X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród pro-familia łódź
Odpowiedz

pro-familia łódź

Oceń ten wątek:
  • asia466 Przyjaciółka
    Postów: 108 68

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba zaklelam rzeczywistość, pierwsza noc od 3 miesięcy bez bólu.

    Kawokado lubi tę wiadomość

  • Mia18 Znajoma
    Postów: 21 13

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale was tam będzie dużo :) przypomniała mi się rada która dostałam od innej dziewczyny, żeby dopakowac sobie do torby tetry, flanele. Dla noworodka położna wzięła 2, do wytarcia malucha. Potem codzienne ważenie na waszej pieluszce. Te jezdzace łóżeczka mają goły materacyk, u mnie poszedł tam ręcznik dla malucha (wiadomo że do kąpieli się nie przyda). I miałam 2 kocyki, na jednym synek leżał na moim łóżku, drugi mi zwijalam w rulon do podparcia pleckow. Nie przydał mi się w ogóle rożek. 3mam za was kciuki, otaczajcie się pozytywnymi ludźmi, na frustratow i ludzi toksycznych nie ma innego sposobu jak ich omijac z daleka. Wiosna przyszła, będzie tylko dobrze :)

  • asia466 Przyjaciółka
    Postów: 108 68

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teskniaca jak tam, jakieś sygnaly ?

  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cisza.. dziś rano tylko miałam dość mocna bóle menstruacyjne ale popołudniu się wyciszyły i nic się nie dzieje ....;)

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • asia466 Przyjaciółka
    Postów: 108 68

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze pomalutku sie rozkreci, koniecznie daj znać jak sie zacznie.


  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś jakas dobra noc była Bońka też spalam jak anioł. Jutro jedziemy, ruszamy o 6. Mama kazała mi spakować torbę na wszelki wypadek :p mówię jej, że nie zamierzam rodzić a ta swoje... Stresuje się ta wizyta mam nadzieję, że na zapas, a okaże się, że wszystko będzie super. No bo jak nie to nie wiem gdzie będę rodzic...

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


  • asia466 Przyjaciółka
    Postów: 108 68

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia mam nadzieje ze bedzie wszystko tak jakbyś tego chciała. Czekam na relację. Bezpiecznej drogi.

    Kawokado lubi tę wiadomość

  • Monnn Autorytet
    Postów: 304 477

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawokado na pewno wszystko ogarniesz po Twojej myśli :)
    Klaudia a jak u Ciebie? Wizytujesz dzisiaj w pf?

    Asia to już jutro!!!!!:) Trzymam za Was kciuki, i oczywiście będę czekać na info że już masz dzieciątko ze sobą:) A na która jesteś umówiona?

    3jgxrjjg0j7kai9n.png

    km5svcqg922e3x1k.png
  • asia466 Przyjaciółka
    Postów: 108 68

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8.15 mam być na miejscu, dziśiaj będzie zajęty dzień ostatnie szlify :)
    Przywożę mamę do synka, po drodze zakupy dla męża na te kilka dni, zleci zresztą pogoda piękna.
    Czekam na info od Kawokado i od Klaudii więc czesto tu dziś zaglądam.
    Muszę jeszcze tylko spakowac szczoteczkę i gotowa.
    Powiem Wam, że stresu zero, jedyne co mnie martwi to fakt że synek sam zostaje, wiadomo z mamą i męzem ale smutno mi strasznie. On juz nie może się doczekac na brata, ale myślę że nie do końca tak to sobie wyobraża.

    A ty na która w czwartek? I jak się czujesz tez napisz proszę.

    Kawokado, Monnn lubią tę wiadomość

  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedzę już pod gabinetem w pf pełna czarnych myśli

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urwało mi całą wiadomość! Nie wiem jak mąż ze mną wytrzymuje :p dziwne, że w pf nie mają żadnego człowieka od odpowiadania na pytania o szczepienia, badania przesiewowe czy sam pobyt... Podobno o wszystko mam pytać panią doktor. Wątpię że pozwoli mi obejrzeć porodówkę ;D stresuje się jak nie wiem mam nadzieję, że zagramy na tych samych falach...

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


  • polala Ekspertka
    Postów: 163 82

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czemu poprzedni post mi sie nie dodal...
    Dziewczyny jak cos u mnie byl porod sn wiec jesli macie pytania piszcie postaram sie ogarnac.
    Bardzo dobrze wspominam caly pobyt. Porod od 1cm trwal 7 godz a parte 40min. Generalnie myslalam ze przy partych zejde, mialam ochote wiać z tej sali i zeby ktos dokonczyl rodzenie za mnie. Na koniec juz nie mialam sily zeby przec ale polozne wspaniale dopingowaly i trzymaly reke na pulsie. Dzidzia 10/10 wssystko ok. Opieka bardzo dobra poczawszy od pan sprzatajacych po lekarzy. Wyszlismy po 2 dobach. Jedzenie roznorodne i smaczne, prawdziwy twarozek z nalesnikami czy musli z jogurtem. Rybka, surowki, swieze warzywq na sniadanie. Codziennie obchody p3diatryczne i ginekologiczne. Pielegniarka na wezwanie 24h. Panie pomagaly mi z laktacja bo mam techniczny problem z przystawianiem. Bylam terqz odebrac wypis i az lezka sie zakrecila w oku. Swietne miejsce. I jak poczatkowo mialam obawy odnosnie kwoty to serio pobyt wart kazdej zlotowki.

    Leśny_stworek, Kawokado, Monnn lubią tę wiadomość

    2015.04 I Isci 1 x B4 :(
    2016.03 II Isci 1 x 1AB :(
    2016.06 III Isci 2 x 4CC :(
    2017.04 FET 1x 4CC :(
    2017.07 IV Isci 1x3AB 9dpt 92, 12dpt 236 , 14dpt 540, 25dpt ❤
    TP 26.03.2018
    29.03.2018 Pola😍
  • Leśny_stworek Koleżanka
    Postów: 47 45

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polala wrote:
    Nie wiem czemu poprzedni post mi sie nie dodal...
    Dziewczyny jak cos u mnie byl porod sn wiec jesli macie pytania piszcie postaram sie ogarnac.
    Bardzo dobrze wspominam caly pobyt. Porod od 1cm trwal 7 godz a parte 40min. Generalnie myslalam ze przy partych zejde, mialam ochote wiać z tej sali i zeby ktos dokonczyl rodzenie za mnie. Na koniec juz nie mialam sily zeby przec ale polozne wspaniale dopingowaly i trzymaly reke na pulsie. Dzidzia 10/10 wssystko ok. Opieka bardzo dobra poczawszy od pan sprzatajacych po lekarzy. Wyszlismy po 2 dobach. Jedzenie roznorodne i smaczne, prawdziwy twarozek z nalesnikami czy musli z jogurtem. Rybka, surowki, swieze warzywq na sniadanie. Codziennie obchody p3diatryczne i ginekologiczne. Pielegniarka na wezwanie 24h. Panie pomagaly mi z laktacja bo mam techniczny problem z przystawianiem. Bylam terqz odebrac wypis i az lezka sie zakrecila w oku. Swietne miejsce. I jak poczatkowo mialam obawy odnosnie kwoty to serio pobyt wart kazdej zlotowki.
    Cześć :-) podczytuje Was na razie anonimowo bo mam jeszcze chwilkę czasu. Termin porodu na 19 czerwca. Jestem z okolic Trójmiasta i tez nastawiam się raczej na pro-familie (jeszcze delikatnie zastanawiam się nad mamą w Szczecinie ale odstrasza mnie konieczność wpłaty zaliczki, a z porodami nigdy do końca nic nie wiadomo).
    Czy brałaś znieczulenie do porodu? Jeżeli tak, możesz napisać o nim coś więcej? Jak to wyglądało w praktyce? Przy jakim rozwarciu podali i czy pomogło? Nastawiam się na poród sn i to znieczulenie jest dla mnie bardzo ważne.
    Orientujecie się może jak wygląda sprawa z noclegiem męża/partnera w szpitalu po porodzie? Czy ktoś z Was korzystał z takich rozwiązań? Gratuluję tym już rozpakowanym i trzymam kciuki za te w dwupaku :-)

    cd9bs65gvuog3tc2.png
    22dpo - beta 7160 mIU/ml
    24dpo - 14 296 mIU/ml
    27dpo (5+5) - jest serduszko! <3

    zem3j44jy69rx3nz.png

    23.08.2017 - Aniołek [*] 7 tyg.
  • Monnn Autorytet
    Postów: 304 477

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia466 wrote:
    8.15 mam być na miejscu, dziśiaj będzie zajęty dzień ostatnie szlify :)
    Przywożę mamę do synka, po drodze zakupy dla męża na te kilka dni, zleci zresztą pogoda piękna.
    Czekam na info od Kawokado i od Klaudii więc czesto tu dziś zaglądam.
    Muszę jeszcze tylko spakowac szczoteczkę i gotowa.
    Powiem Wam, że stresu zero, jedyne co mnie martwi to fakt że synek sam zostaje, wiadomo z mamą i męzem ale smutno mi strasznie. On juz nie może się doczekac na brata, ale myślę że nie do końca tak to sobie wyobraża.

    A ty na która w czwartek? I jak się czujesz tez napisz proszę.

    Asia ja mam się stawić o godzinie 9 rano. A czuje się dobrze, tyle tylko, ze się boje tego cięcia i czy jakoś szybko dam radę się ogarnąć żeby do malutkiej wstawać.

    Leśny stworek jeśli chodzi o nocleg męża to nie ma żadnego problemu -300 zł doba.

    3jgxrjjg0j7kai9n.png

    km5svcqg922e3x1k.png
  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja największą forumowa panikarą, jestem po wizycie ;) pani doktor BARDZO miła, więc kolejny raz okazało się, że ludzie w necie kochają przesadzać :p termin cięcia mam wyznaczony na 2 maja więc sam środek majówki ;) oglądaliśmy oddział (rewelacyjny) i ogóle wrażenie: bomba chce tam rodzić ;) teraz oby się tylko nie zamknęli ;D pani doktor powiedziała, że w razie czego będzie informować, bo są w czasie restrukturyzacji, ale teraz już staram się być dobrej myśli i zaklinać rzeczywistość. Co mi się też podobało - odpowiadają na wszystkie pytania a nie jak w mammie, że nic się nie mogłam od lekarza dowiedzieć. Doktor cierpliwie wszystko tłumaczyła i powiedziała też, że gdyby po wizycie u mojego ginekologa w Gdyni okazało się, że np szyjka się otwiera, albo wody sączą tonmozevy telefonicznie zmienić termin CC na tydzień wcześniej. Mam nadzieję, że nic takiego się nie będzie działo, bo wiadomo E im dłużej tym lepiej dla maluszka :) niemniej dobrze wiedzieć, że taka opcja jest. Droga autostradą jak po stole ;) mysle, że damy radę i teraz zaklinamy rzeczywistość żeby pf działa długo i bez przerw!

    Tęskniąca lubi tę wiadomość

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


  • ReaSylwia Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część. Ja także podczytuję Wasze wpisy:)
    Termin mam na 20.06. Wizytę kwalifikacyjną mam u dr. Borowskiego.
    Stresuję się wizytą, nie znalazłam żadnych komentarzy dot. kwalifikacji u tego lekarza (jak podchodzi do zaświadczenia dot. tokofobii).
    W zeszłym tygodniu byłam oglądać oddział. Przemiła położna nas oprowadziła i spokojnie odpowiadała na wszystkie pytania.
    Wcześniej brałam pod uwagę Salve, ale ze względu na likwidację porodów komercyjnych zdecydowałam się na PF. Ale stres jest duży.
    Wszystkim życzę wspaniałych i spokojnych dni!

    Monnn lubi tę wiadomość

  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monnn wrote:
    Klaudia a jak u Ciebie? Wizytujesz dzisiaj w pf?

    Ja mam na dziś termin ale póki co cisza....spaceruje itd..a mały uparciuch siedzi w brzuchu dalej ;)

    Kawokado lubi tę wiadomość

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze mu u mamy ;)

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


  • asia466 Przyjaciółka
    Postów: 108 68

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawokado cieszę sie wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami.
    Ja spakowana, rano 6 wyruszamy.
    Trzymajcie kciuki, ja jak tylko bedzie to mozliwe odezwę się.

    Monnn, MamaDi lubią tę wiadomość

  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki Asiu - może się spotkamy, bardzo bym sobie tego życzyła ;)

    nqtko7eswtot5kmm.png
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ