X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Aniołkowe Mamy [*]
Odpowiedz

Aniołkowe Mamy [*]

Oceń ten wątek:
  • Niebieskaa Autorytet
    Postów: 2816 3915

    Wysłany: 11 lutego 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny…siedze od godziny i czytam Wasze historie…i placze:( ja stracilam ciupinke w 6 i 8 tygodniu, moje serce i glowa nie obejmuja tego, co przezywa matka ktora traci malenstwo w zaawansowanej ciazy… to sa tak ciezkie przezycia, ze smiac mi sie chce, ze stresowalam sie rozmowa o prace…

    Ja nie mieszkam w Polsce i wiecie co dla mnie bylo najgorsze, jak lekarz mi powiedzial w trakcie 1 poronienia: ale tylko nie lez w lozku i nie wpadaj w depresje, tak dziala natura…eliminuje slabe osobniki…
    Po 2 poronieniu zaproponowal mi morfologie krwi (!?!?), bo o innych badaniach to nie mial pojecia i nie widzial potrzeby:( dodal tylko ze kolejnym razem to zebym przyszla ok 11 tygodnia, bo wczesniej to i tak nic nie zrobi… po prostu tutaj traktuje sie ciaze jako ciaze o jakiej my myslimy dopiero od 3 miesiaca

    Dziekuje za Wasze historie i wysylam duzo pozytywnej energii!

    2fwaugpjrxudygqa.png
    Nasze szczescie juz z nami: kwiecien 2017
  • Niebieskaa Autorytet
    Postów: 2816 3915

    Wysłany: 11 lutego 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margaw… wiesz co bylo przyczyna odejscia Twojego synka?

    2fwaugpjrxudygqa.png
    Nasze szczescie juz z nami: kwiecien 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaw co za babsko!!!!! Ciekawe, czy ona potrafilaby tak poprostu zapomniec o swoim dziecku??? O wysnionym, wystaranym, wyczekanym dziecku... brak mi slow na tak ogromny brak zrozumienia....

    Mamo4aniolkow takie wahania nastrojow niestety beda ci towazyszyc chyba juz zawsze :/ ja mam Wojtusia, a ciagle mysle o Majce, brakuje mi jej jak cholera, chociaz jednoczenie jestem najszczesliwsza na swiecie ze mam swojego synusia <3


    Dziewczyny kochane dziekujemy z Wojtusiem za wszystkie kciuki i modlitwy <3
    Bylismy dzis w szpitalu i na szczescie wrocilismy do domku :) Wychodzi na to, ze Wojtus jest zdrowy i te problemy to taka jego uroda. Nie ma zadnych bakterii ani stanu zapalnego. I powiem wam, ze jeszcze NIGDY tak szybko nie zalatwilam tylu spraw na izbie przyjec! Spedzilismy tam tylko 4 godziny, a Wojtus mial w tym czasie badanie krwi i moczu, usg brzuszka, echo serduszka i ekg, poza tym zapisalam go do poradni nefrologicznej. Bylam w szoku, personel mily, pomocny, pielegniarka i lekarka co chwile przychodzily i dopytywaly o cos, mowily, ze wynikow jeszcze nie ma itd.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2016, 21:38

    agniegnieszka, kasiulkaa, mikka, mama4aniołków, antoninina lubią tę wiadomość

  • margaw Koleżanka
    Postów: 52 95

    Wysłany: 11 lutego 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieskaa wrote:
    margaw… wiesz co bylo przyczyna odejscia Twojego synka?

    Niestety, nie wiem. Na chwilę obecną dysponuję jedynie wynikami badania łożyska, które odebrałam dopiero przedwczoraj. NIC na nich nie ma. Łożysko do samego końca spełniało swoją funkcję, nie było w nim żadnych zmian patologicznych. Pępowina idealna. Mały nie owinął się nią, co wiedziałam już podczas porodu. Pozostaje mi czekać na wyniki sekcji, chociaż coraz bardziej czuję, że nigdy się nie dowiem, co takiego odebrało mi Malucha. Na kilka dni przed koszmarnym poniedziałkiem robiłam dokładne USG i KTG. Nic nie zdradziło, że cokolwiek złego się dzieje.

    Kubuś, 37 tc. [*] ur.12.01.2016
  • MamaMikołajka Autorytet
    Postów: 578 282

    Wysłany: 11 lutego 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama4aniołków wrote:

    Mamo mikolajka Twój tekst rozłożył mnie. Piękny. Wyje jak bóbr.
    Czasem myślę że jestem gotowa na kolejną walkę, gdy za chwilę wszystko traci sens... wachania nastroju są okropne. Mąż dużo pracuje, mamy mało czasu żeby pogadać. Tesknota jest coraz większą za synka i.
    Dlatego bardzo Cię podziwiam i trzymam kciuki, choć Twój suwaczek wygląda już imponująco (wydaje się ze szybko) to wiem że ciąża po stracie jest mega stresem i dlatego życzę ci zdrówka i spokoju.
    Rozmyslam nad starania i ale boję się ciąży i właśnie tych uczuć o których pisze mamaMai, wiem że są nie uniknione.

    Mamo4Aniolkow dziekuje, za kciuki, sa nam bardzo potrzebne :)
    Zobacz sama napisalas, ze zdajesz sobie sprawe z tego, ze uczucia, ktore opisywala Mama Mai sa nieuniknione, w takim razie i tak nas czekaja i tak. Czy zdecydujemy sie na ciaze teraz, za rok czy za piec lat to te uczucia z nami beda juz zawsze. Niestety wesola, beztroska ciaza juz raczej nas nie czeka, kazda bedzie pelna strachu. Ale tyle juz wytrzymalysmy, tylr trudnych chwil przetrwalysmy. A pierwsze kopniaki Okruszka dodaja mi sily. U Ciebie tez tak bedzie, zobaczysz! Trzymam kciuki za najlepsza dla Ciebie decyzje.
    Usciski.

    mama4aniołków lubi tę wiadomość

    Mikołajek 37tc +25.02.2015
    Jesteś Naszą Cząstką w Niebie
    p19uk0s3pwl33l3g.png
  • MamaMikołajka Autorytet
    Postów: 578 282

    Wysłany: 11 lutego 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo Mai, Wojtuś ma takiego wspanialego Aniolka Stroza, ze bylam pewna, ze jest zdrowy i bezpieczny <3
    Wspaniale wieści!
    Buziaki dla Twoich Dzieciaków! <3 <3

    Mama_Mai lubi tę wiadomość

    Mikołajek 37tc +25.02.2015
    Jesteś Naszą Cząstką w Niebie
    p19uk0s3pwl33l3g.png
  • Nutka-koloru Autorytet
    Postów: 267 251

    Wysłany: 11 lutego 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny mam pytanie może wy mi pomożecie szukam przyczyny straty mojego maleństwa . dzisiaj odebrałam wyniki i nie zabardzo je rozumiem może wy mi pomożecie :

    Toxoplazmoza IgG <0,130
    Toxoplazmoza IgM 0,24

    Cytomegaliowirus IgG 346,100
    Cytomegaliowirus IgM 0,260

    Nutka-koloru
    34bws65guzrr5vb6.png
    n59yanlisck7ixbv.png

    Aniołek 9 tydz. [*] 23.11.15
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 12 lutego 2016, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo_Mai- mówiłam, że wszystko będzie dobrze! :)

    Mama_Mai lubi tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 12 lutego 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie, tak się zastanawiałam czy już się podzielić z wami tą nowiną czy poczekać, ale tak rozpiera mnie szczęście, że chciałabym już całemu światu o tym opowiedzieć. Wiem, że dla niektórych z was to może być przykre, ale pamiętam jak mnie ucieszyła wiadomość MamyMikołajka, która któregoś dnia zawitała tutaj w nowej roli.

    Pojutrze miała się urodzić Olga, niestety los odebrał nam ją wcześniej. Był jednak na tyle łaskawy, aby właśnie teraz dać nam nowy cud, który mam nadzieję zamieszkał w moim brzuszku. Oczywiście na usg i serduszko jeszcze za wcześnie, ale to co można zbadać na tym etapie wygląda bardzo dobrze, wczorajsza beta blisko 700.

    Trzymajcie za nas kciuki, ale teraz to już musi być dobrze, musi być szczęśliwe zakończenie, po prostu inaczej być nie może. Tak bardzo w to wierzę!

    agniegnieszka, lena89, Mama_Mai, mama4aniołków, 230515, Kotowa, Greetta, kehlana_miyu, Coconue, antoninina, tysiaa93 lubią tę wiadomość

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 12 lutego 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkkaaarrr wrote:
    Drogie, tak się zastanawiałam czy już się podzielić z wami tą nowiną czy poczekać, ale tak rozpiera mnie szczęście, że chciałabym już całemu światu o tym opowiedzieć. Wiem, że dla niektórych z was to może być przykre, ale pamiętam jak mnie ucieszyła wiadomość MamyMikołajka, która któregoś dnia zawitała tutaj w nowej roli.

    Pojutrze miała się urodzić Olga, niestety los odebrał nam ją wcześniej. Był jednak na tyle łaskawy, aby właśnie teraz dać nam nowy cud, który mam nadzieję zamieszkał w moim brzuszku. Oczywiście na usg i serduszko jeszcze za wcześnie, ale to co można zbadać na tym etapie wygląda bardzo dobrze, wczorajsza beta blisko 700.

    Trzymajcie za nas kciuki, ale teraz to już musi być dobrze, musi być szczęśliwe zakończenie, po prostu inaczej być nie może. Tak bardzo w to wierzę!


    Gratuluję :) Życzę Ci nudnych 9 miesięcy i szczęśliwego rozwiązania :)

    kkkaaarrr lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • Karo85 Autorytet
    Postów: 542 523

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkkaaarrr wrote:
    Drogie, tak się zastanawiałam czy już się podzielić z wami tą nowiną czy poczekać, ale tak rozpiera mnie szczęście, że chciałabym już całemu światu o tym opowiedzieć. Wiem, że dla niektórych z was to może być przykre, ale pamiętam jak mnie ucieszyła wiadomość MamyMikołajka, która któregoś dnia zawitała tutaj w nowej roli.

    Pojutrze miała się urodzić Olga, niestety los odebrał nam ją wcześniej. Był jednak na tyle łaskawy, aby właśnie teraz dać nam nowy cud, który mam nadzieję zamieszkał w moim brzuszku. Oczywiście na usg i serduszko jeszcze za wcześnie, ale to co można zbadać na tym etapie wygląda bardzo dobrze, wczorajsza beta blisko 700.

    Trzymajcie za nas kciuki, ale teraz to już musi być dobrze, musi być szczęśliwe zakończenie, po prostu inaczej być nie może. Tak bardzo w to wierzę!

    Moje wielkie gratulacje:) Trzymam kciuki.

    kkkaaarrr lubi tę wiadomość

    06.2010- córeczka :)
    5.06.2014- Aniołek [8 tc]
    21.06.2015- córeczka[24 tc] :(
    niedrożny LJ., AMH 4,78 PCO, IO.Mutacja MTHFR CT i AC
    02.02- INV Bocian BS,krótki p. 6 komórek/3 zarodki
    16.02- transfer 2 x 8A. - :(
    CRIO 28.04.- :( 3 BA
    II pro. Novum- długi p.19.08-transfer 1x8A.
    4 sniezynki na zimowisku
  • MamaMikołajka Autorytet
    Postów: 578 282

    Wysłany: 12 lutego 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkkaaarrr nawet nie wiesz jak się cieszę!
    Oby więcej takich wspaniałych wiadomości na Naszym forum!!!
    Bardzo mocno trzymam kciuki za Twojego Maluszka żeby zdrowo się rozwijał przez całe 9 miesięcy i za Ciebie trzymam mocno kciuki żebyś miała dużo siły i jak najwięcej spokoju!
    Wszystkiego dobrego!

    kkkaaarrr lubi tę wiadomość

    Mikołajek 37tc +25.02.2015
    Jesteś Naszą Cząstką w Niebie
    p19uk0s3pwl33l3g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje kkaarr :*:*:* trzymam kciuki za Okruszka, zeby rosl silny, duzy i zdrowy :)

    kkkaaarrr lubi tę wiadomość

  • Angelina Autorytet
    Postów: 323 164

    Wysłany: 12 lutego 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wielkie gratulacje Kkkaaarrr teraz będziemy Cię tu wspierać żebyś się za bardzo nie stresowała. Cieszę się razem z Tobą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2016, 14:22

    kkkaaarrr lubi tę wiadomość

    km5s8u69q08sfsa9.png
    zem38iik979vtlfe.png
    UKOCHANY FRANUŚ *09-02-2015r + 09-02-2015r. 29tc żył 1,5 godz.
    n59yi09kveaj4gx0.png
  • Angelina Autorytet
    Postów: 323 164

    Wysłany: 12 lutego 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo Mai bardzo się cieszę że Wojtuś zdrowy. Ucałuj Go od cioci Angeliny. ;)

    Mama_Mai lubi tę wiadomość

    km5s8u69q08sfsa9.png
    zem38iik979vtlfe.png
    UKOCHANY FRANUŚ *09-02-2015r + 09-02-2015r. 29tc żył 1,5 godz.
    n59yi09kveaj4gx0.png
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 12 lutego 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkaarrr- super wieści! Gratulacje! :))))

    kkkaaarrr lubi tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • mama4aniołków Ekspertka
    Postów: 181 54

    Wysłany: 12 lutego 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karrr gratuluję. Wspaniała wiadomość. Zdrówka życzę.

    kkkaaarrr lubi tę wiadomość

    Nikt nigdy mnie nie zrozumie...
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 12 lutego 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2021, 13:44

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • kasiulkaa Ekspertka
    Postów: 199 109

    Wysłany: 12 lutego 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karrr ale cudna wiadomość! Gratuluje i życzę dużo spokoju, sił fizycznych i psychicznych! Informuj nas jak sie macie ;-)
    Pamietaj, że jesteśmy Aniołkowe Mamy do zadań specjalnych. Wspieramy się w każdej sytuacji! :-)

    moje serduszko kochane, mój syneczek [*] 7 maja 2015 r. (30 tc)
  • ankica78 Przyjaciółka
    Postów: 95 50

    Wysłany: 12 lutego 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie karrr nudnych i spokojnych miesięcy! Szczęśliwych i radosnych! Gratuluje!!!!Nadszedł już czas na szczęśliwe mamusie.Zaczeła Mama Mai i teraz będzie już tylko więcej "zarażonych"mam czego z całego serca Wam życzę!!!

    [*]LAURKA28.11.2014
‹‹ 884 885 886 887 888 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ