X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Aniołkowe Mamy [*]
Odpowiedz

Aniołkowe Mamy [*]

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe ja miałam w szpitalu robione bhcg jak mialam operacje to miałam bete 10 tysiecy po tygodniu robiłam i bylo 6 tysiecy około 2 tygodni musisz poczekac zależ ile miałaś jak bylasw ciąży

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak sopadnie ci beta do zera zacznie sie nowy cykl dopóki masz bete organizm dalej myśli ze jestes wciązy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlatego mozesz mic jeszcze tkliwe piersi bolesnosc nudnosci bo to własnie hormon bhcg odpowiada za te objawy silniejsze niz podczas normalnego cyklu

  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 10 maja 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandragora masz racje nie ma bezpiecznej granicy ciąży ja sama poroniłam przed 12 tyg moja bratowa straciła swoje maleństwo na samym końcu już ciąży ... są tu dziewczyny które w rożnych tygodniach traciły swoje maleństwa 18tc,22tc,35tc... więc same widzicie coś takiego jak bezpieczna granica nie istnieje. :(

    Ale trzeba próbować być optymistą i wszystko jeszcze będzie dobrze a nasze Aniołki wszystkie są razem i nas pilnują ;)

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie czarna 88 czuwaja nad nami ibędą czuwac nad swoim przyszłym rodzeństwem każda znas ma teraz swojego osobistego maleńkiego aniołka stróża ktory bedzie znami do końca naszych dni :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nie wierzę w bezpieczną granicę, myślę że do samego końca towarzyszył nam będzie już niepokój. U mnie 20 dni pp bHCG wynosiła 20. Mam nadzieję, że już z górki. Objawy ciąży ustąpiły.

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 10 maja 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna_88 wrote:
    Mandragora masz racje nie ma bezpiecznej granicy ciąży ja sama poroniłam przed 12 tyg moja bratowa straciła swoje maleństwo na samym końcu już ciąży ... są tu dziewczyny które w rożnych tygodniach traciły swoje maleństwa 18tc,22tc,35tc... więc same widzicie coś takiego jak bezpieczna granica nie istnieje. :(

    Ale trzeba próbować być optymistą i wszystko jeszcze będzie dobrze a nasze Aniołki wszystkie są razem i nas pilnują ;)
    Czarna ja straciłam córkę w pierwszym dniu 40 tc. Więc wiem coś o tym. Myślę, że czasem lekarze mają za mało wyobraźni i za bardzo wierzą w istnienie bezpiecznej granicy...

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ale teraz liloe to bedzie zgorki bo poziom bhcg masz juz ja wewczesnej ciązy wie cszybko spadnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora w 40 tc ale jak to :(((((((

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boze ja chyba nie che byc wciąży co za kur...... życie jak to mozliwe

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 10 maja 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak to. Lekarz zignorował owinięcie pępowiną- podwójne. Do tego węzeł prawdziwy. Ciągnął do porodu sn. Jak się mała przestała ruszać, kolejny lekarz to zignorował. Nie zbadał mnie, nie wykonał usg. Powiedział, że to normalne, że dziecko pod koniec ciąży się nie rusza i odesłał do domu. Mała zmarła...

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabić takich lekarzy to za mało przykro mi strasznie jestesmy z Tobą

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 10 maja 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu to nie jest jedyna fizjologiczna ciąża prawidłowo przebiegająca z takim finałem niestety...

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 10 maja 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja bratowa stracila corke w identyczny sposob co ty tez sie malutka poplatala. Bardzo ci wspolczuje.

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem wam dziewczyny rozmaiwiałam z wami o kolezance ktora miała ten sam termin porodu co ja bym miała miała urodzić 05.05 pisałam do niej na nk i smsem czy wszytko ok czy dzidiza zdrowa ale cisza nic nie odpisuje hmm może cos sie stalo oczym nie che mi powiedizec ja ja znam jak urodzila 1 dziecko to zasypala mnie smsami bylamu niej wszpitalu a teraz od poniedzialku cisza ani slowem sie nie odezwala

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na wielkanoc jeszcze sobie gadalysmy czekała na maj a teraz hmm sama nie wiem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napewni sie nie obrazila bo znam ja dlugo kurcze moze cos poszło nie tak wiem że mala siedziła na tylku iza cholere nie chciała sie odwrócic miała miec cesarke

  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2340

    Wysłany: 10 maja 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandragora przykro mi :-( Kurde ja bym zabiła tych lekarzy, udusiła gołymi rękoma!!!! Dziadów jednych!!!

    Malwinka przykro mi :-( Ale trzymam kciuki, aby okazało się że jednak wszystko jest ok!!!!

    Marlenka nie zazdroszczę siostry, ale wiem co piszesz, mam taką samą szwagierkę!!!! Wszystko jej się należy. Najlepsza była jak jej mówimy, że jestem w ciąży, zrobiła oczy minę i NIC. Żadnego gratuluje itp. Jak poproniłam w styczniu to do tej pory nie zadzwoniła, wczoraj miała urodziny, nie wysłałam życzeń. Gdzieś ją mam!

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co za życie i ja ma sie nie denrwować jak zajde wciąże ahahaha dobre bedeklębkim nerwów

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny dlaczego nie możemy poprostu zajsć szybko w ciąże donosić bez komplikacji urodzić zdrowe dziecko czy to naprawde sa jakies cele nieosiągalne

‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ