczyny - a czy staracie się mieć lekarza prowadzącego w szpitalu, w którym chcecie rodzić, czy też nie jest to częste?

    Ja nie miałam nigdy, bo mój zakończył pracę w szpitalu gdy byłam w poprzedniej ciąży. Z mojego podwójnego doświadczenia porodowego (SN) lekarz jest mało obecny przy porodzie, bada od czasu do czasu i pojawia się na stałe przy partych. Pierwsze skrzypce grały zawsze położne. Brałam przy obu porodach położną za dodatkową opłatą.
    Wiem, że czasem pomaga posiadanie lekarza, gdy szpital jest bardzo oblegany, a chce się w nim rodzić, a już szczególnie przy wskazaniach do CC.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2016, 11:21

    1usai09khne0c7t3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie to różne opinie - ja o Madalińskiego słyszałam samo zło - zarówno jeśli chodzi o prowadzenie ciąży, jak i porody. Ale nie sprawdzałam sama. Ja jestem zdecydowana na Medicover, państwowym placówkom nie ufam za grosz.

    C lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek wrote:
    Dziewczyny - a czy staracie się mieć lekarza prowadzącego w szpitalu, w którym chcecie rodzić, czy też nie jest to częste?
    ja mialam prowadzącego ze szpitala w ktorym rodziłam i uwazam to za swietny wybor. Trafiłam z komplikacjami i sie zajmowali bardzo dobrze, nie wiem czy to dlatego ze lekarz tam pracował, ale sadze ze to miało duzy wpływ.

    Bratek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gagaga wrote:
    Jakie to różne opinie - ja o Madalińskiego słyszałam samo zło - zarówno jeśli chodzi o prowadzenie ciąży, jak i porody. Ale nie sprawdzałam sama. Ja jestem zdecydowana na Medicover, państwowym placówkom nie ufam za grosz.
    medicover to jest dobry jak nie ma ciazy z komplikacjami.

    Agaata, Niuninka lubią tę wiadomość

  • Agaata Autorytet
    Postów: 3778 5914

    Wysłany: 5 lutego 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    medicover to jest dobry jak nie ma ciazy z komplikacjami.

    Ja się zastanawiam co się dzieje jak się komplikuje poród w Medicoverze? Ciekawa jestem jak z ich opieką neonatologiczną... Bo można mieć ciążę idealną a poród może się skomplikować. Moja znajoma miała świetną ciąże, a w trakcie porodu odkleiło jej się łożysko, dzięki błyskawicznej cesarce dziecko i ona żyją - choć dziecko urodzone w zamartwicy z 2 pkt... Ale to była cesarka na Żelaznej. Ciekawa jestem jak to by wyglądało w Medicoverze - jak by się zajęli takim dzieckiem, co z opieką na OIOMIE dla noworodków, itp.

    relgj44j0jdjxxnn.png
    f2wlx1hpmkxg2b4v.png
    h4zp0tc7mm1rsrjp.png
‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ