X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Aniołkowe Mamy [*]
Odpowiedz

Aniołkowe Mamy [*]

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka prosze Cie nie czekaj za długo az sie samo zacznie nie życze tego nikomu

  • Ancolek Koleżanka
    Postów: 60 36

    Wysłany: 9 maja 2014, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    Ancolek przykro mi z powodu aniołka ja pow swojemu ginowi nie ma takiej ocji na przyszłość nie urodzemartwego dziecka nie ma szans tego sie kur.... boje to będzie dla mnie koniec mojej psychiki jak kiedys tfu tfu tak by było nie dam rady

    Nie życzę tego Kasiu nawet najgorszemu wrogowi, rodziłam Ją ponad 5 godzin i było to 5 najkoszmarniejszych godzin w moim życiu .. Chryste jak ja za Nią tęsknie :((((((((((((((((((((((((((

    Mama 8 letniej Wiktorii
    i Aniołka Patrycji 10.05.2011 (22tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekaj kilka dni może akurat sie pojawi potem idz do szpitala nie podnos nic ciezkiego :))))******

  • Malinka32 Autorytet
    Postów: 1063 558

    Wysłany: 9 maja 2014, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w poprzedniej ciazy z dnia na dzien zniknely mi ciazowe objawy... czulam ze cos jest nie tak... poszlam na usg prywatnie, bo panstwowo mialam termin za 3 tyg... dziecko umarło w 6 tyg, ja bylam w koncowce 10tyg, zero boli nic zupelnie, oprocz poczucia ze cos jest nie tak...

    9.01.2014 11tc
    15.05.2014 10tc
    Mam 5 dzieci
    3 przy sobie
    2 w niebie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem ci tak jak juz ma sie cos skonczyc ciaza to niech sie konczy do 4 tygodnia tak zeby byla biochemiczna zebysmy nie cierpialy i o niczym nie wiedzilay a nie taki koszmar

  • Malinka32 Autorytet
    Postów: 1063 558

    Wysłany: 9 maja 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    powiem ci tak jak juz ma sie cos skonczyc ciaza to niech sie konczy do 4 tygodnia tak zeby byla biochemiczna zebysmy nie cierpialy i o niczym nie wiedzilay a nie taki koszmar
    no wlasnie tak powinno byc... a nie czlowiek zyje nadzieja przez tyle czasu nieswiadomy..

    9.01.2014 11tc
    15.05.2014 10tc
    Mam 5 dzieci
    3 przy sobie
    2 w niebie...
  • Ancolek Koleżanka
    Postów: 60 36

    Wysłany: 9 maja 2014, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strasznie się boje że jeśli uda mi się w końcu zajść w ciąże to znów będzie to samo .. Kiedyś myślałam że ciąża jest bezpieczna po iluś tam tygodniach. Gówno prawda , dopóki nie zobaczymy naszego maleństwa po 9 miesiącach ciązy całego i zdrowego to niczego nie można być pewnym.. Ja byłam pewna że jest wszystko ok ,dopóki nie odeszły mi wody.. Czasem sie zastanawiam czy dobrze zrobiłam przytulając Patrysię , bo za każdym razem widzę jej maleńką buźke i bezbronne ciałko w moich ramionach i serce rozsypuje mi się na milion kawałeczków... nikt mi nie powie że czas leczy rany.. bo to nie prawda... może nie płaczę już tak często jak 3 lata temu ale nie przestało boleć choćby o odrobinę :(((

    Mama 8 letniej Wiktorii
    i Aniołka Patrycji 10.05.2011 (22tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staram sie o dziecko ale boje sie ze cos sie wydarzy ze znowu pozamaciczna moj gin pow mi ze nie da mi sppokoju dopoki sie wszytko nie wyjasni chocbym miala go dosyc wiem ze jak ozbacze 2 kreski na tescie to wpadne wplacz zamiast sie cieszyc juz mi sie okres spoznil 2 mieisace temu to myslam ze sfiksuje ze strachu

  • Malinka32 Autorytet
    Postów: 1063 558

    Wysłany: 9 maja 2014, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uciekam, bo padam od nadmiaru wrazen... pozdrawiam,sciskam Was wszystkie, dziekuje

    9.01.2014 11tc
    15.05.2014 10tc
    Mam 5 dzieci
    3 przy sobie
    2 w niebie...
  • Malinka32 Autorytet
    Postów: 1063 558

    Wysłany: 9 maja 2014, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo serce matki nigdy nie zapomina... kocha caly czas

    peppapig, Marlena lubią tę wiadomość

    9.01.2014 11tc
    15.05.2014 10tc
    Mam 5 dzieci
    3 przy sobie
    2 w niebie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w tej sytuacji uplywajacy czas nie ma nic do rzeczy nie uleczy ran z czasem my mozemy poprostu oswoic sie z ta mysla ale bolec to nas bedzie zawsze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc pa uwazaj na siebie :********* malinka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2014, 23:23

    peppapig lubi tę wiadomość

  • Ancolek Koleżanka
    Postów: 60 36

    Wysłany: 9 maja 2014, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu los tak nas doświadcza ... nie potrafię tego pojąć... :(((

    peppapig lubi tę wiadomość

    Mama 8 letniej Wiktorii
    i Aniołka Patrycji 10.05.2011 (22tc)
  • Ancolek Koleżanka
    Postów: 60 36

    Wysłany: 9 maja 2014, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinko ja jeszcze wierzę w Twój cud...

    peppapig lubi tę wiadomość

    Mama 8 letniej Wiktorii
    i Aniołka Patrycji 10.05.2011 (22tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ancolek dobrze zrobilas pozegnalas sie z nią a tak kiedys moglabys miec do siebie zal

  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 9 maja 2014, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka no kurcze trzymam mimo wsyztsko kciuki aby malenstwo sie pokazalo, poczekaj pare dni tylko obserwuj uwaznie sowje cialo i objawy, daj znac co i jak ...

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • Ancolek Koleżanka
    Postów: 60 36

    Wysłany: 9 maja 2014, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mogę sobie wybaczyć że Arturowi nie pozwoliłam się z Nią pożegnać.. nie chciałam żeby Ją taką widział ... nie powiedział mi tego nigdy ale wiem że ma o to do mnie żal :((

    Mama 8 letniej Wiktorii
    i Aniołka Patrycji 10.05.2011 (22tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem dlaczego licze na to że skoro mnie tak bolesnie doświadcza rownie mocno mi to wynagrodzi rownowaga w przyrodzie musi być

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty sie znia pozegnałas za was oboje ancolek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie drecz sie tym ze mąż twój sie nie pożegnal zrobiłas to Ty w waszym imieniu córeczka o tym wie :****

‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ