X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Aniołkowe Mamy [*]
Odpowiedz

Aniołkowe Mamy [*]

Oceń ten wątek:
  • antoninina Autorytet
    Postów: 352 165

    Wysłany: 8 lutego 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamoMai - miłość do Majeczki na pewno jest na swój sposób silniejsza, bo jest niespełniona! :(
    Wiem, że kochasz Wojtusia nad życie i on to też na pewno wie. Próbuję sobie wyobrazić tą chwilę na sali operacyjnej - wielkie szczęście, miłość, ale też taki smutek i żal, że wcześniej nie mogłaś tego doświadczyć... Ogromny konflikt uczuć. Od razu mam przed oczami scenę z filmu "Od początku" [Return to zero], kiedy główna bohaterka trzyma na kolanach swoje drugie dziecko i tak mu się przypatruje... jakby właśnie chciała się sama przekonać, że to jej dziecko. Ale chwilę później kiedy opuszcza szpital jest już w nie zapatrzona jak w obrazek <3 i mówi do pielęgniarza, że ma dwoje dzieci <3 piękna scena..
    MamoMai - masz za sobą baaardzo ciężkie doświadczenia, więc nie bądź dla siebie zbyt surowa... Wojtusiowi na pewno dałabyś nawet gwiazdkę z nieba! :) jesteś cudowną mamą z wielkimi pokładami sił i miłości - nie zapominaj o tym :) a jeśli zapomnisz, to ja Ci będę przypominać, bo właśnie Ty, MamaMikołajka dajecie mi nadzieję, że dla nas też jeszcze kiedyś wyjdzie słońce... nawet jeśli czasem będzie przysłonięte chmurami, to i tak będę wiedzieć, że tam jest... i to właśnie dzięki Wam :) ściskam! :*

    Nasza Zochulka <3 34 tc [*] 11.09.2015
    slodkogorzkiswiat.blog.pl
    Antoś <3 nasza radość, ur. szczęśliwie 07-08-2017
  • MamaMikołajka Autorytet
    Postów: 578 282

    Wysłany: 8 lutego 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boze, Mamo Mai nawet nie wiesz jak Ci dziekuję za Twój ostatni post! Wiesz jakie mam do siebie pretensje, że jestem wyrodną matką, bo nie cieszę się z tej ciąży tak jak z ciąży z Mikusiem. Moze nie powinnam użyć słów "nie cieszę się", bo oczywuście kocham Okruszka calym sercem ale ta ciaza jest zupelnie inna. Z Mikusiem "rozmawialismy" od samego poczatku, ciagle trzymalam reke na brzuchu, zeby miec z nim kontakt, mial juz ksywke, którą podłapala cala rodzina i ciezko nam sie potem bylo przestawic na jego prawdziwe imię, śpiewałam mu, puszczałam Mozarta, mąż jak wychodził do pracy to dawal mi calusa w brzuch, albo przybijał żółwika. Teraz nie robimy żadnej z tych rzeczy. Tak mi jest przez to źle, taki mam do siebie żal, że nie potrafię Okruszkowi dac tego samego co Mikiemu. Próbuję, staram się ale nie wychodzi mi. Jak mnie kopnie to jedyne co z siebie wykrztuszam to "czesc babelku" i dotykam sie do brzucha. I to wszystko. Nie potrafie sie zdobyc na nic wiecej :(

    Dlatego ja Cie doskonale rozumiem, bo mam podobne uczucia, mimio że moje drugie dzieciatko jeszcze sie nie urodzilo. Ale tak jak Ty kochasz nad zycie Wojtusia, tak jak kocham Kropka. I tak jak Ty tesknisz tak bardzo za Majeczką, ja tęsknie za Mikusiem :-(
    Wiesz, ostatnio chcialam Ci wlasnie wyslac wiadomosc, czy jak masz Wojtusia i poznalas na wlasnej skorze, co Was ominęło z Majeczką, to czy to nie zwiększa jeszcze tęsknoty.
    Kochana moim zdaniem jestes najwspanialsza mama na swiecie i dla Majeczki i dla Wojtusia. Nie mogliby wymarzyc sobie lepszej. Ale tak jak napisalas, jakis kawalek serca zawsze bedzie nalezal tylko do Mai.

    Sciskam Cie bardzo mocno, dziekuje, ze podzielilas sie tymi swoimi watpliwosciami z nami.
    Dla Majeczki tęczowe światełka, a dla Wojtusia przytulasy.

    Mikołajek 37tc +25.02.2015
    Jesteś Naszą Cząstką w Niebie
    p19uk0s3pwl33l3g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo Mikusia ja w ciazy z Wojtusiem to od 2 kresek macalam sie po brzuchu jak wariatka, zeby sobie udowodnic chyba, ze on tam naprawde jest ;) ale moj maz np mial wiekszy dystans do rosnacego brzuszka niz ja... z Majka tez gadal, calowal, a z Wojtkiem juz tego nie robil, chyba ze mu przypomnialam.

    Dziekuje Wam kochane, za to ze tu jestescie :*:*:* tak na codzien nie mam nawet z kim porozmawiac o swoich uczuciach. Maz ciagle w pracy, wraca zmeczony i zaraz idzie spac, a ja ciagle z malym dzieckiem, a z nim to tylko "a guuuu" sobie moge pogadac ;)

  • antoninina Autorytet
    Postów: 352 165

    Wysłany: 8 lutego 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojtusiowi możesz powiedzieć wszystko, przynajmniej masz pewność, że nikomu nie powtórzy :D ;)

    Pisz do nas Kkochana :) my tu jesteśmy i wypatrujemy każdej wiadomości :)

    Nasza Zochulka <3 34 tc [*] 11.09.2015
    slodkogorzkiswiat.blog.pl
    Antoś <3 nasza radość, ur. szczęśliwie 07-08-2017
  • kasiulkaa Ekspertka
    Postów: 199 109

    Wysłany: 9 lutego 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelina, miliony kolorowych światełek dla Frania z okazji 1 aniołkowego roczku! [*] [*] [*]
    Dzisiaj w Niebie jest na pewno imprezka i wszystkie aniołki rozrabiają bardziej niż zwykle, Anielskie Chury śpiewają na urodzinową nutę piosenki, które Franio najbardziej lubil słuchać w brzuszku :-)
    Wiesz, że on jest z Tobą każdego dnia, raduje się każdym Twoim uśmiechem, a przede wszystkim wie jak bardzo go kochasz <3
    Ściskam Cie bardzo mocno. To był bardzo trudny rok, ale obejrzyj się za siebie i zobacz jaką drogę przeszłaś! Jesteś bardzo dzielna! :-* <3

    MamaMikołajka, Angelina, antoninina lubią tę wiadomość

    moje serduszko kochane, mój syneczek [*] 7 maja 2015 r. (30 tc)
  • kasiulkaa Ekspertka
    Postów: 199 109

    Wysłany: 9 lutego 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczytywałam kiedyś inne forum i tam było więcej mam, które po stracie urodziły dzieciaczki. One pisały właśnie o tych uczuciach, o których piszecie Mamo Mai i Mamo Mikiego. Nie chciały sobie pozwolić, nie mogły na takie uczucia jak w pierwszych ciążach, po urodzeniu nie było ekspozjo miłości i radości jakiej oczekiwały, a później kazda chwila z drugim dzieckiem, bardzo doceniania,a jednak powodowała wielki żal, że nie doświadczyło się tego z pierwszym dzieckiem, jakby druga żałoba.

    Drugie dzieci są wielką miłością, ale w stosunku do aniołków czujemy miłość, której nie mamy jak wyrazić (poza kwiatami, zniczami itd) z wielką tęsknotą-to bardzo sile dwa uczucia. Podejrzewam, że ciężko się przez nie przebić. Bardzo boje się tej mieszanki. A najbardziej, że nie podałam i mogę nie dać drugiemu dziecku tego na co zasługuje...

    Mamo Mai, pisz do nas. Nie zamykaj się tylko wylewaj tutaj wszysyko co leży Ci na sercu. Jesteśmy tu nie tylko żeby wspierać się po stracie, ale także w kolejnych ciazach i później.
    Jesteśmy Aniołkowe Mamy! Musimy się trzymać razem!
    Ściskam wszystkie mamusie, a dla naszych skarbów światełka + dla Wojtusia przytulaski od cioci! ;-)

    antoninina lubi tę wiadomość

    moje serduszko kochane, mój syneczek [*] 7 maja 2015 r. (30 tc)
  • Angelina Autorytet
    Postów: 323 164

    Wysłany: 9 lutego 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka- dziękuję z całego serca. Minął rok- najgorszy rok mojego życia. Pewnego dnia niedawno uświadomiłam sobie, że Frania dłużej już nie ma jak był ze mną. Dziś miał być przecież tort ,balony, girlandy. Miała być radość. niestety nie ma i nie będzie tego wszystkiego.
    Ciągle wmawiam sobie , że to przecież tylko data, że przeszłam już tyle "złych" dat , że dziś nie będę tęsknić mniej ani bardziej bo nie mogę już bardziej tęsknić a mniej również nie. A jednak boli... najbardziej kiedy zaczyna pracować wyobraźnia i podpowiada obrazy, gdzie dziś bylibyśmy gdyby....Franio był tu z nami...

    Zastanawiałam się jak przeżyć ten dzisiejszy dzień, wziąć urlop czy pójść jednak do pracy. I poszłam, jestem , żyję... chociaż jeszcze rok temu wydawało mi się to nierealne...
    Cóż Wam mogę powiedzieć po roku... Jest trochę lżej jednak tęsknota i ból w sercu ten sam.

    Franio Syneczku- kocham Cię i nigdy nie przestanę , zawsze będziesz moim pierwszym Synusiem najbardziej oczekiwanym , kochanym. Czekam z utęsknieniem na nasze spotkanie.

    Wierzę, że jesteś, że gdzieś tam istniejesz
    i że rozumiesz dlaczego
    wierzę, że nic się bez celu nie dzieje
    tyle spotkało nas złego

    żyję nadzieją, że znów się spotkamy
    a wtedy światu wybaczę
    żyję nadzieją, że nie brak Ci mamy
    nie mogę myśleć inaczej

    niewiele tak czasu nam było dane
    zaledwie kilka tygodni
    to jakby nuty raz tylko zagrane
    fragmentu twojej melodii

    lecz ja nauczyłam się ich na pamięć
    i będę po cichu nucić
    czasami tylko mój głos się załamie
    bo wiem, że nie możesz wrócić...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2016, 08:40

    kasiulkaa, antoninina, Greetta lubią tę wiadomość

    km5s8u69q08sfsa9.png
    zem38iik979vtlfe.png
    UKOCHANY FRANUŚ *09-02-2015r + 09-02-2015r. 29tc żył 1,5 godz.
    n59yi09kveaj4gx0.png
  • antoninina Autorytet
    Postów: 352 165

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelinko...

    Nie płacz kochana Mamo
    Ja patrzę na Ciebie co rano.
    Jak tylko oczka otworzę
    I skrzydła anielskie rozłożę
    To zaraz lecę do Ciebie
    Pomimo, że jestem tu - w Niebie
    Lecę, by Ciebie utulić,
    Do serca mego przytulić
    Głaskać Twe włosy rozwiane
    I skleić serce złamane.
    I znajdziesz mnie w listku na drzewie
    I wiatru ciepłym powiewie
    I w jasnym słońca promieniu
    I w ptaku co siadł na ramieniu.
    W Tatrach i szumie morza
    W tęczy łuku, barwnym jak zorza
    W tatusia czułym uścisku
    Bo jestem tak bardzo blisko...
    I śpiewam Ci liści szelestem
    I kocham - przy Tobie jestem
    W zachodzie i wschodzie słońca
    Ja będę z Tobą do końca...


    Chciałam Ci dzisiaj napisać coś mądrego, coś co podniesie Cię na duchu i doda sił.. ale mam taką pustkę w głowie :( Wszystkie słowa wydają się być za zwyczajne i zbyt proste, aby mogły pomóc...
    Może chociaż ten wiersz przypomni Ci się kiedy nadejdzie wiosna i listki zaczną szeleścić na drzewach a ptaki śpiewać - będziesz wiedziała, że w tych wszystkich dźwiękach jest miłość Twojego Synka Frania <3
    Ściskam Cię bardzo mocno! A dla Frania wysyłam kolorowe światełka i buziaki prosto do nieba :* Jesteś już takim dużym chłopcem <3

    Angelina, kasiulkaa lubią tę wiadomość

    Nasza Zochulka <3 34 tc [*] 11.09.2015
    slodkogorzkiswiat.blog.pl
    Antoś <3 nasza radość, ur. szczęśliwie 07-08-2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelinko swiatelka dla Frania z okzji 1 urodzin :*:*:*:*:* oj baluja te nasze dzieciaki dzis :)

    Dla mnie data porodu to data mimo wszystko szczesliwa. Moja corcia nie cierpi, jest w lepszym swiecie z innymi wspanialymi Aniolkami :*:*:* serce boli, ale trzeba isc do przodu, bo mamy dla kogo zyc :)

    Angelina lubi tę wiadomość

  • Coconue Autorytet
    Postów: 940 1049

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, ze troche boje sie isc do psychologa.
    Jakos tak kurcze nie wiem. Z jednej strony boję się ze trafie do jakiegos beznadziejnego człowieka, który nic mi nie pomoze. Z drugiej strony wstydze sie ze nie potrafie sobie sama z tym wszystkim poradzic.

    Angelina lubi tę wiadomość

    Mama Amelci ur. 18.01.2017 r. ))))) warto wierzyć :)))

    Mama dwóch Aniołków [6t] i [10t].
  • kasiulkaa Ekspertka
    Postów: 199 109

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelina, może to tylko data, może nie tęsknimy mniej ani więcej, ale wszystkie tu wiemy, że wlasnie daty uwidaczniają chociażby to, że rok temu był np dzień kiedy dowiedziałyśmy się, że spodziewany sie dziecka, dzień pierwszego usg, dzień pierwszego kopniaka, dzień kiedy usłyszałyśmy, że nie jest dobrze, że serudszko nie bije, w końcu dzień kiedy ujrzałyśmy nasze dzieci.
    Ja mialam to szczęście, że mogłam synka przytulić i dzieki temu moment jego urodzenia był słodko -gorzki, bo w końcu zobaczyłam moje największe szczęście, na które tyle czekałam.
    Daty przywodzą tyle wspomnień...nie sposób przejść nad nimi bez chwili refleksji.
    W pracy pewnie to jest zwykly dzien, pewnie nikt nie pamieta, ale my pamiętamy!
    Ściskam Cie moja Ty wyciskaczko łez....cudny tekst <3

    Angelina lubi tę wiadomość

    moje serduszko kochane, mój syneczek [*] 7 maja 2015 r. (30 tc)
  • Angelina Autorytet
    Postów: 323 164

    Wysłany: 9 lutego 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anotnina , Mamo Mai , Kasiulka dziękuję za Wasze piękne słowa. Wiedziałam, że mogę liczyć na Wasze wsparcie. Dziś zaglądam tu częściej niż zwykle i znajduję "utulenie".
    Bez Was , bez forum nie przetrwałabym tego roku.

    antoninina, kasiulkaa lubią tę wiadomość

    km5s8u69q08sfsa9.png
    zem38iik979vtlfe.png
    UKOCHANY FRANUŚ *09-02-2015r + 09-02-2015r. 29tc żył 1,5 godz.
    n59yi09kveaj4gx0.png
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 9 lutego 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelina, trzymaj się dziś dzielnie. I tak, to tylko data, tak samo kochałaś Frania wczoraj jak i będziesz kochać go jutro. Utul go w myślach tak urodzinowo, a jak najdzie cie chwila słabości to pomyśl sobie, że chyba ostatnią rzeczą której Franek by chciał to widzieć smutną mamę w dzień własnych urodzin :)

    Napisałaś: "Bez Was , bez forum nie przetrwałabym tego roku." Kilka postów wyżej było pytanie o psychologa. Ja u psychologa byłam raz, wyszłam od niego 'bardziej chora' niż przyszłam. Prawdziwą pomoc i 'psychoterapię' dostałam tutaj i będę wam wszystkim i każdej z osobna wdzięczna za to na zawsze!!

    antoninina, Coconue lubią tę wiadomość

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 9 lutego 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelina bardzo mocno cię przytulam :* jesteś silniejsza niż ci się wydaje. Nie zapominaj o tym. Dziś będzie ci ciężko.

    (*) (*) (*) dla Franusia :* już jesteś taki duży. Pomóż mamie stanąć na nogi. Uproś dla niej spełnienie marzeń.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2016, 11:10

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 9 lutego 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2021, 13:43

    MamaMikołajka, antoninina, Greetta, mama4aniołków lubią tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • Angelina Autorytet
    Postów: 323 164

    Wysłany: 9 lutego 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzusia - dziękuję , byłaś dla mnie bardzo wielkim wsparciem , zresztą wiesz o tym.

    Kkkaaarrr, Kotowa -dziękuję to wiele dla mnie znaczy...

    km5s8u69q08sfsa9.png
    zem38iik979vtlfe.png
    UKOCHANY FRANUŚ *09-02-2015r + 09-02-2015r. 29tc żył 1,5 godz.
    n59yi09kveaj4gx0.png
  • Angelina Autorytet
    Postów: 323 164

    Wysłany: 9 lutego 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie spodziewałam się takiego poruszenia na forum w roczek Frania. W tym wielkim bólu jest mi bardzo miło , że tyle Cioć o nim dziś pamięta....

    Wielkie , wielki dzięki dla Mamy Mikołajka za wspaniały prezent , który Franio dziś dostał.

    antoninina, MamaMikołajka lubią tę wiadomość

    km5s8u69q08sfsa9.png
    zem38iik979vtlfe.png
    UKOCHANY FRANUŚ *09-02-2015r + 09-02-2015r. 29tc żył 1,5 godz.
    n59yi09kveaj4gx0.png
  • MamaMikołajka Autorytet
    Postów: 578 282

    Wysłany: 9 lutego 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelikno - Franuś mnie poprosił, żebym Ci to przekazała:

    "Pamiętam jak to było... ktoś mnie łaskotał, a potem...a potem już tak chciałem wyjść...tam do Was i wyciągnęli mnie, ale tatuś się odwrócił, a Ty Mamo płakałaś... Dotknąłem policzków Twoich - zapłakałaś mocniej, chciałem przytulić tatusia, ale się tylko skulił... Dlaczego? Chciałem krzyczeć, bo byłem blisko, ale nie widzieliście mnie. A moje pieszczoty sprawiały Wam ból. Wtedy przyszła po mnie... Nie przedstawiła się.. zabrała na chmurkę i pogłaskała po główce. Powiedziała, że jeszcze troszkę i mnie zobaczycie, i będziemy się uśmiechać. Powiedziała, że nauczy mnie wszystkiego. Zapytałem, dlaczego jestem tutaj. Podobno wszystkie dzieci wracają na chmurki, kiedy ich skrzydełka są zbyt duże. To znaczy, że jeszcze nasze duszyczki nie są gotowe, by zejść na ziemię, by stawić czoło trudom codzienności. Mądre słowa, za dużo... Zasnąłem.
    Kilkanaście minut później obudziła mnie. Powiedziała, że czas na lekcje. Zabrała mnie do Was. Zabawne, ale byliście w domku już. Nadal płakaliście. Byłem zły. Tak zły, że tyle bólu, że tęsknicie do mnie, a ja do Was, choć się nie widzimy. Moja nauczycielka wyjaśniła, że nie mogę się denerwować. Tak właśnie sprawiam, że bardziej boli, że moja cierpliwość nauczy Was uśmiechu i że kiedyś się spotkamy.
    Podglądam Was co kilka minut. Patrzę, jak się bawicie z moimi siostrzyczkami. Zazdroszczę. Ale kocham Was wszystkich. Dla Was płyną dni, miesiące, lata. A dla mnie to sekundy, minuty, godziny. Kiedyś postanowiłem zamrugać. Mrugnąłem oczkiem. Uśmiechnęłaś się! Zobaczyłaś ten błysk słońca i uśmiechnęłaś się do mnie. Tata też! Te dwa ciepłe uśmiechy tulę do serduszka, tulę mocno. Teraz mrugam co kilka minut i się uśmiechacie. Czasem do nieba, czasem do dzieci, czasem do siebie, a ja chowam to i podglądam Wasze spokojne życie.
    A teraz zdradzę Ci mamusi sekret, opowiem Ci co się niedługo wydarzy...
    Przyszła...przyszła i powiedziała, że mamy ważne zadanie... Pokazała mi samotnego zapłakanego Aniołka. Kazała zabrać za rączkę. Powiedziała, że minęło dość minut i muszę zaprowadzić maleństwo do Twojego brzuszka. Że ma już dość słabiutkie skrzydełka i może zejść i że potrzeba mu Twojego ciepła.
    Nigdy nie zapomnę tej godziny. Dla Ciebie minęły wieki i wiem, że nadal pamiętacie... Zobaczyłaś dwie kreseczki... Płakałaś. Ty, Tatuś.. płakaliście razem. A ja stałem przy Was i głaskałam brzuszek uspokajając.
    Już czas...Poczujesz ruchy. Idę połaskotać brzuszek. Kopie! Och jak cudownie! Tulę, głaszczę, a Wy się śmiejecie. To ciepło z Waszej radości sprawia, że mogą fruwać wysoko.
    Och minęło kilka sekund Oj!!! Zapomniałem Mamusiu! Znowu się martwisz. Mamusiu nie... Przepraszam, już łaskocze, już maleństwo kopie. Nic nam nie jest. Nic Wam nie jest. Łaskoczę i wielki kopniak... Ufff Uspokoiłaś się...
    Tak przewędrowałem z Wami w moim świecie minuty, a w Waszym miesiące. Już czas wyjść, już przychodzę i budzę maleństwo, a ty czujesz, że to ten moment. Boisz się ale jednocześnie bardzo się cieszysz. Głaszczę Ciebie, by mniej bolało. Wołam Maleństwo, by szybciej wyszło. Jest! Śliczne i zdrowe.
    Od tej pory mogę Was obserwować, mrugać Wam, a czasem szeptać. Wiem, że pamiętacie i kochacie mnie. Będę czuwał, aż miną moje 24 godziny i lata Waszego życia...
    A kiedy nadejdzie czas przyjdę wtedy do Was i przytulę. Przyjdę i powiem, jak tęskniłam, i wtedy znowu się dotkniemy. Bez łez, bez żalu. A teraz tylko spoglądam z uśmiechem i już nie zazdroszczę, bo choć nie mogę Was dotykać, to mogę pilnować, by nic Wam się nie stało.
    Kocham Was. Każdy błysk słońca, każdy szum drzewa, każda kropla rosy, każdy raz, gdy zatrzymujecie się i zachwycacie światem, to moje wyszeptane kocham do Was..."

    Ściskam Cię dziś jeszcze mocniej niż zazwyczaj.
    Płaczę z Tobą i śmieję się z Tobą...
    Przejdziemy przez TEN i każdy kolejny dzień RAZEM, tak żeby nasi Chłopcy byli z nas dumni, będą pokazywać na nas paluszkiem i mówić - patrzcie te dwie dzielne babki to nasze mamy! Fajne nie? :-)

    Franiu ciocia bardzo Cię kocha! Udanej imprezki Szkraby! <3



    Kotowa, Mama_Mai, antoninina, lena89, Angelina, ankica78, Greetta, Selena, kasiulkaa lubią tę wiadomość

    Mikołajek 37tc +25.02.2015
    Jesteś Naszą Cząstką w Niebie
    p19uk0s3pwl33l3g.png
  • lena89 Koleżanka
    Postów: 50 52

    Wysłany: 9 lutego 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla Frania (*)
    dobrze żyć z myślą że nasze maluszki trzymają się na tam górze razem, co raz sprawiają sobie imprezki..
    A ich mamusie tu na ziemi, trzymają się tu na forum..

    Kubuś 40tc +15.08.2015

    zrz620mm0acq2yau.png
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 9 lutego 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2021, 13:44

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
‹‹ 882 883 884 885 886 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ