X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Aniołkowe Mamy [*]
Odpowiedz

Aniołkowe Mamy [*]

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zreszta kazda frima ma swoje opinie jak poczytałam otej do ktorej ja miałam ubezpieczenie to mnie zmroziło żałuje tego strasznie że się dałam namowić nie wiem co musiałoby mi się stac żeby wypłacili mi pieniądze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lekarze bali sie że nieprzeżyje operacji a firma stwierdziła ze nic sie nie stało żalosne nigdy więcej

  • Lelitka Ekspertka
    Postów: 201 158

    Wysłany: 9 maja 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ciagle czekam.Tak dlugo trzyma pacjetki...Ehhh

    ciekawe jak moje jajeczka po tym usg SIS ??
    Cale 3 dni plamilam,teraz jest ok.Ale to badanie bylo megs niefajne i zle sie po nim czułam.
    Boje sie ze to bedzie cykl bezowulacyjny...??:(:(

    (*) 09.08.2013 Fiołeczek....25 tc
    (*) 21.01.2014 Aniołek 5 tc
    f2w3vfxm0u0xdin0.png
  • Lelitka Ekspertka
    Postów: 201 158

    Wysłany: 9 maja 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia az braklo mi słow....:(:(:
    jak tak mozna!!!!

    (*) 09.08.2013 Fiołeczek....25 tc
    (*) 21.01.2014 Aniołek 5 tc
    f2w3vfxm0u0xdin0.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 9 maja 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelitka a co on Ci robił?? Mnie po usg dopochwowym brzuch trochę bolał

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 9 maja 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego małolaty które mają fiu bździu w głowie, puszczają się na lewo i prawo noszą zdrowe ciąże? Jeszcze parę takich osób z grona otaczających mnie ludzi i depresja murowana.

    Wczoraj zastanawiałam się co takiego w życiu zrobiłam, jakich grzechów się dopuściłam że to właśnie mój synek musiał za nie umrzeć? I szczerze? Na prawdę nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. A chciałabym wiedzieć. Dlaczego Bóg ciągle przypomina mi że to nie ode mnie zależy moje szczęście? Że nie mogę być szczęśliwa tak na dłuższą metę? Boże jak to boli...

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelitka takie zycie ja sie martwiłam a ktoś miał moje zycie głęboko w d ,,,,
    Czarna ja pytałam już kiedys ginekologa o to że małolaty wpdają od niechcenia i pow mi jedną mądra rzecz że mam nie słuchać takich bzdur że od razu zaszły w ciąże skąd wiem jak dlugo uprawiali seks bez zabezpieczenia może i z pół roku a pochwaliły się że niby tkakie płodna areszta jest gorsza czarna nie słuchaj takich historyjek w ciągu każdego cyklu masz tylko 25 % na ciąże więc statystycznie biąrąc 1 kobieta na 5 w pierwszym cyklu zajdzie jest tu takie forum tez nie pamietam jaki tytuł ale na ovu w statystykach widziałam je że wciągu 3 miesiecy zajdzie 30 % kobiet w ciagu 6 -70 % wiec moja droga nie wierz wto że jakie one płodne ze zaszły owszem organizm tych młodziutkich dziewzyn ma lepsze zdolnosci regeneracji lepsze zdrowie zazwyczaj ale nijak sie to nie przekłada że od razu zachodzą :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i uwierz mil ezalam na ginekologii i bylo tam pelno mlodych dziewczyn zplamieniami i zagrozonymi ciazami tylko ludzie jjuz tacy sa ze wiele rzeczy ukrywaja ty widzisz tylko efekt ciaze a jak ona przebiega tego ci nikt albo malo kto powie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie obwiniaj Sibie To nie jest w ŻADEN sposob twoja wina poprostu jeszcze nie nasza kolej niczemu nie jesteś winna każdy organizm jest inny bedzie dobrze jedni staraja sie 3 cykle inni rok inni jeszcze dłużej inie jest to niczyją winą

  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 9 maja 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko że mi chodzi o to że one mają na wszystko wyjebane, bzykają się na lewo i prawo, co 2 tyg inny "narzeczony" zero szacunku do siebie, chlają, palą papierochy a jednak rodzą te dzieci i to zdrowe. I tych dzieci mi szkoda... I dlaczego one zasługują na to żeby to dziecko mieć a ja nie?

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna zaślugujesz na wszytko co najlepsze i dziecko też bedziesz miała .w swoim czasie nie wiesz czy ktoraś ztych młodych nie ma już poronienia za sobą ja leżalam z dziewczyna ktora miała 2 poronienia za soba nie specjalnie sie martwiła a w ciąży była z 3 i plamiła i powiedzilala ginekologowi że musi sie zastanowić czy chce mieć dziecko bo to juz nie pierwsz jej ciąża miala to totalnie w d... ona te ciąże miala wprzeciągu 2 lat nie ma tak że każda kobieta ma dziecko w tym samym czasie no niestety nie możemy sobie siłą woli wywolać owulacji ani doprowadzić do zapłodnienia nie na wszytko mamy wpływ możemy sobie pomóc ale tylko do pewnego stopnia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnostwo kobiet ma za soba poronienia ale o tym nie mówią bo ciężko sie o tym rozmawia a ty widizsz tylko efekt ciaze i nie wiesz tez ile ta kobieta musila zniesc żeby wniej być

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezastanwiaj sie że tamta jest w ciązy czy kolejn a Ty nie bo zwariujesz Ty też będziesz jestes młoda bedziesz miała dziecko ja wiemże chciałyby,śmy już bo nam żal ale jak mi mój mężulek mów to nie jest sklep że dasz karte wbijesz pin i zapłacisz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie tez jest bardzo ciężko robie wszytko żeby w tej ciąży być a też staram sie już 4 mieisące i nic

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 9 maja 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna dlatego bo własnie maja wyjebane :) i my też miejmy :)
    Ja mam, bo wiem, że natura wie co robi :) także głowy do góry!!! Życie jest piękne :)

    Mimi86 lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic dokładnie ja w 1 ciąży tez to olałam nawet nie widziałam czy miałam dni płodne czy nie tak porostu dałas sobie czas do grudnia i nie liczyłam na ciąże nie robiłam żadnych testów było mi tobobjętne i zaszłam w 1 cyklu miałam kuuuuuuuuuupe szczęścia a teraz jak sie staram martwie to g... z tego wychodzi ja tez zaczne miec podejście że jak sie uda to ok nie to nastepnym razem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko z drugiej strony cięzko jest sie nie martwić :( chciałabym miec już to za sobą

  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 9 maja 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna_88 wrote:
    Dzisiaj jakoś mnie naszło i zrobiłam test ovu. (został mi ostatni)i wyszedł pozytywny a miesiączkę mam dostać za 5 dni dokładnie....
    Testy ovulacyjne mają pewną 'wadę' mogą wykryć ciąże. Z tego co widzę dzidzię straciłaś nawet nie tydzień temu (chyba że coś pomieszałam) więc hormony ciążowe dalej pewnie masz ... tylko skąd miesiączka za 5dni? pomieszałam coś?

    Co do ubezpieczenia to z mężem też mamy pzu, ale nie zdecydowaliśmy się pochować dziecka. Naprawdę nie wiedziałam co się dzieje gdy mnie o to pytali i teraz już jest pewnie za późno. Nie wiedziałam, że to się wiąże z tym, że nie wydadzą mi aktu zgonu i a z ubezpieczenia nie dostanę nawet złotówki, bo w szpitalu byłam 2dni a wypłacają od 3.

    Dziś mam doła, miałam już tu nie zaglądać i udawać że wszystko jest ok. Ubrałam się w uśmiech i walczyłam przez tydzień ze światem. Byłam dziś u internisty, przede mną była dziewczyna w ciąży po wpis do karty. Ona miała 17 lat...
    Potem oglądałam Grey's Anatomy i jedna z dziewczyn tam miała usg z 10tc... moja dzidzia już wtedy nie żyła... pękłam, płacze, ryczę, wyję. Długo uważałam, że moje życie jest szczęśliwe i żadna tragedia mnie nie spotkała...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2014, 18:27

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 9 maja 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze pol dnia nie zagladalam na forum i takie zaleglosci.. niezle tempo macie dziewczyny :-)
    Co do ubezpieczenia to ja jestem ubezpieczona jakby przez firme meza. W ING chyba. U mnie ciaza byla bardzo wczesna, wiec pewnie i tak by nie potraktowali tego jako smierc dziecka wiec o zadne takie odszkodowanie sie nie ubiegalismy no ale za pobyt w szpitalu to zaplacili ponad 100 zl za dzien.

    Jesli chodzi o malolaty.. ja do zbyt starych nie naleze i kurde tez mnie to denerwuje ze tak sie dzieje. Teoretycznie jestem mloda wiec wszystko powinno byc ok. Teraz dwie moje kolezanki z podstawowki sa w ciazy. Denerwuje mnie gdy widze ich zdjecia z brzuchami na fb. Moj chrzesniak zostal splodzony od tak. Kolezanka stwierdzila ze zrobia sobie dziecko i zrobili. Ach a ja glupia zawsze myslalam ze u mnie tez tak bedzie.

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozumiem Cie eM ja tez dalej jak widzę kobiety w ciąży jest mi ciężko i do tamtego feralnego dnia miałam spokojne właściwie bezproblemowe życie no ale teraz jestem już troche inną osobą

‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ