X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Aniołkowe Mamy [*]
Odpowiedz

Aniołkowe Mamy [*]

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi ign powiedzial ze mma sie obserwowac po operacji ja nie miałam czyszczenia musiałam sama wydalic urodzic łozysko bol okropny połozna mi powiedziała ze podbnie bola bóle proodowe bo to sa bole parte myslałam ze zejde zbólu połozna mi pow ze to puści organizm sie oczysci kobity takiego bolu nie czułam nigdy i jak pusciło to cudem doleciałam do ubikacji ale kazał mi się oszczedzać i jakby co to nospę wziąśc powiem wam wolałabym byc wyczyszczona niz sie meczyć ,ale gin sie uparł że organizm sam sobie poradzi ,potem plamiłam jeszcze 2 tygodnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka ściskamy Cie mocno trzymaj sie silna jesteś

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka jakby co my jestesmy na forum zawsze Cie wesprzemy :))))))))))

  • Lelitka Ekspertka
    Postów: 201 158

    Wysłany: 9 maja 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia nawet tak nie mysl!!!
    Bedziesz miała sliczne zdrowe dzieci.
    A ja po wizycie.
    Mam pecherzyk 20mm i ma byc owulacja.Dzis 14dc i zobaczymy???Lekarz mówił że za 2-3 dni bedzie.Ale czy ten pecherzyk nie zaduży jak na ten dzień cyklu???
    A owulke zawsze mam 16-17dc potwierdzona przez ovu.
    W poniedzialaek znów ide na usg sprawdzic czy pekł pecherzyk.
    No...pożyjemy-zobaczymy.

    (*) 09.08.2013 Fiołeczek....25 tc
    (*) 21.01.2014 Aniołek 5 tc
    f2w3vfxm0u0xdin0.png
  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 9 maja 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj ponarzekam Wam jeszcze troche na siostre bo normalnie jestem zdenerwowana.
    Kurcze chyba o 11 pojechałyśmy za jej sukienką, wróciłyśmy do domu po 16. A co tam, przecież ja nie mam nic do roboty...
    Przed 18 zabrała mnie ze sobą żeby jechać na sale gdzie będą chrzciny i pomóc jej wypakować zakupy (alkohol, napoje itd.). Co się okazało, nawet nie zadzwoniła do gościa przed pojechaniem tam bo po co? Myślała że będzie. Skończyło się na tym że półtorej godziny siedziałam w aucie i czekałam aż mnie odwiezie bo pojechała jeszcze po męża do pracy a później jeszcze pojechali do spowiedzi.
    Gościu od sali miał być przed 20 na sali. Ale oczywiście po co oni mają jechać? Przeładowali wszystko mojemu bratu do auta (jeszcze oburzenie że ma pełen bagażnik) i on niech to zawiezie.
    Ja rozumiem że oni mają 4 miesięczne dziecko ale mała jakoś wytrzymała by te 15 minut na sali jak oni by rozładowywali napoje.
    Ale po co? Można wysłużyć się innymi.

    Gdy odjeżdżała to podziękowała babciom małej (mojej mamie i babci) za opiekę nad małą gdy ona załatwiała swoje sprawy.
    Oczywiście ja nie usłyszałam żadnego "dzięki" za to że poświęciłam jej 3/4 dnia.

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 9 maja 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego ja się cieszę że miałam zabieg, uśpili mnie i nic nie pamiętam. Jedyne co to mnie tego dnia co miałam zabieg tak bolało przy sikaniu że myślałam że się zes*am. Następnego dnia jeszcze krwawiłam ale nie mocno a potem to już delikatne plamienie tylko no i teraz brudny śluz. Tylko dzisiaj jak tą torbę przyniosłam to krew normalna była. A jutro mam wizytę u gina i tak mi się przypomniało że w szpitalu gin mówiła że jakąś nadżerkę widzi ale potem zapomniałam zapytać o to i więcej nic nie mówiła na ten temat...

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelitka z tego co ja wiem to powinien peknąc jak ma 18 czy 19 mm ale poczekaj gin Ci powie czy pekl za kilka dni moze akurat tak sie zdarzyło ze ten jest wiekszy a co do dnia to zalezy kiedy Ci sie miesiączka skończyła i ktorego dnia pecherzyki zaczeły wzrastac moze byl 1 albo 2 dni przesunięcia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2014, 20:09

  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 9 maja 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena współczuję... Ja na Twoim miejscu bym chyba nie pomagała, tym bardziej że ona Ci takie szpile wsadza, przecież doskonale wie co mówi

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 9 maja 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelitka to trzymam kciuki żeby się udało :)

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 9 maja 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest jeszcze jedna niezła historia z nią związana...
    Ja zajmuje się z mężem fotografią. Fotografujemy również różne imprezy okolicznościowe.
    Jakoś tydzień temu powiedziałam do mamy że niedługo chrzest a ciekawe kto im zdjęcia będzie robić bo mnie się nie pytała czy bym zrobiła(uważam że wypadałoby zapytać czy zajmiemy się zdjęciami, jesteśmy w końcu zwykłymi gośćmi nie mamy takiego obowiązku). Wieczorem dostałam wiadomość na fb czy zrobilibyśmy zdjęcia. Domyśliłam się że mama pepla jej wygadała o czym mówiłam choć prosiłam by tego nie robiła.

    Co najlepsze, dla siostry to było logiczne że będziemy robić zdjęcia. Więc po co miała się pytać.

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena pewnie uznała ze to byl Twoj obowiązek iże jej sie to nalezy a Ty lataj znia mamusi i babci trzeba podziekowac i sie przymilic chrzciny ida moze sypna coś więcej :P a Ty jak to mogłabys nie pomoc siostrze przeciez jest pępkiem świata :P oj dobrze że ja nie ma rodzeństwa

    Marlena lubi tę wiadomość

  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 9 maja 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak nie ma to jak wiadomość na fb. Niestety znam takie historie. Mój brat smsem mnie pytał czy zostanę chrzestną jego córeczki, nie wspominając o tym że najpierw powinien zapytać moich rodziców bo byłam wtedy jeszcze na ich utrzymaniu więc wiadomo że to oni byli obciążeni kosztami

    Marlena lubi tę wiadomość

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 9 maja 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka32 bardzo mi przykro :( pamiętaj że masz nas i zawsze możesz się wygadać!

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty mozesz jej robic zdjęcia ale nic nie musisz jestes jej gosciem ito zalezy od twojej dobrej woli . mowiłam Ci że ona szpilke wmrowisko wsadza Ciebie boli strata aona sie obnosi co za baba :P

  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 9 maja 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siostra jest niezła, słyszy tylko "masz" a "daj" to już nie. Ale całe moje rodzeństwo takie jest. Ciu, ciu, ciu jak jest przy mnie. A jak z kimś innym to gada na mnie.

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z rodzina to sie dobrze tylko na zdjęciach wychodzi

    Czarnaa94 lubi tę wiadomość

  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 9 maja 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już dawno zauważyłam że ona robi wszystko by mi dogryźć. Pamiętam że kiedyś, powiedzmy że jak miałam te 18 lat, to ona miała taki okres że przytyła trochę. A ja to takie 34 rozmiar wtedy. I ona że jak to wygląda że mam aż tak chude nogi że mam szparę jak złącze nogi. (wiecie o co chodzi no nie?) Że to tak źle wygląda i w ogóle.
    A jak przeszła i schudła to cieszyła się jak głupia że ma szparę między nogami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2014, 20:24

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem ci że ja nie ma nawet nastroju jakby u mnie wrodzinie były jakies chrzciny albo odwiedzanie noworotka nie chce nie ma na to sily wymysłiłabym że mam angine i pocałujcie by mniewszyscy w 4 litery

  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 9 maja 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena za dobra widocznie dla nich jesteś. U mnie jest tak że mój tata ciągle pożycza pieniądze moim braciom jak nie jednemu to drugiemu. I jeden z nich jest taki że jak jemu się pomaga to super ale jak nie daj Boże tata mi pomoże to oho ile gadania. Nie zapomnę jak mi tata niedawno telefon oddał to nie mógł przeżyć tego, śmieszne to jest

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo jak ona jest chuda to jest super ty powinnaś byc gruba brzydka to ona jest ptrzeciez ksiezniczką to jak schudnie i sie bedzie cieszyc powiedz jej ze jest za chuda i to nie apetycznie wyglaa odgryz sie jej jakos dlaczego ona ma Cie tak traktować jej wolno wszytko Tobie nic

‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ