X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród poród - razem z m czy sama?
Odpowiedz

poród - razem z m czy sama?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2019, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sn, cc, sn.
    Przy obu sn był, na partych wspierał i zaglądał czy już główkę widać 😌 Po wszystkim zawsze mówił, że jest ze mnie dumny 😏 W seksie nic się nie zmieniło, jak był napalony tak jest 😅
    Za to podczas cc bardzo mi go brakowało. On widziałam, że był bardziej wyluzowany, bo ustalony termin, godzina itp, ale czułam się nieswojo jak przy mnie grzebali, jak nie mogłam go chwycić za rękę czy zobaczyć jego reakcji na widok syna...

    U nas podczas 3ciego porodu miało go nie być, bo nie zgadzał się na probę sn po cc. Ale jak dojechaliśmy do szpitala i zapytałam czy chce wracać do domu to powiedział "Chyba zwariowałaś!" 😊

  • mamajana Debiutantka
    Postów: 14 8

    Wysłany: 23 maja 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż spędził ze mną na sali porodowej 8h. To był dzień narodzin naszego WSPÓLNEGO dziecka, dlatego nie mogło być inaczej. Jeśli będzie kolejny raz to bez niego nigdzie się nie wybieram :).

    mhsvanli01jmdth4.png
‹‹ 6 7 8 9 10
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ